Léčba detí s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Lecba deti s MMS

Příspěvek od poota »

Modest píše:Nedávno zemřelo na Brněnsku dítě na meningokok. Myslíte, že by ho MMS mohlo zachránit? A má smysl podat dětem z jeho okolí preventivně MMS?
Nenapadá mě žádný důvod, proč by ho nemohlo MMS zachránit, pokud by bylo podáno včas.
Podávat MMS má smysl vždycky, a v takovýchto případech je to zvlášť vhodné. Kromě přímé likvidace "breberek" totiž navíc i posiluje imunitu.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

deti

Příspěvek od Joy »

Ahoj Lori, ja ti písem z Madarska a náhodou som objavila tému mms a deti. Tak ja mojej Maruske mms dávam, ona síce bude mat 17 rokov ale mozeme ju este pocítat medzi deti alebo nie? Mozno si uz o jej prípade cítala na fóre skúsenosti. Dostala skaredy zápalhrdla lekárka jej dala atb na 10 dní ale angíny sa vrátila. Tak som sa rozhodla pre mms. Berie ho uz 2 tyzden a asi ho bude brat i na dalej,preto ze vdaka mms dokáze zo seba dostat z celnych a lícnych dutín staré hlieny. Sama som zvedavá ako to dopadne, pretoze z tych dutín to nevychádza dobrych 5 rokov. Vela krát som pochybovala ci to zaberá ved sme mami a bojíme sa o ne, alezaberá len pomalsie niekedy ako by sa vsetko zhorsilo ale na druhy den sme zase trochu dalej. Tvoje je uz v poriadku? Prepác ale som si nepozrela dátum tvojej správy tak ale to je jedno


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Moje holky uz jsou na tom docela dobre, zacinam aplikovat ty koupele - te 5 lete(21kg) 1x15 zaktivovanych kapek na 15 minut , jinak pri kaslani pouzivam vdechovani 2 zaktivovanych kapek dolitych vodou - jako inhalace z hrnku. Velke 11 let(45kg) 2x2 kapky denne vypit, protoze ma nabeh na nejakou nemoc. Potom malou budu asi jenom koupat a obcas - pri nabehu na nemoc ji dam 2x1 kapku denne a jinak vitaminy a koupele aspon 2x tydne. Velkou 11 let ji kapnu 1x denne vypit a jinak obcas koupel a zvednu kapky na piti az bude nejaka nemoc pobliz...je mnohem odolnejsi, nez ta mala - doktorka ji rika holka ze zaleza... . Doufam ze jsem ti pomohla a zatim ahoj Daria :P


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Kyselinu listovou jsem brala spolu s zelezem a multivitaminem pro tehotne (10 let tahem - kazdy den) behem obou tehotenstvi, kojeni - u kazde dcery minimalne 4 roky u starsi jsem prestala kojit, protoze jsem otehotnela a mliko se zastavilo v patem roce zivota. Naopak nevedela jsem jak prestat a ne ze se mliko zastavi samo... . Takze, kdyz jsem rekla u doktorky, ze jeste kojim malem padla do vyvrtky - nebrala jsem krom toho ani aspirin a prestala jsem i kourit. Je teda znat, ze vypadam o mnohem lip nez ostatni... .U kazde dcery jsem jedla jak jsem mela chut a chodila jsem po venku a po parcich cela odpoledne. A pribrala jsem u kazde skoro 20kg a nezustalo me ani deko. Bude to stesti - nebo kdo vi!!! Podle me staci poslouchat sve telo.

Odpoved na...

Dívám se kudy chodím

Tohle je zajímavé:
HPV (lidský papilloma virus) má přes 100 verzí... Projevuje to mírnými až těžkými záněty, vznikem bradavic až po rakovinu. Převážná většina žen, kdekoli, včetně ČR, má v pochvě nějakou formu HPV (je velmi snadno přenosný). Příčinou není nic víc, než nedostatek kyseliny listové, a s ní všech "béček". Obojí, kyselina i béčka, MUSÍ být v těle, když se buňky dělí/rodí, čili je do sebe musíme dostávat celý život. V pochvě a děloze je výměna buněk velmi intenzívní, a nemají-li buňky při zrozeni dostatek kyseliny listové a všech béček, jsou z nich chcípáčci bez antivirové obrany (ani proti HPV).
Víte vůbec, co na gynekologii měří při výtěru z čípku?
Přítomnost či nepřítomnost kyseliny listové! Jenže dochtor neřekne, proc ten výtěr dělá a oč přitom jde... a až mu přijdou výsledky z laboratoře, NEŘEKNE paní Vondráčkové, že má nedostatek kyseliny listové a béček, a co by s tím měla dělat... a tím si ženské připravují na vznik rakoviny dělohy, a pak se na tom nabalíkují. Svinstvo, že?

_________________
Ať vás i nadále provází Síla!
-----------------------------------------------------


Ivuska
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 20 říj 2009 22:12

MMS a děti

Příspěvek od Ivuska »

Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s dětmi, pokud mají chlamýdie? Dále se chci zeptat dávám to čtyřletému dítěti a tomu se vždy zhorší kůže. Nevím, zda dávat stále či ne. Jak poznám, jestli nemá alergii na chlór? Děkuji za názory a pomoc dopředu. I


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a děti

Příspěvek od poota »

Ivuska píše:... dávám to čtyřletému dítěti a tomu se vždy zhorší kůže. Nevím, zda dávat stále či ne. ...
To "zhoršení kůže" může být způsobeno i tím, že se tělo pokouší zbavit toxinů "kratší cestou". Rozhodně je to příznak toho, že se něco děje. Možná by bylo dobré zkusit ještě také koupele s MMS.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

chlamydie

Příspěvek od Merlin »

Tyhle potvory se velmi rády skrývají pod kůží, ta reakce na to také nasvědčuje. Tyhle záležitosti se jeví jako zhoršení, ale je to neklamná známka, že to zabírá. Udělal bych to, co doporučuje Poota. A vypít bych nedával více, než jednu kapku co 4 hodiny.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Zkousela jsem kloktani 2 zaktivovanych kapek s vodou, mala to celkem zvladala, bolelo ji v krku. Doufam, ze je to tak dobre - ted spi...


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Pouzijte prekladac a kouknete na dalsi zkusenosti!!!
http://www.mmsanswers.com/?cat=198
:lol: :roll:


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Mam dotaz, jak to, ze mala dostala spalu, kdyz brala kapky a koupala se? :cry:

Nikde není řečeno, že nelze "něco dostat", jen průběh je docela jiný, mnohem kratší. Spála neškodí, imunitní systém ji neznal, teď už ano a jen ho to posílí. Tady se přesně ukazuje, že MMS-ko (mimo trávicí trakt) nepůsobí samo o sobě, ale prostřednictvím imun. systému, který je využívá tam, kde uzná za vhodné.
Náchylnost k onemocnění určuje životospráva, nic jiného.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Dekuji za odpoved. Nevite nahodou jak posilit odolnost te male (5 roku)? Jak jde neco okolo, hned to dostane..., hlavne kasel. :P


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Je mozne, ze po pul hodine v 10 aktivovanych kapkach 3 dny po sobe muze krvacet z nosu? Ma 11,5 roku, chtela jsem zkusit, jestli muze nejak MMS upravit prirozenou vadu v chodidle - kalcifikaci. Boliva ji slapka u nohy - nosi ortopedicke vlozky - je to 3 stupen ploche nohy. Jednou z toho zvracela a po 1 dni prestavky ji krvacelo z nosu. Je to moc kapek 10 na 15 minut? :roll:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Lecba deti s MMS

Příspěvek od poota »

Daria Lori píše:...Je to moc kapek 10 na 15 minut?
Kolik je moc nebo málo, to Ti nikdo na dálku neřekne - ale ukáže Ti to ten organizmus. Potíže mohou být průvodním jevem uzdravování a nebo příznakem příliš vysokých dávek. Co z toho platí, si musíš rozhodnout sama. V prvním případě pokračovat, v druhém s léčbou přestat a nebo snížit dávky. Za rozumný kompromis, kterým by se nemuselo nic zkazit, považuji pokračovat při snížených dávkách a opět sledovat reakce.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Dekuji za odpoved, vyzkousim, 5 kapek na patnact minut a potom nahoru... . Mohlo by to byt i nedostatek vitaminu C? :?:
Myslite si, ze by se ta noha mohla sama vysvobodit?


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lecba deti s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Zacina ji v tech nohach praskat, kdyz cvici. To by mohlo byt na dobre ceste!!! Nedokazala nikdy ani napnout poradne spicku - tak uvidime. :? Nemate nekdo nejake zkusenosti s necim podobnym?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“