MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Longerr
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09 říj 2009 10:01

dik

Příspěvek od Longerr »

dik za vsetky tipy, uvidime co sa bude dat robit resp ci to schvalia pretoze videli v TV nedavno "prispevok" o MMS a nazor na to bol hned jasny :(


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: dik

Příspěvek od milda »

Nj, ono rad může být spousta, ale podstatný je, co bude pacient ochotný užívat..... :?


smizho
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06 pro 2010 10:51
Bydliště: Bratislava, Slovenská republika
Kontaktovat uživatele:

Nasadit este MMS?

Příspěvek od smizho »

Dobrý deň,

V našej rodine už dlhšie zápasíme s rakovinou u nášho starého otca. Má 72 rokov, pôvodne to bola rakovina prostaty, ktorá sa však rozšírila už i na pľúca i kosti. Celý priebeh má naozaj veľmi rýchly spád a k takýmto "nelekarskym" alternatívam som sa preklikal na internete až teraz...:( Chcem sa Vás preto opýtať na hocakú radu. Starý otec má absolvovanú rádioterapiu, na chemoterapiu ho pripustit nechceme.

Neviem, ci je to vobec este vhodne (stav je naozaj zly), ale objednal som MMS. Rozmyslam, ci je vhodne mu to nasadit, ak ano - ako mu to nasadit a podobne. Urcite uz mam nacitane litanie a litanie podavania MMS, no kazda rada navyse mi pomoze. Specifikom u stareho otca je, ze moc zriedka uz prijima stravu a nerad by som mu skrz MMS nejako výrazne ublížil...

Oplati sa podla Vas s tym zacat? A ak ano, aky postup zvolit? Cital som na internete rozne davkovania - jedna kvapka kazdu hodinu, pripadne strategia 6x6 a podobne...Naozaj - v tomto pripade sa topiaci uz i slamky chytá..

Vopred ďakujem za akúkoľvek reakciu ;)


Ak chceš vedieť, čo je nové - pozri sa do starých kníh.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nasadit este MMS?

Příspěvek od poota »

smizho píše: Vopred ďakujem za akúkoľvek reakciu ;)
Zkus si najít "protirakovinovou kůru pátera Ferdy", někde je též uváděná jako "bezbílkovinová kůra nebo dieta".
Přeči si to a podumej. Je to ověřené a celá kůra trvá 6 neděl.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
smizho
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06 pro 2010 10:51
Bydliště: Bratislava, Slovenská republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Nasadit este MMS?

Příspěvek od smizho »

K tomu som sa preklikal tiež, už dávnejšie som počul o úplnom vylúčení živočíšnych bielkovín z jedálnička. No len ide o to, že starý otec už dlhší čas neprijíma moc žiadnu stravu a tým pádom je už podla mňa až príliš chudý a vysilený na zeleninovú kúru trvajúcu 6 týždňov, nie som si teda istý...

Existujú podla Vás i prípady, kedy takáto kúra pomohla i človeku s tak rozsiahlym poškodením?

Vďaka


Ak chceš vedieť, čo je nové - pozri sa do starých kníh.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nasadit este MMS?

Příspěvek od poota »

Napsal jsem:
"Přečti si to a podumej."

Tím jsem myslel, že si to máš napřed, a důkladně, přečíst a teprve potom o tom dumat!
Páter Ferda to popisuje velice zevrubně a taky všechno vysvětluje.

Zdravím - poota
P.S. A nejde o vyloučení živočišných bílkovin, ale naprosto všech bílkovin!


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Gino13
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26 led 2011 14:09

mms a rakovina

Příspěvek od Gino13 »

Moc prosím,mohl by mi někdo napsat,zda má zkušenosti s dávkováním MMS při rakovině? Já sama ho užívám a jsem s ním moc a moc spokojená,ale pro kamarádku bych potřebovala zjistit jak by měla dávkovat právě při rakovině. Sice jsem si něco zjistia osobně i na internetu,ale přece jen víc hlav-víc ví. Díky moc :)


Ada
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14 čer 2011 19:14

MMS a rakovina ledvin

Příspěvek od Ada »

Dobrý den, před dvěmi týdny jsme zjistily, že můj tatínek (72) má rakovinu ledvin s metastázemi do kostí (nohy). Léčení žádné, poslali domů – beznadějný případ. Před pár dny jsme začali dávat javorový sirup + soda. Když jsem se dozvěděla o MMS kapkách, objevila se naděje, ale pak jsem se dočetla, že škodí ledvinám. Takže nevím jak to je. Proto bych chtěla poprosit o radu, kdo má zkušenost s užíváním MMS kapek při rakovině ledvin. Předem všem moc děkuji za odpověď.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina ledvin

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kočičko, otevřela jsi nové vlákno a to se toho nejspíše moc nedozvíš. Najdi si vlákno MMS- zkušenosti uživatelů, tam máš nikoliv šanci, ale jistotu, že se Ti pár lidí ozve, i těch, kteří jsou díky MMS z rakoviny venku.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
pavlína.j
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11 črc 2011 20:23

Rakovina prsu

Příspěvek od pavlína.j »


Dobrý den, dozvěděla jsem se o účincích emms i na tuto chorobu. Kapky užívám 1 týden. 3 kapky po sobě jdoucích 10 hodin. Jakmile začnu s vyšším užíváním, dostaví se nevolnosti které jsou popsány na stránkách - únava, zvracení, průjem. Má někdo zkušenost s tím jak dlouho trvat u jedné dávky, než přejít na vyšší o jednu kapku? Dále - má někdo zkušenosti s léčbou rakoviny. Za jak dlouho mohu očekávat nějaké změny? Včera jsem začala i užívat apsle MMS2 - 2 tablety celkem za den s odstupem 2h. Opět se dostavila veliká únava. Nemáte, prosím, někdo nějaké zkušenosti? Děkuji.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rakovina prsu

Příspěvek od sisa »

Ahoj, 3 kapky můžeš užívat třeba 3 týdny a potom zkusit jít na čtyři, když to nepůjde, tak zůstaneš na třech déle. Já to beru již přes rok a nepřekročila jsem 4 kapky za hodinu 10x denně. Výsledky má každý individuálně, ale většinou po měsíci lze pozorovat markantní zlepšení krevních testů a do dvou, třech měsíců lze být bez nálezu. Ale každý jedinec reaguje jinak, nelze zevšeobecňovat. Při této diagnóze to chce sednout k netu a přečíst si celé fórum týkající se MMS. Mně to trvalo týden, zkušeností a postupů je zde hodně. Moc dobré jsou i knihy od J. Humbla plus vynikající je poslechnout si jeho přednášky. Člověku to dodá naději. A moc mně pomohlo i zdejší osazenstvo, jsou to všechno fajn lidi, psychicky mě drželi nad vodou.
Bude to dobrý, neboj.


pavlína.j
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11 črc 2011 20:23

rakovina prsu

Příspěvek od pavlína.j »

Ahoj, děkuji moc za zprávu. Ty bereš kapky už přes rok? Myslela jsem, že se dá nemoc zdolat rychleji? Alespoň tak to na mě působí při čtení stránek MMS. Tím, že je mi občas zle, je signál, že se snad skuečně něco děje... Nemáš zkušenosti i s užíváním kapslí MMS2? Bojím se, že mi bude hůř. Pavlína


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: rakovina prsu

Příspěvek od sisa »

Máš sz.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina ledvin

Příspěvek od sisa »

Ada píše:Dobrý den, před dvěmi týdny jsme zjistily, že můj tatínek (72) má rakovinu ledvin s metastázemi do kostí (nohy). Léčení žádné, poslali domů – beznadějný případ. Před pár dny jsme začali dávat javorový sirup + soda. Když jsem se dozvěděla o MMS kapkách, objevila se naděje, ale pak jsem se dočetla, že škodí ledvinám. Takže nevím jak to je. Proto bych chtěla poprosit o radu, kdo má zkušenost s užíváním MMS kapek při rakovině ledvin. Předem všem moc děkuji za odpověď.
Ado, v té nové knížce o ledvinách již nic nebylo. Samotnou by mě zajímalo, jestli to ještě platí nebo ne.


anait1
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 28 úno 2011 9:56

rakovina ako biznis

Příspěvek od anait1 »

Tu mas link na YOU TUBE ( je to v niekoklych castiach casti), neviem ci vies po anglicky, bolo to aj s titulkami, ale niekomu to velmi vadilo, ze sa hovori o rakovine ako o biznise, tak som to nasla len na you tube, ale bez titulok, takze ak mas niekoho kto vie anglicky, urcite si to pozri, mohlo by ti to pomoct. hlavne nejest nic co obsahuje zivocisny protein, jest hodne zeleniny, pripadne mixovat zeleninu (organicku) a jest ju vo velkych davkach, vela pohybu, chodit do sauny a zbavovat sa toxinov co mas v tele, ja by som urcite nesla na chemoterapiu a ozarovanie, znici ti to uplne imunitu, to je ale len moj nazor. Ja ti drzim velmi palceky.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“