CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

@ dlouhynick ďakujem veľmi pekne za podrobné vysvetlenie :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Milan_Sk píše:@ dlouhynick ďakujem veľmi pekne za podrobné vysvetlenie :)
Milane, potěšení na mé straně, hlavní je, že zřejmě dávkuješ co je potřeba a možná máš i malou rezervu. Jako zcela neškodný doplněk k CDS pro odkyselení těla pak doporučuji používat Ferdův džus. Recept je zde: http://www.ebios.cz/bios/3-Vyziva/18-Ce ... vane-stavy a další teorie zde: http://janoch.borec.cz/lecitele/ferda.html . Je to přírodní a s CDS to téměř (10%) nekoliduje (změřeno). Můžeš vypít kolik chceš podle chuti (není to špatné), nesladit, a zvyšuješ tím pH těla, což opět působí proti rakovi i všem nemocem. Připravovat na max. 1 den (ráno) a ten den to dopít. Doporučují BIO kvalitu, čert jim věř, že to nestříkají, já koupil raději po pytlech 20 kg normál v Makru za levnější peníz. Dobrý odšťavňovač jak tam píší doporučuji případně koupit (nerez okolo 3000 Kč). Máš-li zahradu, tak právě sázej vlastní BIOzeleninu na výrobu nebo se domluv s někým kdo ji má. Pokud bereš farmaka (prášky) současně s CDS, může to být vážný problém, ruší se to navzájem, není to dosud moc zmapované, každý prášek škodí jinak. Pak konzultuj na stránkách http://www.zdravi-az.cz s p. Zajíčkem, co čím nahradit. Ale nejdřív si najdi v Googlu a v databázích jako: http://farmaceutika.info , http://www.lekarna.cz , který lék na co slouží, abys byl v obraze a věděl o čem hovoříš. P. Zajíček není MUDr. a nemusí znát každou tabletu podle názvu. Ale poradí Ti, co použít na jaký problém (pokud Ti ho MUDr. zatajil, zjistíš ho nepřímo z názvu pilulky, pokud se MUDr. nepřehmátnul). Možná se podivíš, pokud bereš i pár léků co jdou navzájem proti sobě. I s tím jsem se už setkal ("doktoři")... Je třeba maximum pilulek nahradit přírodními náhradami, které nemají vedlejší účinky. Většinou je to na krevní tlak, podporu jater, na bolesti apod. Držím palce... :good:
P.S.: Ve Ferdově šťávě je nejdůležitější ta červená řepa (sama o sobě moc dobře nechutná), pokud něco nemáš, tak to klidně na začátku vynechej než to seženeš. Poměry také nejsou kritické.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Slavek Krepelka píše: To mi tedy pověz, jak velikou a přesně změřenou dávku detekčním papírkem a 100ppm bys naordinoval 36ti leté ženě se žloutenkou B v pokročilém stádiu, výška 162cm a váha 52kg a z čeho přesně budeš vycházet a jak se dopracuješ k výsledku. Jo, je to blondýna, jestli je to důležité. Ahoj, Slávek.
Důležité je pouze těch 52 kg. Takže rozhodně nezačít s více než 10x/50ppm/100ml/den , možná to bude současně i její max. denní dávka. Zatím je vypozorována (ale málo ověřena) souvislost mezi odolností na alkohol a maximální snesitelnou dávkou CDS u určité osoby. Zdá se, že kdo je méně odolný na alkohol (dříve se opije z menšího množstí), má i nižší horní hranici CDS než halucinuje. Nejhůř by na tom pak byli indiáni. :D Jeto další zajímavé téma, které může pomoci odhadnout nástřel prvních dávek CDS u konkrétních osob. Kdo vypozoroval podobné souvislosti, ať se podělí s poznatky. Mohl by vzniknout nějaký vzorec po výpočet. Čím víc údajů se shromáždí, tím to bude průkaznější. Takže začínám:
1. Žena 61 kg, snese 2dcl piva 10° nebo 1dcl vína do první známky mírné podnapilosti .... hranice 70ppm/100ml/10x denně
2. Muž 90 kg, snese 1 celé pivo 12°, nebo 5dcl vína do první známky mírné podnapilosti ... hranici nedosáhl při 250ppm/100ml/10x denně
.... pokračujte kdo co ví...


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Otevřel jsem nové vlákno https://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 56#p116656 , kde může KAŽDÝ přispět svou troškou do mlýna a zprůhlednit vztahy mezi CDS a farmaky. Tou troškou, kterou má sám doma v lékárničce k dispozici, když se objeví duplicity, nic nevadí, víc údajů = větší přesnost při pozdějším zprůměrování v nějaké databázi, která by mohla vzniknout, kdyby se napřely síly správným směrem a majitel a správci byli ochotni na tom spolupracovat i technicky... Dát tam nějaký formulář k vyplnění, který by pak databáze zobrazila v abecedním pořadí názvu léku.... zatím jde jen o primitivní sběr dat, který až naroste, tak nebude přehledný. Je to výzva pro aktivní moderátory a majitele portálu, kam by mohli užitečně napřít své tvůrčí síly... :help:


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Všeho nechám už tam spěchám! :)


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od MIRKO »

Ahol lidičky.No mně zase tělo odmítá CDS...hnusí se mi.MMS+HCl je lepší, ale nejvíc mně ,,šmakuje,, MMS aktivované citronem...+obyč.voda.Srajdy se nekonají, beru to už víc jak 2.roky /ale rozumné dávky/.Zezačátku jsem samozřejmě prošel vývojem až k limitu.../cca 20kapek-2xdenně/.....
to má zadnice samozřejmě poznala ,,středověk,, ,ale takové Mega dávky už málokdo zkouší.
Zdarec


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

sisa píše:Jardo, čím to mám zapít?
Tak jestli neva, že nejsem Jarda... já CDS zapíjm čistou vodou z vodovodu. Není to sice žádný luxus, ale lepší než to nezapíjet. Asi bude nejlepší pít to na lačno, zapít jen vodou a počkat půl hodinky, než se to dostane do krevního oběhu. Pak se třeba naprat čímkoli. To je šance, že to bude aspoň 1/2
hodiny působit. V Coca-Cole je kyselina fosforečná a hodně cukru. To bude asi ta příčina. Ale v reálu je v žaludku ještě HCl, kterou při pokusu nepoužíváme. Je to tedy dost zjednodušené, ale něco to vypovídá aspoň při vzájemném srovnání. Dá se říct co škodí více a co méně. A to už je taky užitečná info. ;)


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

MIRKO píše:Ahol lidičky.No mně zase tělo odmítá CDS...hnusí se mi.

To jsem zažil při dávkách nad 200 ppm... ale je potřeba to tam dostat... Já mám zase strach z MMS1, když jsem viděl švagra vyřízeného na týden po 2 kapkách... ;) Ten nevěděl, kterou stranou se natočit do keramiky dříve...


satmat
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 úno 2013 20:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od satmat »

Dobrý večer
Ako dostať a ako správne postupovať aby som dostal co najviac clo2 do krvy,respektive kolko ho treba do tela bez toho aby som pil CDS.
Mám chronickú pankreatitídu čiže mám obavy.
Začal som kúpele v plastovom vreci podľa návodu 5 aktivovaných kvapiek po dobu 10min.a dostal som sa na 10 a stale navyšujem.Píšu že opakovať niekoľko krát denne ale neviem koľko aby to bolo efektívne.Dal som si aj klystír CDS malo to pod 25 ppm ale to je asi slabé.
Keď 50ppm CDS v 1dl vody představuje dávku asi 4 kapky klasického MMS1.Prestup clo2 cez kožu pokožku zrejmä nebude rovný 40 kvapkám v 1l CDS

Ďakujem za reakcie


hbruno
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 10 dub 2013 11:28

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od hbruno »

Ahoj,myslíte že bych si mohl konzumované mms nebo cds maličko přihřát?Myslím samozdřejmě jen lehce tak 30stupnů.Aby to bylo příjemnější?A ještě jedna otázka.Jak dlouho po namíchání je nutno mms vypít?Je možno třeba až za hodinu?Po jaké době látka vyprchá z neuzavřené sklenice?Díky


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Ohřát nevím, ale jelikož si můžeš namíchat dávku na celý den, tak by to mělo nějakou dobu vydržet.


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od sirius01 »

hbruno píše:...mms nebo cds maličko přihřát?....Po jaké době látka vyprchá z neuzavřené sklenice?
Raději nepřihřívej, čím teplejší roztok, tím rychleji nám náš zázračný žlutý plyn unikne nad hladinu. Chuť CDS moc neovlivníš,
MMS aktivuj pomocí HCl a chuť bude přijatelnější. Aby CDS neunikalo tak rychle, je dobré skladovat dlouhodobou zásobu v lednici a bez přístupu světla. Existuje tabulka při kolika stupních se jaká koncentrace ve vodě udrží, myslím, že přijatelná hranice je kolem 11 st.C. Na přímém slunci Ti CDS vybledne za pár (desítek) minut. V lednici vydrží bez významné ztráty koncentrace i 2-3 měsíce. Já si navařím zásobu 3000 ppm, která vydrží i víc jak 3 měsíce v tmavých litrovkách, když se neotevírají často. Na MMS je jiné vlákno.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
hbruno
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 10 dub 2013 11:28

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od hbruno »

Má někdo nějaké zkušenosti s pitím cds na lačno?Nevadí to?A kombinoval to někdo s půsty?Díky


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hbruno píše:Má někdo nějaké zkušenosti s pitím cds na lačno?Nevadí to?A kombinoval to někdo s půsty?Díky
Už to tu je zodpovězeno od oka tak 132x. Snad si to načti.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

hbruno píše:Ahoj,myslíte že bych si mohl konzumované mms nebo cds maličko přihřát?Myslím samozdřejmě jen lehce tak 30stupnů.Aby to bylo příjemnější?A ještě jedna otázka.Jak dlouho po namíchání je nutno mms vypít?Je možno třeba až za hodinu?Po jaké době látka vyprchá z neuzavřené sklenice?Díky
Mám vodu celej rok tak 4stupně. Když do sebe kopnu pullitr, občas to zabolí. Taky jsem přemejšlel, jak teplotu malinko zvíšit. Jde to... lžičku 1700ppm zaleju odstátou vlažnou vodou a hned kopnu do sebe. Za ty 2-3 sekundy se nemá co ztratit....


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“