MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od babanci »

Slávku, máš určitě pravdu v tom, že je to každého rozhodnutí, nikoho nepřinutíš. Já jsem ale, stejně jako moje dcera, byla tak v šoku, že jsem jen pořád říkala, dobré, mají řešení, nabízí léčbu, tak super, hlavně až už začnou. Nijak totiž nespěchali. Já věděla od známé, že biopsie dopadla špatně, čekala jsem, až to lékaři řeknou mojí dceři s návrhem léčby a oni nic. Až, když jsem běžela až k řediteli, pak se teprve začalo jednat. Možná, že nic nedělali, protože věděli, že je to k ničemu, ale nám to neřekli. Tak jsme věřili! Teď, když sedm měsíců nemohu spát, sedím u kompu a čtu - teď už ledacos vím. Kdybych měla čas, hledala bych dříve a moje dcera by MMS určitě užívala. Byla, chudinka, už tak zubožená, odkázaná na nás a věděla dobře, že bych jí nic špatně nedala, že bych pro ní prolezla klíčovou dírkou...Sehnali jsme ve středu, já se podívala na dokument Soukromé pasti, na který mi upozornila kolegyně, řekla si, tak MMS zkusím zítra já /po mononukleoze mám špatná játra/ a když si nic nepoleptám, zítra to dám svojí Adélce. Další den zemřela doma na embolii. Jí jsme tedy už nepomohli, teď vím, že v tomto stádiu bychom už nic nezmohli, ještě bychom si vyčítali, že jsme jí tím zabili, ale měli jsme se o MMS dozvědět - zřejmě. Tak si to vysvětluji. Na diskuzi MMS a doktorka se lidé dost napadají, že my uživatelé jsme cvoci, že si ničíme zdraví, ale co např. takový onkologický pacient, který je na tom už mizerně, může ztratit?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše:Slávku, ..... já se podívala na dokument Soukromé pasti,na který mi upozornila kolegyně,
Nazdar M. můžeš sem prosím Tě dát odkaz?
babanci píše: Další den zemřela doma na embolii. Jí jsme tedy už nepomohli, teď vím, že v tomto stádiu bychom už nic nezmohli, ještě bychom si vyčítali, že jsme jí tím zabili,

Na tu skončí jak se ta koukám hodně pacientů po chemo. Absolutně nevím, proč k ní dochází, ale vím, že prakticky jeden vedle druhého, kdo je nějak nemocný, má poštosované červené krvinky a snacha (promovaná zdravotní sestra) se k mým zděšeně vyjádřila, že to je na embolii. Lze je "rozehnat" prakticky okamžitě ale možná jenom krátkodobě injekcí HCl do krve i do svalu a musí se to opakovat alespoň ob den, aby tak zůstaly. Lze je napravit i dlouhodobě Godzilou, ale to nějaký měsíc trvá. Nevím jak s HCl, ale Godzila je nejen porozděluje, ale také je vyléčí. Vrátí jim správný zdravý tvar. Také odkyseluje krev a hubí plísně, ale může to být danné i mírnou, ale dlouhodobě opakovanou elektrolýzou krevní plasmy. I na tzohle je tedy určitě pomoc, jen o ní vědět a může to trvat dlouho, než se k těmto informacím člověk dopracuje. Většinou hledáme to co nějak známe, bylinky a vitamíny atd. a teprve dlouhým pátráním se dotaneme i k těmto informacím. Mě to vzalo dva roky na netu. Proto jsem to sem k U Pramene taky dal. Vůbec nemám tušení, jak se k tomuto problému, hrozbě embolie staví MMS, jestli s tím nějk pomůže a jak rychle. Dlouhodobě bych předpokládl že ano, ale nějak rychle, to nevím. Na to je třeba hodně dobrý mikroskop a vyzkoušet, anžto moc lidí, kteří takovou informaci asi mají, se s tím veřejně nevytahujou, nebo vytahujou, ale v té záplavě informací to je těžko k nalezení.
babanci píše: Na diskuzi MMS a doktorka se lidé dost napadají, že my uživatelé jsme cvoci, že si ničíme zdraví ...
Samozřejmě. Farma konkurence má dost peněz na to, aby si zaplatila křiklouny na všech diskuzích, kam je administrace pustí. Vzhledem k tomu, že nic než zesměšňování, vyhrožování všeobecnostmi a lhaní nemají k dispozici, leze z toho tohle napdání a podstrkování špatných informací.
babanci píše: ale co např. takový onkologický pacient, který je na tom už mizerně, může ztratit?
Tohle je i přístup ve zdravotnictví, pokud jde o nouzová řešení. Rozdíl je jenom v tom, že lidé s Tvýma zkušenostma se obrací na podstatně větší databázi znalostí než doktoři, kteří po každém neúspěchu rozhodí rukama a prohlásí, že se nedalo nic dělat a že vyčerpali všechny možnosti, aniž se skutečně kdy obtěžovali se po dalších možnostech dále porozhlédnout, hlavně pak mimo sféru jejich současného vzdělání. Přitom vlastní výzkum, především klinický, byl historicky prováděn většinou opět doktory, ale doktory, kteří se rozhozením rukou neuspokojili. V záznamech zdravotních asociací je spousta vynikající informace, jenže ta je pod zámkem a nejenže není přístupná veřejnosti, ale ani běžným doktorům a ven se dostane jenom něco. Právě to něco je však velice podstatné, protože se to dali na veřejnost doktoři frustrovaní svou neschopností napravit politiku těchto v podstatě zločineckých organizací, které veškeré skutečně účinné metody léčení v mnoha případech i velice násilně potlačují. Naše jedinná obrana je vyhledávat a rozšiřovat jakékoliv znalosti a spolupracovat. To samozřejmě nemluvím jenom o informacích pocházejících ze zdravotnických análů, ale odkudkoliv. Osobně jsem přesvědčen, že každý, kdo má v sobě člověčí zodpovědnost, by se měl zajímat a nabyté (a co nejlépe ověřené) znalosti šířit. Své dceři už nepomůžeš, ale máš v rukou, stejně jako každý z nás, nádhernou příležitost a možnost pomoct druhým.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

babanci píše:Dnes mi kolegyně říkala, jak ukazovali v TV, že MMS je zlo, zdá se mi, že proti tomu brojí tak moc, že na tom určitě něco musí být.
Ano, bylo něco na Primě a byla to repríza. Tak to vypadá, že se MMS vesele šíří do světa a někoho to srašně... vadí :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od babanci »

Tak to byla repríza? Já myslela, že to bylo něco nového, protože kolegyně říkala, zase to říkali, že je to humus a že je to vlastně jed a že si tím lidé poleptají jícen. Já na to, ale vždyť si mě několikrát viděla, jak to zapíjím a jícen jsem si nepoleptala, to snad vidíš! Ale stejně, říkali... a kdybys měla rakovinu, to bys to také nevyzkoušela? I kdyby klasická léčba nezabírala? Ne, nikdy, prý. Protože oni říkali... no, to je těžké.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše:..... Protože oni říkali... no, to je těžké.
Je to přímo k po.... Proto je povinná školní docházka pod kontrolou právě těch, kterým tahle goeblsovina vyhovuje. Přitom pokud se na to člověk podívá i podle školní chemie a biologie z devítiletky, mělo by každému soudnému člověku být jasné, že u MMS se jedná o extra potentní kyslík a chlór, tedy dvě nejůčinnější a nejuniversálnější desinfekční látky. Kyslík je naše naprostá nezbytnost které je všude dost a není potřeba (zatím), abychom si ji sami produkovali. Chlór ve formě HCl je nejdůležitějším trávícím enzymem, který se díky své trávící podstatě v přírodě v této formě nevyskytuje ani v potravě, ani jinak ( :D kromě mořské vody a přímořského vzduchu), a který si tudíž musíme vyrábět sami. Obě složky jsou nám naprosto vlastní a jejich skromným užíváním v době nouze ve formě MMS jenom dodáváme tělu to, co mu nutně chybí se s patogeny vypořádat. Jenže kdo si má tu devítku pamatovat a tohle "oni" neříkají, protože se "jim" to nehodí do krámu, anžto by se jejich hordy neměly na čem přiživovat.

Peru se s tím i doma, a že jsem se v životě zatraceně vynasnažil, abych alespoň potomky naučil se dívat na vše, co jim kdo nakuká, bez tendence tomu věřit, ale s tendencí se přesvědčit sami. Trochu to zabírá, ale zdaleka ne dost rychle na to, aby se tomu ve své mladické pošetilosti věnovali více už dnes. To až sekera spustí :bhead: to bude fofr, ale aspoň budou mít tušení že je kam se vrtnout. Taky je dost průšvih, že zdejší vzdělání nemusí nutně zahrnovat ani základy chemie, ani fyziky atd. Jsou to poněkud těžší předměty a :roll: děti mají na vybranou, co budou studovat, dříve než jim někdo v těhle věcech vůbec namočil nos. To i ta komunistická devítka byla ještě zlatá.

S laskavým pozdravem,. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Butch
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 13 čer 2012 21:34
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Butch »

Dobrý večer všem. Rád bych se zde podělil o vlastní zkušenost, respektive i získal další rady a názory lidí s konkrétními zkušenostmi a hlubšími znalostmi problematiky MMS a rakoviny. Je mi 29 let, můj příběh začíná v polovině dubna letošního roku, kdy jsem začal močit krev a dostal horečky, natekly mi uzliny v tříslech. Lékaři nasadili antibiotika s diagnosou zánět močového měchýře. Následovalo zhoršení stavu, po týdnu nasazeny další (již třetí ATB již třetím lékařem) a nález - mykoplazmata. Ošetřující lékař vyléčil akutní stav, avšak konstatoval, že doprovodné horečky a zduření uzlin nejsou normální a také objevil bulku na pravém varleti, které nevěnoval pozornost. Po měsíci - v půlce května mi však uzliny zduřely znova po zvýšené zátěži organismu - 27 hodin beze spánku (dělal jsem dvě práce - z jedné do druhé) a cítil jsem se velmi unaven - upozorňuji, že jsem zvyklý takto pracovat dlouhá léta a nikdy jsem se necítil tak zničený jako teď. S problémem jsem navštívil urologa - okamžitý převoz do nemocnice a druhý den mi vzali pravé varle z důvodu nálezu tumoru, o kterém jsem měsíc věděl a nijak ho neřešil. Doma jsem začal studovat materiály a připravil se na nejhorší variantu, v podstatě od nálezu jsem tušil o co se jedná. Vždy jsem měl v podvědomí, co to je chemoterapie a věděl, že tohle nikdy nehodlám absolvovat. Cca týden po operaci po prostudování spousty stránek jsem zahájil dietu a léčbu jedlou sodou s javorovým sirupem, dále odvar z Gravioly- to jsem aplikoval cca 14 dní, pak přišel výsledek rozboru z odebraného tumoru - MAligní smíšený germinální nádor s převažujícími strukturami teratomu a v menší míře embryonálního karcinomu (3O%) Vlastní nádor je ohraničen na varle, zastižena nádorová invaze do cév v oblasti varlete mimo nádor a vysoce suspektivní nádorový trombus v oblasti cév ve funiculus spermaticus. V oblasti mimo nádor ve varleti obraz germinální intraepitelární neoplázie. Lékařka mě okamžitě odkázala na chemoterapii, tu jsem bez rozpaků odmítl, začalo velké vyhrožování a okamžité "přednostní" objednání na onkologii ihned za dva dny, ačkoliv jsem několikrát upozorňoval, že tam se nedostavím. Zároveň jsem dostal žádanku na CT, na které jsem dnes šel s tím, že si zažádám o kopii skenů, abych je předal někomu ze známých z lékařských kruhů k rozlušťení. Ale to pozor, kopii skenů mi odmítli vydat, pouze je předají na onkologii (kam jsem přes objednání nešel) a pouze ti mi prý sdělí výsledek. Toto mi přijde nekorektní (nemám jako pacient nárok získat své snímky??). Na onkologii si pro výsledky nejdu, všechny návštěvy spojené s léčbou jsou zatím plné mystifikace a přímých lží, vyhrožovaní "sebevraždou", kterou páchám a silným nátlakem k podstoupení chemoterapie, dost mě každý takový rozhovor dostává do kolen a rozčiluje mě a ničí psychicky. Jsem realista a flegmatik, říkám, že každý musíme umřít a radši mladý a v plné síle, než zničený chemoterapiemi nebo někde na lůžku, prostě hlavu si s tím nijak nelámu, ale pokud je tu možnost, jak se z toho dostat a nějaký pátek tu ještě pobít, rád jí vyzkouším :) Beru 4. dnem MMS - jsem na 10 dávkách po 4 kapkách denně a k tomu 2 kapsle MMS2 - sehnal jsem jen kapsle velikosti "0", takže trochu větší a beru necelou čtvrtku. V podstatě se mi za celou dobu udělalo jen trochu zle (15-20 minut nevolnost) jednou, když jsem vzal MMS2 dvakrát hned za sebou po dvou hodinách a udělal jsem to hned druhý den co jsem s MMS2 začal.Můj problém je, že nevím, jak na tom jsem.Mám v těle nějaké metastáze po vyříznutí varlete s nádorem? Mám rakovinové buňky všude po těle, jak mi tvrdí lékaři, které je mermomocí chtějí zalít cytostatiky, ještě před tím, než měli v ruce jediný snímek z CT ? Jak dlouho mám brát MMS a v jakých dávkách? Jak poznám, že jsem zdravý a už nemusím? Cítím se naprosto fit, nic mě netrápí, žádné obtíže nemám, ale rád bych věděl, jakou kůru MMS mám nasadit a na jak dlouho, abych i bez CTček a návštěv lékařů si mohl říct s určitou jistotou: jsem OK ! ... Btw. další věc, co mě překvapila bylo, když jsem se na CT zeptal, co je to ta kontrastní látka a řekli mi, že nic , jen takový roztok a že to není nijak škodlivé, když jsem to dostal do žíly, zaplavovalo celé mé tělo horko a když jsem se o tu zkušenost dělil s kolegou v práci, kterému také dělali takové CT (problémy se střevy a játry), řekl mi, že jemu v nemocnici sdělili, že je to radioaktivní látka a že se nemá 24 hodin přibližovat k dětem a pokud by někam letěl, na letišti bude pípat u kontroloru jako radioaktivní. To mě opět na...zlobilo :) Na každý dotaz mi lékaři jen lžou, tvrdí mi, že chemoterapie je již moderní a zabíjí jen zlé buňky, že mi po ní nebude zle, to je prý jen starým lidem....prostě nemám důvěru!!!! Omlouvám se,za sáhodlouhý dopis, ale snad mi někdo dokáže poradit, případně i někomu mé zkušenosti poslouží.


Cona3
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14 čer 2012 0:03

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Cona3 »

Dobrý večer přeju,
mám velkou prosbu a pevně doufám, že mi někdo z Vás opravdu zkušených odepíše. Taťkovi (hmotnost skoro 100 kg) před 5 lety objevili rakovinu tlustého střeva, III.stupeň, poté metastáze do plic, před dvěma lety metastáze do jater, ozařování, chemoterapie, vše bohužel podstoupeno. Do této doby relativně klid (klepu o zuby), ale v posledních odběrech krve se mu zvyšují markery, docela rapidně, takže bylo několikrát provedeno vyšetření PET, které ale vůbec nic nenašlo. Ale rozhodl jsem taťku léčit už dříve, no dříve, hned jak jsem se o MMS atd. dozvěděl, takže 14 dní aplikujeme skoro 2 tobolky MMS2 pětkrát každé dvě hodiny plus desetkrát každou hodinu CDS o koncentraci 50-100 ppm. Plus reishi, colostrrum a teď už mám doma Betain HCL a vůbec nevím, jak to mám se vším zkombinovat, v jak velké dávce, kolik dávek a kdy se dávky mají aplikovat. Vše jsem pročetl, ale byl bych moc rád, kdybyste mi odpověděli přímo.

Moc Vám děkuji a doufám, že mi poradíte.

Hezký večer.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Butch, já ti radím, dojdi si na tu onkologii, stačí jednou, ať dostaneš výsledky. I když z chirurgie bys měl mít taky zprávu. Histologii ti určitě dělali, takže jestli máš MTS, najdeš to tam.
Co se týče, jak dlouho užívat MMS, to nelze říct. Já byla po operaci bez MTS a beru to již druhým rokem a bála bych se být bez apoń udržovací dávky. Na tvém místě bych to brala tak, jak to děláš, t.j. MMS1 prostřídat s MMS2 a to tak dlouho jak to půjde, dva, tři měsíce, počet kapek navyšovat po hodině tak, aby ti nebylo zle a pak bych si nechala udělat odběry. Proto je důležité na tu onko chodit. Bez doktorů nepoznáš, jestli je to OK, nebo tam ještě něco je. Myslet si můžeš, co chceš, ale když tam budeš chodit, budou tě hlídat a dělat ti kontrolní vyšetření vždy po nějaké době a když budeš OK, ty intervaly se budou prodlužovat. Jinak, oni ať si tam mektaj, co chtějí, ty si budeš myslet svoje. Já odmítla zajišťovací léčbu, tlačili na mě a abych si nechala zadní vrátka, doktorce jsem řekla, že až to bude akutní, že určitě jo, ale , že teď budu zkoušet alternativu. Pak mně dala pokoj.
Pak ještě je potřeba upravit stravu a udržovat ph organismu zásadité.
Doufám, že se ti ozvou zkušenější členové tohoto fóra a Batles, ten má zkušenosti v rodině přesně s tou diagnózou. Tady je jeho příběh:

"Nedá mi to, musím to sem napsat - mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Přesně na den po této proceduře šel na kompletní vyšetření.
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky,telecí filé a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu a ani hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
7.4, byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Samozřejmě že pokračujeme v léčbě......
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější, snad to někdy někomu pomůže.
Z těchto stránek jsem se dozvěděl obrovskou spoustu informací (http://www.zdravi-az.cz) a zkušeností, děkuji za ně."


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Cona3, já bych to moc ze začátku nemíchala. Myslím, že MMS a CDS stačí. Houby a kolostrum nevím, jaký vliv mohou mít a Betain nebo HCl podle potřeby, t.j. před každým jídlem nebo nakapat HCl do flašky s vodou a upíjet celý den. S MMS nebo CDS se to netluče.
A ještě existuje DCA : http://www.edca.cz/.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

Cona3 píše:...mám velkou prosbu a pevně doufám, že mi někdo z Vás opravdu zkušených odepíše. Taťkovi (hmotnost skoro 100 kg)...
Když máš doma Betain HCL, tak ať taťka klidně užívá, ale hlavně, ať se taťka vypotí - ať ve vaně, nebo v sauně, ale pravidelně! Jinak to šanci zlepšení výrazně snižuje. MMS / VMS je dobrý, ale je tam pravděpodobnost nějakého cizopasníka ve střevě, takže by se hodil zcela jistě alespoň ten Ivermectin, ideálně pak ještě Praziquantel.
Na onkomarkery se vykašli, to je nicneříkající diagnostika. Pro Tebe je důležité, jak se taťka cítí.
MMS2 víckrát jak jednou denně bych nesnesl, je to koledování si o malér, podle mě je toho moc. Někdo radši kobercový nálet MMS2, ale je to na hranici. Já bych ho tak často nedával - ale každou tobolku určitě s Betainem HCL a klidně i se dvěma, když se to tak často.
Taťkovi bych dopřál, co si přeje, ať má dobrou náladu, to je důležité. Když do sebe dostane cokoliv "nezdravého", často Betain HCl vše napraví, jen někdy je třeba těch tablet trochu víc ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Palo píše: Na onkomarkery se vykašli, to je nicneříkající diagnostika. Pro Tebe je důležité, jak se taťka cítí.
MMS2 víckrát jak jednou denně bych nesnesl, je to koledování si o malér, podle mě je toho moc. )
Ty ale nemáš rakovinu.
A jaký malér myslíš? Já o žádném nevím a ani J. Humble o ničem takovém nepíše. :ethink:


Protokol 2000 a 3000 J. Humbla na rakovinu je tady úplně dole na stránce:
http://www.czmms.net/index.php/detailni-navody


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od babanci »

Když jsem my chtěli začít / a nestihli/ s MMS na rakovinu, alternativní lékař mám doporučil 8-10 x denně po třech kapkách. V knize se také píše, že chce-li člověk likvidovat nějakou svini, omlouvám se, ale tu nemoc nenávidím, vzala mi to nejcennější, co jsem měla - dítě, že musí pít každou hodinu. Určitě se najde někdo povolanější, kdo Ti lépe poradí. Co mě zaujalo, že píšeš, že ti MUDři řekli, že po chemoterapii je zle jen starším lidem. Mojí dceři bylo 24 let a když teď píši, tečou mi slzy do klávesnice. Bylo jí tak zle, že jen dívat se na to, bylo něco strašného. Zvracela téměř nepřetržitě celé dny, zhubla přes 20 kilo za necelý měsíc, průjmy, bolesti břicha,vysoké horečky, o krásné blonďaté vlasy přišla za 8 dnů po první dávce. Byla z toho nešťastná, přišla mi to malichernost - co vlasy, to je to poslední. Ale teď si říkám, jak i to muselo být pro takovou krásnou holku stresující.


Butch
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 13 čer 2012 21:34
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Butch »

Tak jsem v desátém dni užívání, zkušenosti : V 7. dni jsem se dostal na sedm kapek, ale výsledkem bylo strašně nafouknuté břicho a celé odpoledne na záchodě se silným průjmem, pak další dva dny OK, včera jsem vylezl opět na 7, ale opět nafouknuté břicho, tentokrát se nic dalšího nestalo, MMS2 jsem vysadil, to nedávám vůbec, po té pachuti a krkancích obarvených chlorem je mi strašně, celkově už když pomyslím na každou další dávku, je mi nevolno, mám k t té "vůni" a pachuti v ústech neskutečnej odpor, přestože to ředím ananasovým džusem, obávám se, že na dlouhodobé užívání to u mě nebude...beztak se cítím zdravej, tak fakt nevím.... Má někdo zkušenosti s tím nadýmáním? Mám neustále afouknutý břicho k prasknutí, jak přefouknutej balon, i cítím strašný tlak zevnitř, jakobych měl co chvíli prasknout.... Něco mi říká, že musím být OK a žádná rakovina ve mě už není, protože dle všeho co jsem vyčetl by člověk s rakovinou na 7 kapek po týdnu asi neměl dosáhnout bez toho, aby ho to posadilo na zadek ?? Není tu někdo zkušenější, kdo konkrétně řešil / vyřešil podobný problém ?

Babanci : Tvé zkušenosti je mi líto, Mudři bohužel lžou...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Butch píše:Tak jsem v desátém dni užívání, zkušenosti : V 7. dni jsem se dostal na sedm kapek, ale výsledkem bylo strašně nafouknuté břicho a celé odpoledne na záchodě se silným průjmem
K tomu MMS Ti nemám co poradit. Mám k němu stejně vřelý osobní vztah. Dělá se mi šoufl, jen na něj pomyslím. Na straně druhé bych se podíval na CDS. To se dá a k němu snad si koupit Citrát sodný a brát zvlášť. S tím citrátem zatraceně opatrně. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2576 S laskavým pozdravem, Slávek..


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Ty ale nemáš rakovinu. A jaký malér myslíš? Já o žádném nevím a ani J. Humble o ničem takovém nepíše. :ethink:
No právě - nepíše. Chybí mi statistika, kolik lidí z kolika přežilo ty jeho protokoly - o tom také nepíše. Je děsně tajemnej, jakoby to bylo tajný. Když jsou ty jeho protokoly tak zázračné, klidně statistiky může pustit do světa, ale to se nějak neděje.
Ať mám nebo nemám rakovinu, vím co je to za sajrajt a dát si toho lžíci denně je trochu krutý. Zas na ruhou stranu lepší než nějaký chemo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“