MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

erikozo píše:ahojte .....K mojmu problemu:
.... najhorsie je ze mi nechuti jest a rano mavam nutkanie na vracanie mam pocity ako keby mi netravilo respektive velmi pomaly. Za ten mesiac som schudol 8kg. Nejem mastne tazke jedla drzim sa lahkych jedal mlieko a mliecne vyrobky a sladkosti som vypustil tiez.
Neviem cim mam zasa nastartovat ten zaludok uz som ztoho na nervy co by ste mi radili mam vyskusat mms??
Popripade kto ma alebo mal problemy ako ja kludne piste DIIIK
Ahojky,
čím je člověk starší, tím více klesá vlastní tvorba HCl v těle= kyselina solná která je potřebná na trávení.....
Přírodní tvorbu žaludečních šťav provokuje kávové klysma, já řešil úbytek HCl tabletkou Betainu před jídlem s větším množstvím bílkovin (maso a kupodivu i luštěniny...) Ale která jídla ti dělají zle si musíš vysledovat sám....
Prostě nahoď problém do google a on ti to najde. Někde tu na fóru je vlákno o HCl terapii, prostě musíš hledat, ale teď alespoň víš co ;)
H.v.
PS- tělo není blbec a když se hodně najíš a nestačí HCl tak aby se tělo zbavilo jídla, tak si vyrábí kyseliny z jiných zásob v těle :!: Tak je dán základ pro vznik dalších nemoci :shock:


erikozo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 čer 2013 21:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od erikozo »

kutil:
Dik za radu. Ano betain hcl spolu s traviacimi enzymami som si objednal este minuly tyzden tak tento mi to uz dojde. Som zabudol napisat davam si este probiotika a chlorelu a este jedna vec asi 4 krat za den pijem citron vymackany vo vode 3den a zatial mi travi dost dobre nevem ci ten citron pomaha alebo to vsetko dokopy.
A ktomu mms ty si to uz tiez vyskusal?


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

erikozo píše:.... Som zabudol napisat davam si este probiotika a chlorelu a este jedna vec asi 4 krat za den pijem citron vymackany vo vode 3den a zatial mi travi dost dobre nevem ci ten citron pomaha alebo to vsetko dokopy.
A ktomu mms ty si to uz tiez vyskusal?
Ahojky,
co já už toho vyzkoušel :laugh:
Ty problémy s trávením sem měl roky a MuDrci do mně pořád cpali Anacid-grr No a já měl místo přebytku ž.š. jejich nedostatek :bhead:
Až tady na fóru sem zjistil že při nedostatku HCl si tělo vytváří kyseliny jiné a tak čím více sem je brzdil anacidem, tím více sem trpěl :evil:
Ten citron je dobrá volba, odkyseluje org. Na moji povahu já toho moc současně nemíchám :shock: Když beru nějaký lék tak do toho nepletu nic jiného. Tedy mmsko sólo alespoň s hodinovým odstupem.
Nyní su zdravější než když sem šel do důchodu :hip: MMS si dáváme s manželkou 6tikapkový 2 až 3x do týdne a je nám hej. Teď ještě dráždím parazity a vypydá to nadějně ;)

Tak přeji brzské uzdravení a ať se daří
H.v.


erikozo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 čer 2013 21:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od erikozo »

Kutil:
Oka dakujem aj tebe vela stastia :)


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

kutil píše:čím je člověk starší, tím více klesá vlastní tvorba HCl v těle= kyselina solná která je potřebná na trávení.....
Je to tak. Len doplním, že HCl nieje len na trávenie. Napríklad nedostatok vitamínu B12 spôsobuje klasické problémy starších ľudí, ktoré sú lekármi zle označované ako Alzheimer, demencia, depresia, únavový syndróm, neplodnosť u žien, neurologické problémy ktoré vždy končia u psychiatra, problémy s pamäťou, problémy s krvou, srdcové problémy, určite aj rakovinu a ten zoznam bude oveľa dlhší.
Bez HCl v žalúdku môžte zjesť kilogramy vitamínu B12 a aj tak budete trpieť jeho nedostatkom.
Žalúdok a črevá bez HCl nedokážu produkovať proteíny, na ktoré sa B12 viaže a tak vzniká jeho nedostatok.
Pri nedostatku vitamínov a zažívacích kyselín si telo odoberá vápnik z kostí, aby si tie vitamíny a kyseliny z toho vápnika vyrobilo. Takže skoro každý dôchodca trpí osteoporózou a skoliózou.
O tomto probléme Mudrci vedia, ale je jednoduchšie predpísať antacidum, ako niekoho nahovárať na kyselinu a nedajbože na MMS/VMS/CDS. To by sa asi svet na hlavu postavil :esilenced:


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
erikozo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 čer 2013 21:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od erikozo »

Ano dakujem za info.
Taketo fora su velmi dobre velmi vsetkym drzim palce zdravym chorym vsetci sa majte dobre a nech sa vam dari :)
Urcite budem aj nadalej sledovat toto forum ahojte


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

erikozo píše:Ano dakujem za info.
Taketo fora su velmi dobre velmi vsetkym drzim palce zdravym chorym vsetci sa majte dobre a nech sa vam dari :)
Urcite budem aj nadalej sledovat toto forum ahojte
Ahojky vespolek.
Erikozo díky za přání aby se nám dařilo, ono to opravdu funguje :hip: jupííííí
Mnozí z vás co používáte jiné druhy mmsek které se dávkují do tobolek jistě potěší můj jednoduchý tobolkovač. Používám tobolky č.nula na všechno i na pastu Ivenmercinu :shock: (krabička 1000 ks/kolem 250,-Kč už nevím, mám je dlouho- nekazí se :oops: ) Jako materiál sem použil bílý novodur 10mm silný.Posuďte sami, v jednoduchosti je síla.

Mějte se, přeji hezké prázdninové dny plné pohody a zdraví
H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od indiga »

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu.
1. Čítal niekto novú knihu o MMS/CDS, ak áno zaujímalo by ma či sa dozvedel niečo nové čo v predchádzajúcich knihách nebolo, napr. nové protokoly, používanie CDS, aktivácia s HCL, nepoužívanie MMS2(iba používanie CDS vo vyšších dávkach).
2. Našiel by sa niekto na Slovensku kto by mi predal hotové CDS?
Ďakujem indiga


kattty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28 úno 2013 16:56
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kattty »

ahojte, má někdo zkušenost, jak se zbavit pomocí MMS bradavice na noze? já si ji zkoušela několikrát namáčet v lavoru s 20 kapkami MMS.. a nic, jak se píše v knize, že za měsíc a více by měla zmiznout, tak vůbec..
kdysi dávno tu někdo psal o neředěném MMS a bradavici?
tak kdyby měl někdo zkušenost, tak sem s ní:)
dík


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kattty píše:ahojte, má někdo zkušenost, jak se zbavit pomocí MMS bradavice na noze? ...
To je více méně zkušenost mnoha lidí i moje. Na straně druhé, vlaštovičník to prý dokáže spolehlivě.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Já už to tu psala, postřikovala jsem feně bradavici na noze, ta po čase odpadla.
Dcera měla na noze po návštěvě koupaliště, zbavila se jich tím, že si představovala před spaním, že je tam už nemá. Párkrát jsem je potřela MMS, ale to by chtělo pravidelně, to jsem ji nepřinutila.
Speciálně bradavice jsou známy tím, že reagují na mentální léčbu. V minulosti se tomu říkalo zaříkávání bradavic.


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od indiga »

Chcela by som sa spýtať, prečo sa odporúča zarábať chloritan s hydrogénsíranom a kyselina citrónová a HCL už ustupujú do úzadia. Niečo som čítala ale nerozumela som, že pri dvoch vyššie spomenutých sa uvoľňuje chlór a ten je škodlivý? Prečo sa to nevedelo skôr?Veď vzorce na spoločné reakcie chloritanu s kys. citr. alebo s HCL boli tie isté a dávno známe? Ďakujem indiga


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Při aktivaci kyselinou citronovou vznikají navíc citrany, které zjednodušeně řečeno ředí krev, což je při některých případech dobře a při jiných špatně. Proto se přešlo na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou, jejíž "nespotřebované" zbytky působí příznivě na trávení.
Dalším stádiem vývoje je snaha o výrobu čistého chlordioxidu - CDS bez dalších příměsí, a to jeho rozpouštěním ve vodě.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Daria Lori »

Mám tady dalšího pána po transplantaci kosti s velkými bolestmi.....máte nějaké nové zkušenosti? Spěchá!


hrozinka
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 28 úno 2013 10:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hrozinka »

Bolí mě při dotyku zablombovaný zub.14dní jsem brala po dvou hodinách MMS a kloktala s MMS -okamžitě bolest přestala. Přestala jsem brát tedy MMS a ouha - do týdne je bolest zpět. Můžete mi poradit jak dlouho je nutné každé dvě hodiny užívat MMS, aby se to vyléčilo?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“