Handrkování o MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Proč offtopic? V názvu vlákna je i slovo "spekulace". Myslím, že to tady může být. Nebo ne? :-)

Spekulace o CDS, ne o jiných výrobcích a osobách atd. SDK


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od jardax »

Mimo téma (offtopic)
Jémane emane siso, Pavel je nebo byl jednatelem společnosti Z Technology sro, ta má web czchem.cz a tvrdí, že nikdy CDS neprodával. Nedělej slepou, jestli tohle není důkaz, tak pro tebe už nebude důkazem nic. Když se nechce věřit, to je horší, než když se nemůže.
To patlání je velmi jednoduché, ale za babku to není. Czchem prodává 115ml chloritanu za 490 + 150 poštovné. To je o 10000% dráž, než se dá koupit jinde, jenže jinde koupit nemůžeme, protože někdo doporučil právě jen czchem a jinde je to nebezpečné.
Stonásobek se ti nezdá jako zlodějna a extrémní zisk? Co už ti připadá jako zlodějna a extrémní zisk?
Že je CDS dostupné pro každého? Tak to prrr, píšou mi lidi ve stylu "Koupili jsme za 850 litrovku z czchem. Poštovné 150. To se nedá, nejsme milionáři" - tohle je přesná citace. Počítala si někdy, na kolik tě příjde celá kůra?
Seš zastáncem fotovoltaiky a ostatních obnovitelných zdrojů ve smyslu doplácení běžných uživatelů na majitele těchto elektráren?
Morálka 100 násobného předražení v zájmu fiktivního, extrémě drahého výzkumu ti přijde normální, proč se nám o tomto způsobu financování nikdo z czchemu nezmíní? Tak to potom jo. Vyděla si někde informaci, kolik ten výzkum stojí? Jak probíhá a jaké má výsledky? Vyděla si někde, kolik Z Technology sro dává Humbelovi nebo Kalckerovi na výzkum? Né? To je ale zvláštní....


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Jardo, to, že Pavel tvrdí, že nic neprodává, vím jen z doslechu a to od tebe. A v jakém kontextu to padlo, taky nevím. Takže tady se vyjadřovat nebudu. Nezlob se.
A na druhou stranu mi taky do toho nic není. Pavel dělá záslužnou činnost ( opět můj názor), jiné mě nezajímá. Když do nečeho nevidím, nesoudím.
Co se týče dostupnosti CDS, tak na tom trvám a i na tom všem, co jsem napsala. Cena se pravděpodobně odvozuje podle ceny v zahraničí, proto je tak vysoká.
Ale lidově řečeno, cena CDS mi žíly netrhá, protože si ho každý může udělat za babku. Když to zvládnu já, proč by to nezvládli jiní? Mě by to ani nenapadlo kupovat, když internet je plný návodů nejen na výrobu, ale i kde sehnat ingredience a to levně. Stačí pohledat .
Další věc, nechápu, proč se má czchem z něčeho zpovídat tobě, mně, atd.? Ti mají svoji povinnost jen k finančáku. A jak vydělávají a k čemu svůj zisk používají, to skutečně není ani tvoje, ani moje starost.
Nic ve zlém, ale myslím, že to přeháníš a operuješ s domněnkami.
Nemám, co bych k tomu více řekla, doufám, že se ozve i někdo jiný, abychom slyšeli i jiný pohled na věc.
Naposledy upravil(a) sisa dne pon 03 čer 2013 18:11, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Prosím moderátora, aby byl tak hodný a přesunul naše OT příspěvky někam jinam, kam se budou hodit lépe a kde by se mohli k tomu vyjádřit i ostatní.
Děkuji moc.
:idea: Začal jsem vám tuhle "jinou kolej" offtopicovat v naději, že vás to nějak trkne, ale bylo to ode mně příliš naivní, takže to někam přesunu - když nenajdu nic vhodnějšího, tak to skončí v Offtopicárně :mrgreen: - poo.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od jardax »

Mimo téma (offtopic)
siso - tvrdí to na u popisu videa "zobrazit další" - to není doměnka, to je holej fakt/lež a ne z doslechu nebo odemě.
Nechci, aby se mi kdokoliv z čehokoliv zpovídal, jen jsem poukázal na zlodějnu a lži a vesele budu poukazovat dál.
Mrkni na http://www.czmms.info/ hned na začátek, tak tohle když si přečte nemocný a nezkušený, tak zákonitě musí nakoupit na doporučených stránkách, protože to jsou ty jediné.....


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Jardo, proč se nezeptáš přímo jeho, jak to myslí, když tvrdí, že neprodává a jeho firma prodává? To bude nejlepší. Třeba to myslí tak, že, když ho někdo požádá, dá mu to zdarma. Nemíchá soukromou osobu a firmu.
Já nikomu nevidím do hlavy a když chci něco vědět, tak se zeptám. Ale nebudu pomlouvat a odsuzovat někoho, kdo udělal tolik dobrého pro lidi jen na základě svých domněnek a proto, že já řeším morální problém tam, kde ho jiní nevidí.
To, co má cz.chem na stránkách je běžná formulace. J Humble nebude doporučovat nějakou cizí firmu, je to jen formalita. Já to tak beru a nikdy jsem o tom jinak nepřemýšlela. Protože, kdyby to nebylo tak, nebude na každé stránce (nadsázka) ve svých knihách radit lidem, jak si vyrobit MMS nebo CDS a kde mají koupit a jaké ingredience.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Jardo, četl nějakou knihu od J. Humbla? Tam všechno popisuje, i finanční otázky, všechno. Vřele doporučuji.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od poota »

Vhodné vlákno jsem nenašel a pro Offtopicárnu se mi to nezdá, takže jsem vám udělal nové vlákno, kde se můžete po libosti zrealizovávat :lol: :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od sisa »

Děkujeme, poo. :-)


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od jardax »

sisa - klasisky české, nemíchat firmu se soukromou osobou - "to krade moje firma, to nekradu já"
Czchem neuvádí na svých site žádnou formulaci, je to opačně. Na http://www.czmms.info/ - jediné webové stránky v českém jazyce AUTORIZOVANÉ Jimem Humblem - je uvedeno, že jen czchem je ta správná volba.. to jen pro upřesnění.
"Radit lidem, jak si vyrobit MMS nebo CDS a kde mají koupit a jaké ingredience." - No jistě, že rád poradí, co jiného než czchem... o eurošarmu ani o fichemě se tam nedočteš. Rád poradí, jak to vyrobit, když i Jim doporučí koupit ingredience u jeho firmy.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od poota »

jardax píše:sisa - klasisky české, nemíchat firmu se soukromou osobou...
Zrovna tohle klasicky "české" ani moc není. Je to ve světě zaběhnutý systém - zajistit si nějak výsadní postavení a díky němu i větší zisk a pro veřejnost se prezentovat jako lidumil a nebo mecenáš.
Ovšem v dnešní době je docela dobrý přístup k informacím, takže je to jenom lenost a nebo hloupost, když někdo naletí hned na první nabídku.
Za "typicky české" bych spíš považoval závidění nějaké výhody a kydání špíny, byť i oprávněně, na toho úspěšnějšího. Tohle zavání nekalými obchodními praktikami, protože pokud vím, konkurenční boj se má vést jinými metodami - kvalitou zboží i servisu, cenou, reklamou atd.
Jinak Tvoje argumenty mě nijak moc nepřesvědčují.
Prokázal jsi souvislost mezi firmou a osobou, ale neprokázal jsi, že tvrzení té osoby se nezakládá na pravdě. Argumentování nějakými konstrukcemi, byť i dost pravděpodobnými, mně prostě nestačí.
Smysl a hlavní účel tohohle fóra není zcela určitě v poskytování nějakých referencí o určitých osobách a jejich mravním profilu - tyhle zkušenosti se tu sice dají prezentovat také, ale spíš jenom jako doporučení a nebo nedoporučení a na základě čeho. Nějak dál už se v tom vrtat je vyloženě proti Pravidlům fóra a je na to hleděno s velkou nelibostí. Pokud se jedná o členy fóra, mají možnost si své osobní půtky vyřídit v "Boxovárně" a nebo prostřednictvím SZ.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
SIRAH
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03 čer 2013 16:40
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od SIRAH »

Mě by teda zajímalo proč CDS nezpusobuje nevolnosti při mnohem vyšších koncentracích ,nez MMS při nižších?
Kdyby to bylo jen vylučováním patogenu jak se psalo v knize,tak by se přece reakce,při vyšších koncentrací projevovat více ne?
A nebo je to skutečně tím,že v MMS je skutečně něco navíc,co nám zpusobuje větší nevolnosti,než by za normálních okolností mělo?Mužete to někdo prosím vysvětlit?Jde snad pouze o kysličník chloričitý a jeho koncentraci ne?
O kyselině citronové jsem četla,co zpusobuje v MMS,ale jak je to s tím CDS a jeho síle a předávkování?
Muže být CDS třeba co se týče ruzného jídla nestabilnější,než MMS?Nebo je to jedno?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od sisa »

Jardo, slovíčkaříš a překrucuješ tak, aby se ti to hodilo do krámu. Celé si postavil na tom, že chudáci nemocní pacienti, kteří nejsou milionáři, si nemohou MMS, CDS dopřát a jsou nuceni umřít, protože hyeny jako Pavel vydělávají na jejich neštěstí.
Ještě jednou. Každý má právo volby a to, že je někdo líný pořídit si levně to, co je běžně k dostání a místo toho bude špinit toho, kdo má cenu vyšší , to je ubohé.
Opakuji naposled, MMS, CDS je volně dostupné pro každého, nikdo nic nezatajuje, výroba je primitivní a ingredience za babku. Není nutnost nic kupovat za draho. Nikdo neumře, když si to nekoupí u czchem. Bez Pavla bys ani nevěděl, že nějaké MMS existuje.
Lidi jsou schopni utrácet za cigarety, alkohol, předražená auta, mobily a nevím co, huntují si zdraví za těžké peníze,ale když jsou nemocní, skučí, že je léčba něco stojí a kdo se odváží něco od nich za léčení i chtít, ten je nemorální gauner a šup s ním na pranýř.
Co bys dělal, kdybys bydlel třeba v Itálii, v Anglii nebo jiné zemi, bys zešílel, tam se platí těžké peníze za každý prd a když nemáš, pojdeš. Tam nikoho nezajímá, jestli máš levnější alternativu nebo ne. Hlavně USA dovedlo tento systém do dokonalosti.
Fakt se ti divím, nečekala bych u tebe takové klapky na očích.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

I při reakci chloritanu sodného s kyselinou chlorovodíkovou nelze úplně přesně říct co vlastně všechno vzniká. Při reakci s kyselinou citronovou je to ještě horší. Nejlépe lze popsat reakci s hydrogensíranem sodným. Vypadá to, že při této reakci opravdu nevzniká nic, co by mělo organizmu škodit. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
Bohužel tento způsob aktivace zatím není příliš používán. Každopádně lze tímto způsobem nejsnáze vyrobit CDS.
Při přímém požití ale také nesmíme zapomenout na to, že do těla dostáváme kromě aktivovaného chloritanu ještě řadu látek, které se v chloritanu vyskytují jako příměsi a kterých se nelze snadno zbavit. No a ty se mohou také podílet na případných nevolnostech. Při používání CDS tyto látky odpadají.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od sisa »

Ještě něco chci říct. Kdyby Pavel, Jim, Andreas ( když už jsme tak familiární) a jiní, díky kterým se MMS, CDS dostalo do světa k obyčejným lidem, vydělali na tom desítky milionů ( jako že vydělali prd), přeju jim to, protože já díky nim žiju a žít budu. Proto asi nebudu vhodný partner v této diskuzi. :-)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“