MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od milda »

Ahoj Lenko, máš to dost dobře vykoumaný a přeju pokud možno hodně úspěchů v léčbě.
Vyjádřím se jenom ke koupeli s MMS, protože to dělám už aspoň dva roky soustavně:
podle mého je 30 - 40 kapek do vany málo. Jestli pacient není alergický - a to zřejmě není, dal bych podstatně víc MMS do koupele.
Pro mne je už dneska limitující množství tolik, co snesou moje průdušky. MMS tady je dráždící látkou, ale i jistým
antibiotikem.... od oka "cmrdnu" do sklenice chloritan a pak zas přibližně stejný množství kyseliny citronové. Přesnost není až tak důležitá, reaguje to poměrně rychle.
Voda ve vaně je do žlutozelena a já si čtu dlouho noviny...
Když to přeženu tak mě začnou škrábat průdušky - stačí si jenom namydlit ruce ve vaně a MMS se neutralizuje. (někdy na chvilku otevřu okno, ale jinak není třeba se bát)
Po silnější koupeli se ve spánku trochu spotím, ale to nebývá na škodu.

přeju úspěch a držím palce, milda


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Mildo, moc Ti děkuji za reakci, sice jsem popsala co děláme,ale čekám na rady ještě co dál. A Tvá připomínka je velmi prospěšná, jen jsi mi nenapsal, třeba jak mám počet zvyšovat.Tatínek ted váží 70 kg, jestli to hraje nějakou roli .
Myslíš že to mohu postupně zvedat třeba 50-60-70 ???
nebo ještě víc ? měla jsem obavy aby se toho moc nenadýchal.....leží v té vodě denně 15 minut.dík Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od MIRKO »

Já používám v pohodě do koupele cca 20ml chloritanu+15ml 50% kys.citronové.Nechám aktivovat v plast. kelímku, který přiklopím druhým / z Ikea/...a hned ponořím do vody.ClO2 uniká do vody a nejsou ztráty do vzduchu.Aktivovanou směs potom po pár minutách vyliju většinou do vany.Lze to i vylít třeba do záchodu a koupat se v čistém ClO2.Většinou jsi i změřím PH ve vaně, kupodivu není vždy stejné a asi i záleží na momentální tvrdosti vody.Pokud je příliš nízké PH tak ještě do vany přiliju trochu chloritanu.Pod PH 4,2 mě to dráždí pokožku.Lze to i zjistit ochutnáním...nesmí být příliš kyselá na jazyku...spíše jemně kyselkavá.HCl se mi na aktivaci do koupele nějak neosvědčilo...nemám po takové koupeli tak příjemný pocit, jak při aktivaci kys.citronovou.Je pravda, že se velké množství ClO2 dostane i do dýchacích cest...potažmo do krve...a to je taky super.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Hela »

Ahoj Lenko, nedávno jsem si koupila knížku Theta léčení od Vianny Stibalové. Je tam popsaná velmi zajímavá metoda pro okamžité vyléčení. Patří sice spíš do vlákna Mentální ozdrava, ale ptala ses, co bys ještě mohla udělat. Sama s touto metodou zatím nemám žádnou zkušenost, protože nechci začínat, dokud nemám knížku dočtenou, ale třeba tě to inspiruje.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Heli moc Ti děkuji za inspiraci ,třeba se to bude hodit.Jdu se mrknout na net o čem to je :-) Pěkný den Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od MIRKO »

Ještě jsem zapomněl podotknout, že všeho moc škodí...na kůži žijí bakterie, které nám jsou prospěšné...pokud se to přehání s koupelemi tak hrozí rozvoj plísní, které tyto bakterie drží na uzdě.Myslím, že hranice rozumného použití je tak cca 1x týdně, já osobně tyto koupele používám cca 1x za deset dní. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

díky , to asi ano u zdravého člověka , ale tatínek potřebuje vyrovnat a srazit kyselost v těle a přijde mi šetrnější než přes trávení ve velkém, spíš ty koupele a méně MMS vnitřně .Uvidíme ,budu jej měřit i pH papírky.L.
P.S. Tatínek se hodně sleduje akdyby mu MMS vyvolala průjem zhoršilo by to jeho psychiku, kterou mu ted se snažíme zvednout.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od cimirek »

obsah
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

:eclap: děkuji, víc toho nemáš ?? :dknow: :bye: :D


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Lenko-papírkama ph nelze přesně měřit.Je lepší koupit kapesní ph metr/430,kč/.Můj muž užíval Tep.směs/a jiné/ a kyselosti se zbavil až po 3/4roku-tedy se přehoupnul nad 7. ;)


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od cimirek »

LenkaX píše::eclap: děkuji, víc toho nemáš ?? :dknow: :bye: :D
Bohužel zatím jsem našel jen ten obsah. Kniha je ale v řadě knihoven.
U knihkupců je cena od 261 do 378.-Kč.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Bobina píše:Lenko-papírkama ph nelze přesně měřit.Je lepší koupit kapesní ph metr/430,kč/.Můj muž užíval Tep.směs/a jiné/ a kyselosti se zbavil až po 3/4roku-tedy se přehoupnul nad 7. ;)
Tak jsem si pořídila a Tvou radu pH metr.Asi tím ,jak pije tatínek 2x denně 2 dcl červenou řepu s mrkví ,tak má pH jako zdravý člověk. Měřím se s ním a mnohdy má jen asi o 0,3 pH nižší:-).pH jsem zkalibrovala ...tedy manžel:-).... a dnes po ránu jsem si naměřila 7,9pH moči , až jsem si říkala zda to měří dobře.Tatínek spal tak jsem jej nebudila.Přes den má pH nad 7. K té mé vysoké hodnotě po ránu.........včera jsem asi ve 20 hod vypila také štávu z červené řepy asi 2,5 dcl. Opravdu to funguje skvělě. U tatínka zřejmě krom řepy zafungovaly i večerní koupele ( opravdu denně ) v 60 kapkách MMS.Celý pookřál. Vidíme jak se mu vrací zájem o svět kolem .Příště jak budu mít něco nového, napíši sem .Mějte se Lenka
P.S. máme radost, ted ještě aby ten nádor na plíci krásně zmizel:)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Miroslav7 »

Ahoj Lenko cosi ti skopirujem mozno ti to pomoze je to z rng forum


Ahoj RNG, chcela by som sa poradit ako dalej postupovat v alternativnej liecbe.

V prispevku c. 132 spred roka som opisala maminu chorobu - adenokarcinom pluc, ktory jej bol operacne odstraneny.
Nasledne na to zmenila prisne stravovaci rezim, zacala brat na odporucanie alternativne doplnky.

Po pol rocnej kontrole a cistom naleze (privevok c. 203) na tvoju radu znizila davkovanie
graviola z 3x2 = 6g denne
pancreatin z 3x2 = 18g denne
betaglukan z 3x2 = 1,5g denne

tychto pripravkov na polovicu, cize na 3x1 tbl denne

ostatne brala nadalej podla odporucania v rovnakom mnozstve ako predtym
ostatne planuje brat rovnake davky (denne davky)
vit c 10-15g
vit d3 cca 6000 IU
chlorella 21tbl
L-lysine 2g
jod 3kv
cordyceps 2,250g
probiotika 1kasp
DIM 200mg
B17 cca 20-30 jadierok
citrusove pektiny a mikrovlakninu
selen 400mg
zinok 30mg

Pred cca mesiacom absolvovala dalsiu kontrolu po pol roku (rok od diagnostikovania choroby) opat s cistym nalezom smile
chceli by sme sa poradit, ako pokracovat s doplnkami, nadalej uzivat rovnake davky, alebo je opat mozno niektore pripravky znizit. Stravovanie udrzuje stale veganske bez cukru, bez konzervantov, bez chemie, vela cestvej surovej zeleniny a ovocia, zeleninove a ovocne stavy, Budwig aj Breuss.

A este jedna otazka, po kontrole jej dr. povedal, ze pluca ma uz krasne roztiahnute, ze sa cela ta dutina prazdna krasne vyplnila, ze necakal taky dobry pokrok, ale ze ma zuzenu priedusnicu (?) aj estestale zvykne aj po mensej namahe zadychat, na to jej predpisal ATROVEN N, zatial si ho dala len raz pred lekarom (chcel vidiet ci ho bude vediet pouzivat) ale doma ho nebrala, chcela by vediet ci existuje nejaka prirodna alternativa. Ak o niecom takom vies, dakujeme za kazdu radu


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Lenko-to ph musí kolíst.Ráno pod 6 přes den nad 7 a večer zase pod 6.To potom pracuje ac.píst a tělo vylučuje kyseliny. :)


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od MIRKO »

Jak rozchodit acidobazický píst...pokud se pH hodnota ranní moče pohybuje mezi 7. a výše, jedná se o blokádu vyměšování kyselin.V tomto případě tělo potřebuje naléhavou pomoc.Po několik dnů proto užívejte každé ráno lžičku zásadité směsi /Tepperwein/.Do týdne blokáda zmizí a hodnoty se zřetelně sníží, protože blokované vylučování se dostane opět do pohybu a tělu se konečně uleví...toto ale neplatí pro makrobiotiky, ti budou mít stále Ph 7-7,5.

Toto je návod přímo od Batlese a funguje.U zdravého člověka chodí acidobazický píst od 5,5-6,5 pH do 7,4-8,0 pH a střídá se takto minimálně jednou za dva dny...jinak je píst zastaven.Na rozchození pístu mně a ženě Batles doporučil 1. týden 6g Tepperwein směsy ráno+6g večer.Po týdnu stačí 6g nejlépe večer... :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“