MMS a cukrovka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od josip »

hanka vyborne,je skvele ze dokazes takto analyzovat svoj zivot, to znamena ze tvoja duchovna vyspelost je na dobrej urovni a preto aj tvoje konania v zivote su sotisfikovanejsie
mozne je, ze slovo hnev nevnimame rovnako
pokusim sa ti vysvetlit tvoju chorobu
clovek ktory robi pozitivne veci, neznamena ze kona dobro - myslene vseobecne

sice nevyziadana rada posobi ako jed, ale precitat si to mozes

takze ty si zvladla svoj zazitok ako tvrdis zachranila si zivot, ja sa pytam za aku cenu
ako je mozne ze clovek urobi takyto skutok a pri tom dostane nieco negativne do svojho zivota
to znamena ze nieco si urobila spatne a to bolo trestane chorobou,lebo si sa zachovala nad ramec bozskych principov
a odpoved je - neurobila si nic zle, pretoze zlo ani dobro nie je
tvoja choroba ta ma naucit zbavit sa strachu
namiesto toho aby si si lahla s dobrym pocitom ze si pomohla, si mala strach ci to prezije
mas v sebe nedoveru, neveris si az tak
kto ma nizku sebadoveru ma sklon k sebaposkodzovaniu,sebaobvinovaniu a to je hnev na svoju osobu -moze to byt v podvedomi

takze tvoj liek na tvoju cukrovku je neutralizovat strach.
co je to strach?
strach je ochrana, je signalom nebezpecia
USA sa tiez chrania,je to najdemokratickejsia krajina a maju zbrane, chrania sa a su demokraticke
kto je demokrat nemusi sa chranit
Chrania mier ale v skutocnoti ho nicia
Naco sa clovek chrani, ked si je isty ze je dobry,kona dobro
Laska nepozna strach.

ok ideme k tebe
si pisala ze si sa bala ci to prezije
strach zo smrti ukazuje ze mas nespravny vztah k zivotu a smrti
Lpenie na niekom, na niecom vyvolava strach straty
Co sa bojis stratit? koho co?
Ked nieco clovek strati moze sa citit osamely,sam...
Ale co mozes stratit koho, nic a nikto ti nepatri, co nemas nemozes stratit a preto je zbytocne mat strach
Prijmi samu seba a odpusti samej sebe,ze vsetko co robis v zivote je spravne a presne tak ako ma byt aj keby ten clovek zomrel.

Snad aspon trosku si pochopila aky typ odpustenia som mal na mysli, a ked nie, nevadi...isto najdes tu spravnu cestu ako poxopit svoju chorobu a co je za nou

Stupnovany STRACH to su aj agresivne myslienky,hnev zlost
zo strachu clovek moze aj zabit, ale ty si uz na takej urovni duchovnej,ze sa zbavujes uz strachu cez "pozitiva"

Dalsie pocity ktore su zle ale podaktori ich beru ako pozitivne su:
LUTOST
LICHOTENIE
SUSTRAST
aj pri nich vznikaju choroby

Nevyziadana pomoc je jed.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

cukrovka je léčitelná

Příspěvek od jani »

Hani, úpřímně přeji hodně úspěchů. V příloze posílám něco o léčbě cukrovky, třeba si v ní najdeš něco Ty, třeba někdo jiný.
Knihu o Vzlykavém dýchání jsem ještě neměla čas přečíst, někde jsem narazila na doporučení, že se při výdechu se má používat sekané cho cho cho, což mě docela udivilo, nebot při pláči dítěte a následném vzlykání se mi toto jevilo spíše při nádechu. Názornou ukázku se mi nepodařilo nikde na netu najít.
Vlivem vzteknutí se a následných emocí jsem byla nucena řešit tachykardie - fibrilace síní, a to pomocí chloridu hořečnatého, cayenského pepře a bachovy krizové esence rescue remedy - s úspěchem, tímto bych si troufla doporučit k řešení emocí ( strach, úzkost, vztek ... ) bachovu květovou terapii, dříve jsem ji používala, nyní mám doma už jen jednu esenci, a to právě krizovou - na mě funguje, přirovnala bych ji k účinku lexaurinu, jen bez vedlejších účinků.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Příčiny cukrovky

Příspěvek od milnem »

hanka píše:Milnem, o přílišném užívání léků to taky nebude, ti lidé berou léky, protože mají problémy a jinak, než poslouchat lékaře, to neumí .... konkrétně já kromě inzulinu nic neužívám - jenom zkouším alternativu - t.j. MMSka, koloidní Ag,odkyselování, zapper, očisty, doplňování vit. a prvky... atd... samozřejmě ne všechno najednou, každé zabírá na něco jiného ;) ... teď nově se učím vzlykavě dýchat :) - to je taky síla... :D...
Ano Hani,to nemusí přece platit u každého.A že mnoho lidé bere léky protože to jinak neumí taky vím,těžko jim to zazlívat.Jen mám tuto zkušenost s manželem,který velice rád jí léky celý život,protože jim věří a je to tak pohodlné,má cukrovku,a pozoruji,jak mu za ta léty ty léky uškodily.Taky jsem si všimla u sebe,jak se mi změnilo vnímání když jsem se pokoušela vypořádat s borelkou ,neznalá problému (ne,že bych teď byla znalá,ale přece jen jsem více v obraze než tehdy) pomocí ATB.naštěstí jen dvouměsíčního.Vím,že když mám atak borelky (teď už ani velmi zřídka a slabý,doufám),přibude mně toxinů a okamžitě zaznamenávám změnu vnímání směrem k negativitě.
Tuto skutečnost mně pomohly zaregistrovat také bioinformatorika,se kterými se léčím (nebo udržuji?).Vyšší potence ,když se přežene dávka,ukáží docela zřetelně,obraz nemoci.Jsem z rodu pozorovatelů tak mne to docela zaujalo.A co rozpoznáš u sebe snadněji rozpoznáš u druhých.Ale nic se nedá zevšeobecnit úplně.Byl to jen postřeh,nic víc.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od hanka »

josip píše:................. mas nespravny vztah k zivotu a smrti
Lpenie na niekom, na niecom vyvolava strach straty
Co sa bojis stratit? koho co?
Ked nieco clovek strati moze sa citit osamely,sam...
Ale co mozes stratit koho, nic a nikto ti nepatri, co nemas nemozes stratit a preto je zbytocne mat strach
Prijmi samu seba a odpusti samej sebe,ze vsetko co robis v zivote je spravne a presne tak ako ma byt aj keby ten clovek zomrel....
Děkuji za rozbor mého problému a za radu. Nejspíš máš pravdu. Rozumím tomu, co píšeš, ale nevím, jestli a jak se dokážu zbavit lpění na někom. Lpění na životě blízkého ...obvykle se tomu říká láska ... ale cítím, že to není totéž….Je to těžká věc.

P.S.
A je to vůbec totéž: - lpění na někom blízkém, nebo lpění na životě blízkého :ethink: ? Možná se trochu mýlíš...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dobře tak Hano!

Jenom citoví zakrslíci považují vlastnictví za lásku. Jest to výsadou těch, kteří ji ještě dloho neokusí, z čehož jaksi vyplývá i jejich tendence něco sbírat a vlastnit... a mít se čím ukázat. Láska není v sobeckosti, ale ve štědrosti. Kolik lidí by asi tak bylo schopno dát svému psovi, nebo třeba ježkovi, svobodu?

Jednou se mi takhle zmínila jistá dáma, poté co pár let už tvrdila, jak miluje svého psa, že je dotyčný pes čím dál tlustší, protože je vykulený a jakou o něj má starost. Řekl jsem jí na to, že to je typicky Anglické. Nejdříve zvíře zmrzačí a pak každému vypráví, jak ho milují. Ta čuměla.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od josip »

hanka píše:Děkuji za rozbor mého problému a za radu. Nejspíš máš pravdu. Rozumím tomu, co píšeš, ale nevím, jestli a jak se dokážu zbavit lpění na někom. Lpění na životě blízkého ...obvykle se tomu říká láska ... ale cítím, že to není totéž….Je to těžká věc.

P.S.
A je to vůbec totéž: - lpění na někom blízkém, nebo lpění na životě blízkého :ethink: ? Možná se trochu mýlíš...

No kazdy clovek je na istej vyvojovej duchovnej stupnici.
Ja z mojho pohladu ti mozem napisat co je to laska lebo som ju zazil,alebo ako vnimam lasku ja
Pocas meditacie sa dostavam do stavu kde vidim a citim viac ako ked som v "normalnom"stave bytia
Lasku ako chapes ty a tvoje chapanie je spravne,ja volam alebo chapem ju ako laska z vyhody alebo doplnujuca laska
Cize nieco za nieco ale za ucelom nieco sa naucit, vidiet co clovek nerobi spravne
A ak si kazdy clovek z analyzuje lasku,vztah zisti, ze za tym je strach,ktory ked pominie,pominie aj laska
Toto ja volam pozemska laska a potom je duchovna laska
Rozdiel medzi nimi je, ze pri pozemskej laske vznika ziarlivost-alebo iny strach ze o nieco prideme, ze nieco mame,vlastnime -niekoho
Toto ale nema nic s laskou.A napriek tomu ju volaju laska a je to spravne.

Ked zavriete kona do ohrady a zavriete branku, to je laska
Ked nechate otvorenu branku a on sa vrati to je laska
Pre mna v oboch pripadoch je to ucenie

Ta duchovna laska, je o niecom inom
Nazval by som to ako stav blazenosti, clovek je plny takych emocii, ze nedokaze nie je to mozne aby vnimal cokolvek negativne
Je to nazeranie na svet na ludi vnutornymi ocami
Pri tomto type lasky nezazivate odpor.
Clovek nezasahuje do diania udalosti,neposudzuje,nekara,nekontroluje,nenadava,nelutuje sa,nezavidi,nema strach,neplace,nema radost ked niekto vyhra alebo prehra napriklad v sporte..atd
Nie je to laska medzi dvomi ludmi ale vsetko naokolo milujete.
Milujete aj joza aj maru aj dana aj ivetu aj hada,aj macku aj nosorozca a nielen jednu osobu
A toto sa uci pozemskou laskou
Preto vravim ze tvoje chapanie lasky je spravne,pretoze este nevies co je dalej za tym..

Niekto sa uci cez negativa niekto cez pozitiva, meditacia je dobry sposob ucenia ale len ak je clovek mentalne vyspelejsi
Ten komu je meditacia nudna nech ide cestou odporu.
To znamena zbav sa odporu.
Vsimaj si samu seba.A pri akjekolvek udalosti pocitis negativne myslenie tak tam mas odpor.
Priklady na odpor:
u doktora - do kelu zas ma niekto predbehol
rozliate mlieko - jaj som nesikovna,ti susedia zas buchaju,zabudla som hento tamto,ti ludia sa stale hadaju,decka kricia,prihorela mi palacinka...atd

pri chorobe - nevyzivovat ju,mysliet a zit v pritomnom case som zdrava,predstavovat si samu seba stastnu zdravu ale v pritomnom case
zijes zivot kde mas vsetko pozicane, mas pozicanu chorobu aha ok viem ako sa zije s chorobou, tak teraz si poziciavam zdravie...
je x moznosti ako mozes zmenit svoj zivot k lepsiemu, nebrat sa vazne nebrat okolie vazne
nikto nie je spasitel, pretoze nikto nevie co a ako ten druhy citi

a ak clovek nedokaze ani takto mysliet tak potom nech sa podda odporu, nech sa v nom vymaca tak ze ego polavi a pride slnko


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od josip »

Slavek Krepelka píše:Jenom citoví zakrslíci považují vlastnictví za lásku.
...
No a takto chape Slavek lasku a ja mozem namietat ale toto nie je laska ale posudzovanie, laska neposudzuje nikoho a nic!!!!!
Kedze neviem na zaklade coho on takto vnima lasku, toto jeho vnimanie povazujem za spravne
Ta situacia s tou damou je pekny priklad odporu ktory mal v sebe Slavek.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Cukrovka a MMS.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

josip píše:.... laska neposudzuje nikoho a nic!!!!!
Hlavně pak nemá potřebu řvát :D
Slávek.

P.S. Jinak snad převexlovat do psychických příčin nemocí.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: cukrovka je léčitelná

Příspěvek od hanka »

Ahoj Jani, bachovu květovou terapii moc neznám a nepoužívám ji. Asi ke své škodě, jak vidím, jestli s ní máš tak dobrou zkušenost. Kdysi mi ji namíchala přímo na mě terapeutka zabývající se bachovými květy, ale netrefila se, a já k téhle terapii ztratila důvěru... ta krizová esence se ale v lékárničce může hodit, smí se skladovat i delší dobu? Tachykardií znám taky (naštěstí jenom ve stejných situacích, jako Ty :) ), léčím ji vysokými dávkami hořčíku + další prvky, B-kompexu a EFT (a klidem, jestli to jde :lol: ). Že se cayenský pepř dává na zastavení infarktu, to vím, na tachykardii jsem ho nezkoušela - máš to z ověřeného zdroje? Aby nerušil ten uklidňující účinek hořčíku... :ethink: . Kolik čeho dáváš?
Se vzlykavým dýcháním si dávám pauzu ... poslední dobou na všechno reaguji jakousi herx. reakci. :roll: . dokonce i na orgonit...ale mám ho teprve pár dnů, tak doufám, že se co nevidět vyladím... ;) .
Ten článek o cukrovce se na fóru už objevil od Gewa (Merlina), ale opakování je matka moudrosti a noví uživatelé se v tom množství různých informací určitě ztrácejí, tady je to hezky v tématu - díky. Po dřívějším přečtení jsem usoudila, že mne se to netýká, protože umělé tuky a rafinované oleje nepoužívám, ale přečtu si to znovu (co když mi něco uniklo) ...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Zodpovědnost

Příspěvek od hanka »

Ahoj Milnem, já jsem Tě nekritizovala, bylo to jenom zamyšlení... ;) Někteří lidé nechtějí za sebe převzít odpovědnost - je tak pohodlné pověsit svoje zdraví na krk někomu jinému ... museli by si totiž přiznat, že někde chybují. Pokaždé, když vidím, jak si někteří lidé nechtějí připustit myšlenku, že by měli pro svoje zdraví něco udělat, vzpomenu si na moje sousedy: Před lety vážně onemocněl soused - hubnul a slábnul přímo před očima. Jeho žena si každému na potkání stěžovala, jak ho doktor špatně léčí. Zeptala jsem se jí, jestli zkusili ještě něco jiného (vitamíny, byliny-tehdy se začalo psát o Ovosanu, jako úspěšném bylinném přípravku na rakovinu). Podívala se na mě, jako kdybych ji chtěla okrást a řekla "přece nebudeme kupovat vitamíny a byliny, od toho jsou tady doktoři, vždyť si je platíme!!!". Odmítala koupit i obyčejný B-komplex... Za tři měsíce zemřel (na rakovinu). Až týden před jeho smrtí mu začala do nemocnice nosit Ovosan - pozdě. A pak zase naříkala, že utratila tolik peněz a zbytečně... Bohužel, takových lidí je většina...
Souhlasím s Tebou, člověk se stane mnohem citlivější, když se léčí bioinformatikami. Jaké bereš a jakou potenci? Co Ti nejvíc zabírá?


:lol:
Naposledy upravil(a) hanka dne pon 28 lis 2011 1:16, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zodpovědnost

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Podívala se na mě, jako kdybych ji chtěla okrást a řekla "přece nebudeme kupovat vitamíny a byliny, od toho jsou tady doktoři, vždyť si je platíme!!!". Odmítala koupit i obyčejný B-komplex... Za tři měsíce zemřel (na rakovinu). Až týden před jeho smrtí mu začala do nemocnice nosit Ovosan - pozdě. A pak zase naříkala, že utratila tolik peněz a zbytečně... Bohužel, takových lidí je většina...
Ano, je to přesně do puntíku tak.

Vždycky, když mi napíše někdo s nějakým problémem a vím, že s tím, co napíšu, utíká hned za doktorem, tak je mi jasné, že se už neozve. Doktor samozřejmě řekne, že je to pitomost. Nějak jsem nepochopil, proč ti lidé to vůbec s těmi doktory konzultují, přece když doktoř řekne, že "už nemá co nabídnout", tak přece už nezná žádné postupy, co by řešily problém.

Lidé si zaslouží trpět díky vlastní hlouposti. Čím víc budou trpět, vím víc se jim otevřou oči. Na úmrtí člena rodiny se jen tak nezapomíná...

Taky je hromada případů, kdy lidé konzumují sajrajty, pak řeší nemoce, změní stravu k lepšímu a jak se to zlepší, tak zase přejedou na původní sajrajty, pak se to zase zhoršuje, jsou z toho celý nakřivo a nemálokdy to dávají za vinu že "to nepomáhá" ostatním, kteří to mysleli dobře a něco sehnali v dobré víře.

Asi si své klienty začnu také vybírat, jako hunter. Hrát si na boha, kdo přežije a kdo ne, to by bylo asi opravdu zajímavé, co myslíte? ;) Asi bych se stal pak taky tak prudivým a namyšleným... Ale to bych už nebyl já a já rád zůstanu takový, jaký jsem ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Psychické příčiny a léčení cukrovky

Příspěvek od hanka »

Už jsem o "převexlování" :lol: do Psychických příčin nemocí uvažovala taky, Slávku, diskuze o psychice se tady rozvinula více, než je na toto vlákno vhodné... prosím i ostatní, pokud mají o psychických příčinách nemoci co říct, aby jsme pokračovali tam - díky. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Zodpovědnost

Příspěvek od milnem »

Souhlasím s Tebou, člověk se stane mnohem citlivější, když se léčí bioinformatikami. Jaké bereš a jakou potenci? Co Ti nejvíc zabírá?

Hani,léčím se u dr.Šabata s nimi.Má přístroj Vega a pomocí něho je připravuje.Jsou to informatorika typu nosod,ale opravdu nevím jak to správně vysvětlit.Má je pro jednotlivé patogeny,ty jsou jako léčebné ,mají stoupající řadu ředění.Pak má ještě kapky na symptomy pro úlevu.
Já jsem měla a ještě mám kapky na borelku a chlamydie jako základní postupně od nejnižší až po ty nejyvyšší potence.Kromě toho ale během tří let kdy k němu jezdím naměřil i další patogeny a na ty dává potom taky kapky.Někdy je to docela záhul.Např.teď ,kdy mám nejvyšší potenci 90 CH na borelku tak snesu jen jednu,někdy si troufnu na dvě kapky.Mám pocit,že kdybych jich vzala 5 ,že to napřežiju.Někdy kapky připravuje přímo na míru podle měření.
Docela mne mrzí,že mi Craft neodpovídá,velice by mne zajímaly jeho zkušenosti právě z této oblasti.Snad někdy.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: cukrovka je léčitelná

Příspěvek od jani »

hanka píše:Ahoj Jani, bachovu květovou terapii moc neznám a nepoužívám ji.
...
Hani, bachovku mi kdysi před lety míchal můj kámoš, měl celou sadu, hodně se tím zabýval, rozuměl tomu, mám pocit, že mi to tenkrát pomáhalo a ne jen pro to, že to bylo gratis :oops:. jenomže mu pak v SK vykradli auto, vzali i bachovku, víc už ji neobnovoval i když jsem mu ji dohodila za slušný peníz. Víc lidí mi říká, že bachovka jim nefunguje, je to asi opravdu "míchatelem" znám i ty, kteří jsou spokojeni a právě na jejich doporučení jsem šla do Rescue remedy - krizové esence, letos ji plánuji dát na silvestra i jedné z našich feňulí, táák se bojí toho rámusu. Mě pomáhá taky opravdu moc a zhruba do 5ti minut, co dám 4 kapky pod jazyk, je možné je dávat co hodinu. Trvanlivost - kupovala jsem si je letos a jdou do r.2015.
Co se týká tachykardie, mám chronické fibrilace síní asi od 8mi let, chtěli mi na to cpát varfarin, ale statečně jsem odmítala - kvůli stravě, měla jsem v dětství celiakii, pak nějak zmizela, takže jsem byla zvyklá spíše na ovo zel. Také pozdější hemoptýzy varfarin vyloučily, takže bylo hrozně dobře, že jsem ho odmítala, vykrvácela bych. Mudrcové uvažovali nad ablací,ale nakonec to nějak vyšumělo, byla jsem ráda, nestojím o kuchání. Takže ted mi kámoš hledal, čím bych je mohla potlačit, povedlo se mi to tímto - lžička a půl ráno chlorid hořečnatý ( zvodnatel, ale to je asi jedno ) do vody, zapiju štávou brrr ( lugol 10 kapek,, B vit caps, C cca 1g jak kdy i víc někdy se sodou bikarb., selen 200 mcg ), na oběd vývar z něčeho domácího a zeleniny a trochy horké polívky dám lžičku zarovnanou kayenu, sním - vychází to tak na 5-6 lžíc polévky a pak si dám ještě polévku bez kayenu - uhasím ohen :-). Když jsem věděla, že mám tachyk. z emocí, vzala jsem i bachovku. Jinak mi fibrilace vyvolává kafe, černý čaj, alkohol, při mojí " léčbě " mi to po alkoholu jen občas lehce ťukne, ale nerozjede se to, mívám to hlavně v klidovém řežimu, takže co jsem to nedávno měla asi týden stabilně, musela jsem být pořád v poklusu, pořád sebou šít :bhead:
Orgonit nemám - je v plánu, až zjistím odkud a za příznivou cenu :jump:
Ten článek o cukrovce mi poslal kámoš, jsme přesvědčeni, že největším průserem cukrovkářů je hlavně mouka ...
Já osobně mám vysazených ze stravy 5 jedů ( cokoli rafinované - mouka, sůl - místo ní himalájka a černá lávová sůl, cukr -používám výhradně med, bílkovina kravského mléka - kromě základu diety budwigové tvaroh, lněný olej, drcené lněné semínko + příchutě typu med, nebo na slano s bylinkami, no a kupované maso - výhradně domácí nebo mořské ryby, které mám možnost za velmi levně. Z toho jídla mi toho moc nezůstane - rýže natural, brambory, zelenina, luštěniny. Tři týdny jsem držela džusový půst, čistou hladovku nezvládám, už navečer mám stavy kolapsu, třetí týden na džusovce už začlo zlobit srdíčko a závratě, tak jsem ji v pohodě ukončila. Klystýry beru už jako samozřejmost, dělávám s mms, s epsomkou, nejsuprovější jsou kávové, ačkoliv kafe vrchem nemůžu, spodem je blahodárné a povzbudivé - což mi potvrdilo vícero uživatelů, kterým jsem toto poradila ....


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Zodpovědnost

Příspěvek od jani »

Asi si své klienty začnu také vybírat, jako hunter. Hrát si na boha, kdo přežije a kdo ne, to by bylo asi opravdu zajímavé, co myslíte? ;) Asi bych se stal pak taky tak prudivým a namyšleným... Ale to bych už nebyl já a já rád zůstanu takový, jaký jsem ;)[/quote]

Povídal mi jeden léčitel, že k němu přišla dáma, skučela, jak chce pomoct, chce být zdravá, podařilo se mu ji vyléčit, byla vděčná - do doby, než jí odejmuli na komisi invalidní důchod, to byl pak pan léčitel ten nejhorší. Občas se taky setkám s lidmi, kteří jsou schopni několik hodin poslouchat s otevřenou pusou souhlasně odkejvávat vše co řeknu a pak se dovím z jiných zdrojů, že je tomu jinak :evil: .... po těchto zkušenostech se vždy zařeknu, že nikomu už neporadím ani ťuk :ptrain: , no nevydržím to, lidi jsou různí, většina jich věří na stále kvalitní " předsocialistické" potravinové normy :enaughty:, jeden mudrc byl názoru, že přece rafinované potraviny nemůžou být tak špatné, to by se neprodávaly :eliar:, věří ve všemohoucí účinek léků, věří lékařským metodá :spirit: , očkování :bad: , o byznise nemají ani potuchy :dknow:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“