MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

C + MMS2

Příspěvek od shine »

Ahoj všem,
tak jsem 3. den na céčkové pauzičce (asi 15g denně), přičemž na večer baštím 1 kapsli MMS2. Večer to vypadá následovně:
19:00 večeře + vitamíny + aminy + C (2g) + žlučníkový elixír
20:30 C 2g (poslední ten den)
20:45 7 tablet Magnesii lactii
22:45 tableta MMS2 už v pelíšku, na játrech elektrickou dečku.

S pitím problémy nemám, ani pak nemusím běžet na malou. Zkušenost je ta, že se ráno probudím a šilhám hlady :shock: To se mi za posledních 365 dnů nestalo, spíš jsem měla nauseu. Opravdu supr pocit z hladu :D Asi půl hoďky po snídani řidší stolice, předevčírem dokonce zelená :shock: Takže to bezva funguje u mě bez potíží.......a to jsem skrzevá játra echt citlivka :lol:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

už mám objednano a zaplaceno z blešáku Mms2 a jiné věcičky a podívala jsem se na na nabídku od Pala http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251 a vychází to u něj levněji za úplně to samé. tak jedině příště :cry: :D


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Myslím, že jsme sem "vpluly" jako nové téměř současně, proto se ptám - Na kolika kapičkách už jsi?? Já zůstávám na 10x denně (po hodině) 3 kapky. Je to ale hrůza, protože se bojím odejít z bytu.. hoďka uteče jak voda a v kdybych byla někde v krámě.. No dělá mi to starost, že je to celé problém. :?


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: isabel

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše:...Na kolika kapičkách už jsi??...
Pokud neuvazujes i o MMS2 tak na "kapicky" ma MMS1 sve vlastni vlakno(a) jak uz vis... :lol:


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro muflon

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ano, ano, to víš že potřebuji brát MMS2! Ale od kdy po používání 1? Myslíš že hned od začátku? Děkuji ti.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše:...brát MMS2...Ale od kdy po používání 1? Myslíš že hned od začátku?
Neni dulezite co si myslim ja, tak se mne na to neptej. :jump:

Ale co ti mohu rict co jsem vycetl z knihy a tohoto fora :roll: :
Nekteri berou jenom MMS2 a prestali brat MMS1(treba prechodne... :lol: ). Co ti nakonec zabere na tva trapeni a nemoci, a jak to budes snaset, to zjistis stejne jedine sama(nikdo to za tebe nerozhodne a nezjisti... :lol: ). Zacali treba rovnou s MMS2, nebo kombinuji MMS1 s MMS2, ale jako u MMS1-zacali opatrne (max.1/4 kapsle velikosti"0", kdyz bez vetsich potizi tak postupne 1/2,3/4,cela....1xdenne nejdriv, nebo dokonce nekdo 1x tydne...). Hlavni je ze nezapomneli na piti v mnozstvi uvedenem v mnoha prispevcich, jak je uvedeno v knize Humbla:Zasady pouzivani MMS). :!:

Obecne se vnitrni uzivani nedoporucuje na obalu...stejne jako MMS1, takze kdo to zkousi mel by to zkouset na sobe :!: a ne na nekom jinem(i kdyby to byl blizky clovek ktery nema podle klasicke mediciny jiz jinou sanci nez zlouset takoveto alternativni postupy....to rikam spise kvuli ostatnim nez kvuli tobe...).
:roll:

Kdokoli z tohota fora by SI MEL HODNE ROZMYSLET ZDA DOPORUCIT to co zkousi sam na sobe, muze se pouze podelit s druhymi o sve trapeni, strachy, odvahu a zkusenosti....(ani Humble MMS2 a MMS3 nedoporucuje-rika pouze, ze by to melo fungovat a zkusenost ze na nem a na tech kteri to jako on zkusili, to funguje....). :good:
Ono radit druhym na dalku je osemetna vec(o tom vi sve i Jarda Zajicek-viz prispevek z 4.5.2010 11:27:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 5&start=15
Naposledy upravil(a) muflon dne pon 17 kvě 2010 21:38, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro muflon

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Zase jsi mi to "naservíroval" a máš rozhodně pravdu od A-Z.
Děkuji ti za odpověď muflonku.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od Mo »

Ahojte :)
vidím, že máte plodnú debatu, potrebovala by som pomoc, teda, skôr radu, ak sa dá, čo najskôr, mám kúru mms2 a mms1, mms2 mám v tobolkách, no a sa mi vysypala dnes, pred pol hodinou, a ja som si podvedome ten vysypaný ostatok šupla do pusy a zapila, a potom som sa zľakla, či mi to nemôže nič spôsobiť, keď to nebolo v tobolke, mala som tobolku plnú, a asi polka sa vysypala, čiže polku som zjedla v tobolke a to rosypané som len tak bez tobolky, že či mi to nemôže poškodiť tráviacu trubicu, alebo čo, lebo teda nechutné to bolo, a zapila som to, no a potom som si to uvedomila, a preľakla sa, tak ak by sa dalo, radu veľmi ocením, či sa nemusím obávať, alebo by to mohlo niečo spôsobiť, ďakujem pekne :) za pomoc


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od lajos »

Uvidíš, pokud se ti do teď nic nestalo, tak je to dobrý


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Pro muflon

Příspěvek od Mo »

dík :)


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

lajos a MO

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Jejda, mně se stalo a jak!! Musela jsem udělat přestávku, z které jsem se dostávala pár dnů ale dnes jsem opět srdnatě odstarovala MMS1 znovu s tím, že večer vezmu MMS2.. A jak jsem tu dočetla, mám při tom mít teplo na játra s dečkou, tak snad se to zvládne. Děkuji za podporu, jste tu všichni moc hodní. :lol:


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: lajos a MO

Příspěvek od Mo »

:) dík svetluška, za podporu :D zdá sa mi, že by to mohlo byť dobré, mms1 som užívala včera ďalej, mms2 som večer vynechala, zatiaľ som na mms1 4 kvapky - 10 hoodín denne a mms2 trikrát denne, uvidíme, kam to dotiahnem :) taktiež som si akosi podvedome dala vankúš večer na brucho, keď som išla spať :) ani som nevedela, že to pomáha aj na toto, mne to pomáha, keď ma pobolieva brucho :) drž sa :D


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: lajos a MO

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

4 kapky/10 hodin + 3x MMS2 je super! Jsem ráda, že to dobře snášíš. Také se drž, ať jsi brzy zdravá jako rybička. Držím palce. :D


akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

mms2 a "slintání"

Příspěvek od akvarista »

Ahoj!
Také jsem asi před 14 dny začal s mms1 kvuli bolestem pravého a občas i levého boku a zad,trávicím problémům a trvale špatné náladě a v úterý přidal i mms2 a dnes se mi stala fakt zvláštní věc:Hodinu a půl po obědě jsem si vzal tabletu mms2 po chvilce,kdy už se asi rozpustila jsem začal mít trochu řidší sliny,najednou přišel náběh na zvracení tak letim do koupelny a čekám v předklonu jestli to ustojim nebo to pujde ven a najednou mi začaly z pusy vycházet sliny jak z kohoutku.Normálně jsem stál u umyvadla a z pusy tekly sliny a nedaly se zastavit.Vzal sem rychle pulitr a pochytal je a na konci to bylo čtvrt litru slin vyloučených během cca 2 minut.Pak se stav ustálil s vyjímkou mírné úzkosti z toho jestli ještě nepřijde něco jiného.
Nevíte co to mohlo být?Stalo se vám to taky někdy?Jsem zvědav co mě čeká zítra :?
jinak ten den jsem měl ráno 10 kapek mms1 a za chvíli si jdu dát opět 10 kapek před spaním.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Pre akvaristu

Příspěvek od Mo »

ahoj :D stalo sa mi to, ale buď v menšej intenzite, alebo som si to tak nebrala, neviem, ale všimla som si to tiež, na začiatku s mms2, tak si nemyslím, že je to niečo zvláštne, a mms1 je účinnejšie v menších dávkach viackrát za deň, ale to asi vieš ;) keď sa ti niečo nebude zdať, napíš, hoci každý sme individuálni, ale je tu dosť ľudí, čo ťa podporí, alebo poradí :bye:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“