Trochu jiná zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od poota »

V čem soudruzi udělali chybu - nečtou postupy a nebo je čtou blbě!
Každá lidská činnost se dá provádět správně a nebo špatně - Ty sis vybral neomylně tu druhou možnost.
Nesčíslněkrát tu opakujeme, že dávkování je nutné přizpůsobit tomu, jak tělo reaguje!
V tom není žádný rozdíl mezi MMS1, MMS2, VMS ani CDS!
V praxi to vypadá tak, že je potřeba začít na "zbytečně" malém množství a velice opatrně navyšovat - většinou to vzbuzuje dojem, že se v těle vůbec nic neděje a to běžně po dobu tak třech dnů. Tou dobou dochází většinou ke dvěma věcem - zplodiny čištění vyplní rezervu, kterou tělo mělo a dostanou se na hranici toho, co se stihne vylučovat a současně jedinec opět navýší svou dávku, a to buď v rámci plánovaného postupu a nebo ještě razantněji, protože má dojem, že to zatím nijak neúčinkuje. V případě mimořádného "štěstí" se k tomu ještě přidá tzv. Herxheimerova reakce a jedinci je tak dopřáno díky léčení "umírat". Rozumnější jedinci si alespoň dodatečně zjistí, jak to měli dělat správně - a ti ostatní na chloritan v jakékoli formě zanevřou a přejdou do tábora jeho odpůrců.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:V praxi to vypadá tak, že je potřeba začít na "zbytečně" malém množství a velice opatrně navyšovat .... Tou dobou dochází většinou ke dvěma věcem
... dochází ještě ke třetí věci, ... tělo si během tohoto procesu zvyká na novou "látku" ... a teprve až si na ní "zvykne", tak je možné ji navýšit až na takovou mez, že začne být účinná bez vedlejších účinků, které již dotyčný jedinec nezvládá ...

... podobný způsob dávkování se užívá např. u lihového výluhu z Kalísie ... začíná se na 10-ti kapkách (3x denně) a každý následující den se dávka zvyšuje o jednu kapku až na 30 kapek ... poté se opět začne ubírat až na 3x 10 kapek + následuje cca týden pauza a začíná se nanovo, ale s tím, že tentokráte se pokračuje až 35 kapek ... opět pauza a poté se "vrchol" opět posune o dalších 5 kapek, tzn. na 40 ... atd ...

... pokud však během navyšování dojde k nežádoucí reakci (nevolnost, alergická reakce, atd.), tak se množství sníží o 1 kapku a na tomto dávkování se setrvá i následný den ... teprve potom se opět pokračuje v navyšování ... a pokud se snad dostaví stejná reakce, doporučuje se "sjet" až dolů + udělat pauzu ... teprve potom opět znovu pokračovat od začátku ...

... již několikrát se stalo, že pacoši byli nedočkaví a "naordinovali si" vyšší dávku, popř. zrychlili navyšování (namísto o 1 kapku zkusili navyšovat třeba o 3 kapky denně, apod) ... následně si pak stěžovali, že je jim po tom špatně ... :ewhistle: ... ale přiznali se všichni, že nedodrželi dávkování ... :D ...

... mmch, každý člověk by se měl průběžně udržovat v "čistém stavu" (např. pitím kotvičníku či jiných příjemných detoxikantů bez vedlejších účinků), protože nikdy neví, kdy se bude muset s něčím léčit ...... mnohem lépe a snázeji se totiž léčí tělo nezatížené uloženými toxiny, popř. tělo bez parazitů ...... nehledě na to, že tělo by si pak se spoustou onemocnění a problémů poradilo samo bez jakékoliv následné léčby ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
PeS: ... o tom, jak Kalísie dokáže odrovnat "netrénovaného člověka", se přesvědčil i jeden z členů fóra (jehož jméno z pochopitelných důvodů zde nebudu uvádět :D ) ...... když jsem před rokem na setkání u Jeffa prezentoval "tak trochu jiný způsob přípravy lihového výluhu", tak jeden ze zúčastněných pozorovatelů navrhl, abychom v rámci možnosti porovnání zároveň vyrobili aj výluh "klasickou cestou" (ze stejného množství vstupní materiálu, tj. kolének a vodky) ... a sám se toho ujal ...... dělal všechny operace naprosto stejným způsobem jako já (tedy krom toho prezentovaného "vylepšení") ...... takže po půl hodině jsme na stole měli dva vzorky stejné lehce nafialovělé barvy, ale o velmi rozdílné koncentraci, což (jak uznali všichni přítomní "testeři") bylo jednoznačně poznat po chuti ..... potom však ke stolu přišel onen zmíněný dotyčný a přestože byl varován, že si má pouze smočit ret, chopil se paňáků a zcela hulvátsky je v mžiku do sebe "kopnul" (dohromady cca 8 ml 40% alkohoholu) ... :roll: .... a během velmi krátké chvíle nehorázně odpadl (i přestože je "zvyklý pít", což je o něm všeobecně známo) ... :evil: ...... fláknul hlavou na stůl (tzv. "dřevený čelo") a nebyl absolutně k probuzení ..... než se po dalších cca 2 hodinách probudil, chodili jsme mu pravidelně kontrolovat jeho životní funkce ... :bhead: ... po probuzení pak vypadal, jako by se čelně srazil s rozjetou lokomotivou ... :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od cimirek »

:shock: A tu svou vychytávku lihového výluhu bys prozradit nemohl?


Romman
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 19 zář 2013 15:26

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Romman »

poota píše: V praxi to vypadá tak, že je potřeba začít na "zbytečně" malém množství a velice opatrně navyšovat

Ok souhlasím - studoval jsem myslím důsledně a vystudoval jsem, že dle standartního protokolu 1000 na MMS se aktivují 3 kapky chloritanu + 3 kapky 50% kyseliny citronové a po zalití 1 dcl vody je koncentrace zhruba 50 ppm = což je ekvivalentní mému CDS (v jednom dcl vody 50 ppm). Jak jsem psal, začal jsem pro jistotu s 25 ppm, což je defacto, převedeno do MMS 1,5 kapky chloritanu + 1.5 kapky 50-ti procentní kyseliny citronové. Tedy žádné velé množství.... Alespoň si to myslím !!! Nebo se mýlím ??? Pokud mám blbé počty, uveď mi prosím JAKÁ MÁ BÝT KONCENTRACE CDS v jednom dcl vody, abych to přežil bez negativní reakce organizmu.
Díky


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od poota »

Koncentrace je naprosto lhostejná, protože dávkuješ podle toho, jak reaguje Tvůj organizmus. To, co popisuješ je typické pro předávkování.
Každý reaguje jinak, takže není možné předepsat tolik a tolik tolikrát denně - prostě tolik, aby to bylo v pohodě.
Opravdu nevím, jak srozumitelněji to napsat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Romman píše:Moje zkušenost:
Tak jsem si řekl, že ten zázrak na který skoro všichni pějí chválu také vyzkouším.
Vezmu to stručně,páč je mi tak blbě,že se mi ani nechce ťukat do klávesnice...
Nedalo mi nezareagovat. Musím říct že toto je přesně názor nezaujatý a nezávislý, který objektivně dle své zkušenosti hodnotí a vytváří si svůj názor a ostatní za jejich neodsuzuju, ani nikomu nenutí svůj názor. Což něco říká i o člověku samotném.. Na vašem názoru se nedá nic vytknout.. Tyto názory zde na foru chybí jak sůl.. Já jsem od začátku MMS bezmezně věřil a potom co to zafungovalo jsem bezmezně samým nadšením přiotrávil. Vy kdyby jste pokračoval tak se asi kompletně zesmolite, poblijete vypotíte a hlavně by jste se dostal do stavu jako já který byl zubaté tak blízko že jsem chvílema slyšel její kosu brousit. Ledviny.. no nevím jestli jsem je cítěl neměl jsem moc na přemyšleni, hlavně mi bylo zle v každem cm2 těla. Nadruhý den opět opakuji že tak nádherně si pamatuji že mi bylo cca do 11 let... vy popisujete to že prostě ty vaše "menší" běžné neduhy ve zkutečnosti mohou vypadat neškodně a banálně, přesto ale nejspíš to budou problémy které vznikly klidně před 20ti lety a pomalinku se roky nenápadně zvětšují a nemusel jste o žádných problémech nic tušit ... já osobně přirovnával ty nemoci k přirozenému průběhu stárnutí, podíval jsem se okolo a to mě utvrdilo že všichni mají nějaké nemoci... Mno až nato že já prostě... mi to vadilo, a nechtěl jsem se smířit s tím že se tomu nedá vyhnout, a hledání mi podpořili lidé co umírají ve stáří a na stáří co o nemoci neví co to je... dále jsem si říkal proč papaláši nejsou nemocní a všichni vypadají tak zdravě. Došel jsem ktomu že ikdyž jsem kost a kůže za tu dobu žití v průmyslové oblasti, za ten počet vyhulených cigaret, za ty kilogramy trávy, smogu, prachu atd jse ve mě usadilo poměrně dost svinstva. Mám nato názor takový že člověk může buť to svinstvo umět přirozeně vylučovat orgány, nebo to vsobě usazovat ( pokad ma kde ) okolo orgánů, v tucích, kloubech atd... v mém případě to uměly orgány vylučovat, ale prostě ač to zvládaj tak boužel nejsem stroj a množství které jsem přijímal to zvládat přestává... Snaží se mermomocí země to svinstvo dostat zakaždou cenu... a způsobuje mi to kožní problémy a já říkám že prostě to nevím proč ale vlučuji to ksichtem.... jakobych neměl na prdeli zádeh všude kůže dost... ne ono si to musí vybrat ksicht.... no ale kvěci já se vás musím zastat a uznat váš názor.. Protože je to zkrátka pochopitelné a realně můžete mít klidně i pravdu.. já neříkám že MMS nefunguje... To nee ! Musí fungovat protože sním počítám :D prostě co bych si bez něj počal ? :D no ale ono chemo taky funguje pokud vydržíte víc než rakovina tak si dost oslabíte zdraví, poničíte orgány, ale výsledek je že přežijete a dožijete... Takže myslím že u rakoviny a jiných dost špatných stavů si myslím že by se nemělo očem diskutovat...vy ale jste to používal na "banality" které jdou dost dobře a efektivně odstranit přírodní cestou klystýry, cviky, čaji , mastmi, nebo klasickýma detox metodama... proto bych spíše doporučoval MMS na opravdu bezvýchodné situace, tzv. když už si člověk neví rady... Já si osobně myslím že právě je ta rozdílná účinnost právě odlišností každého z nás... tzn že jednomu to může ublížit, druhý nemusí tušit že něco požil a dalšímu to zlikviduje ledviny nebo zabije..... Zde bych si dal celkem pozor a hlavně bych si nemyslel tu blbost co já že mms a ovíc se už starat nikdy nemusím.. můžu si dělat co chci .. když tak MMS.... toto se vám vymstí dřív nebo později... já třeba zkusil díky svému vcelku dobrému stavu... jak dlouho se vněm udržím bez povinností jako dostatečny pitny režim, spánek, zdravá strava, pohyb atd... vydržel jsem tři dny a zistil že jsem takový idiot že druhy neni.. no ale opět jsem se poučil... vím ale jedno v MMS je prostě potencial který nemá konkurence... věřím že při léčbě pod laboratorním dohledem by byla účinnost a naprostá bezpečnost.. Proto ted dělám cokoli jiného než braní mms ... už jsem ktomu získal respekt a úctu... a taky spíš hledám informace odborného typu opravdové vědecké zištění... ale jejich strašně mizivé množství... chceto laboratoř a tisíce testů zkoušek a zkoušet ostošest... je přecy jen pravda že je malá šance toho že by jste se léčbou doktora poškodil... u mms ta šance je a to dost značná... hlavně člověk dojde k mms většinou ve stavu zlém a zoufalém, moc už nechce přemýšlet a chce se uzdravit proto se nechá lehce MMSkem unést a taky to klame a je zrádné vtom že se to buď zdánlivě jeví nefunkční. Nebo naopak to zapůsobí až zázračně dobře. Na oba případy člověk zareaguje většinou chybně, buď že si myslí že to nefunguje nebo že to nic není ta sračka... :D to si lidi neřikejte... sice to nic není, ale to co příde potom je opravdu něco když vám ruce nestačí na otvory v tělé zkterých teče stříká a prská sam bordel... toto sice jooo ten efekt ráno byl k nezaplacení... obávám se ale toho že kdybych neměl 20 ale 50 tak to asi nevydržím... Proto vám jen čistě navrhuji můj pohled, že neberte mms jak vám stav který máte nevadí, nedělejte třeba nic.. jen nejspíš vadit začne a potom to bude oto složitější a oto méně chuti stím něco dělat a ve finále můžete přijít o pár let života.. nebo taky ne třeba ty banality nedojdou stavu tak zlého a vy zemřete stářím... ale radím nezavrhujte MMS sám kvůli sobě i ostatním, jednak otom nemusíte říct někomu komu by to pomohlo a hlavně když budete vy pomoc potřebovat tak si nevzpomenete na MMS.. Třeba na zevní ošetření to nemá konkurence... na čištění taky neznám účinější látku... potom na celkově desinfekci a pro domácí zvířata opět neocenitelná pomoc... Toť asi vše jen kura se mi zda že to co jsem chtěl říct jsem zapoměl.. :D no tak snad jsem napsal aspoň něco užitečného.

Opět ale musím pochválit to jak zde se lidé chovají je nevídané !! jen pár vyjímek, jinač nenajdete fórum kdy by byli lidé takto chápaví, tolerantní, moudří a hlavně dobří. Mě defakto toto fórum dovedlo ve slušnosti a toleranci k druhým téměř k dokonalosti i přesto že před tím mě blbost druhých dováděla k nepříčetnosti.. pamatuji si jak jsem napsal svůj první příspěvek a vy že vykřičníky a velká písmena nejsou vhodná, celkově jsem byl dost ještě nízko ale řek jsem si no nepochválili mě ale ani mi nenadávaj později jsem se zde vypiloval v to že nikomu snad teda pokud mě nevytočí :D nenadám. Vím že jsem byl taky tupec, a byl bych nerad kdybyjste mě hned tady odrovnali a odpálili... tím bych se vyhnul možnosti pochopit a uvědomit si a to si myslím že si nezaslouží nikdo, že každému je třeba poskytnout conejširší toleranci a překousnout to nevhodné chování, protože on vlastně neví co dělá i ten největší idiot zato nemůže, jen to neví jak moc je tot idiot :D vím co mluvím byl jsem idiot obrovský, ke všemu jsem tu blbost řval kde se dalo, přesvědčoval všechny okolojaký to sem idiot... těm normálním jsem se vysmíval jací sou idioti :D a teď stále a pořád se tak moc stydím že proto to tu píšu třeba tím přiznáním pomůžu někomu uvědomit si jak se chová... Především to ale má nastínit situaci která okolo mms panuje a tedy není ktomu ještě objektivní pevný názor a pokud není jiná cesta tak bych neváhal.. pokud ale je tak bych prozměnu vyzkoušel všechno ostatní... hlavně je důležité neodrazovat a zároveň neslibovat zázrak ikdyž mnohdy se dějí. To člověka zmate a pak ovlivŇuje druhé nakonec může nemile překvapit sebe a druhému ublížit.. to to ale se má vyučovat ve školách.. pak nás život mrzačí do doby než nám to dojde..

Pak je taky možné že toto je naprosto všechno zbytečné a že celý příběh jménem život se přetáčet a tak bychom jsme se dověděli že je předem dán, a že si můžem třeba prst v prdeli zlomit a nic natom nezměníme :D Potom ale mám celou řadu otázek... :D


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od haluzakfest »

poota píše:Koncentrace je naprosto lhostejná, protože dávkuješ podle toho, jak reaguje Tvůj organizmus. To, co popisuješ je typické pro předávkování.
Každý reaguje jinak, takže není možné předepsat tolik a tolik tolikrát denně - prostě tolik, aby to bylo v pohodě.
Opravdu nevím, jak srozumitelněji to napsat.

Zdravím - poota
No ono jestli to vůbec jde... jestli to náhodou o vysvětlení není spíše o pochopení.. Tzn že člověk hold musí dojít nejdřív do určité úrovně jakoby dozrát... protože mě před 5 roky nebyl nikdo schopen přesvědčit že bych se pletl... zato já jsem o svém omylu úspěšně přesvědčoval okolí a čím dál víc se utvrzoval... jak říkám ve škole mají učit jak se chovat co je dobré a špatné. Jak přežít, jak žít spokojeně, jak dosáhnout spokojeně prožitého života ve zdraví... když už teda někoho do té školy chcou nutit... jinač jsem pro rodinou výchovu a zcela odlišný způsob života než žijem. Právo máme zde žít když už se narodíme, a pokud neškodíme okolí a staráme se o své, tak je to na co máme právo svobodný život.. jelikož máme rozum, tak bychom nežili ve smečkách ale inteligentněji, nikdy ale nikdo nemůže vymýšlet zákony, přivlastňovat si půdu nebo se nějak nadřazovat. V takových podmínkách nemůže vzniknout problém, jen každý nedovede zkousnout přirodní výběr, nedokáže zkousnout smrt jako zcela přirozený průběh života který je zcela normální a není důvod k nějakému velkému smutku. Boužel instinkt už zapoměl na to zdali se truchlí nebo to je jen další umělou lidskou blbostí. Držím se ale indianského přístupu a při zkušenostech které jsem dostal a potvrzují indianský přístup kdy smrt oslavují. Sám jsem došel ktomu že, smrt je spíše vysvobozením než něčím proco bysme měli být smutní ať je to vysilujícím stářím nebo taksamo nemocí, pro člověka je v danou situací nesmírná úleva smrt. A Pokud truchlit tak jen když opravdu trpí těsně před smrtí to je jediné proč být smutní. Ovšem tento názor je tak vzdálený od běžného jednoduchého materialního myšlení že někteří se tomu za celý život nepřiblíží... je to asi téma na které nikdo nedovede odpovědět a je to právě tou záhadou a prostě takový je život, co bychom dělali kdybychom všechno věděli ? :)


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od kachna »

to haluzakfes :)
Díky za tvé moudré a vtipné psaní, byla radost si to přečíst. MMSko je podle mě opravdu něco jako zázrak, ale jako všechno - může i ublížit. Kdysi tu někdo napsal (myslím, že poota) : Lidi, neblbněte, to není olympiáda - kdo víc! To se mi moc líbilo a od té doby se tím řídím ( většinou) i v ostatních hokuspokusech. :) Neumíme jednu základní věc : poslouchat své tělo! Odnaučili jsme se to po generace, teď to setsakra chybí. Ale jako všechno, dá se to postupně naučit, aspoň v tom nejnutnějším. Kdyby se i tohle učilo ve školách, bylo by to príma, takhle nám nezbývá než se do toho vrhnout sami a převzít vlastní zodpovědnost. (Těm doktorům bych zase až tolik nevěřila, i když to můžou myslet sebelíp. :D )
MMSko (a pak i další metody jako Léčebný kód, EFT, Cesta, meditace..) mně osobně změnily život, taky jsem veškeré neduhy připisovala věku - a ejhle! Není to tak, nemusíme zbytečně trpět, nemusíme ani stárnout... :D
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
marula
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06 zář 2013 14:09

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od marula »

Zdravím Vás všechny,
dnes už nastal čas, abych se zapojila do diskuze, kterou už nějaký čas (asi půl roku)sleduji. Jsem onko pacient - rakovina prsu, po zaléčení na MOU (operace, chemoterapie, ozařování) jsem měla cca 2 a půl roku klid. Letos v lednu mi začaly pomalu růst TM - zvýšila jsem dávky zeleného čaje, kurkumy,zaleniny, ovoce....adt, antioxidanty nepomáhaly, tělo nebojovalo a TM stoupaly dál, přidala jsem léčbu s mandlovým olejem, pak s lněným olejem, přestala jíst maso, cukr a pořád nic nezabíralo, TM rostly závratným způsobem.
v létě MUDr nasadila hormonální léčbu a já se dozvěděla o MMS. Navštívila jsem poradce, nechala změřit parazity - něco se našlo, ale to jsme odložili na neurčito, že nejdříve zabojujem s rakovinou - v té době už meta na páteři a v játrech a MUDr navrhovala chemo. - tu jsem odmítla, že chci zkusit MMS, nebyla proti a pozvala mě na odběry.
Začátkem září jsem začala s lesklorkou (reishi) - čaj(místo oblíbeného zeleného) a samozřejmě s mms, postupně jsem se dostala na 2x2 8-10 denně, ale 3x3 jsem kvůli nevolnostem a silným průjmům nedala, ale i tak po měsíci užívání TM vzrostly minimálně, další měsíc (říjen) ještě míň - to bylo radosti... Já spokojená, MUDr taky..... a tak jsem přidala na tempu a síle užívání mms. Konečně jsem se dostala na 3x3 a přidala koupele - už ne občas, ale denně a taky DMSO. Dávala jsem pozor na všechny antioxidanty, abych náhodou nějaký nesnědla, nebo vypila a tak jsem přestala pít i leskorku.
Dnes, nad výsledkem odběrů žasla MUDr i já - bohužel v slzách, TM vyroslty nehorázným způsobem..............

Teď už na srandičky není čas, řekla MUDr.
Takže, honem rychle chemo atd....

Strašně mě mrzí, že jsem uvěřila MMS a podcenila lesklorku, která jak je dnes už vidět , dělala všechnu tu práci......

Nebo je to jinak ??
Udělala jsem s MMS někde chybu?

Nechce se mi umírat, je mi 40, mám dvě děti a bezva manžela, kterého to trápí strašně a hledá pomoc kde může.......


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Batles »

marula píše: Nebo je to jinak ??
Udělala jsem s MMS někde chybu?
Nechce se mi umírat, je mi 40, mám dvě děti a bezva manžela, kterého to trápí strašně a hledá pomoc kde může.......
Zdravím Vás Marulo,
protože pomáhám lidem s rakovinou, nutí mne to odpovědět. Pokud jste zhruba popsala vše důležité při cestě ke zdraví, nebudu psát, že jste udělala chybu.
Vidím tam pouze nedostatky. Zásadní nedostatky :!:
Opravdu před Vámi smekám, udělala jste pořádný kus práce, ale je vidět, že nedostatečně. Velmi rád Vám řeknu svůj názor, rozepisovat se zde nebudu, nebylo by to správné a bezpečné.
Podívejte se do mého profilu a můžete mi zavolat, nebo ne...
Držím Vám palce i Vašim dětem a manželovi,
Batles :D


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od deʒa vy »

Doporučujem si prejsť komentáre... . http://www.aktuality.sk/clanok/301196/z ... aju-dalej/


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“