MMS mi vyléčilo rakovinu

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Omlouvám se, jestli nadpis zní trochu "drsně" ale opravdu mě zajímá , zda jsou takoví lidé (pokud tedy chodí na toto vlákno). Víte, o MMS se hodně zajímám, ale stále čtu jen dotazy, jak se léčit, sem tam někdo napíše, že mu to vyléčilo ten nebo onen neduh. Jak je to s rakovinou? Opravdu to zabírá? Prosím, pište opravdu jenom ti, kterým to zabralo (na dotazy jsou zde další vlákna). Žádná slova pana Humbla , jen vlastní zkušenost. Budu se moc těšit, že budu moci číst pozitivní zprávy a předem vám děkuji.


Edit: -----------------------------------

Upozornění: ... kompletní seznam dalších vláken a příspěvků souvisejících s rakovinou naleznete na
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ... A(&F) ...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od sisa »

Rakovinu nelze vyléčit v klasickém slova smyslu, jen udržovat v remisi. Já jsem sice po operaci, v té době jsem o MMS nic nevěděla, ale bez zajišťovací léčby. Třetím rokem beru MMS, jsem v pohodě.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše:Rakovinu nelze vyléčit v klasickém slova smyslu, jen udržovat v remisi.
... sry, Siso, ale nemohu zcela souhlasit s tímto Tvým tvrzením ...... protože ono něco jiného je "předpokládat, že nemoc je stále přítomna, ale bez zjevných symptomů" (viz definice "remise") ... a něco jiného je "udržovat v remisi" (spolu s tvrzením, že rakovina "nelze vyléčit v klasickém slova smyslu") ... :dknow: ...

... neb u raka je to např. i o následné (brutální) změně stravovacích návyků a nastolení zdravé životosprávy, což mnohdy samo o sobě stačí, aby nedošlo k relapsu ... :) ...

... :bye: ... Anri ...

--------------
PeS: ... mmch, vzhledem k tomu, že v těle každého z nás denně propuká několik desítek až stovek nekontrolovaných bujení, často i velmi rozsáhlých (a mnohdy aj v ještě větším množství ložisek), kdy záleží pouze na tom, jak se s tím tělo samo "popere" (vypořádá), tak v remisi jsme v podstatě všichni, vč. těch lidí, u kterých ještě nebyla diagnostikována ... (nadneseně řečeno) ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od LenkaX »

Mimo téma (offtopic)
Ahoj všem ,reaguji také na názor Sisi, že rakovina je v remisi.
Rakovina je především psychosomatická. Z toho plyne , že pokud si zpracuji a pochopím co bylo spouštěčem a příčinou rakoviny ,není možné aby se vrátila .Vrátila v té oblasti těla ,která souvisí s určitými stejnými emocemi.
Každý člověk má nějaké své "slabé " místo ,co ho nějak emočně víc dotýká. Pokud si tuto slabinu uvědomí a zpracuje, pochopí ,že trápit se v neg.emocích mu přinese neharmonii a nemoc ,tudíž nevystaví opakovaně své bunky stresu , který si vytváříme v psychice a myšlenkami, měl by být takový člověk zdravý. A vůbec nezáleží na tom , zda už někdy rakovinu měl. To nám vtloukají lékaři do hlavy , že nás musí nadosmrti hlídat. Přitom sami se svými pacienty příčiny nehledají , nádor vyříznou a "poléčí" chemií tak , že navíc naruší imunitu a celé tělo tím opět ohrozí. Onkologický pacient takto ošetřený, který naprosto netuší, kde a jak si nádor vyrobil žije stejným myšlenkovým a emočním vzorcem dál a pak se opravdu nemoc přihlásí znovu. Jinak ne. Tělo vždy svou chemií reaguje na naše emoce a na naší "péči" o něj. Mějme sami sebe rádi a pak jsme zdraví a štastní. Pak změníme i své okolí. Lenka :good: :oops:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
LenkaX píše:Rakovina je především psychosomatická ....... žije dál stejným myšlenkovým a emočním vzorcem dál a pak se opravdu nemoc přihlásí znovu. Jinak ne.
... :enaughty: ... a co rakoviny, které vznikly působením karcinogenů (ať už přírodních či průmyslového původu), popř. vlivem ozáření (radiace, CT, atd.) ???...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od LenkaX »

Mimo téma (offtopic)
Ano jsou to zdánlivé vyjímky ,ale Ti lidé nikdy neonemocní náhodou. Pokud si to nevyrobili nyní, jde to až do minulosti. Ale je to jejich :-) I tak by měli převzít zodpovědnost. Těžko se to yysvětluje lidem ,co si myslí že žijí jen 1x a dost. Je to o globálním pohledu na sebe sama .L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
LenkaX píše:Ano jsou to zdánlivé vyjímky ,ale Ti lidé nikdy neonemocní náhodou .......
... :ethink: ... aha ... tudíž dle tebe je to něco podobnýho, jak když někoho na chodníku přejede auto, tak si za to může on sám ??? ... (přestože tomu autu selhaly brzdy, jelikož bylo ve špatným tech. stavu ... :ewhistle: ) ..... nebo to je snad také pouze "zdánlivé" ??? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

Problém je v tom, že medicína propaguje názor, že rakovina je nemoc.
Páter Ferda tohle vysvětluje tak, že je to nemoc pouze z toho pohledu, že je to stav, který nám škodí. Ale ten stav není způsoben tím, že by se do našeho těla dostalo zvenčí něco našemu tělu cizího, co by náš imunitní systém mohl rozeznat a začít proti tomu bojovat. Jedná se o naše vlastní buňky, které se "pouze" vyvíjejí jinak, než běžně mají. Z tohoto pohledu se tedy o nemoc nejedná a rozeznat jiný vývoj vlastní buňky je mimo schopnosti imunitního systému. Ten prostě nemá žádné prostředky pro boj se svými vlastními buňkami. To také znamená, že proti rakovině nelze vyvíjet "léky", založené na vakcínách. Těmi lze (snad?) bojovat proti nemocem, které vznik rakoviny podporují.
Mluvit o "vyléčení" rakoviny je silně zavádějící. Rakovinný proces je našemu tělu vlastní a každodenně probíhá na nesčíslném množství našich buněk - a bez jakýchkoli potíží a nebo ohrožení, protože naše tělo se s nepatrnými ložisky, nesprávně chápanými jako metastázy, dokáže běžně vyrovnat. Problém nastává až tehdy, když se takto postižených buněk v nějakém orgánu nahromadí větší množství a narušuje tím jeho funkci. S takovýmto velkým ložiskem, které vzniklo třeba jako důsledek špatného prokrvení, si už tělo samo poradit nedokáže a je potřeba buňky nádoru selektivně odstranit za použití násilí - operačně vyjmout a nebo zabít devitalizací a nebo nedostatkem bílkovin. Odstraňování neselektivní, kdy se zabíjejí buňky bez ohledu na to, jestli jsou rakovinné a nebo zdravé, je ozařování a chemoterapie, které označit za léčení se odváží pouze oficiální medicína.

Z tohohle pohledu se nedá vůbec mluvit o tom, že by bylo možné se z rakoviny vyléčit, protože tento proces je našemu tělu vlastní a je to jeho součást. Za člověka "bez rakoviny" můžeme označit toho, komu se tvoří pouze tak malá ložiska, že je tělo dokáže likvidovat samo a bez projevu sebemenších potíží.
Ovšem troufnu si tvrdit, že kdokoli jakkoli zdravý vytvoří někde ve svém těle podmínky vhodné pro vznik nádoru, jako třeba trvalejší lokální přehřívání nebo omezení průtoku krve, dopracuje se dříve či později i k nádoru, který se v tomto místě neodvratně vytvoří. Různé vnější karcinogenní faktory ovlivňují pouze rychlost, s jakou k tomu dojde.
Zrovna tak si troufnu tvrdit, že testy prokážou rakovinu ve formě "metastáz" u každého jedince, pokud budou mít nastavenou dostatečnou citlivost.
Na jednu stranu to není příliš potěšující, ale na druhou stranu to naznačuje, o co bychom se měli starat, pokud "nechceme onemocnět rakovinou". A taky co máme dělat, abychom jí neonemocněli znovu, když už nás z ní "vyléčili".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od LenkaX »

Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše: ... aha ... tudíž dle tebe je to něco podobnýho, jak když někoho na chodníku přejede auto, tak si za to může on sám ??? ... (přestože tomu autu selhaly brzdy, jelikož bylo ve špatným tech. stavu ... :ewhistle: ) ..... nebo to je snad také pouze "zdánlivé" ??? ...
Ty se tomu zřejmě směješ ,ale nic není náhoda , vesmír je dokonalý a výchovný zároveň.
Je to o tom pochopení proč tu jsme a proč se nám určité věci dějí. Tvůj pohled respektuji. Nesměji se. :esilenced: :(


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Hela »

Mimo téma (offtopic)
Je to tak. Náhody neexistují. To jen my nejsme schopni vidět souvislosti.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od martin11 »

Mimo téma (offtopic)
LenkaX píše:...nic není náhoda , vesmír je dokonalý a výchovný zároveň.
osobně si myslím, že je naopak úplně všechno, ale tak že opravdu všechno je "jen" náhoda. celý vesmír se vším všudy.... :idea:
/ z tohoto můžeme vyjmout pouze cílené "vědecké" pokusy a činnost vědomou. a z tohoto se dá i dvodit, když se bude chtít, že třeba vesmír je jena spolčné vědomí.../ Myslím , že tato diskuse sem patří i nepatří a je věcí každého, jaký máme náhled na "jsoucno" m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od LenkaX »

Mimo téma (offtopic)
Jak neonemocnět obecně ? Žít eticky jak k okolnímu světu tak k sobě . At si každý podumá co to je žít a myslet eticky:-)
Pokud nejdu proti zákonům vesmíru a neporušuji etiku ,jdu v proudu vývoje a ne proti němu, není důvod být nemocný. Opravdu ne .Další kapitolou je uplatnující se karma z minula .....


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
martin11 píše:osobně si myslím, že je naopak úplně všechno, ale tak že opravdu všechno je "jen" náhoda. celý vesmír se vším všudy.... :idea:
Myslet si to můžeš, ale náhoda neexistuje!
Všechno ve Vesmíru je propojené se vším, což jakoukoli náhodu vylučuje.
To, co považujeme za náhodu, jsou jenom nepoznané či neviděné souvislosti.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Hodně jsem po tom lezl a to hlavně po anglických odkazech. Není mi povědomý jedinný případ, kdy by MMS jakékoliv ráže vyléčilo rakovinu samo o sobě. Vždy šlo o nějaké kombinace s něčím jiným. Jedinné co bych považoval za fakt je, že dokáže velice pomoct, nicméně jsme zde i u placeba a začínají probleskovat zprávy, že placebo efekt od svého objevu, kdy byl odhadován na 5%, narostl přes nyní ofiko 35% na nyní neofiko 80%. Bohužel, bez skutečně vynikající a čestně provedené studie nelze vyléčení rakoviny MMS potvrdiít. Tím však není vůbec dáno to, že klinické zkušenosti silně potvrzují jeho vysokou účinnost ať již z jakýchkoliv důvodů a chemické alespoň z mého pohledu jsou velice významné.
Mimo téma (offtopic)
No a když už jsme u toho co vlastně je rakovina, osobně ji považuji za zhmotnělou socio-osobní iluzi. Jinými slovy, ač velice obtížné, lze ji zlikvidovat a to i zatraceně rychle mentálně. Jsou známy i "spontání", totální remise (samo-vyléčení) přes noc i u pacientů na smrtelné posteli a otrávené chemo a radiací. Stejně tak lze rakovině mentálně naprosto spolehlivě předcházet a nafurt, stejně jako všem otravám, ba i přejetí autem na chodníku atp. Všechno naše chemo-techno snažení je bojování s lopatkami větrných mlýnů, namísto podtržení jejich iluzorních základních kamenů, našich totálně nadrněných i vysněných podvědomých a vědomých pouček nejen o tom co nejde, ale ještě víc i o tom co a jak jde a je. Vše je úplně jinak a v podstatě daleko jednodušší.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Díky za všechny příspěvky. Trochu jsem posmutněla..Pan Humble ve videu slibuje, že to opravdu dovede vyléčit..
Jinak souhlasím, že náhodné jevy se pouze náhodnými zdají. Nicméně, není to tak jednoduché - "mějte sami sebe rádi, dobře se chovejte a neonemocníte..." Onemocněli uznávaní mystikové, onemocněli dobří lidé, neonemocněli zločinci.. Nelze tvořit jednoduché závěry. Často nevíme, proč se ve vesmíru děje to nebo ono.. Můžeme žít v souladu s vesmírem , rozumět mu beze zbytku ale těžko kdy budeme. Jednoduše proto, že my jsme jeho nepatrnou součástí, BYTÍ je něco, co natolik převyšuje schopnosti našich mozkových závitů, že mu můžeme jen důvěřovat a přijmout jako bezpečné místo.
Tak nějak nám tu vzniklo trochu filozofické téma.. :-) Já se přesto nepřestávám těšit, že přece jen někdo se ozve jako vyléčený MMS. Moc bych si to přála.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“