CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: Dva velký panáky na jednu dávku, to už ani CDS není, leda nějaká zvětralina :D
.... Batles :D
Nedivil bych se, kdyby ten co to prodává prodával skutečně takovou břečku. Takhle si může být celkem jistý, že se tím nikdo nepřipálí a pak nepřipálí jemu konečník. Osobně mám dojem, že i dávkování různých léků doktorama je založeno na tom, aby i naprostý tupec měl malou šanci se byť i celou lahvičkou léků najednou oddělat. Ne se vším to jde, ale snaha je.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od arabela777 »

Batles píše:
arabela777 píše:Koupila jsem si 1 lahvičku CDS za 400 Kč, ale její množství je jen na 3 dávky. O tom však psát nechci. Můžu si ho udělat, že, ale to si netroufám.Chci se jen s vámi podělit o tom, že není potřeba kupovat testovací proužky, Když naplníte 2x velkého panáka ( to je 5cl ) tak dostaneme tu barvu co potřebujeme, a to je 50 ppm.
Jéžiši, Arabelo, dávej bacha!
Dva velký panáky na jednu dávku, to už ani CDS není, leda nějaká zvětralina :D
Dobře nasycená koncentrace CDS obvykle vykazuje daleko přes 500 ppm a to pak na jednu 6ti kapkovou udržovací dávku MMS1 odpovídá 6ti mililitrům CDS, nikoli 50ti...
Proto si nemyslím, že by tam prodávali takovou slabotinu, k čemu by to bylo?
Držet se odstínu tekutiny nelze, nemá to žádný opěrný bod. Origo MMS1 je vždy viditelně tmavší, prostě jinak zabarvené, než CDS. To je vždy žluté. Na denním světle je to dobře znát.
Jinak ti držím palce a přeji veselé užívání :hip:
Batles :D

Koncentrát CDS nalijete na dno litrové lahve (asi 2 cm) a doplníte vodou. Musíte ale koncentraci hotového roztoku CDS změřit testovacími papírky. Koncentrace by měla být 50 - 100 ppm. 100 ppm je maximum, při vyšší koncentraci potom roztok "škrabe" v krku.

Potom již jen desetkrát denně po hodině upijete 1 deci tohoto roztoku. Pro navýšení množství kysličníku chloričitého v těle, je možné udělat dva litry CDS a jednou za hodinu upít 2 deci.

Možná, že dělám něco špatně, ale abych docílila 50 ppm tak jsou to opravdu 2 panáky.Napoprvé jsem to odměřila malou stříkačkou a přidávala tak dlouho dokud se mě papírek nezbarvil na 50 ppm.

Přípravek jsem koupila zde : http://www.czchem.cz
Neřekla bych, že jsou to šunty.Asi dělám blbě něco já.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

arabela777 píše:Koupila jsem si 1 lahvičku CDS za 400 Kč, ale její množství je jen na 3 dávky.....
Ahoj, celý problém, což se děje často, byl ve slovech.
V takovýchto radách je třeba být co nejpřesnější :D
Stačilo napsat, že je to na 3 celodenní dávky.
To už se přece jen blíží k tomu, co jsem napsal včera.
Batles :D


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od arabela777 »

Omlouvám se za nedorozumění...


qad
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 lis 2008 10:47
Bydliště: Praha / Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od qad »

Mám trochu jiné počty. Stačí malý frťan - 50 ml do 1 litru vody jako denní dávka. Je to třeba doladit podle papírků, neboť koncentrace se mění. 300 ml koncentrátu CDS je tedy podle mne na cca 6 denních dávek, možná trochu méně. Pokud ovšem berete CDS preventivně - 14 dní - tak je to možné i bez papírků. Velký panák je decka - 100 ml - nebo snad ne?
QAD


qad
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 lis 2008 10:47
Bydliště: Praha / Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od qad »

Celý problém může být v koncentraci kupovaného koncentrátu CDS. Já si jej dělám sám a mluvím tedy z této vlastní zkušenosti. Není náhodou 100 ppm moc?


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od constantin00 »

Ahoj.
Kto by mal doma viac krabičiek testovacích prúžkov na meranie ppm v MMS / CDS?
Rád by som odkúpil jedenu za nejakú rozumnu cenu.
Ďakujem


kapjan
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27 úno 2012 13:49
Bydliště: Praha

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od kapjan »

Zdravím,
Chci se s Vámi podělit taktéž o zkušenost s CDS.

Už někdy v únoru tohoto roku jsem koupil od Jeffa NaClO2 a kyselinu citronovou. K výrobě jsem se dostal ale až minulý týden. Zkouším to s kamarádem, kterému je přes 50. Mě bude 28. MMS bych chtěl použít na své neduhy. Mám celoroční rýmu a pořád ucpanou jednu nosní dirku, nějaké ty alergie(břízy,roztoči,plísně), měl jsem Helicobacter Pilori (měl jsem na to ATB, ale podle mě přežila dál) a také mi před pár lety našly Chlamidie (nevím přesně jaké).

K výrobě. Z počátku jsem se toho bál, ale nakonec v pohodě, akorát neudělám chybu jako poprvé a to že nevyleju aktivovaný roztok do dřezu a následně pustím vodu naplno a pak se nadechnu koncentrovaného plynu.
Na výrobu jsem použil návod na emms.cz - video na youtoube. NaClO2 20ml + kys.citr. 20ml. A nasytil jsem asi 0,8 l. Test "lakmusovými" papírky dopadl tak že konec byl úplně černý mimo stupnici. Sycení probíhalo 10min. To jsem pak rozředil na cca 5l.

Užívání jsem měl 1dcl na hod - celkem 10 dávek na den po tři dny (so,ne,po).
Nejhorší pro mě asi bylo dát si prvního "panáka". Ale po ochutnání to nebylo zas tak špatné, prostě jako voda z bazénu. Po prvním "panáku" mi nastoupil pocit (tak po 10min) jakoby opilosti, chtělo se mi více mluvit a lépe jsem naslouchal. Možná to bylo subjektivní, ale trvalo to asi do 3-4 dávky. Pak se stav stabilizoval. Po prvním dnu jsem pozoroval i to, že jinak cítím. Hlavně vzduch z venku byl takový.....jak to popsat...takový lehce chlorový, ale vše jídlo, mýdlo a jiné aromatické věci jsem cítil normálně. Jen venku to bylo takové jiné, ale zvykl jsem si. Možná jsem se pročistil.
Druhou změnou byla chuť. U jídla se to příliš neprojevuje a tak jsem zkusil cigaretu. Tu jsem dával i před MMS. Rozdíl by velký cigareta po MMS nebyla vůbec dobrá a ani teď po týdnu to není lepší.(jinak jsem nekuřák)

Po třech dnech MMS jsem nasadil na 4 dny céčko 5xdenně po 1g (dnes z C končím a zítra zas MMS resp. CDS). Mám to práškové z dm. Vždy smíchám velkou lžíci medu přídám práškové cečko a ještě vymačkám trochu citronové štávy, případně přidám jinou štávu.

Nechci nic hodnotit po jednom užívání, ale rozhodně mi to neuškodilo a vzhledem k tomu, že netrpím ničím velmi závažným, tak jsem se alespoň pročistil.
Zítra budu zkoušet koupel v kombinaci s CDS.

Tak hodně zdaru a do týdne budu opět informovat o dalších výsledcích.


IceDive1
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27 čer 2012 14:18

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od IceDive1 »

Tak som si vcera splietol flasky v chladnicke a supol som si decacik koncentratu. Hned ako mi vystrelil dekel som to zalial litrom cistej vody a cajom co som mal po ruke. Okrem kratkodobej opice a navalu energie som z toho nemal ziadny iny stav. Samozrejme to nikomu nedoporucujem, na druhej strane dobre vediet ze v pripade uzitia to telo zvladne absorbovat. :)


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od josip »

ma niekto skusenost s cds, ze ked ho uzije svrbia ho clenky a chodidla?
ako nepijem to prvy krat,ale tieto symptomy mam prvy krat, a to vypijem len cca 0,1dclx3-5denne
a svrbenie sa objavi uz v ten den pitia


Bodyfit33
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 lis 2012 20:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Bodyfit33 »

Dobrý den, prosím o radu ... v srpnu synovi byla zjištěna cukrovka 1.typ - je mu 6 let. Od října poctivě bereme MMS 1 - za 3 týdny jsme přesli na CDS. Hodnoty krve má šílený - hrozně vysoký cukr ... vysvětluju si to, že se tělo čistí ,, směrem do krve,, ale od dávání CDS jsou hodnoty opravdu dost vysoký - jenom mam strach, abych mu nějak neublížila /zatížení ledvin, játer - dokonce naměřený nízké hodnoty ketonů v moči/ . A ještě prosím dotaz. je dobrý k CDS dávát MMS2 ? Dnes jsou do přesně 4 týdny co jsme to začaly léčbu MMS/CSD - zatim pozitivní je to - cítí se o dost lépe, nefialový mu už pusinka, už 5tý den říká, že ho úplně přestalo bolet bříško a to nejpodstatnější je , že má energie jak ,, blázen,, :-) Děkuji za odpovědi :-)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Bodyfit33 píše:Dobrý den, prosím o radu ...
Podívej. S MMS, CDS atd. na cukrovku tu moc zkušeností nenajdeš. To málo co je, nevypadá, že by to bylo bůh ví jak účinné, ale s tím co říkáš to definitivně vypadá na nějaké zlepšení, což zde myslím potvrzuje i Hanka. Osobně bych se podíval do vlákna HCl - základní fakta. V jedné jsou zkušenosti jakéhosi Dr. Beszeditze a pár stručných případů, kdy HCl byla relativně dost úspěčně použita, i když s totálním vyléčením jenom ten Beszeditz a to bylo v kombinaci s dalšími metodamií, např. dieta. Za to ale dostal z cukrovky starého cukrovkáře úplně. Nejsem si jistý, že jsem specielně tuto část přeložil kompletně, ale pokud anglíš, jsou tam odkazy na originál. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Bodyfit33 píše:... v srpnu synovi byla zjištěna cukrovka 1.typ - je mu 6 let. ...
Tady je to mimo téma, ale na cukrovku zabírá čaj Chanca Piedra, který mimo to ještě čistí kde co - játra, ledviny, krev, zažívání.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
zuzana.t
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04 lis 2012 12:37
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od zuzana.t »

Dozvěděla jsem se před týdnem, zprostředkovaně od mamky, která s ním byla u lékařů, že má rakovinu. Skoro nic jim neřekli.Prý jen že přišli pozdě. Zítra tj. 5. listopadu jde na pet ct, aby zjistili, jestli má,-- kromě toho že-jak mi řekla mamka, to má v kosti(asi čelist, protože se na to přišlo když mu zubař dělal nové zuby), v lymfatických uzlinách--tak pokud má zasažené i plíce, tak bude chemoterapie pouze, pokud to není v plicích tak ozařování a chemoterapie stejně. To je tak krátký čas, že i já která u toho sedím x hodin denně, mám pocit, že nevím nic. Nevím, jak se rozhodnout v tak krátkém čase. intuice mi říká, vykašlat se na doktory, dokud je táta v dobré fyzické kondici, sám je v šoku z toho, protože mu nic není, má chu´t k jídlu. Volala jsem paní Bláhové, na tu jsem přišla zde, ta říkala jestli už není za pět dvanact, ne-li pět minut po dvanácté. A že si na nás udělá čas v únoru. prý máme nechat proběhnout první chemu a pak se uvidí, ale prý to rozhodně nekombinovat. Teď se dočtu, že místo MMS,existuje CDS, a další zkratky. Omlouvám se za ten zmatený příspěvek, ale prosila bych někoho zkušeného, pro kterého to nejsou informace, spadlé z nebe jako pro mě, aby mi poradil. Moc děkuji.
Je toho opravdu mnoho a já mám pocit, že jsem ztracená.


Bodyfit33
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 lis 2012 20:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Bodyfit33 »

poota píše:
Mimo téma (offtopic)
Bodyfit33 píše:... v srpnu synovi byla zjištěna cukrovka 1.typ - je mu 6 let. ...
Tady je to mimo téma, ale na cukrovku zabírá čaj Chanca Piedra, který mimo to ještě čistí kde co - játra, ledviny, krev, zažívání.

Zdravím - poota


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“