MMS a cukrovka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Kefír a cukrovka, resp.SPRED !!

Příspěvek od muflon »

Ze zkušeností na fóru zdravi-az.cz vyplývá, že domácí zvedá cukr, a proto by ho diabetici měli pít jenkdyž cítí nebo si naměří že mají hypoglykemii...(OVĚŘENO V RODINĚ!!- je to skvělé na cesty kdy nevíte co za jídlo si sebou vzít nebo nemáte možnost se v klidu najíst...., kefír zasytí a zároveň předchází hypoglykemii !!!

Nicméně....na běžné pití(resp.on je ten tučný kefír vlastně jako jedno jídlo!), tak na běžné jezení je kefír lépe omezit aby nezvedal cukr....a místo kefíru raději z něj vyrábět spred (=sirnou patlaninu), podle Dr.Budwig se lněným panenským olejem...a Jarda Zajíček doporučuje poměr: 4pol.lž.tvarohu z kefíru, 2pol.lž.čerstvě namletého lněného semínka, a 2pol.lž.panen.lň.oleje...vše smíchat a je to jedno jídlo... :idea:
(samozřejmě nezapomenout při mixování dle chuti přidat čili nebo jiné doporučené ingredience... ;)


alexa123
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 07 pro 2010 15:43

.

Příspěvek od alexa123 »

Nie som cukrovkar ale kupil som si len tak zo zvedavosti tuto knihu http://www.zdravie.sk/sz/679/vzlykave-d ... tml?id=309
Autor tvrdí, že spravnym dychanim dosiahol v mnohych prípadoch vyborne vysledky prave u cukrovkarov, sam sebe vraj vyliecil mnohe chronicke choroby. Iba v skratke - princip je vo vydychu, ktory sa podoba vzlykavemu placu maleho decka - rychle nadychnutie a potom dlhy trhavy vydych. Pri takomto dychani zrejme dochadza ku masazi (vibracii) branice pripadne inych organov (mozno aj pankreasu) a vraj to lieci mnohe choroby. Podla mna sa to podoba uprimnemu nekontrolovatelnemu smiechu na plne usta. Nieco by na tom mohlo byt takze mozno by stalo vyskusat to. V pripade zaujmu mozem o knihe poskytnut viac info.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

vzlykavé dýchání

Příspěvek od hanka »

To víš, že je zájem! Napiš více. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
alexa123
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 07 pro 2010 15:43

.

Příspěvek od alexa123 »

Podla autora metody (aj knihy) sa mu vzlykavym dychanim podarilo vyliecit:
1/srdcovo-cievne ochorenia - pacienti so stenokardiou, bolestami srdca, problemami s fibrilaciou predsiene
2/ normalizacia vysokeho a nizkeho tlaku
3/ bronchialna astma
4/ choroby pecene-jater, ladvin, zaludku
5/ zlepsenie celkoveho stavu
6/ cukrovka
pacietka 1: cukor 7,2. Uzivala 76mg inzulinu a 28 mg atropinu. Po 6 tyzdnoch sa cukor znizil na 6,8 a davky inzulinu sa unizili na 4 mg.
pacient č.2 (aj po infarkte): cukor 13mg, 4 tabletky manilinu denne, vysoký tlak. Po dvoch tyzdnoch cukor 9,7, tlak sa normalizoval.
pacientka č.3: cukor 7,46. Po 3 tyzdnoch cukor 3,64.
pacientka č.4: cukor 9,15. Po niekolkych tyzdnoch dychania na kontrolach 5,19-4,12-4,22-5,12.
pacientka č.5: cukor 7,9. Po mesiaci 5,6, po dvoch 4,6. Dalej osciloval okolo +-5,5.
pacientka č.6: cukor 6,7. Po niekolkych tyzdnoch 3,8
Je spomenuty aj pripad 9 rocneho dievcatka, ktoremu sa za mesiac znizili davky inzulinu z 8mg na 6mg a cukor klesol z 4,7 na 3,9. Nebolo uvedene o aky typ cukrovky sa jednalo ale v takom veku to asi bola cukrovka 1.typu (moj nazor).

Podla autora sa touto metodou liecili pacienti s cukrovkou (ale aj s celkom inymi chorobami) aj v nemocnici pod dozorom lekarov. Tito sa o vysledkoch liecenia vyslovili velmi pozitivne. Okrem vyliecenia cukrovky sa vsetkym pacientom normalizoval tlak. Pozorovali sa aj: zmiznutie bolesti hlavy, bolesti klbov pri osteochondroze, normalizacia spanku a celkoveho psychckeho stavu nemocnych. S negativnym vysledkom liecby sa lekari nestretli nehovoriac o tom, ze by sa niekomu zhorsil stav. V najhorsom pripade sa hladina cukru neznizila.
Vyhodou tejto metody je to, ze jedinou investiciou je kupa knihy - pred cca 10 rokmi stala 210Sk., dychanie je samozrejme zadarmo :lol: . Je to len o sebadiscipline. Realne si myslim, ze nieco na tejto metode je, ved spravne dychanie je podla znalcov "polovica zdravia". Vibracie pri dychani zrejme nieco urobia so vsetkymi vnutornymi organmi a chore organy sa zregeneruju.


alexa123
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 07 pro 2010 15:43

.

Příspěvek od alexa123 »

Jeden z nazorov na cukrovku
http://pravekadieta.cz/2009/09/


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

http://pravekadieta.cz/2009/09/

Příspěvek od jeff »

Jó, cožpak prasátka s 8cm vysokým bůčkem já můžu, jenže jak se to zpívalo v té bolševické budovatelské písničce?
"Bez chleba nejde jíst, bez piva se nedá pít..."
Nějak takhle, ne?

Jeff


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Alexa123.

Příspěvek od hanka »

alexa123 píše:Jeden z nazorov na cukrovku
http://pravekadieta.cz/2009/09/
Díky za informace, jsou zajímavé...+ :good:.

To vzlykavé dýchání může opravdu pozitivně ovlivňovat zdraví...I čínská medicína doporučuje podobné odfukování při výdechu na posílení energie jang. A ještě je tady i endogenní dýchání, které také využívá překonávání odporu při dechu...Není tam podrobněji popsáno, jak se dosahuje toho vzlykání?

I o "tučné" dietě jsem slyšela, pár mých známých ji zkoušelo, ale jíst dlouhodobě jenom tučné bez sacharidů nejde vydržet...a s nemocnými játry a slinivkou je to dokonce nebezpečné. Tuhle dietu propagoval polský lékař Kwasniewski (tuším) - napsal o tom celou knížku. Někteří naši lékaři (hlavně ti, kteří se cítí být více Poláky, než Čechy - takže u nich hraje velkou roli "polské vlastenectví") ji doporučovali diabetikům i jinak nemocným pacientům - ale budiž jim ke cti, že to zkoušeli i na sobě, protože i lékaři jsou nemocní. Jeden vážně nemocný lékař přitom zemřel - byla z toho celkem aférka, která se ale rychle ututlala...Raději bych tuhle dietu nedoporučovala. Ale díky za snahu pomoct :lol:!


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: .

Příspěvek od jani »

alexa123 píše:Podla autora metody (aj knihy) sa mu vzlykavym dychanim podarilo vyliecit:
...
Na ulozto.cz jsem knihu našla, třeba někomu pomůže
http://www.uloz.to/hledej/?q=vzlykave+dychani


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od josip »

co pozorujem na ludoch s cukrovkou je ich hnev a neschopnost alebo mala schopnost odpustat...
dat toto do poriadku a vyzdravia


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od milnem »

Možná je to trochu jinak.Všimla jsem si,že lidé,kteří berou hodně léků-a cukrovkáři mezi ně patří,mají tyto problémy.Mozek je přiotráven .Možná mají nějakou základní infekci,která se v českém zdravotnictví neřeší.Slinivka je napadena.proto diabetes a i z infekce může pocházet řada toxinů.
Od té doby,co jsem si to uvědomila (hm,nemám diabetes) už se dívám trpělivěji na některé staré lidi,ti berou velmi často mnoho léků .


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od Batles »

josip píše:co pozorujem na ludoch s cukrovkou je ich hnev a neschopnost alebo mala schopnost odpustat...
dat toto do poriadku a vyzdravia
Ahoj Josipe,
víš že máš pravdu? Luise Hay ve své skvělé knize píše, že cukrovku dostávají lidé, kteří se "zabívají touhou po tom, co by bývalo bylo,
kdyby...., mají potřebu ovládat druhé a moc se jim to nedaří, bývají smutní a často zatvrzelí....
Každý jsme řízeni vnitřními programy kdysi dávno přijatými z jakýchkoli důvodů. Jo, psychika, to je síla! :lol:
Mimochodem, cukrovka je porucha celého komplexu, nikoli jen narušené schopnosti tvorby inzulínu. Je to pouhý důsledek.
Začátek těchto problémů bývá v tlustém střevu, které brzdí funkci jater a při tom působí destruktivně na slinivku. Játra k tomu všemu začnou krást slinivce energii :mrgreen: , slinivka se rozzuří :bhead: a začne si vylévat zlost na tenkém střevu.... a už je problém. Cukrovka!
Tohle vysvětlení se mi fakt líbilo, tak je tady. Co myslíte, může to tak být?
Ahoj, Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: Začátek těchto problémů bývá v tlustém střevu, které brzdí funkci jater a při tom působí destruktivně na slinivku. Játra k tomu všemu začnou krást slinivce energii :mrgreen: , slinivka se rozzuří :bhead: a začne si vylévat zlost na tenkém střevu.... a už je problém. Cukrovka!
Tohle vysvětlení se mi fakt líbilo, tak je tady. Co myslíte, může to tak být?
Ahoj, Batles :D
Mně se líbí taky. Je to sice vědecky nic neříkající, ale podle mého gusta jaksi v kostce. :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od josip »

este by som doplnil -
cukrovka 1typu - hnev,krivda na 1osobu
a druheho typu - hnev,krivda na viac ludi,okolie


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od hanka »

Kéž by to bylo tak jednoduché, jak říkáš, josipe. Ten, kdo tohle tvrdí, to hodně zjednodušil… „odpusť a uzdravíš se“…. Já jsem dostala cukrovku po silném úleku, kdy šlo mému blízkému o život a záviselo jenom na mně, jestli mu dám takovou první pomoc, aby žil (žije :lol: ). Další dny a měsíce jsem žila v neustálém strachu o jeho život, k tomu se přidaly další stresy (v rodině, zaměstnání , shon bez odpočinku, nemožnost aspoň na chvilku vyprázdnit hlavu, ani v noci ne). Hněv tam nebyl, to vím jistě, jenom šílená únava…. Shodou okolností jsem byla pár dnů před touto událostí na vyšetření, kde mi brali i krev – bez sebemenších náznaků cukrovky. Za měsíc nato další kontrola – tentokrát se objevila zvýšená hladina cukru a pak už to jelo mílovými kroky dál ….

Znám i další případy, kde cukrovka vznikla rovněž po silném úleku – dvě děti (jedno prožilo autonehodu, druhé se topilo v moři – okamžitě vznikla cukrovka 1. typu) i pár dospělých, kteří taky vyprávějí o těžkém nečekaném stresu….

Já si také myslím, že vznik cukrovky má s psychikou hodně co dělat (jako ostatně úplně všechny nemoci), ale že by vznikala právě z důvodu hněvu a křivdy, kde by stačilo jenom odpuštění - tomu nevěřím . Názory na to, jaké emoce mají na vznik cukrovky vliv, jsou různé, ale stojí za to je hledat – s tím souhlasím a touto cestou se snažím jít i já.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Příčiny cukrovky

Příspěvek od hanka »

Batles píše:.......Začátek těchto problémů bývá v tlustém střevu, které brzdí funkci jater a při tom působí destruktivně na slinivku. Játra k tomu všemu začnou krást slinivce energii :mrgreen: , slinivka se rozzuří :bhead: a začne si vylévat zlost na tenkém střevu.... a už je problém. Cukrovka!
Tohle vysvětlení se mi fakt líbilo, tak je tady. Co myslíte, může to tak být?
Ahoj, Batles :D
No, emoce pominu, tady nejsem zajedno s žádným z vašich tipů. Nejblíž se mi dosud jeví psychická příčina podle Germánské nové medicíny - ale netvrdím 100% že je to právě tak... ;)
Ale, Beatlesi, ten postup ničení (předpokládám, že se jedná o ničení energetické) je zajímavý a stojí za zamyšlení! Nevíš, podle čeho k tomu Luise Hay dospěla?

Milnem, o přílišném užívání léků to taky nebude, ti lidé berou léky, protože mají problémy a jinak, než poslouchat lékaře, to neumí .... konkrétně já kromě inzulinu nic neužívám - jenom zkouším alternativu - t.j. MMSka, koloidní Ag,odkyselování, zapper, očisty, doplňování vit. a prvky... atd... samozřejmě ne všechno najednou, každé zabírá na něco jiného ;) ... teď nově se učím vzlykavě dýchat :) - to je taky síla... :D...
Naposledy upravil(a) hanka dne pát 25 lis 2011 0:13, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“