Trochu jiná zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od poota »

Píše: "brala som to presne podľa návodu", ale vůbec se nezmiňuje, podle kterého, takže o tomhle se nemá cenu bavit :mrgreen:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vahla
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08 lis 2012 21:53

MMS dohady a nedůvěra

Příspěvek od vahla »

Četl jsem Tvůj článek se selháním ledvin a je to asi první případ z pěti milionů uživatelů tohoto přípravku. Pokud se tak skutečně stalo, je důležité Tvé informace ohledně tohoto kolapsu předat i s chorobopisem pokud je to možné na stránky http://www.mms.cz a pokusit se zjistit, co za tím je. Pokud byste si zakoupil MMS od prodejce, kterého doporučují i zmíněné stránky, dostanete dvě DVD, kde jsou rozhovory s českými rodinami, které užívaly MMS. Je až neuvěřitelné kolika obyčejným lidem se podařilo pomocí MMS vyléčit z nemocí , které současná lékařská věda nevyléčí a nedává lidem žádnou naději. Proto je důležité podchytit Tvůj případ a zdokumentovat ho. Je možné, že za selháním ledvin
může být úplně něco jiného a tato informace může mnoho lidí odradit od užívání. Mnoho lidí při vážných nemocech užívalo několikanásobné dávkování než doporučuje autor po dlouhou dobu a k žádnému selhání nedošlo.Důležité ale bylo, že se vyléčili i z boreliózy, rakoviny slinivky, rakoviny tlustého střeva i AIDS. Při takových závažných onemocněních, kdy tělo pracuje ze všech sil na uzdravení, by byl už jen krůček k totálnímu kolapsu, pokud bychom mu dodali nějakou chemikálii(v tomto případě MMS), která by mu dle Tvého případu zatížila ledviny , játra a další vylučovací orgány. Proto by jsi měl své informace předat zkušeným co v problematice MMS dělají. Možná se v krátké době dozvíš víc a tyto informace ti mohou pomoci se rychle uzdravit.

:idea: Když chceš odpovědět, tak na to je kupodivu tlačítko [Odpovědět].
Tlačítko [Nové vlákno] založí nové vlákno - to je překvapení, viď? - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS dohady a nedůvěra

Příspěvek od Slavek Krepelka »

vahla píše:Četl jsem Tvůj článek se selháním ledvin a je to asi první případ z pěti milionů uživatelů tohoto přípravku.
Komu vůbec a na co odpovídáš? To je docela důležité.

Za druhé je důležité vědět, že i J.Humble upozorňuje na to, že se mohou zhroutit ledviny, pokud jsou již dost nemocné, i když tvrdí, že jenom pokud jsou ve stadiu, kdy dotyčný musí chodit na dialýzu. Nicméně to vypadá, že se to občas stane i v případě, že dotyčný s ledvinami až takový problém neměl. Pokud jsem co chytil já, vím zatím o třech takových tvrzeních, z nichž jedinné považuji za docela jisté, a to popis, kterým začíná toto vlákno. (To by upřimně řečeno byl skutečně jeden z několika mnoha milónů, což je skóre, kterým se nemůže holedbat ani chleba).

Otázkou je, kdy k tomu může dojít a skoro bych si ke dnešku typnul na nedostatek vitamínu C. Se v tom teď hrabu a jaksi to vypadá, že pokud je v těle málo HCl, nebo Askorbové, nebo obojího, tělo si zadržuje kyselinu močovou a šťavelovou a ty srážejí v krvi a v ledvinách vápník na nerozpustné soli, které ledviny zacpou. To je tedy laický dohad. Bohužel, při braní MMS je dodávání vit C vylučováno autorem MMS anžto MMS se prý s C pere a tím velice snadno dochází k jeho docela drastickému úbytku ve všech tělesných zásobárnách a to je příšerný průšvih. Specielně je to průšvih, když se MMS bere po hodině, protože tím absolutně není časové okno do člověka nějaké to C dostat, jedinně krzevá žíly. V krevním oběhu se C chová naprosto zaímavě a vůbec neplatí, co se děje ve zkumavkách.

:ethink: Dokonce mně napadá, co by se vlastně stalo s tím Céčkem MMS aktivovat místo citrónové, nebo chlorovodíkové. Stal by se z něj snad sodium askorbát, který je velice tělu použitelný a čert by v tom byl, aby už proběhnutá reakce nějak znova reagovala zpět. To, že když člověk vrazí askorbovou do udělaného MMS a ono to ještě nějak reaguje neznamená, že se jedno či druhé nějak ničí. V těle je ale vše jinak, tam ta askorbová funguje podle všeho jako katalyzátor, který dovede jak okysličit, tak odkysličit a že tělo si s tím nějak ví rady jak a kdy ji domluvit, aby dělala to, či ono, nabo je chytrá sama? TakY se dovede od sodíku očividně v těle lehce trhnout a stát se zase kyselinou, což je taky podivnost, snad chlór?

No, každopádně, MMS taky není naprosto bez chyby a bohužel asi někoho semo tamo složí díky specifické kondici dotyčného. Na straně druhé jsou Ti, co se díky jemu ze smrti vyblízali a vyblízali se s MMS ze spousty hodně krušných neduhů. Průměr zatím vypadá jako nedostižný a to i aspirínem, nebo ibuprofenem. I po chlebu sa asi lidi zakuckaj a udáví častěji.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

MMS a Vit C

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Bohužel, jako snad všichni na fóru, jsem se nedostal k proštudování vitamínu C až teď. Ve světle informací o C si dovolím směle prohlásit, že užíváním MMS a tím vyhýbáním se vitamínu C nesmírně ochuzujeme svůj organizmus i o tu ubohou zásobu vit C, kterou jakžto lidi máme. Jsme vyjímeční v přírodě tím, že z animálů jsme jedni z necelé desítky druhů, které si vit C samy neprodukují a jako naprosto jedinní ho ani náhodou ani nekonzumujeme v dostatečném množství, oproti třeba morčatům, a pár druhům opic. Zase ty morčata.

To, co pro nás dělá MMS, je totiž prováděno přirozeně právě vitamínem C a je toho daleko víc a navíc náš organismus si ho dovede perfektně ovládat. Další se lze dozvědět ve vlákně Vit C. Vřele dopručuju všem, kdo maj aspoň kus mozku, si to nastudovat počínaje knihou od Slovenského autora Petera Tuhárského v příloze zde, http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 504#p50504 nebo ještě lépe její nejnovější verzí zde http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf s odkazama na spoustu objasňující literatury pro ty, kdo ji rádi vidí. Je toho hodně a zatraceně to stojí za námahu.

Tímto se ze mne sice nestává zapřisáhlý nepřítel MMS a jeho derivátů, nicméně tímto mi nezbývá než považovat jeho vnitřní užívání a vše, co se kolem MMS dnes děje za nic jiného, než za trestuhodnou ignoranci jednak naší tělesné fiziologie, za kteroužto vlastní ignoranci vděčíme za kterou platíme našimi neduhy a předčasnou smrtí ortodoxní lékařské a hlavně farmaceutické mafii, a jednak za zlatokopectví, pravděpodobně do značé míry opět díky stejné ignoranci a možná i do značné míry z dobré vůle, nicméně zlatokopectví ze strany J. Humbla.

Pokud má někdo zájem, pošlu mu kilo suchého chloritanu v originálním balení a neotevřené za poštovné jako průmyslový vzorek a může si užít zdraví co hrdlo ráčí. Taky jsem se nechal nevěda kudy kam zblbnout :bhead:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od smajlicekk »

Dobry Slavku, je to paradni vyzkum a prisel v pravy cas, protoze po delsim case beru uz tyden VMS a hrozne mi tam vadi ta vune. Tak zacinam mixovat rajcata a 4 g. C. vit. to mi chutna velice. Prosim te muzes mi napsat presny postup jak delas ten Liposomal Vitamin C? Diky. S


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

smajlicekk píše:Dobry Slavku,
Nazdar Smajlíčku, odpověď a návod je tady. https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=109149#p109149 Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od haluzakfest »

Zdravím při přerušení a omezení užívání mms vnitřně kvůli obavě o mikrofloru a taky odplavovaním minerálů a vitamínů. Tak semi opět naplnila cysta u kořene zubu a stále jsem nevyřešil co stím... prostě doktor, řezník na fakultce prostě si nedá tak záležet a při podepisování toho že se může stát cokoli a doktory to kryje.. opravdu ne.. už dokonce i uvažuju že si tento zákrok provedu sám. Po technické stránce to je zámečničina :D ( řezání,frézování,sekání,vyčištění a uzavření :D ) no ikdyž i s umrtvením bych se asi vybulil takže mě napadlo názorně důkladně to vysvětlit nějakému známému a zaplatit muto.... ono jsem relativně zdravý člověk takže nějaké komplikace by neměly nastat... ovšem kdyby nastaly tak to bych asi byl kuriozitou.. a v ohrožení zdraví.. :D no ale problém je nářadí :D a ta umrtvovačka asi nebude jen tak kdostání :D

MNo v dnešní době nečekám kladné odpovědi ale kdybyste někdo věděli opravdu o dobrém kvalitním chirurgovi, u kterého jste si jistí tím že není lempl, zkrátka někdo kdo se opravdu snaží aby někde něco důležitého nezdupal... ono sou všelijaké případy, názorný příklad je Pološero:V péči bílého pláště . Takhle skončit jak kterýkoli případ tak se vzteky asi osypu a beznadějí zdechnu ! A ono sou desítky lidí co popisují zkušenost při podobných zákrocích jako "banalitky"typu no přerušeníobličejového nervu a sním spojené problémy jako že necítíte kus ksichtu, nebo jazyku. Nebo že pčiknete a prorvete si díru nosem do huby... což se může stát i při samotném výkonu. Ten nerv může být i nevratně poškozen.. toto beru že se může stát ale záleží natom kdo to bude provádět... mladý sopel absolvent který se nervózně dívá na hodinky a s třepoucími se rukamise vás snaží conejrychleji odbýt, nato nemam nervy :D

Pak mám zde takový návrh... Samozřejmě o mms nepochybuji, nad tvrzením placeba či víry nebo snad poleptání trávicí soustavy zůstává rozum stát.. A já už to prostě nemůžu ddál nečinně vnímat. Tvrzení i vás tady že se stím nedá nic dělat, že jsem malý pán, že je pozdě, či nejsou lidé, to sou výmluvy nebo jen mylné doměnky ! Lidi uvažujte jak málo stačí ktomu aby seto dozvěděl nevětší počet těch nejvhodnějších lidí !? NEMOCNICE : Jen oželet 50kč napsat poutavý leták s zásadníma poutavýma informacema, nechat ho skopírovat 20x a zde na fóru nebo kdekoli 20 různých lidí z 20 ti různých částí především ve velkých městech a u nemocnic. No a každý znás by těch svých 20 kopií rozložil po frekventovaných částech nemocnic... Mno a bum razem je situace kdy je realná šance nato aby se tato informace dostala k nějakému př. pracháči zarmoucenému ze smrti milované polovičky a teď by mu došlo že jen kvůli peněz a že miohla žít a rozhodne se bojovat a šířit tuto zprávu... když ne toto tak coje jisté že nějakých pár jedinců to zachrání nebo pomůže. A už jen kvůli toho jediného člověka to stojí zato udělat.. moc by vás to nestalo a přitom to někomu může přinést nevyčíslitelný zisk.. Rád uslyším jakékoli komentáře.


Martina82
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24 lis 2012 22:33
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Martina82 »

Vážení uživatele MMS,

Jsem 30letá žena, která byla zdarvá, ale začala jsem koketovat s čínskou medicinou a uvolňování drah moksou za pompcí jednoho léčitele, který mi doporučil publikace o užívání MMS, které mi poskytnou informace o jehí užívání!

DNES HLUBOCE LITUJI, ŽE JSEM PŘÍPRAVEK ZAČALA UŽÍVAT, JEN JAKO OČISTU TĚLA A JAKO LÉK NA PYLOVOU ALERGII.
DOVĚŽ HLUBOCE LITUJÍ TOHO, ŽE JSEM JI DOPORUČILA DÁL A ŽE JSE TOHO LÉČITELE NEPOSLALA NĚKAM.

Po užívání MMS1 jsem šla k lékaři na tzv. kontrolu, že jsem v super zdravotním stavu. Po odebrání krve mi zjistili pozitivní antinukleární protilátky, které mi pozměnily DNA. a zjistili ANA. To znamená velmi zjednodušeně, že moje tělo produkuje protilátky, které zabíjejí moje buňky. Tudíž moje tělo zabíjí moje tělo. V současné době procházím složitými nepříjemnými testy. Vážení spotřebitele, okomžitě to přestaňte užívat a už vůbec to nedávejte DĚTEM, poku je nechcete pomalu zabít.

Viz. článek níže.


Kyslík je zásadní prvek podporující život, ale na špatném místě, nebo v nevhodnou dobu, může napáchat velké škody na našich buňkách, způsobit rakovinu, přispět ke kardiovaskulárnímu onemocnění, degenerativním onemocněním a stárnutí procesem zvaným oxidace. Následky oxidace pozorujete vždy, když jste pozorovali zhnědnutí a zkažení jablka poté, co bylo vystaveno vzduchu, nebo když pozorujete plamen svíčky.

Využíváme kyslík k tomu, abychom dostali elektrony z molekul cukru a tuku, které používáme jako palivo. Avšak molekuly, které chceme zachovat neporušené, jsou vystaveny spalovacímu vlivu kyslíku a jsou v ohrožení ztráty elektronů. Oheň plamene svíčky vhodně ilustruje oxidaci, při které jsou elektrony vosku vytrhnuty atmosferickým kyslíkem, což vede k samo se obnovujícímu vydávání světla a tepla. Jak kyslík postupuje tělem, ztrácí mnoho jeho molekul elektron. To znamená, že se z něho stanou chemicky nestabilní a vysoce reaktivní ionty a vznikají tak volné radikály. Tyto nestabilní vedlejší metabolické produkty z výroby energie v buňkách se snaží stabilizovat tím, že ˛ukradnouʼ náhradní elektron z libovolné sousedící molekuly, čímž za sebou zanechávají další poškozené molekuly. To je způsob jak v našem těle vznikají volné radikály a jak způsobují zánět, což je proces který je nejlépe známý jako oxidační stres nebo oxidační poškození. Oxidace může dokonce způsobit ničivé změny v DNA.

V závislosti na místě, kde dojde k oxidačnímu poškození, může nastat celá řada následujících onemocnění: ateroskleróza (plak v cévách), rakovina, artritida, šedý zákal, neurodegenerativní onemocnění jako Alzheimerova choroba, autoimunní onemocnění a řada dalších zdravotních problémů, které obecně souvisejí se stárnutím. Jakýkoli volný radikál, který obsahuje kyslík, může být označen jako reaktivní kyslíkový radikál (ROS). Velmi dobrým příkladem ROS je kyselina chlorná, která je nyní také známá jako Miracle Mineral Solution 2 (MMS2). Mějte na paměti, že ztráta elektronů z molekul, jejichž neporušenost je zásadně důležitá pro strukturu našich buněčných membrán, DNA, kůže nebo očí vede k poškození a nemoci. Oxidace je nejjedovatější síla, která ovlivňuje všechny molekuly v těle, je to nepřítel mládí, spojenec všech onemocnění a elementární mechanismus všech zranění, veškerého stárnutí a nakonec smrti [1].

Teď už byste měli vědět, proč jsou antioxidanty tak důležité. Antioxidanty pomáhají zmírnit nebo neutralizovat volné radikály předtím, než monou poškodit naše zdravé buňky tím, že podají pomocnou ruku (ve skutečnosti v podobě elektronu) když je třeba stabilizace.To je důvod, proč máme tak rádi mnohé antioxidanty, jako např. vitamin C, E, karotenoidy, resveratrol, taurin, koenzym Q10 a melatonin, abychom jmenovali jen několik.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Martina82 píše:Vážení uživatele MMS, Jsem 30letá žena, která byla zdarvá .....
Zdravá jsi nebyla a očividně nejsi. Jsi nejspíše na hlavu a s největší pravděpodobností nestydatě lžeš. Je navýsost nepravděpodobné, že by nějaký Číský poléčitel někomu nemocnému doporučoval MMS, neřkuliv někomu zdravému. Toto tvrzení silně naznačuje, že nemáš tuchu, jak a čím léčí Čínští léčitelé a plácla jsi to naprosto z cesty. Pokud jsi byla zdravá, měla jsi prdlajz co dělat u jakéhokoliv léčitele, ať už MuDra, nebo Čínského, nebo jakéhokoliv jiného, takže jedině snad nemoc mozku a to jsi spíš měla zajít za psychiatrem.

Co se týče oxidace a těch standartních ortodoxních blábolů proti MMS, je to ptákovina na entou a je naprosto jasné, že o celém problému oxidace a deoxidace v těle nevíš nic ani z hlediska ortodoxní medicíny, než nějaké povšechnosti nejspíše vypocené samotným Heřtem, nebo jeho trochu chytřejším bráchou, které jsi pobrala bez jakéhokoliv kritického náhledu a pastuješ nám s tím blábolem hlavy z důvodů známých nejenom Tobě.

Co se týče Tvého tvrzení, že Ti MMS změnilo DNA a že jsi z toho dostala takzvanou autoimunní nemoc a alergie, s tím jdi taky do :ptrain: To je totiž naprostá ptákovina. MMS ve skutečnosti alergie hodně často řeší. Samotné okysličování v buňkách a to aj H2O2 katalyzovaným v buňkách například vitamínem C nejen že genetické změny nezpůsobuje, ale je zdravými buňkami velice dobře tolerováno a neutralizováno, pokud se nevyřádilo na patogenech, které H2O2 v buňkách ničí a pro kterýžto účel je v buňkách produkován. To nemluvím ani o roli chlóru který je naším vlastním trávícím enzymem, který v buňkách nutně opět váže a tím ničí patogeny, stejně jako dokáže odkysličit a chelátovat kysličníky jak vápna, tak dalších a to i tkzv. těžkých kovů atd. Osobně nejsem moc MMS nakloněn, ale na straně druhé, lhaní mi zatraceně vadí. Pokud přes SZ přihodíš jméno a aspoň telefonní číslo dotyčného čínského poléčitele, abych si mohl ověřit, že dotyčný MMS propaguje a skutečně zjistím, že ano a že ho také doporučuje zdravým lidem, pak se Ti tu veřejně omluvím.

:enaughty: Skutečné zkušenosti s MMS totiž tyhle všechny zhovadilé řeči, co jsi sem přihodila, lehce překřiknou.

:D SDK :bye:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Martina82 píše:Jsem 30letá žena, která byla zdarvá, ...

DNES HLUBOCE LITUJI, ŽE JSEM PŘÍPRAVEK ZAČALA UŽÍVAT, JEN JAKO OČISTU TĚLA A JAKO LÉK NA PYLOVOU ALERGII.
...
Prozradím Ti sladké tajemství:
"Ten, kdo má jakoukoli alergii na cokoli, není zdravý!"
I ostatní Tvoje blábolení mě docela dobře pobavilo - ale na druhou stranu si laskavě uvědom, že by Ty Tvoje srandičky mohl vzít někdo vážně.
A tohle fórum není žádná "sociální síť" na bezduché plácání.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Martina82 píše:Jsem 30letá žena,... DNES HLUBOCE LITUJI, ...
Jéjda. Strašidlo přišlo. Schovej se kdo můžeš. :D :laugh: :hip:


Martina82
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24 lis 2012 22:33
Dal: 1 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Martina82 »

Vážení chemici, všem Vám gratuluji k Vaší mozkové genialitě. Na rozdíl o Vás nikoho neurážím a jen jsem sdělila svou zkušenost. Klidně chlempejte dál tu Vaši MMS. Taky jsem si slibovala zázraky od této ,,medicíny" u mě se zdravotní stav zhoršil. Proč bych patřila na alergologii, když mms je zázrak, to by mi ji vyléčil,ne? Bohužel, všichni tady ortodoxně tady věříte mms, tudíž nemá smysl Vám tady cokoliv vyvracet. Ono každý lék může způsobovat i neco negativního. Ale zajímal by mě zdravotní stav někoho kdo ji bere 5,10 a více let.
Je tady někdo takový? Díky za info.


Martina82
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24 lis 2012 22:33
Dal: 1 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Martina82 »

jinak posílám odkaz na jeden článek http://aliastro.blog.cz/1101/mms-zazrac ... -rozhodnou
Co mi napíšete k tomuto článku, vážení uživatelé. Díky za reakci, ale slušnou. Nikoho neurážím, neponižuji a Váš nesouhlas můžete napsat slušně bez emocí. Snažím se na to dívat z obou stran a zároveň zkoumám Vaše emotivní reakce, děkuji za Vaše slušné odpovědi.


Martina82
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24 lis 2012 22:33
Dal: 1 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Martina82 »

Vážení, co říkáte na tento článek?

MMS: zázračné minerální řešení nebo trojský kůň? Vaše tělo a DNA rozhodnou
22. ledna 2011 v 8:00 | Duchovní růst

Zřejmě v důsledku zveřejnění tohoto článku na mne budou mnozí příznivci alternativy naštvaní a asi mi nepříjdou na slovo. Hned na úvod se přiznám k tomu, že se v chemikáliích vůbec nevyznám a látku "MMS" jsem nikdy nepoužíval a nikdy neměl ani v ruce. Tyto věci mi prostě nic neříkají. Nicméně jsem si vědom poměrně jednostraného pohledu na problém "MMS". Z tohoto důvodu, když se naskytla příležitost, dovolil jsem si převzít na Matrix překlad výše uvedeného článku jehož autorkou je mladá lékařka medicíny se zájmem o alternativu. Nemohu a ani si netroufám materiál posuzovat z odborného hlediska. Účelem zvěřejnění tohoto článku jsou dvě věci: především umožnit každému hledajícímu pohled na věc i z druhé strany, což by měl být zájem každého moudrého člověka - nebýt tedy závislý na jednostranných informacích, ale udělat si svůj vlastní úsudek po prostudování informací z jedné a druhé strany. Za druhé pak, bych rád vyvolal diskuzi, neboť přímé zkušenosti jsou velmi důležité. A nakonec ještě jedna věta: Je nádherné, když člověk chce svému tělu co nejlépe posloužit, ale o to více je smutné a bolestivé, když by mu skrze nevědomost a nekritické prostředí zcela zbytečně ublížil.....

--------------------------------------------------------------------------------

Miracle Mineral Solution (MMS) je horečně nabízeno jako zázračná alternativní léčba pro AIDS, hepatitidu, malárii, herpes, tuberkulózu, rakovinu a mnoho dalších lidstvem nejobávanějších nemocí. Pravdou je, že MMS je nebezpečný jed a jako takový nemá vůbec co pohledávat v alternativní zdravotnické aréně.



Mnoho lidí neví, že MMS je v podstatě bělidlo (savo pozn. překl.). Je velmi účinné pro zabíjení bakterií na toaletách, ale určitě byste to neměli polykat. Účinná látka v MMS není minerál, ale oxid chloričitý (kyslíkatý chlór), který vzniká z chemické kombinace chloritanu sodného a kyseliny octové (ocet) nebo kyseliny citrónové. MMS jako jed zabije dotěrné bakterie ve vašem těle, ale bylo by naivní se domnívat, že pečlivě vybírá to co zabije a zničí, nebo si myslet, že škody které napáchá mají jen omezený dopad. Je šokující, že MMS je tak široce doporučováno, že je doporučováno již oslabeným jednotlivcům A že je doporučováno pro dlouhodobé užívání. Potenciální dlouhodobé a nebezpečné vedlejší účinky pravidelného užívání MMS by popravdě řečeno měly každému nahnat husí kůži.

Předtím než budeme pokračovat je třeba důležitá lekce o oxidaci a volných radikálech, která nám pomůže porozumět dlouhodobým následkům používání MMS1 a jeho nástupce MMS2. Tato informace je zásadní k tomu, abyste viděli proč MMS není alternativním zdravotním řešením.

Kyslík je zásadní prvek podporující život, ale na špatném místě, nebo v nevhodnou dobu, může napáchat velké škody na našich buňkách, způsobit rakovinu, přispět ke kardiovaskulárnímu onemocnění, degenerativním onemocněním a stárnutí procesem zvaným oxidace. Následky oxidace pozorujete vždy, když jste pozorovali zhnědnutí a zkažení jablka poté, co bylo vystaveno vzduchu, nebo když pozorujete plamen svíčky.

Využíváme kyslík k tomu, abychom dostali elektrony z molekul cukru a tuku, které používáme jako palivo. Avšak molekuly, které chceme zachovat neporušené, jsou vystaveny spalovacímu vlivu kyslíku a jsou v ohrožení ztráty elektronů. Oheň plamene svíčky vhodně ilustruje oxidaci, při které jsou elektrony vosku vytrhnuty atmosferickým kyslíkem, což vede k samo se obnovujícímu vydávání světla a tepla. Jak kyslík postupuje tělem, ztrácí mnoho jeho molekul elektron. To znamená, že se z něho stanou chemicky nestabilní a vysoce reaktivní ionty a vznikají tak volné radikály. Tyto nestabilní vedlejší metabolické produkty z výroby energie v buňkách se snaží stabilizovat tím, že ˛ukradnouʼ náhradní elektron z libovolné sousedící molekuly, čímž za sebou zanechávají další poškozené molekuly. To je způsob jak v našem těle vznikají volné radikály a jak způsobují zánět, což je proces který je nejlépe známý jako oxidační stres nebo oxidační poškození. Oxidace může dokonce způsobit ničivé změny v DNA.

V závislosti na místě, kde dojde k oxidačnímu poškození, může nastat celá řada následujících onemocnění: ateroskleróza (plak v cévách), rakovina, artritida, šedý zákal, neurodegenerativní onemocnění jako Alzheimerova choroba, autoimunní onemocnění a řada dalších zdravotních problémů, které obecně souvisejí se stárnutím. Jakýkoli volný radikál, který obsahuje kyslík, může být označen jako reaktivní kyslíkový radikál (ROS). Velmi dobrým příkladem ROS je kyselina chlorná, která je nyní také známá jako Miracle Mineral Solution 2 (MMS2). Mějte na paměti, že ztráta elektronů z molekul, jejichž neporušenost je zásadně důležitá pro strukturu našich buněčných membrán, DNA, kůže nebo očí vede k poškození a nemoci. Oxidace je nejjedovatější síla, která ovlivňuje všechny molekuly v těle, je to nepřítel mládí, spojenec všech onemocnění a elementární mechanismus všech zranění, veškerého stárnutí a nakonec smrti [1].

Teď už byste měli vědět, proč jsou antioxidanty tak důležité. Antioxidanty pomáhají zmírnit nebo neutralizovat volné radikály předtím, než monou poškodit naše zdravé buňky tím, že podají pomocnou ruku (ve skutečnosti v podobě elektronu) když je třeba stabilizace.To je důvod, proč máme tak rádi mnohé antioxidanty, jako např. vitamin C, E, karotenoidy, resveratrol, taurin, koenzym Q10 a melatonin, abychom jmenovali jen několik.

Každý člověk je vystaven oxidantům a každý z nás má různorodou antioxidační obranu a schopnost obnovení DNA. Tyto faktory dohromady určují rozsah oxidací způsobeného poškození DNA v každém z nás a rozsah těchto škod může v mnohém přispět k riziku rakoviny, obzvlášť v tkáních kde mohly již nastat další změny. Ale mějte na paměti, že ochrana DNA je nezbytná nejen k ochraně před rakovinou, ale také proto, že DNA je ve všech našich buňkách nositelem dědičné identity a instrukcí a informací, které udržují naše tělo. Mohli bychom také uvažovat nad tím, jaké jiné neobyčejné vlastnosti by mohly dřímat v naší DNA.

Ale prozatím se vraťme k MMS1, které je v podstatě kombinací chloritanu sodného a kyseliny octové (ocet) nebo kyseliny citrónové, které společně tvoří oxid chloričitý (kyslíkatý chlor). Toxické účinky oxidu chloričitého jsou spojeny s účinky chloritanu sodného - velmi silný oxidant, který je při dávce 10-15 gramů považován za smrtelný. Dokonce i u malého množství okolo 1 gramu lze očekávat, že způsobí nevolnost a zvracení. Dávejte pozor: návod užívání MMS tvrdí, že je denně rozumné brát až 60 kapek. V jednom gramu je 20 kapek, což znamená že návod užívání může požadovat požití 3 nebo více gramů toho, co je v podstatě savo. To je trojnásobek množství potřebného k vyvolání nevolnosti a zvracení, a 20% z množství které by vás zabílo [2]. Přestože je tu tvrzení, že nevolnost a průjem jsou pozitivní příznaky detoxikace, které se dostaví při dodržování návodu užívání MMS, můžete si být jisti, že se ve skutečnosti jedná o způsob, jakým nám naše tělo sděluje, že jsme právě byli otráveni. Pokud jste náhodou zvraceli, potom můžete být ujištěni, že vám to právě mohlo zachránil život tím, jak jste se vyhnuli smrtícímu předávkování MMS! Ve skutečnosti existuje několik svědectví o negativních vedlejších účincích a alespoň jedno úmrtí v souvislosti s MMS, které můžete snadno najít na internetu [2].

Popularita MMS a jeho vášnivý, téměř náboženský marketing, se týká tvrzení o vyléčení malárie u desítek ne-li stovek tisíc lidí. Zní to opravdu velmi ušlechtile, ale je to jen přirozené, neboť je dobře známo, že chloritan sodný obsažený v MMS, způsobuje hemolýzu červených krvinek - to znamená, že červené krvinky prasknou a jsou zničeny. K zabití parazita malárie vlastně dochází prostřednictvím zabíjení červených krvinek, protože parazit napadá červené krvinky. MMS pravděpodobně zabíjí parazita a červené krvinky. Vlastně u konzumentů MMS může dojít k anémii.

MMS opravdu vypadá jako nebezpečná alopatické droga, podobná antibiotikům nebo chemoterapii. Proč nevidíme mnoho pokusů na odstranění tohoto jedu z trhu, když byl v poslední době vyvinut tlak na stáhnutí zdravých vitamínů a antioxidantů a to agenturami jako je FDA a Codex? MMS je větší zabiják než antibiotika a má potenciál zabít všechny druhy mikrobů včetně virů. Takováto vražedná zbraň má další dopady na vaše tělo a vražedné terapie by nikdy neměly být prvním krokem v postupu proti nemocí. Neměly by nikdy být volbou, když jsme schopni převzít kontrolu nad naším zdravím, prostřednictvím stravy a vhodnými a skutečně alternativními zdravotními terapiemi.


Komentář: Po vydání tohoto článku v 10 čísle časopisu Dot Connector FDA varovala spotřebitele o vážném ublížení na zdraví ke kterému dojde po vypití MMS ! FDA doporučuje spotřebitelům, aby okamžitě přestali používat MMS a vyhodili ho.

Nyní se podívejme na některé bezpečnostní listy složení MMS: oxid chloričitý je silný oxidant a jako takový prudce reaguje s hořlavými materiály, rtutí, čpavkem, sírou a mnoha dalšími organickými sloučeninami [3]. Chloritan sodný vyvolává silné podráždění kůže, očí a dýchacích cest, je to silné oxidační činidlo, která podporuje spalování, jeho koncentrované roztoky mohou jako žíravina leptat kůži a oči, mírrná hemolytická anémie a zvýšený methemoglobin u mužů byla pozorována u krmných studií zvířat [4 ]. Akutní zdravotní následky oxidu chloričitého: požití není normální cesta vystavení (tedy kromě prostřednictvím MMS!), zdraví škodlivé při spolknutí, může způsobit podráždění úst, jícnu, žaludku a sliznic (proto průjem, nevolnost a zvracení!). Zasažení očí: kontakt způsobuje zarudnutí, podráždění, bolest, rozmazané vidění, slzení, poškození rohovky a popáleniny. Vdechnutí: škodlivé při vdechnutí, kašel, bolesti hlavy, ztížené dýchání, nevolnost, dušnost, plicní edém. Chronické dopady na zdraví: může mít vliv na plíce a vést k chronické bronchitidě a trvalému poškození plic [5]. MMS by stručně řečeno NIKDY nemělo být zdravotní léčbou, ať už alternativní nebo jinou!

A nyní to začíná být mnohem zajímavější. Přichází MMS2, které pracuje jemněji a proto mnohem nebezpečněji než jeho předchůdce.

MMS2 je v podstatě chlornan vápenatý, což je chemická sloučenina, která je široce používaná pro úpravu vody a jako bělicí a dezinfekční činidlo (bělicí prášek). V tomto případě se opravdu jedná o minerál, ale minerál který reaguje a při požití vytváří kyselinu chlornou. Kyselina chlorná (HClO), která je kombinací vodíku, kyslíku a chloru je vytvářena některými našimi bílými krvinkami a to za účelem zabití bakterií, prostřednictvím známého procesu nazývaného oxidace. HOCl je opravdu silný oxidant, a jak jsem již dříve zmínila, je to dokonalý příklad nebezpečného reaktivního kyslíkového radikálu (ROS). Stejně jako u MMS1 si patogeny nemohou vytvořit odolnost vůči MMS2, což souvisí se silnými volnými radikály které se uvolňují. Zní to dobře? No vůbec ne. MMS2 vytváří v našem těle vysoké koncentrace této nebezpečné oxidační kyseliny chlorné, aby zabíla ,odolné a nevyléčitelnéʼ nemoci, alespoň se to tvrdí. Bohužel, množství HClO, které je naše tělo schopné samo vyrobit, je již tak nebezpečné. Ve skutečnosti některé z našich bílých krvinek mají toxické a škodlivé účinky na naši DNA, prostřednictvím tvorby kyseliny chlorné [6, 7]. Navíc probíhá výzkum antioxidantů, které jsou úspěšné používány k zablokování kyseliny chlorné, aby nedocházelo k poškození DNA [7, 8, 9, 10]. Ano, poškození DNA! Je to extrémně nebezpečné!

Další způsob, kterým MMS2 může způsobit poškození, je přes aktivací ,zlýchʼ transkripčních faktorů. Volné radikály, jako kyselina chlorná a další toxiny, mohou spustit u transkripčních faktorů sérii genetických reakcí, které vedou k rakovině. Transkripční faktory jsou bílkoviny, které usnadňují exprese genů - to znamená že způsobují, aby genetický materiál něco udělal. Určitý transkripční faktor, NF kappa B, je ovlivněn volnými radikály nebo toxiny, které jej obvykle aktivují. Jakmile je aktivován, prochází tento transkripční faktor do jádra našich buněk, kde sídlí naše DNA a může aktivovat geny, které mohou změnit potenciálně zhoubné buňky v buňky naprosto zhoubné [8]. Kyselina chlorná (MMS2) aktivuje tento neslavný transkripční faktor NF-kappa B a to zejména v případě absence antioxidantů jako je taurin [11,12]. NF-kappa B také hraje zásadní roli při zánětu, a tudíž v konečném důsledku, vyvolává nemoc. To, že je MMS2 propagováno jako lék proti rakovině a mnoha dalším nemocem, je jednoduše matoucí.

Ale to není všechno lidičky. Je to ještě horší! Ve skutečnosti kyselina chlorná (MMS2) má sílu chlorovat stavební kameny DNA, rozlomit dvoušroubovici DNA a tím narušit její nezbytné biologické funkce [13]. Mimochodem, ty nové bezpečnostní letištní skenery, jsou také schopné rozlomit dvojitou šroubovici naší DNA [14]. Vidíme zde opakující se vzor?

Někteří tvrdí, že kyselina chlorná je nebezpečná pouze pro dotěrné bakterie, ale ve skutečnosti existují studie které zjistily, že vlastnosti kyseliny chlorné, díký kterým je tak silným prostředkem pro zabíjení bakterií, můžou poškodit naše těla prostřednictvím stejného mechanizmu, který je používaný ke zničení invazních patogenních bakterií [15]. Jedna taková studie nemohla mít vhodnější název: "Život s vrahem: účinky kyseliny chlorné na buňky savců [15]."

Bylo dostatečně zdokumentováno, že existují různé poruchy, které jsou spojené se škodlivými účinky kyseliny chlorné v našem těle, včetně cukrovky, obezity, deprese, vysokého krevního tlaku, dny, selhání ledvin a autismu včetně dalších stavů [12]. Na základě našeho stručného přehledu o oxidaci to dává smysl: všude tam, kde je oxidační poškození, je nemoc. A co víc, naše mozky mají vysokou spotřebu kyslíku a proto jsou obzvlášť citlivé vůči oxidačnímu poškození. Proto není žádným překvapením, že naše mysl je často kanárkem v uhelném dole. Často si poprvé všimneme prvních příznaků zánětu v našem těle díky mlhavému myšlení, poruchy paměti a nespavosti. Kyselina chlorná má potenciál být extrémně neurotoxická pro naše mozky, ve kterých doslova oxiduje určité lipidy a bílkoviny, což jim brání vykonávat jejich funcí a přispívá k neurodegenerativním onemocněním jako je Parkinsonovou choroba, Alzheimerova chorobou a roztroušená skleróza [16].

Navíc kyselina chlorná může být velmi nebezpečná v některých prostředích [17]. Její silná oxidační síla z ní činí velmi nebezpečnou chemikálii, protože se může stát výbušnou v kombinaci s určitými látkami. Přidání kyselin do roztoku kyseliny chlorné urychlí tento proces, směs se stane nestabilní, začne se uvolňovat plynný chlor a potenciálně může způsobit výbušnou chemickou reakci. Je třeba zacházet se sloučeninou opatrně, protože může uvolnit, pokud dojde ke smíchání se zdánlivě bezpečnými výrobky pro domácnost, nebezpečný chlorový plyn. Chlorový plyn může způsobit značné zdravotní problémy nebo smrt a to zejména ve špatně větraných prostorech, což je jeden z důvodů, proč je nevhodné míchat libovolně domácí chemikálie jako např. bělidlo.

Další komplikace této tragédie je, že MMS je nabízeno k použití dohromady s DMSO [18]. DMSO (dimethylsulfoxid) je rozpouštědlo, které zvyšuje dostupnost a účinnost mnoha léků v celém našem těle, čímž umočňuje jejich účinky. Má schopnost rozvést léky hluboko do našeho těla. Znepokojující věcí je, že DMSO též velmi snadno prochází přes hematoencefalickou bariéru. Tato vlastnost je právě důvodem, proč je DMSO široce používáno jako účinný nosič určitých látek do našich mozků, které jinak nemohou proniknout přes zmíněnou bariéru [19]. I když je DMSO samo o sobě silným antioxidantem, mějte na paměti, že má schopnost zesílit a pronést do mozku nebezpečný jed jako MMS1 a MMS2. Doufám, že v tomto bodě je jasné, proč je to velmi, velmi špatný nápad.

Prosím dejte tento článek kterémukoliv uživateli MMS. Mají právo vědět, co se děje uvnitř jejich těla - a DNA - pokud užívají tohoto trojského kůně!


O autorce

Gabriela Segura, MD je srdeční chirurg s rozsáhlými zkušenostmi a zájmem o alternativní léčení, výzkum, psychologii a stav lidstva. Pracuje pro Fellowship of the Cosmic Mind. Navštivte její webové stránky na health-matrix.net


Poznámky

[1] Sydney Macdonald Baker, Detoxification and Healing. New York: McGraw Hill, 2004. [Sydney Macdonald Baker, Detoxikace a léčení. New York: McGraw Hill, 2004. New York: McGraw Hill, 2004.]

[2] Snake Oil Humbles Nexus Conference, Sott.net [Podvodník Humble a Nexus konference, Sott.net]

[3] Safety data for chlorine dioxide, physchem.ox.ac.uk [Bezpečnostní údaje pro oxid chloričitý, physchem.ox.ac.uk]

[4] Sodium chlorite entry on Haz-Map.nlm.nih.gov [Chloritan sodný heslo na Haz-Map.nlm.nih.gov]

[5] Chlorine Dioxide Material Safety Data Sheet from Halox Technologies, Inc. (PDF) [Bezpečnostní přehled oxidi chloričitého z Halox Technologies, Inc (PDF)]

[6] Güngör N, Knaapen AM, Munnia A, Peluso M, Haenen GR, Chiu RK, Godschalk RW, van Schooten FJ. Genotoxic effects of neutrophils and hypochlorous acid. Mutagenesis, Volume 25, Issue 2, 2010, Pages 149-154.

[] Güngör N, Knaapen AM, Munnia A, Peluso M, Haenen GR, Chiu RK, Godschalk RW, van Schooten FJ.Genotoxické účinky neutrofilů a kyseliny chlorné. Mutageneze, svazek 25, číslo 2, 2010, str. 149 do 154.]

[7] Gomez-Mejiba SE, Zhai Z, Gimenez MS, Ashby MT, Chilakapati J, Kitchin K, Mason RP, Ramirez DC. Myeloperoxidase-induced genomic DNA-centered radicals. The Journal of Biological Chemistry, Volume 285, No. 26, 2010, Pages 20062 - 20071.

[Gomez-Mejiba SE, Zhai Z, Gimenez MS, Ashby MT, Chilakapati J, Kitchin K, Mason RP, Ramirez DC. Myeloperoxidázou indukované genomické DNA soustředěné radikály. Žurnál biologické chemie, svazek 285, č. 26, 2010, stránky 20062 až 20071.]

[8] Burt Berkson, M.D., PhD. The Alpha Lipoic Acid Breakthrough, New York: Three Rivers Press, 1998.

[Burt Berkson, MD, PhD. Průlom: kyselina alfa lipoová, New York: Three Rivers Press, 1998.]

[9] Ximenes VF, Padovan CZ, Carvalho DA, Fernandes JR. Oxidation of melatonin by taurine chloramine. Journal of Pineal Research, 2010, May 27.

[Ximenes VF, Padovan CZ, Carvalho DA, Fernandes JR. Oxidace melatoninu taurinchloraminem. Žurnál výzkumu epifýzy, 2010, 27. května]

[10] Kawai Y, Matsui Y, Kondo H, Morinaga H, Uchida K, Miyoshi N, Nakamura Y, Osawa T. Galloylated catechins as potent inhibitors of hypochlorous acid-induced DNA damage. Chemical Research in Toxicology. Volume 21, Issue 7, 2008, Pages 1317-1495.

[Kawai Y, Matsui Y, Kondo H, Morinaga H, Uchida K, Miyoshi N, Nakamura Y, Osawa T. Gallované katechiny jako silné inhibitory poškození DNA kyselinou chlornou. Výzkum v chemické toxikologii. Svazek 21, číslo 7, 2008, str. 1317-1495.]

[11] Schoonbroodt S, Legrand-Poels S, Best-Belpomme M, Piette J. Activation of the NF-kappaB transcription factor in a T-lymphocytic cell line by hypochlorous acid. The Biochemical Journal. Volume 321, 1997 Pages 777-785.

[Schoonbroodt S, Legrand-Poels S, Best-Belpomme M, Piette J. Aktivace NF-kappaB transkripčních faktorů v T-lymfocytní buněčné linii kyselinou chlornou. Žurnál biochemie. Svazek 321, 1997 Str. 777 až 785.]

[12] Pennathur S., Maitra D., Byun J., Sliskovic I., Abdulhamid I., Saed G. M., Diamond M.P. and Abu-Soud H. M. Potent antioxidative activity of lycopene: A potential role in scavenging hypochlorous acid, Free Radical Biology and Medicine, Volume 49, Issue 2, 2010, Pages 205-213.

[Pennathur S., Maitra D., Byun J., Sliskovic I., Abdulhamid I., Saed G. M., Diamond M.P. and Abu-Soud H. M. Silná antioxidační aktivita lykopenu: potenciální role v úklizení kyseliny chlorné, Biologie volných radikálů a lékařství, svazek 49, číslo 2, 2010, strany 205 až 213. ]

[13] Prütz, W. A. Hypochlorous acid interactions with thiols, nucleotides, DNA and other biological substrates. Archives of Biochemistry and Biophysics, Volume 332, No. 1, 1996, Pages 110-120.

[Prütz, W. A. Interakce kyseliny chlorné s thioly, nukleotidy, DNA a dalšími biologickými substráty. Archivy biochemie a biofyziky, svazek 332, č. 1, 1996, strany 110 až 120.]

[14] How Terahertz Waves Tear Apart DNA, Sott.net [Jak terahertzové vlny trhají DNA, Sott.net]

[15] Pullar J.M., Vissers M.C., Winterbourn C.C. Living with a killer: the effects of hypochlorous acid on mammalian cells. IUBMB Life, Volume 50, 2000, Pages 259-266.

[Pullar J.M., Vissers M.C., Winterbourn C.C. Život s vrahem: účinky kyseliny chlorné na buňky savců. IUBMB Life, svazek 50, 2000, str. 259 až 266.]

[16] Nusshold C., Kollroser M., Köfeler H., Rechberger G., Reicher H., Üllen A., Bernhart E., Waltl S., Kratzer I., Hermetter A., Hackl H., Trajanoski Z., Hrzenjak A., Malle E. and Sattler W. Hypochlorite modification of sphingomyelin generates chlorinated lipid species that induce apoptosis and proteome alterations in dopaminergic PC12 neurons in vitro, Free Radical Biology and Medicine, Volume 48, Issue 12, 2010, Pages 1588-1600.

[Nusshold C., Kollroser M., Köfeler H., Rechberger G., Reicher H., Üllen A., Bernhart E., Waltl S., Kratzer I., Hermetter A., Hackl H., Trajanoski Z., Hrzenjak A., Malle E. and Sattler W. Modifikace sphingomyelinu chlornanem generuje chlorované lipidové druhy které indukují apoptózu a proteomové změny v dopaminergních neuronech PC12 in vitro, Biologie volných radikálů a lékařství, svazek 48, číslo 12, 2010, strany 1588 - 1600.]

[17] What is Hypochlorous Acid?, wiseGEEK.com [Co je kyselina chlorná? , wiseGEEK.com]

[18] A New Way to Administer MMS, mms-articles.com [Nový způsob jak podávát MMS, mms-articles.com]

[19] Dr. Morton Walker. DMSO Nature's Healer. New York: Avery, 1993.

[Dr. Morton Walker. DMSO přírodní léčitel. New York: Avery, 1993. New York: Avery, 1993.]


kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od kalyp »

To Martinka:Moja skusenost s MMS tiez nebola super, mal som brutalne herx reakcie ,z ktorych som sa dostaval takmer rok,no ale MMS nezatracujem,pretoze mnoho ludom na tomto fore ako ho citam uz pomohlo,a to aj z tazkych pre sucasnu medicinu neliecitelnych chorob.Jednoducho MMS nie je pre kazdeho ,a ja patrim medzi nich, co uz teraz viem,chcel som sa vycistit ale kazdy z nas je zaneseny roznym sajrajtom za zivot nazbieranym a MMS ako cistic toto uvolni a ak nemas 100% ladviny,pecen,hr.crevo ktore by to z tela odviedli tak to v tebe ostava a sposobuje reakcie ktore popisujes!!!Takze este raz MMS za to nemoze je to skratka dezinfekcia a treba cistit pomalu!!!


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“