MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
piiskle

MMS a různé choroby

Příspěvek od piiskle »

vlákno čisté - poo.

Dobrý den, u mojí maminky byla diagnostikována vaskulitida... jedná se o autoimunitní onemocnění... Zajímalo by mě, zda je možná léčba pomocí MMS. Nevím, jestli jsem dobře četla nebo ne, ale nic jsem zde o autoimunitních onemocněních neviděla.... Děkuji za Váš názor.

Je to cévní, nebo kožní vaskulitida?


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

V knize je připomínka že není známá nemoc kterou by MMS nezlepšila, neb jsme na začátku a že na užívání MMS nikdo neumřel(sice dost obecně). Tímto spůsobem by se dalo ptát na každou nemoc, což asi nebude fér obvzlášť na našem fóru, neb to není naše specializace, k čemu se většinou dopracujeme-viz koloidní stříbro, když chcete se o tom něco dozvědět, nakonec narazíte na náš fórum, co se týče technicko praktických zkušeností.
Tak že s MMS chce chvíli počkat, nejsme doktoři-naštěstí.


piiskle

Vaskulitida

Příspěvek od piiskle »

Myslím, že se jedná vždy o cévní onemocnění... pouze projevy můžou být na různých místech. U ní se zatím jedná pouze o kožní formu.


Jana

MMS a Herpes

Příspěvek od Jana »

Dnes ráno se mi objevil Herpes na prostředníku LR. Již leta tento problém řeším. Obykle 1x do roku. Tentokrát je to opakování po měsíci. Jen ten, kdo to měl, ví, jalé bolesti člověk prožívá. Dnes jsem nasadila MMS (poprvé) jednu kapku 3x denně. Držím si palce ať léčba udělá své a já se definitvně vyléčím! :P [/b]


Jana

Herpes

Příspěvek od Jana »

Jsou to tři dny , co aplikuji MMS! Neuvěřitelné, ještě nikdy to nemělo tak mírný průběh!!! Vždy dříve jsem musela vyhledat do 24h lékaře aby mi to chirurgicky narušil, neboť to tak neskutečně bolelo a píchalo a tepalo včetně rudé lymfatické dráhy až do podpaží!To celé se pak léčilo čtrnáct dní.
Nyní je sice otok také, ale bolest mírná, zvládnutelná v dom. ošetření. Beru 7 kapek(opravdu bez jablečné šťávy to nelze) a léčím se rychle. Děkuji!!!


JARKA

herpes

Příspěvek od JARKA »

Ahoj, mám taky dobré zkušenosti z oparem. Tak 3x-4x do roka se mi dělá na rtech. Asi před měsícem jsem aplikoval MMS přímo na bolák. Aktivované 4 kapky rozředěné 2 lžícemi vody. Bolest ustupovala velmi rychle a do dvou dnů zbyl jen malý neškodný stroupek. Běžně s tím trpím třeba 14 dní a bolí mě od toho celá čelist.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Stojí za přečtení!

Příspěvek od Merlin »

Herpes a spol...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
vvasickova
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 03 čer 2009 20:41
Bydliště: Psezinok

MMS a artróza

Příspěvek od vvasickova »

Dobrý deň, chcem sa spýtať, má niekto skúsenosti s užívaním MMS pri diagnostikovanej degeneratívnej artroze? Nie artritídy, ale artrozy. Nemôžem sa nikde dopátrať, či MMS zaberá aj na túto diagnózu. Mám už doma aj knihu aj MMS ale stále som sa do toho nepustila, lebo neviem či to vôbec zaberá na túto chorobu. Zatiaľ mi len predpísali antireumatiká, ktoré by som práve dnes mala začat užívať. Ak má niekto s týmto ochorením skúsenosti, prosím odpovedze mi. Díky Vlasta :?:


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tuto nemoc mám také a mohu zodpovědně říci, že mms zabralo. beru sice léky dál, beru i condrosulf, ale veliká změna je, že zmizely bolesti.
mám to dané jednak nadváhou a generační zátěží.Pokusně jsem léky vysadil na týden a bolesti se nedostavily.
Napiš, co ti napsal za léky. Mě osobně zabíral veral, což je klon diclofenaku.
Na údržbu kloubů beru ten condrosulf. Mms jsem bral 2x 3 týdny a chronické bolesti přestaly. Občas to po těžké práci v lese pocítím, ale jinak paráda. Je třeba to vyzkoušet. Atroza a artritida je totéž způsobené odlišnými vlivy.
V kloubu totiž pokračuje vleklý zánět, který zabraňuje regeneraci chrupavky. Zároveň doporučuji golden yaccu na vyčištění krevního řečiště.
Nebude to rychlé, ale půjde to.Napiš také, zdali máš nadváhu.


Uživatelský avatar
vvasickova
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 03 čer 2009 20:41
Bydliště: Psezinok

odpoved

Příspěvek od vvasickova »

Ahoj Jardo, nedarí sa mi stále dostať sa do fóra, včera to bola asi úplná náhoda, buď som total blbec alebo neviem čo... No skúsim. Včera som bola u zubného chirurga, ktorý ma pred vyše mesiacom poslal na CT tváre, kde mám už tiež artrozu-presne na temoromandibulárnom klbe. Tak som sa konečne dozvedela, že klb už mám skoro rozpadnutý a hrozí mi operácia ak nezaberú antireumatiká, ktoré mi predpísal stomatochirurg. Ten liek sa volá Artrodar. Inak som doteraz okrem Condrosulfu na tie klby nikdy nič neužívala, samozrejme s výnimkou tabliet od bolesti - Ibalgin 400. Ja mám erozívnu degeneratívnu artrózu a ešte k tomu osteoporozu a osteochondrozu ťažkého stupňa na krčnej chrbtici. Inak mi ten chirurg napísal do správy, že je to ťažký stupeň artrozy čelustnéh klbu. TAk vieš, nie som nadšená. Ja mám iba 52 kilo a trpím týmto ochorením, čiže s váhou to nič nemá spoločné. Ja mám podľa reumatologa dedičnú artrozu. Prosím Ťa Jardo, ty si užíval lieky súčasne pri užívaní MMS? A ak áno, aký odstup si si dal od užitia lieku po užitie MMS? MUsí sa tam dodržať nejaký časový odstup, alebo nie, ved to v tej knihe nie je, aspoň som to tam nevidela a prečítala som to celé. Ja sa stále neviem odhodlať začať to MMS užívať, bojím sa reakcie ale asi budem musieť lebo ešte ma drapla včera aj nejaká chrípka alebo angína a už som úplne hotová z toho všetkého. Tak prosím odpíš. Zatiaľ ahoj :) tak vidím, že sa mi to zasa podarilo hurá! Ešte mi prosím dajvedieť, ako si s MMS začal ty, koľko dávok atd.díky. Ahoj


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ahoj. No, začal jsem na dvou kapkách. Každý den o jednu navíc.Třikrát denně a když jsem se dostal na 7, každý den jsem zvyšoval počet dávek o jednu. Na konci jsem měl 8x7. to jsem zopakoval tři dny po sobě a finito.
Pak jsem si dal měsíc pokoj a soustředil se na zdravou stravu a vitaminy. a po měsíci totéž nanovo.Léky jsem bral ráno v 6 nebo v 7 a po dvouch hodinkách jsem začal s mms. Večer jsem vzal léky a za hodinku mms. nevšiml jsem si, že by se cokoli pralo. Zkoušel jsem léky proti bolesti brát dříve nebo později než mms a žádná změna. Takže fakt jsem nepřišel na kontraindikaci. jináč beru chrom ve formě diastabil forte a zinek.
Na tvoje onemocnění existuje jeden přírodní lék, který funguje jako blázen.
Sám jej užívám denně. Jak jsem psal, nejsem gándí ale pořádně vykrmený strejda. Stala se mi však jedna věc. Vyrostl jsem o 2 cm.Normálně se mi zregenerovaly ploténky na páteři a já začal mlátit hlavou do futra u sklepa. Po změření jsem si byl jist tím, co píšu.Nejdříve jsem bral golden yaccu a pak piju každý den bezinkovou šťávu s rumem.Ve formě s vodou v půllitru.Vlastně všichni námořníci, co popíjeli portské neměli artrozu. Portské je barveno bezinkami.
Jen co seženu dobrý zdroj golden yaccy, tak do toho znovu praštím. Sem tam si udělám kůru z mms a snad to půjde. Hlavně nesmíš rezignovat. Je nutné bojovat ze všech sil. Všemi prostředky.BOJUJ!!!!
věř a víra tvá tě uzdraví.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

zajímavé zdroje

Příspěvek od la »



Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj Jardo, už sa pokúšam tretíkrát napísať Ti, no nejako sa zasa nedarí. Ten počítač mi to nechce stále zobrať, neviem čo robím zle. Raz to ide, raz nie. Chcem Ti poďakovať za odpoveď a za radu s tou Yellow yacuu a s tým bazovým sirupom. Je to veľmi zaujímavé a ak je fakt že si narástol vďaka tomuto preparátu, tak ho určite kupujem. Je to síce dosť drahý preparát, ale ak pomôže tak "nech to para tlačí". Už som si našla aj ten bazový sirup-český bio výrobok. Ak ho nezoženiem u nás, tak si ho objednám cez internet. Ozaj a to MMS stále ešte neužívam aj keď je už najvyšší čas. Ja totiž chodím na terapiu už dva mesiace k jednému lekárovi do Krušoviec-to je pri Topoľčanoch. On lieči prístrojom BICOM. Je to biorezonančná terapia, kde vlastne vyrovnáva energiu v tel.orgánoch. Myslím že naozaj dokáže pomôcťl ale tá moja artróza potrebuje ešte niečo navyše, na ňu je asi aj ten BICOM slabý. Tak skúsim tvoje recepty a MMS si môžem naordinovať až budem sedieť doma na zadku, pretože sa bojím popri užívaní tohto zázračného prípravku cestovať, aby mi neprišlo šoufl v nesprávny čas na nesprávnom mieste. U mňa je to dosť pravdepodobné, pretože moje telíčko je dosť zanešvárené. Tak ešte raz díky Jardo a zasa niekedy na fóre, ak sa mi podarí vstúpiť! Papa


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Bez černý, musí být ze zralých plodů.
Yacca egym nemo hemman.
Biorezonanci..... no, tak jo. když jsem byl malý, tak mi říkali: když nemůžeš pochválit, tak drž hubu.
Já tu biorezonanci vyzkoušel. Stálo to 5000 a faktem zůstává, že nic. lautr nic. Mohl jsem častku věnovat nějakému chudému romovi. Efekt by byl stejný. Nic..
Připoměla jsi mi souseda. Jednou přivrávoral k mému autu, když jsem jel kolem a sdělil mi, že mám posunuté čakry. Že mne nenechá trpět a už se s přimhouřeným okem rozmachoval k nějakému kouzlu. Přes pootevřené okno v autě. Ujížděl jsem pryč, aniž kouzlo dokončil.proti biorezonanci nic nemám, jen že je to strojní dojení na naše peněženky.Moji známou to stálo 5000 a vůbec nic. Navíc, to co slibují jsou kosmické technologie.
http://www.biorezonance-brno.cz/ Ono těch, co chtějí léčit za peníze jsou mraky, těch , co to umí je hrska.
No jo, doufám, že to nebude číst akord.....


rejpal

autoimunitní choroby

Příspěvek od rejpal »

Mám takovou otázku. Tady na fóru je hodně zkušeností s užitím MMS hlavně při problémech typu dlouhodobá intoxikace, přechozené chronické infekce, atp. Máte ale někdo zkušenost s užitím při vyloženě autoimunitních chorobách, jako jsou například revmatoidní artritida nebo Crohnova choroba, charakteristické velmi vysokými hodnotami CRP a dalších ukazatelů zánětu, které jsou konvenčně léčeny masivně kortikoidy, či jinými imunosupresivy a jsou velmi náchylné na jakékoliv vnější podněty? Předem díky za reakce.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“