Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

MMS pochybovaci

Příspěvek od Jayo »

Necital som celu diskusiu, len zaciatok (je tu tolko toho na precitanie, ach jaj... len kde vziat cas... a volu :-)), ale ludia ako Saila, ktora zacala tuto diskusiu, mi pripadaju trochu naivni a vtipni. Ona si snad mysli, ze ked berie nejaky liek (najlepsie novinka na trhu), tak je to otestovane 10 rocnymi testami? A najlepsie su vakciny, tie sa produkuju viacmenej za behu. Farmaceuticke spolocnosti ani niesu povinne podat kompletne zlozenie lieku. Z tohto vidno, ze nieco ako overena chemicka latka vlastne neexistuje. Existuje len slepa dovera v lekarov a ludska blbost. Obdive v dnesnej dobe prekvitaju.
Ked chcem mat co najvacsiu zaruku nejakeho pripravku, precitam si reakcie ludi, co sa s pripravkom stretli. Popripade sa s nimi osobne stretnem, ak ma to velmi zaujima. Venujem vlastny cas samostudiu. V tomto je internet neprekonatelny, no treba istu davku inteligencie, aby vedel clovek oddelit balast od dolezitych informacii. No dlhodoby vyskum aj tak nikto nezaruci, podobne je to s vegetarianstvom, veganstvom, vitarianstvom... treba sa spolahnut na vlastny rozum. V pohode, netreba MMS skusat, ked clovek nema dovod, ale priprada mi potom nelogicke, podstupit napriklad chemoterapiu, co su podla mna 1000x horsie sracky, ako minidavky chloru. Chlor je prchava latka, neostava v tele dlho, ake vedlajsie ucinky po 10 rokoch? Sanca, ze by chlor sposobil v tele nejake skody, a ktore by sa neprejavili hned ale az za 10 rokov, mi pripada minimalnejsia, nez vsetky minimalne sance z bezne predavanych liekov.
Ja do MMS urcite pojdem, kuru planujem pocas decembra, vtedy mam pomerne dlhe prazdniny, a na Vianoce sa nehodlam obzrat ako predosle roky, a kedze uz pol roka som vegetarianom, vlastne lepsie povedane, s 50% vitarianom, tak ani s obmedzenim stravy pocas MMS kury nebudu najmensie problemy. Tesim sa. :-)
A ozaj, aj viera je dolezita, to dokazuje aj efekt placebo. Takze, pocas brania MMS treba absolutne verit a predstavovat si, ako to likviduje vsetky breberky, a spolupracuje s imunitnym systemom.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS pochybovaci

Příspěvek od Palo »

Jayo píše:...takze, pocas brania MMS treba absolutne verit a predstavovat si, ako to likviduje vsetky breberky, a spolupracuje s imunitnym systemom.
Opravdu toto není nutné :D Až poprvé poletíš na záchod, pochopíš :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

...

Příspěvek od Jayo »

Nutne to nieje, ale doporucene prirodnymi zakonmi. :-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Palo »

Možná je to doporučené, ale hromada lidí na to prdí... Buď to funguje, nebo ne - tedy buď to pomůže nebo ne.

Řekl bych, že většina "drahých" farmaceutických firem, ale zároveň většina drahých alternativních medicích sází právě na toto "doporučení". Prostě to nepomáhá, ale řeknou si "je to drahé", tomu lidé věřit budou a placebo se dostaví a všichni budou spokojení. Takže z jejich hlediska můžou vyrábět nefunkční léky, ale lidi vyléčí pocit, že "to bylo drahé", tak to musí pomoct...

Zkus si pořídit original MMS z http://www.emms.cz prakticky 100 ml za nějakých 500 Kč a chloritan sodný 25% odsud http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251 a teď zkus hádat, jaký je v tom rodzíl. Ten si pak při užívání ověř. Asi budeš překvapený :lol: Můžeš klidně u toho použít pocit ceny (hodnoty) anebo nějaký VooDoo :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

...

Příspěvek od Jayo »

Ehm, neviem, co si tym chcel povedat, ale aj tak diky za linky. :-)


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Lněný olej

Příspěvek od kutil »

29.října jsem napsal:
kutilský zlepšováček
Candiu likviduje kokosový olej ale i lněný olej. Tak sem koupil kokosovou moučku a do misky dal lžíci lněného oleje (kokosová moučka je vylisovaný odpad, moc oleje již nemá ) Lněný olej má chuť jak fermež, moc ho do sebe nedostaneš.
Poznámka gewa:
Tak na to pozor Honzíku! NIKDY nepoužívej nic jiného, než panenský lněný olej! Protože jinak je to fakt fermež a můžeš si ublížit. Ten olej u nás má myslím jen VEGA, je to v malých, ani ne 3 dl lahvičkách. Po otevření se to musí do týdne spotřebovat, jinak z toho začne být škodlivina, dobrá akorát na ředění barev... Čerstvý lněný olej nemusíš ničím maskovat, používáme ho běžně na zálivky do salátů. Je to 100 a 1.

Panenský lněný olej jsem koupil v obchodě se Zdravou výživou a je trochu chuťově jiný než fermež. Ale tu fermež mi silně připomíná tak jsem hledal řešení. Pravdou je, že ta malá lahvička vydrží při dávce 1 lžíce denně cca 14 dnů a protože ji mám v ledničce, tak jsem nezaznamenal změnu chuti.
ALE :lol: :lol: :lol:
Výsledek nad očekávání dobrý.
Candia se brání seč může, ale má to marný a spočítaný ;) Někdy se vystupňují potíže jako dříve, ale velice rychle odezní a následně jsou slabší a zase slabší. Takové vlny, kdy Candia ze zoufalsví kope kolem sebe.
Po 14 dnech taková úleva co jsem nezažil 30 roků. Zmizelo trvalé napětí a očekávání co zase přijde- prostě furt ve střehu a teprve nyní mohu jíst téměř vše a konečně tvrdě spím (dříve spaní jak na psí plachtě). Kdo nezažil, nepochopí.......

Druhá výborná věc :idea:
Mastné Omega 3 a 6 ve lnu obsažené úžasně posilují imunitní systém a já letos nezaznamenal ani náznak nachlazení :roll: , natož chřipku- co to je :?:

Díky za MMS a vydržať
H.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od hanka »

Kutile, jsem nadšená...posílám :good: !

Prosím tě, držel jsi přitom i dietu? Myslím žádné sladkosti (kromě té kokosovo-lněné pochoutky), mléčné výrobky a tak?
Zdravím, :lol: Hanka.


vlci
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06 lis 2009 8:39

Možná souvisí

Příspěvek od vlci »

Zdravím.

Zasílám zprávu, která by mohla trochu souviset s vhodností použití a účinností MMS.

(Zdroj)

Druhou linii obrany proti chřipce mohou vytvořit antioxidanty

Očkování proti chřipce je preventivní metoda obrany lidského organismu proti chřipce, která laicky řečeno nastartuje imunitní systém proti vybraným virovým kmenům. Nicméně, když nemoc propukne, není škála účinných léků. Proti prasečí chřipce v některých případech nezabrala antivirotika jako je tamiflu. Výzkumníci z Alabamy si však myslí, že našli Achillovu patu chřipky.

Výzkumný tým pro listopadové číslo časopisu FASEB ukazuje, že antioxidanty mohou zastavit rozvoj nemoci na plicích. „Propuknutí chřipky spojené s rychlým šířením viru H1N1 ve světě zvýraznilo potřebu porozumění mechanismu jakým virus poškozuje plíce a nalezení nových způsobů léčení,“ řekl serveru Sciencenews spoluautor studie Sadis Matalon.

Matalon se svými kolegy popsal mechanismus, jakým virus chřipky poškozuje plíce prostřednictvím bílkoviny M2, která poškozuje buňky na povrchu plic. Přesněji tento protein narušuje schopnost buněk plicního epitelu vstřebávat kapaliny uvnitř plic, což vede k rozvoji nemoci včetně zápalu plic.
Testy na žabích vajíčkách i plicních buňkách

Vědci nejprve vpravili plicní bílkovinu do žabích vajec, aby si mohli ověřit její funkčnost. Pak do žabích vajec vpravili protein M2 společně s plicní bílkovinou a zjistili, že byla funkčnost plicního proteinu znatelně snížena. Pak z proteinu M2 izolovali segment zodpovědný za jeho ničivý účinek, aby ukázali, že bez něj je protein neúčinný.

Nakonec výzkumníci znovu vpravili úplnou bílkovinu M2 s plicním proteinem do žabích vajíček. Tentokrát ovšem přidali látky, které odstraňují oxidanty. Tyto antioxidanty účinně zablokovaly funkčnost proteinu M2. Stejný experiment se stejným výsledkem pak zopakovali i na lidských plicních buňkách místo žabích vajíček.

Šéfredaktor odborného časopisu Gerald Weissmann objev přivítal s tím, že „otevírá dveře k novým léčebným postupům“, pokud selže nebo je nasazena pozdě první linie obrany - vakcína.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od kutil »

hanka píše:........ Prosím tě, držel jsi přitom i dietu? Myslím žádné sladkosti (kromě té kokosovo-lněné pochoutky), mléčné výrobky a tak?
Zdravím, :lol: Hanka.
Ahojky po ránu,
já nasadil opravdu tvrdou dietu dle návodu jak léčit kandidózu a vynechal svoji milovanou kávu a veškeré sladkosti. Divil sem se aj ušima :shock: , nijak mě ten cukr nechybí a při dietě mě dokonce přešla chuť i na kávu.
Držel jsem ji poctivě těch 14 dnů a pak trochu polevil.
Vkládám část mé SZ:
Candia je mrška na delší povídání. Ty houbové mikroorganismy jsou všude a prolezou ti celé tělo. Má je od narození každý a dá se s nimi žít. Problém je, když se přemnoží.MMS odstraní viry, bakterie a patogeny, na plísně houbového charakteru je zřejmě krátké. Díky mmsku jsem se zbavil letitých problémů s plísněmi a bradavicemi na nohou a vyčistil sem si organismus. Ale problémy s trvale zahleněným krkem zůstaly a tím pádem i s projevy refluxu. Co to je? když na to MMS nezabralo?- odpověď sem našel v google.
Já mám ložisko-centrum Candie v krku a mohu tedy lehce pozorovat co se s ní děje.
Při umístění ložiska v jiné části těla je to složitější. Musíš vypozorovat po očistné kůře mmskem, co se nezmněnilo!
Prostě které problémy setrvávají nebo se rychle vrací. Tam napři své síly.

Někde jsem před dvěma dny čet příspěvek od gewa že kloktal mmskem s přidáním DMS a nemůžu to najít.
Tak sem to večer risknul a zkusil to. Světe div se, ráno krk skoro čistý, nyní už zase bělavý povlak. Asi to chce kloktat co dvě hodiny. Zabírá to, ale při léčení kandie se píše, že je to dlouhodobá záležitost asi na 1/2 roku.
Jde to pomalu, ale jde to!!! jupí. Jak sem psal, problémy s refluxem již téměř žádné, Anacid již neberu vůbec a to jsem měl spotřebu 1 krabici za měsíc-grrr

Chce to vydržať
Honza


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lněný olej

Příspěvek od Palo »

kutil píše:...já nasadil opravdu tvrdou dietu...
...Anacid již neberu vůbec a to jsem měl spotřebu 1 krabici za měsíc-grrr...
Mohl jsi zkusit Turbokláru, zažít si zas stav podobný "nemoci", provětrat dokonale střeva, ale měl bys klid a nebručel bys pořád :)

A místo anacidu sis mohl dát do vody jedlou sodu a Anacid bys nepotřeboval... Co jsem poslední dobou zjistil, tak stačí na pálení žáhy převařená a odstátá voda, ale se sodou je to účinnější.

Vynech tu sodu úplně a zkus to se dvěma polévkovými lžícemi kukuřičného nebo bramborového škrobu, rozmíchaného ve 2 dl vody. Poznáš další zázrak. :)

Já vím, že to víš :) Měj se.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od poota »

kutil píše:...já nasadil opravdu tvrdou dietu...Jde to pomalu, ale jde to!!!
Chce to vydržať
Honza
:good: ode mě. A poslechni, nechceš Ty nakonec umřít taky úplně zdravé? - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od kutil »

To víš že chci, kdo by nechtěl?
Otec zemřel v 92 létech zdravý na sešlost stářím. Opravdu je lepší zemřít zdravý než se posledních pár let trápit na LDN ce (tedy léčebně dlouhodobě nemocných) ;)
Chce to enem vydržať :lol:
H.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od kutil »

pepe píše:
kutil píše:...Chce to enem vydržať...
Kutile v tomto prípade ,,Vydržať" je starostou chorého . Starostou zdravého je si to zdravie užiť . Pepe
Víš že máš pravdu :roll:
Já přes 30 roků enem vydržuju se svým refluxem :oops: Pod dohledem lékařů jsem jej hýčkal a udržoval v mezích snesitelnosti, dokonce mě chtěli poslat pod nůž-grr
A vidíš, stačil jeden skromný človíček který nám nezištně nabídl překlad mmska a spoustě lidí ubyde starostí jak dál?
I když to tak na fóru nevypadá, hodně lidí je gewovi vděčných.
Budu muset přehodnotit svůj postoj k dalšímu životu.

Díky za obuzení, ani bych si toho nefšim :lol: :lol: :lol:
Honza bez v.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od kutil »

pepe píše:
kutil píše:...A vidíš, stačil jeden skromný človíček který nám nezištně nabídl překlad mmska a spoustě lidí ubyde starostí jak dál?
...
Hmm... a história s lacným a univerzálným liekom ,,na všetko" sa nám zase pekne opakuje . Penicilým - liek na všetko , Aspirín - liek na všetko , MMS - liek na všetko , ??? - liek na všetko . Pepe
Čéče tys ve škole asi nedávával moc pozor, že jo?
Já napsal, že díky MMS sem si vyčistil organismus a NÉ že jsem jej vyléčil :!:
Druhým krokem očisty organismu bylo nalezení pravé příčiny refluxu. MMS za to přímo nemůže ;)
No a teprve třetím krokem je uzdravení. Ale opět ne mmskem, ale samoregenerací těla, tedy zapojením se obranných mechanismů do dalšího procesu zdravého žití.
Nechápu, co ti na tom MMS tak móc vadí :?:
H.
PS- nési ty dochtor? to by z části vysvětlovalo tvůj postoj
Naposledy upravil(a) kutil dne pát 06 lis 2009 17:05, celkem upraveno 1 x.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Lněný olej

Příspěvek od kutil »

Palo píše:
kutil píše:...já nasadil opravdu tvrdou dietu...
...Anacid již neberu vůbec a to jsem měl spotřebu 1 krabici za měsíc-grrr...
Mohl jsi zkusit Turbokláru, zažít si zas stav podobný "nemoci", provětrat dokonale střeva, ale měl bys klid a nebručel bys pořád :)
A místo anacidu sis mohl dát do vody jedlou sodu a Anacid bys nepotřeboval... Co jsem poslední dobou zjistil, tak stačí na pálení žáhy převařená a odstátá voda, ale se sodou je to účinnější.
Já vím, že to víš :) Měj se.
Palo ahojky,
jak sem ti psal, já se razantních řešení bojím a protože Candia nejde úplně vyhubit, tak se omezuji na její pomalejší likvidaci kdy omezuji její ložisko natolik, aby se dále nepřemnožovala. Ten první razantní krok udělala ta dieta, kdy mi odezněly potíže Candií způsobované. Kdybych to považoval po Turbokláře za ukončené, asi bych se za čas divil, kde se ta mrška znovu namnožila. Nyní to vím a ve spojení lněného oleje s mmskem to dokonale zvládnu. No a vo to gou, nebo ne?
Jinak máš pravdu že jsem na žáhu mimo Anacidu zkoušel kde co ..........
Tož ať se daří
H.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“