MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Magic
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 10 dub 2012 0:09
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Magic »

Jeste vlastne mohu dostat email na Jeffa? Neodjizdi ted nekdy na prazdniny?
Kolik se tak bere na rok?
+denne koupel 30kapek (muze se tak casto?)
+zuby+hl.dasne asi 10kapek denne
+Spray asi 15 kapek denne
+denni uziti vnitrne 30kapek denne

takze na rok mi staci 1Litr MMS1 nebo 2litry- nevim, kolik je kapka? ml?

Budu pouzivat ocni 7cm kapatko z lekarny- mam kapky nasobit 1,5x abych dostala JIMOVI kapky velkeho kalibru?
diky diky


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od sisa »

Jeffovi můžeš napsat zprávu (SZ). Ozve se ti.


Magic
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 10 dub 2012 0:09
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Magic »

a´ha-diky:)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Magic píše: ... nevim, kolik je kapka? ml?
Dvacet metrických (takže i českých) kapek do jednoho mililitru. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Magic
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 10 dub 2012 0:09
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Velikost KAPKY MMS1-ml+kalibr kapatka

Příspěvek od Magic »

dik, no to jo, obecne (nekdo zase rika 25 i 30...) ale vy tady pisete o odlisnosti kapatek a tudiz i velikosti kapek kv. spravnemu davkovani MMS1-
Jim Humble: nasobit 1,5x kapku ceskych kapatek jsem nekde cetla...protoze on pouzival kapatko velkeho kalibru- coz bude asi stejne s temi kupovanymi plastovymi tusim 115ml lahvickami z chem. tady v CR (ty nemam a ani mit netouzim- budu pouzivat sklenene lekovky a ocni kapatka)
...ale uz nevim, zda nasobit 1,5x kapku z tech ocnich- sklenenych na konci s gumovym stlacovadlem 7cm dlouhym ci jinym...napr. ze sklenicek jako je FORTE 150ml apod.
Jak to pouzivate Vy? Jak pocitate kapky, aby mely spravnou velikost?
Znas odpoved?dik

P.S. tady to asi nema byt, ale chtelo to po mne abych zadala predmet a tim se to dostalo z vlakna MMS- nevim kde to bylo originalne- muzete to tam prosim vlozit- za MAGIC a SLAVKA do MMS1...nevim jak dal je to vlakno-dik

:idea: Nezakládej nové vlákno, když už jsi se ptala v jiném - poo.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Velikost KAPKY MMS1-ml+kalibr kapatka

Příspěvek od jvj56 »

MMS není o velikosti kapky, ale o pozorování svého těla. Když bude moc tak uber. Nejde dát předpis jak to užívat. :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Velikost KAPKY MMS1-ml+kalibr kapatka

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Magic píše:dik, no to jo, obecne (nekdo zase rika 25 i 30...) ale vy tady pisete o odlisnosti kapatek a tudiz i velikosti kapek kv. spravnemu davkovani MMS1-
jvj56 píše: MMS není o velikosti kapky, ale o pozorování svého těla. Když bude moc tak uber. Nejde dát předpis jak to užívat. :D
Tady máš docela správnou odpověď o MMS. Co se týče kapátek, jsou tři velikosti, Anglické Říšské, Americké a metrické. Anglické a Americké se liší jednou kapkou a to necelou na mililitr Americké je 16 kapek na mililitr, zatímco metrické kapátko je 20 kapek na mililitr. Probírali jsme to a vlákně HCl - základní fakta, protože tam to je důležité velice, na rozdíl od MMS.
Magic píše: P.S. tady to asi nema byt, ale chtelo to po mne abych zadala predmet a tim se to dostalo z vlakna MMS- nevim kde to bylo originalne- muzete to tam prosim vlozit- za MAGIC a SLAVKA do MMS1...nevim jak dal je to vlakno-dik
:laugh: Z toho si moc nedělej. Já na ten špek taky kdysi skočil. Je to tím, že jsi odpověděla přímo a ne citací. Už jsme kvůli tomu i změnili puntík z Nové Téma na Nové Vlákno. Ten Nový Předmět je přímo v hlavičce odpovědi. Jde o název příspěvku, ne vlákna, akorát že to skoro všichni skoro vždycky ignorujeme přes citaci a neuděláme, i když odbočíme, nebo změníme předmět příspěvku i když tématicky vhodného. Hádám, že to začneme postrkovat, aby to uživatelé (i moderátoři :bhead: ) dělat zase začali. On Ti to snad Poota odpustí, :epray: já se přimluvím :D SDK

:idea: Omyly odpouštím snadno, to jenom naschvály a justamenty trescu "holí železnou" :D - poo.

Aho, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
honzajan
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02 dub 2012 19:44
Dal: 1 poděkování

mms na bercáky

Příspěvek od honzajan »

Má někdo nějakou zkušenost s použitím MMS na bercové vředy?

:idea: Nezakládej nové vlákno kvůli jednomu dotazu - poo.


Ľudmila
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 22:18
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Ľudmila »

Začala jsme hledat na tomhle vláknu a číst od začatku .Jen jsme chtela přidat zkušenost a to hodne pozitívní. Týka se to vyrážky ,které jse říka" Molusky"je to infekčí rádo žije vo vlhku a často to můžou deti dostat v bazénů.
Můj syn 13 mesíční mel pod pažičkou 4 vyrážky a pak jse mu to začalo rozširovat až na bříško.už měl asi 20 kousku pupínku. Doktor provedl odstranovaní kde musel nakapat detátku kapičkami peknej oblbovák aby to odstranovaní zvládl , v podstate se to pupínko sine zmačklo a vytlačila se ložisko. Pomohlo protože se spusta ztratila ale pár jich zbylo .Nastoupili venkvní pařáky 30 stupna takže díte se furt koupalo a ,potilo a molusky se začali opet rozšiřovat. Mela jsme dost kamarátek které mi říkali že když jejich deti mlousky meli tak telo s tým soubojilo treba i rok a zadne mazání a ruzne alternativy nepomohli. A pak mě napadlo že zkusím potírat MMS a představte si naaktivovala jsem do štample 3 kamky MMS přidala per kapek vody a s vatičkou od uší potírala ráno a večer . to jsme ješte nevidela do dvou dní začalo vystupovat s pupínka bíla kulička to je vlastne ložisko molusky a do peti dnu už bylo videt že pupínka zmizeli a zustali jenom cervne skvrnky které do pár dnů zmizeli uplne.
Takže Molusek už jse od ted nebojím ,protože vím že MMS to vyřeší do pár dnů a ne až za rok pokud se s tým detský imunitní systém nevyrovná . Takže pokud nekoho znáte čo to třeba dostal když chodil plavat s detmi do bazenu a nic nepomáha tak MMS určite pomuže a to zázračne do pár dnů .


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od babanci »

Tak to jsem měla vědět dříve, moje vnučka molusky měla a hodně, dost jsme se s tím natrápili. Právě jsem se vrátila z dovolené, tam jsem asi z klimatizace dostala pěknou anginu či co, bolest v krku, teplota...měla jsem s sebou MMS, ale jen málo kys. citronové s destilovanou vodou, tak na dva dny, kapala jsem 6x6 kapek. Za ty dva dny žádná změna, bohužel. Je to asi krátká doba, že, aby člověk pocítil nějakou změnu k lepšímu. Nakonec jsme to nějak přestála bez lékařského ošetření a doma pak doléčila zábaly a pokračovala ještě tři dny s MMS. Trochu mě to zklamalo, čekala jsem, že to tam MMS zastaví.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od poota »

babanci píše:.. anginu či co, bolest v krku, teplota...
.. Trochu mě to zklamalo, čekala jsem, že to tam MMS zastaví.
Ona je ještě jedna možnost.
Ono "nachlazení" totiž nemusí být přímo nemoc. Hulda Clark považuje za jeho příčinu plíseň a to nejčastěji v pečivu z velkopekáren, případně z oříšků. Takže spíš reakce organizmu na otravu toxiny.
S tím souvisí i další možnost, kterou tu už kdosi opatrně naznačil: že totiž různé mikroorganizmy a případně i někteří z cizopasníků přežívají docela dobře i při horečkách, ale jsou abnormálně citliví na sníženou teplotu, při které hynou. Výsledkem je zvýšené množství toxinů v krvi, které se projeví taktéž jako otrava. Osobně si kladu rovnítko mezi ony toxiny a viry, takže i to, co doktoři označují jako virózu, považuji jenom za reakci na vyšší hladinu toxinů.
Což by mohlo vysvětlit i malou účinnost MMS v těchto případech - část toxinů je sice "zneškodněna", ale nejdůležitější pro "uzdravení" je vyloučení toxinů. Na otravy se běžně ordinuje, a taky funguje, přísná dieta (tvrdé rohlíky a hořký čaj) s Endiaronem.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a snižování účinku CLO2

Příspěvek od Batles »

Praktické upozornění pro všechny, co bereme MMS/CDS.

Zjistili jsme, že některé další v knihách o MMS/CDS nevyjmenované vitamíny a farmaléky velmi snižují a likvidují CLO2!

Konkrétní názvy a snížení z původní koncentrace ze 100 ppm CLO2 na:
1. Pyridoxin (vitamín A) 20 ppm
2. OxyContin (proti bolesti) 30 ppm
3. Tramal (proti bolesti) 40 ppm
4. Prestance (Krevní tlak) 50 ppm
5. Tenaxum (krevní tlak) 60 ppm
6. Amygdalina (vitamin B17 na krev) 70 ppm
7. Citalec (antidepresivum) 75 ppm
8. Essentiale Forte N (povzbuzení jater) 80 ppm
9. Ovosin (Fosfolipidy) 85 ppm
10. Verospiron (na odvodnění) 90 ppm

1. Pyridoxin snižuje ppm CLO2 nejvíce!.
2. a 3. jsou tišící opiáty.
8,9,10 se ještě dají brát, snížení ppm je snesitelné.


Hlavu vzhůru a jedeme dál :D
Batles


vahla
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08 lis 2012 21:53

MMS a vysoký tlak

Příspěvek od vahla »

Má někdo zkušenost s vyléčením vysokého krevního tlaku při používání MMS ? Prý jsou případy kdy to pomohlo, ale dosud neznám dávkování. Děkuji

:idea: Když chceš odpovědět, tak na to je kupodivu tlačítko [Odpovědět].
Tlačítko [Nové vlákno] založí nové vlákno - to je překvapení, viď? - poo.


pokuston
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 27 lis 2012 22:54

MMS a léčba lupénky

Příspěvek od pokuston »

Má tady někdo zkušennosti s léčbou lupénky pomocí MMS ?

:idea: Nezakládej nové vlákno kvůli jednomu dotazu - poo.


katukla
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 08 pro 2012 21:57

HPV

Příspěvek od katukla »

Prosim viete mi niekto poradit, ci je MMS aj na HPV virus??
dakujem

Edit: ... účinky MMS na HPV zde již byly dotazovány, ale mám pocit, že to zatím ještě nikdo z diskutujících nepotvrdil ... dej si tu vyhledat "HPV", což Tě mj odkáže i na tento odkaz https://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... pv#p109847 ... A(&F) ...


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“