Ak vylepšiť chuť MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od stevo69 »

Našiel som zaujímave video na zlepšenie chuti MMS
:hip:


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od dlouhynick »

stevo69 píše:Našiel som zaujímave video na zlepšenie chuti MMS
Bohužel jde o asi největší omyl Jima Humbla. Sice zlepšíš chuť ale výrazně snížíš účinnost MMS. Takže totéž jako když např. naředíš 2x, 3x... Při naředění dosáhneš menších vedlejších svinstev. Část vyvíjeného ClO2 se totiž naváže hned na sodu a tím se srazí v něco neúčinného co musí tělo bez užitku jen odbourávat. Jen zátěž ledvin a jater. :enaughty:


Rightman
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 31 bře 2012 19:44

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od Rightman »

Uz som to aj ja trochu pokukal po nete. Vacsinou pisu aj v anglickych www ze sa to nema miesat s tou sodou. Eliminuje to ucinok. Sam som si zarobil 10 kvapiek a nedolial som tam hned vodu ale nasipal trosku tej sody. Zacalo to sumiet ako sumienka. Z toho mi vyplyva ze vyprchal chlordioxid o ktory nam ide. Tieto oxidy su ta ucinna latka a na uvolnovanie potrebuju tu kyselinu citronovu. Soda bikarbona neutralizuje kyselinu, ktoru potrebujeme na uvolnovanie oxidov. Soda je dobra na neutralizaciu kyselin, napr. palenie zahy. Niekde pisu dokonca ze je podobna k vitaminu C. Mozno by bolo dobre pouzivat sodu bikarbonu s vitaminom C na liecbu rakoviny na striedacku s MMS. S kombinaciou vela surovej zeleniny s odstavenim zivocisnych bielkovin.


lena

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od lena »

Ja to zlepsuji pridanim kapek ruznych vyluhu bylinek (tinktur) a muzu jenom potvrdit, ze to neni citit.
Chutna to na kazdy pad lepe jako samostatne.
Take se zde v DE vylepsuje chut prilitim trochu mleka. Obcas to delam a chut je opravdu dobra az dost chutna.


Rightman
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 31 bře 2012 19:44

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od Rightman »

K tej sode bikarbone a vitaminu C este dodavam, ze tiez sa musia brat oddelene, lebo soda bikarbona neutralizuje kysle a vitamin C je kysly. To znamena ze je treba brat vsetky 3 latky oddelene od seba, nikdy nie spolu naraz MMS/vitamin C/soda bikarbona. Co sa tyka tych byliniek tak ako pisal Jim Humble o tej ''indian herbs'' na rakovinu, tak u byliniek pozor na to, ze niektore su antioxidanty a nesmu sa brat s MMS.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od stevo69 »

No neviem či ste video sledovali pozorne, ale Humble to tam vysvetluje ako to funguje a presne pomery aby nedošlo k zniženiu učinnosti. On sa s tým zaobera už pekných pár rokov a nemyslim si že by urobil taku fatalnu chybu. Inak aj vit.C sa da užívať so sodabikarbonou s minimalnym znižením účinnosti ale tiež treba zachovat pomer.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od vokoun »

:D Já používám při větších dávkách za studena lisované mošty z jablka a nebo z ananasu. Mají to v albertu i v tescu. Sice obchodáky moc nemusím ale tohle je bez prum. cečka aspon doufám. :? :smoke:


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od pergy »

vokoun píše::D Já používám při větších dávkách za studena lisované mošty z jablka a nebo z ananasu. Mají to v albertu i v tescu. Sice obchodáky moc nemusím ale tohle je bez prum. cečka aspon doufám. :? :smoke:
No, kupovaným moštům bych moc nevěřila... Raději svůj domácí. U nás je moštovna a na podzim vždycky pár víkendů lisují každému jeho dovezená jablka. Takto vylisovaný mošt zahřeji téměř k bodu varu a horké liji do PET lahve, kterou mám ponořenou v kbelíku studené vody - lahev se touto vychytávkou nesmrskne... Hned zavíčkuji. Lahve skladuji položené. Takto vydrží víc jak rok.

Ráda bych zde ale uvedla včera zjištěné:
dříve jsem užívala MMS, ale od té doby, co jsem objednala papírky na měření ppm a vyrobili CDS, užíváme jen CDSko. Mojí mamce nevadí pití CDS ve vodě, ale pro mě to je poslední dobou téměř nepoživatelné. Snažím se to proto ředit tímto domácím moštem. Včera jsem pomocí papírků na měření ppm zjistila docela překvapující věc. Namíchala jsem 90 ml vody a 10 ml CDS, po změření 100ppm. Tak jsem zkusila 45ml vody, 45ml moštu a 10ml CDS. Jaké bylo ale mé překvapení, když po nalití CDS tekutina ztmavla a po změření ukazovalo cca 25ppm. Napadlo mě, jestli to není tím, že to není čerstvý mošt (přece jen mám lahve od října ve sklepě) a tak jsem nastrouhala jablka, udělala čerstvý a pokus opakovala. Výsledek stejný jako s moštem skladovaným :bhead: Nakonec jsem skončila s výsledkem 40ml vody, 40ml moštu a 30ml CDS odpovídá asi 100ppm. Určitě budu v pokusech pokračovat..... :ethink:

Jinak dosavadní výsledky:
- jak už jsem dříve tady na fóru psala, já užívám na raka, zatím úspěšně
- moje mamka chtěla preventivně zkusit 3 týdny 8x denně CDS - po třech týdnech nadšeně sdělovala, že její dlouhodobé problémy s hemeroidy jsou fuč, no a nyní byla na preventivní prohlídce u obvoďáka, dlouhodobě má zvýšený cholesterol, při minulé návštěvě ji doporučoval dietu, jinak že nasadí léky, teď ji odebral krev a výsledek? Oba cholesteroly klesly. Prý má v dietě pokračovat...a to žádnou dietu nedržela a dál si maže chleba sádlem, máslem... :laugh:

krásné dny


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od Cina »

Kdo nemá problém pít svoji urinu,tak je nejlepší MMS1 použít do ni.
Dokonce urina s pivem je :good:

:D :pivko: :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Cina píše: ... pít svoji urinu,tak je nejlepší MMS1 použít do ni.
Dokonce urina s pivem je :good: ...
To je děsně hezký, jenže oxidace uriny produkuje velice rychle kyselinu šťavelovou ze zbytků vitamínu C takže míchat ji s MMS nevypadá na dobrý nápad už z tohoto hlediska a alkohol zdrcává bílkoviny, takže ji pít s pivem se mi taky nejeví jako ideální. Chuť uriny lze řešit a měla by se řešit dietou. Pokud se docílí, že urina nemá chuť prakticky žádnou, je nasnadě, že tělo je ve vynikající shodě samo se sebou. Chuť uriny není překážkou, ale vynikajícím indikátorem zdraví a popřípadě způsobu stravování. Je nástrojem měření a kontroly.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od Cina »

Mimo téma (offtopic)
Na Sibiři pily ženy často moč svou nebo sousedovu. Moč se míchala s alkoholem a
užívala jako opojný nápoj. Moč opilců se pila dále, protože byla ještě dostatečně
nasycena alkoholem.

Indiánský kmen Činoků si pochutnával na lahůdce zvané „Činucké olivy“. Byly to
žaludy naložené na pět měsíců do lidské moči. Žaludy po celou dobu kvasily a po
požití způsobovaly oblíbené „pomatení“, zřejmě velmi příjemný stav opojení.

:bye: :bye: :bye:


piotr07
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 16 úno 2013 12:40

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od piotr07 »

Caute som tu novy ale uz dlhsiu dobu sa zaujimam o MMS a alternativnu medicinu a tak isto aj o alternativne zdroje inforacii :)

Ale k podstate temy, pozeral som video s Andreasom Kalckerom a tam spominal ze chut MMS si pacienti vylepsuju pridanim Coca-Coly do MMS. Spominal este ze vie co dokaze coca-cola a co to vsetko obsahuje no ale chut to vylepsi urcite. Ja som to skusil a chut to vylepsilo :)


andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od andrea.hviscova »

U mě se osvědčil černý čaj (když nemám čas tlačit sťávy), jdu do práce, tak uvařím hrníček, smíchám do petky na celý den a v pohodě, pachuť je pryč. O vík. většinou tlačím šťávu (mrkev + jablka + červená řepa) vydrží v lednici 2, 3 dny, opět stačí trochu nalít do petky, aby to přehlušilo chuť a je to super. Zatím jsem na 2 kapkách, takže v petce mám 16 kapek a není nic cítit.


sally.69
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 19 pro 2013 22:50
Dostal: 4 poděkování

Re: Ak vylepšiť chuť MMS

Příspěvek od sally.69 »

No nebojte na 24 kapkách to půjde cítit ale je to snesitelnejší než jen tak. Taky si dělám černý čaj (s tým že místo vody dávám černý čaj) akorát doufám že to nějak neeliminuje účinnost MMS.

:idea: Edit: smazal jsem zbytečnou citaci - poo.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“