MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Zkus ještě náplast z lékárny je málo pálivá a hodně pálivá kup si tu hodně pálivou stojí pár korun.Ona to místo prohřeje a nech jí tak 2-3dny působit.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

LenkaX píše:Jsem tady a hlásím po 6 týdnech léčby tatínka první výsledky.-)
Má nádor na levé plíci a v nadledvince malinký,
DOSUD,není to konečný stav :-)
Včera jsme s ním byli u poradkyně přes parazity, u které vlastně kontrolujeme frekvenčním přístrojem stav celého těla včetně i psychiky. První kontrola byla 11/4/2014.
Tatínek bral samé informatika Joalis a také od paní Podhorné infomační kapky na onko viry.
dělal jednu informační zjednodušenou techniku, kterou zvládl.
Přestal kouřit před 2,5 měsíci, zatím nehubne ,spravilo se mu pH
:-)
Zatím to jde dobře ale pořád je to pro nás rovnice o mnoho neznámých. Víme že vše záleží hlavně na tatínkovi, kolik snahy a chtění žít do toho vloží ve svých 82 letech.
Ahoj všem .Rovnice o mnoha neznámých se už vyřešila.Tatínek zemřel 10/7/2014
Potvrdilo se , že pokud člověk už v sobě nenajde vůli a chut žít, jsou všechny postupy víte na co......
Po návratu k sobě za měsíc shubnul 10 kg, začal s obrovskou vervou opět kouřit a bylo vidět ,že už tu na tom světě nechce být.
Ještě byl s námi 28/6 na svatbě naší dcery, ale už jen ležel na lehátku na hostině,vše sice vnímal ....na druhý den si doma při pádu zlomil ruku -v paži a pak už byl díky Bohu pod lékařským dohledem, protože se mu zavodnovaly plíce a dělali mu opakovaně asi 3 punkce. Odešel bez bolesti a ve spánku. Co říci ? že plně ctíme jeho volbu a přejeme mu tu úlevu. Přesvědčili jsme se že léčba by jej dovedla ke zdraví, kdyby chtěl žít. Vše tomu nasvědčovalo. Píši to sem jen pro uzavření tohoto příběhu. Jistě máte v rodinám mnoho takových podobných průběhů. Díky za pomoc a rady Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Ahoj Leni, je mi to moc líto. A cítím s tebou. Jako všichni tady.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od kachna »

Upřímnou soustrast, Lenko.
LenkaX píše:... plně ctíme jeho volbu ...
Máš pravdu, tohle se musíme naučit - každý má právo na volbu, nemůžeme druhé nutit do něčeho, o čem jsme my přesvědčení, že by to bylo nejlepší...


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od ceskymo »

Lenko, je mi to lito, ale - myslim, ze jsi fakt dobra, ze jsi dokazala respektovat tatinkovu volbu. Ano, vzdycky je to nase volba.... Drzim ti palce


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

kontrolní vyšetření

Příspěvek od pergy »

Ahojky všem, po dlouhé době se zase ozývám. Dotaz žádný nemám, jen se chci podělit o radost. Byla jsem na kontrole.....krev CA125, CA19-9, CEA - hodnoty naprosto minimální. Kontrolní CT v pořádku. Od stanovení diagnozy to je více jak 3 roky.
Stále "jedu" v CDSku & spol. :D
Přeju všem pevné zdraví!!

Z té radosti jsi založila nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Pergy, to je fantastický výsledek. :-)
Můžeš prosím napsat, co všechno děláš kromě CDS?
Děkuji.


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Krom pití CDS:
koupele se solí a MMS cca 1-2x týdně
doplňování vitamínů a minerálů (selen, zinek, jód, D3,.........)
Tepp. odkyselující směs
různé bylinkové čaje - jednou ledvinový, jindy na posílení jater, momentálně zkouším Marco
strava - snažím se zeleninu, bylinky, správné oleje (rybí, lněný,...), pečivo minimálně, maso občas
prošla jsem jednou kúrou ColoVada, chystám se na další
snažím se myslet pozitivně, brát život s úsměvem a užívat si každý den
pokouším se vyrobit doma co lze (prášek na praní, mýdlo, sýry,.....) - je to docela zábava :D
no tak alespoň v kostce... určitě jsem na něco zapomněla :bhead:
je toho hodně čím jsem prošla, procházím a určitě ještě projdu
jedno vím ale jistě: jsem ráda, že jsem v sobě našla odvahu a pustila se do alternativní medicíny :jump:


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Cina »

Mimo téma (offtopic)
momentálně zkouším Makrco stravu
To nedělej-raději živou stravu.

Historie
Makrobiotika je složena z řeckých slov, která označují dlouhý život, a výživově vychází ze složení zdravých tradičních diet. Zakladatelem makrobiotiky je George Ohsawa, který tvrdil, že se makrobiotikou vyléčil z tuberkulózy. Vedle makrobiotiky však doporučoval například kouření a sám zemřel na srdeční infarkt.
Největší makrobiotický učitel
Michio Kushi je největším propagátorem makrobiotiky na západě. Podle něj má pokročilá (tím myslí přísnější) makrobiotická dieta neuvěřitelné léčivé schopnosti, může zabránit rakovině a léčit ji. Sám však v roce 2004 podstoupil operaci z důvodů rakoviny tlustého střeva.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Ještě včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
:D :D :D


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Cino, nepsala jsem Makro stravu..... byl míněn čaj Marco, až další řádek byla strava, ty dva řádky spolu nesouvisí :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
pergy píše: ... byl míněn čaj Marco, až další řádek byla strava, ty dva řádky spolu nesouvisí :D
:laugh: Pak se maj lidi domluvit. Fascinuje mne pozorovat, jak vnímáme nejen psané i mluvené slovo, ale i vizuální zážitky, přes svá osobní nastavení mysli. Deset svědků jedné události, deset různých zážitků. Ale to už jsme v psychologii. (To není na Tebe Cino, topíme se v tom všici.)

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Cina »

Ano děkuji za poučení. :D
Už si budu pamatovat:Marco - Ambrosia peruviana
pocházející z peruánských And, je známá svojí intenzivní vůní. Velmi často se vyskytuje jako křoví na vlhkých a blátivých březích řek v pobřežních oblastech, andských údolích a na okrajích pralesa.
Užití ve fytoterapii je známé především v zemích původu Jižní Ameriky užívali již staří Inkové, pro které byla bylinka kromě fytoterapie využívána i při duchovních rituálech.
--------------------------------------------------------------------------
Ještě včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
:lol: :lol: :lol:


crinno
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09 lis 2014 6:25

RAKOVINA JATER - POSLEDNÍ STADIUM !! PROSÍM O POMOC

Příspěvek od crinno »

Dobrý den, prosím o pomoc, sestra dostala před 10lety rakovinu prsu, podstoupila operaci a chemoterapie, po 6letech se jí objevila rakovina znovu v kostech dostala chemoterapie a to zabrala cca na 3měsíce, od tÉ doby se rakovIna šíří napadla játra, je celá žlutá, dle popisu jí má všude, v pondělí byla u doktrorky, měla oteklé nohy - začala se zavodňovat, dnes už otoky nemá, ale prognóza je hrozná :o dnes jsem se dozvěděla že MMS je nejlepší lék nikdy jsem o tom neslyšela prosím jestli je sestře možno pomoci !!!!!! PROSÍM NAPIŠTE !!!!!!! Z celého srdce děkuji


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: RAKOVINA JATER - POSLEDNÍ STADIUM !! PROSÍM O POMOC

Příspěvek od Slavek Krepelka »

crinno píše:Dobrý den, prosím o pomoc, ....
Lidový léčitel Josef Prouza doporučoval vypít 1.5l syrovátky denně. Doslova tvrdil, že z 89 případů raka, které léčil, jich vyléčil 87. Dva případy, které byly vyjímkou, byl jeden člověk, který syrovátku odmítl pít místo piva a jeden člověk, který byl již ve stavu, kdy ani toto nepomohlo. Samozřejmě je k tomu také potřeba připočítat Prouzu jako takového s jeho schopnostmi značně pomoct i svými bioenergetickými schopnostmi. O syrovátce se v tomto smyslu zmiňuje i několik dalších léčitelů.

S MMS nevím, pomůže v mnohém, ale zázrak to podle mne není.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Já bych v tomto případě volila TPK pátera Ferdy nebo vyhladovění-Rostislav Zabloudil o tom píše a má své zkušenosti


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“