MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Zdravím všechny a chci se zeptat zkušených třeba Slávka ,na ultrazvuku mi byla zjištena na levé ledvině menší cysta asi 15 milimetru bral jsem sem tam MMS 1 a 95 procent gel aloevera,včera mi řekli že cysta je stejně velká a že se mi udělala také dalši cysta na pravé ledvině,mohla se udělat proto že se tělo zbavuje odpadu když užívam aloevera gel,a mohu začit užívat pravidelně MMS1 na cystu na ledvinách když se všude píše že se MMS1 nema uživat při špatných ledvinách-já mám ledviny dobre funguji zatím tak jak maji jen těch cyst se bojím a potřeboval bych se jich zbavyt.Něco sem četl na foru pana Jardy
Zajička zdravi az ale chtěl jsem se zkušených zeptat zda mohu a kolik asi brát MMS1 ABYCH SE ZBAVIL CYST,děkuji všem za odpověd a přeji hezky víkend. :D
Naposledy upravil(a) michalek dne pát 28 zář 2012 20:03, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

protector píše:.. ked si zacnem robit s MMS kupel a budem sa v tom macat cca 20m nestane sa nic ked mam na tele tetovania?neposkodia sa?
Zatím se tu nikdo o zkušenostech s tetováním nezmiňoval.
Asi nejlepší by bylo to vyzkoušet někým, kdo si chce naopak tetování "vymazat", třeba přikládáním namočených tampónů.
Pokud by uspěl, byla by to výborná zpráva pro všechny, kdo se chtějí tetování zbavit, pokud by neuspěl, byla by to výborná zpráva pro ty, kdo si chtějí tetování zachovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
protector
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28 zář 2012 10:20

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od protector »

A este jedna otazocka stratil som hlas a total ma boly hrdlo mam hlieny a doktorka mi dala antibiotika v spreji Bioparox sa to vola a rad by som vedel ked je to sprej ci by som mohol mms normalne pit 8x dene 3kvapky a ktomu uzivat aj ten bioparox

dakujem


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sano »

Meranie vplyvu MMS na prístoji EAV akupuibnktúra pomocou dr. Volla.

testovaním som zistil, že nedochádza ku poškodzovaniu buniek jednotlivých orgánov, ani ku zmene genetického kódu zdravých buniek.

Toto je definiotívny uzáver, na základe vedomostí a možností, ktoré mám ku dispozícii.

Prajem všetkým užívateľom MMS veľa zdravia.

Prepáčte, že nedudem odpovedať na otázky žiadajúce detaily testovania. Z časových dôvodov to nie je možné.

sano


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

sano píše:Meranie vplyvu MMS na prístoji EAV akupuibnktúra pomocou dr. Volla.

testovaním som zistil, že nedochádza ku poškodzovaniu buniek jednotlivých orgánov,

sano
Nerozumím. Prosím o nakopnutí.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše: Nerozumím. Prosím o nakopnutí.
V prosté češtině tím říká, že MMS nežere lidské tkáně v takové míře, pokud vůbec, aby to použitou metodou rozpoznal. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Ale vždyť MMS musí ničit rakovinové buňky. Jak nežere? Jak to mám chápat? Že ten přístroj to neumí rozpoznat? Pomoooc!


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od alfka »

Siso, já jsem to pochopila tak, že zdrave bunky nežere a nemení jim nijak genetický kod, coz je podstatne a likviduje pouze ty spatne a poskozene.

Alfka.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

sisa píše:Ale vždyť MMS musí ničit rakovinové buňky. Jak nežere? Jak to mám chápat?
Nejspíš si z hodin biologie pamatuješ, jak se dospělá buňka, které se říká mateřská, uprostřed zaškrtí a rozpadne se na dvě nové buňky dceřinné. Tímhle způsobem se má lidské tělo kompletně obnovit asi za tři měsíce.
Je jasné, že takto dělit se může pouze každá druhá buňka, protože jinak bychom se každým cyklem zdvojnásobili :D (docela srandovní představa). Pokud se nám podaří tělu nějak naznačit, že nemá k reprodukci připouštět buňky rakovinné, tak se jich tělo naprosto přirozeným způsobem za nějaký čas samo zbaví. Buňky, které se nesmějí reprodukovat, prostě jenom přestanou fungovat a tělo se jich zbaví jako neužitečného odpadu.
Takže problém úspěšného boje s rakovinou je hlavně v tom, jakým způsobem tělu označit rakovinové buňky za nevhodné k reprodukci, když je tělo samo jako takové nerozezná. Je potřeba využít nějaké jejich vlastnosti, kterou se liší od zdravých buněk a na základě této vlastnosti je nějakým způsobem znevýhodnit tak, aby je tělo k reprodukci nevybíralo.

Zjednodušeně řečeno MMS využívá toho, že rakovinové buňky mají na svých obalech i uvnitř volné ionty, které chlordioxidu scházejí k tomu, aby se mohl obrazně řečeno "nažrat" a změnit se na sůl. Napřed tedy vyžere ionty v obalech, čímž se dostane k dalším iontům uvnitř, čímž se taková buňka nejenže nemůže množit, ale rovnou se mění na odpad, kterého se tělo přirozenou cestou zbavuje. Protože zdravé buňky jsou těchto iontů prosté, tak o ně chlordioxid nejeví žádný zájem, což v nezasvěcencích vzbuzuje dojem jakési inteligence, kterou je podle nich chlordioxid nadán.

Další úspěšný způsob je založen na jiném rozdílu mezi zdravými a rakovinovými buňkami, a tím je to, že zdravé buňky dokážou bez bílkoviny vydržet na živu o něco déle a také v tom, že dokážou pro svou výživu použít i bílkovinu z okolních odumřelých buněk. Právě toho využívá kúra pátera Ferdy a Breussova metoda - prostě se zastaví přísun jakýchkoli bílkovin, což způsobí odumírání rakovinných buněk, jejichž zbytky se vyživují okolní zdravé buňky.

Oficiální medicína k léčení využívá jiného rozdílu mezi buňkami, a to toho, že zdravé buňky se vzpamatovávají z poškození o něco málo rychleji, než buňky rakovinové. Záměrně tedy poškozují obojí buňky ozařováním nebo chemoterapií a případná úspěšnost této metody je ze všeho nejvíc závislá na přesnosti dávkování, na níž závisí to, jestli zahynou všechny rakovinové buňky a jestli to přežije většina těch zdravých.

Mechanizmus úspěšného léčení rakoviny devitalizací nádoru zatím není zcela jasný, ale nejspíš dochází k jakémusi "naučení" organizmu, že rakovinové buňky jsou snadno dosažitelnou potravou a přitom kořistí, která nemá kam utéct, takže tělo odstraní i tzv. metastázy, které s nádorem přímo nesouvisejí. Ten proces je nastartovaný tím, že devitalizovaný nádor odumírá a tělo ho musí odstranit tím, že ho rozloží a svým způsobem stráví, aby ho mohlo vyloučit.
Tak nevím, jestli jsem Ti to vysvětlil a nebo Ti jenom ještě víc zamotal "šíšu" :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Děkuji za vysvětlení, mě zmátla formulace, že nedochází k poškozování buněk jednotlivých orgánů . Což jsem se lekla, k čemu vlastně dochází. :-)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

sano píše:.. nedochádza ku poškodzovaniu buniek jednotlivých orgánov, ani ku zmene genetického kódu zdravých buniek.
Jedním z argumentů oponentů MMS bylo to, že jeho používáním nedochází jenom k likvidaci nežádoucích buněk, ale současně s tím že se mění i vlastnosti buněk zdravých, které v těle dál zůstávají a fungují, tedy že MMS zanechává nějaké následky i po vysazení a nebo ukončení kúry. Sano prokázal objektivním měřením, že tento argument se nezakládá na pravdě a dá se o něm s klidem říct, že si ho oponenti "vycucali z prstu", aby měli čím strašit. Kontrola genetického kódu je reakcí na u některých dosti oblíbený refrén, že "sa to spozná na budúcich generáciách".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Manželka včera při trhání hrušek provokovala sršně :jump:
A jeden zabiják jí pořádně zabodl žihadlo do hřbetu ruky :bhead:
Ihned jsem jí dal kapku Chloritanu sodného na ránu a lehce masíroval. Vypila dvě deci CDS 100ppm.
V ráně jí tepalo, ruka měla náznak otoku, ale všechno se během dvou hodin zcela uklidnilo a dokonce jsem hledal lupou místo vpichu.
Bylo sotva rozeznatelné. Chloritanem jsem jí to místo masíroval celkem třikrát asi tak minutu a po dalších dvou min. opláchl.
Za dvě minuty znovu opakoval.
Řekl bych, že je to naprosto skvělý výsledek. Před 10ti lety jsem dostal od sršně zásah do čela a skončil jsem na pohotovosti a neschopence. Dva dny jsem neviděl, tak jsem měl oteklý obličej :color:
Batles :D


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Žádná chemoterapie proti rakovině nepomůže,ba naopak.Tak berte MMS a zrušte chemoterapii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tým vědců zjišťujících, proč jsou nádorové buňky tak odolné, náhodou narazil na mnohem důležitější objev. Při provádění výzkumu tým zjistil, že chemoterapie vlastně těžce poškozuje zdravé buňky a následně u nich spustí uvolňování proteinu, který udržuje a podporuje růst nádoru. A kromě toho dokonce učiní nádory vysoce odolné proti budoucí léčbě.

Zjištění byla zveřejněna v časopise Nature Medicine, kde vědci uvádějí, že nálezy byly „zcela nečekané“. Objevením důkazů o značném poškození DNA při zkoumání účinků chemoterapie na tkáň pocházející od mužů s rakovinou prostaty je spis velkou fackou do tváře mainstreamových lékařských organizací, které po celá léta tlačí chemoterapii jako jedinou možnost pro pacienty s rakovinou.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1107 ... e-zhorsuje
Mezitím bylo u špinavých levných látek jako je kurkuma a zázvor shodně zjištěno, že účinně zmenšují nádory a bojují proti šíření rakoviny.

Tak je spousta zbraní jak vyrazit proti rakovině a nestojí to ani "zlámanou grešli" :D :D :D


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Takže opět něco praktického: Chlorella bohužel téměř totálně likviduje účinek Chlordioxidu!
Dost lidí ji bere, takže to vemte na vědomí a dávejte si aspoň 2-3 hodiny odstup od MMS/CDS
Přípravek na očistu střev Sanogel, účinek MMS/CDS nesnižuje, to je další poznatek.
Batles :D


joli
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04 říj 2012 13:50

bolest hlavy

Příspěvek od joli »

Zdravím , může mi prosím někdo poradit , dceru trápí už měsíc bolest hlavy každý den , má někdo zkučenosti s podáváním mms na bolest hlavy ???? užíváme každou hodinu 3 kapky cca týden , ale zatím nezabírá ...děkuji moc za odpověd

Než začnete s chemií, zajděte za chiropraktikem. Vypadá to spíš na blok na krční páteři. Teprve pak hledejte jiné řešení. M. 25.10.02



:idea: Kvůli svému dotazu nezakládej nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“