ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Včera jsem pokračoval v testování CDH, udělal jsem asi 20 testů a měření, myslím že to bude v pořádku.
CDH aktivované HCl se chová velmi podobně, jako MMS1 s HCl.
Do určité sycenosti dodatečnou kyselinou HCL má MMS1 i CDH podobné chování.
Po překonání určité (již hodně vysoké) koncentrace HCl dojde u obou látek k jakémusi zlomu. Nejlepší je vyzkoušet si to Instatestem. Takto vysoká koncentrace HCl se v žaludku ani nevyskytne, to už by byl sežraný :D
CDH aktivované hydrogensíranem sodným je při přidání již malého množství HCl ihned likvidováno.
Zdá se, že se to tímhle trošku vyjasnilo, časem se jistě objeví další informace.
Mějte se všichni moc hezky,
Batles


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od sisa »

Ahoj Batlesi, můžeš, prosím, sem napsat tvůj poměr ingrediencí k výrobě CDH (s HCL)? Jen pro jistotu. :oops:
Děkuji moc.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

sisa píše:Ahoj Batlesi, můžeš, prosím, sem napsat tvůj poměr ingrediencí k výrobě CDH (s HCL)? Jen pro jistotu. :oops:
Děkuji moc.
Zatím ještě ne, hledám nejvhodnější formu a to budu vědět až za pár dní.
Pak to sem napíši.
Ahoj, Batles


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Dnešní večerní pokračování testů MMS1/CDH, vždy aktivováno HCl 4%:
Použity 3kapky MMS1 a 3ML CDH vždy v deci vody a přidáváno po 1ml HCL až celkem do 6ti ml HCl. Přidávat víc nemá cenu, barva proužku je úplně kdesi jinde, šedá, zelená, žlutá, černá, zkrátka všechno dohromady :D

MMS1 dává pod 50ppm a CDH dává pod 100. Ono je to těžko přesněji určit, koukal jsem na to pod 2 zářivkami.
MMS1 mělo až do přidání 4ml HCL jakési podobné ppm, lehce pod 50. Skok náhle nastal při přidání 6ml HCl - pod 500 ppm.
CDH mělo do přidání 2ml HCL také podobné startovní ppm, no při přidání celkem 4ml HCL šlo nahoru a pak celkem 6ml HCL vyskočilo nad 250 ppm.
Obě tyto verze mají podobné chování. Do určité nasycenosti se nic moc neděje, pak přijde jakýsi zlom a ppm jde nahoru.

(CDH jsem použil takto vyrobené: 45ml chloritanu (24-25%) a 35ml HCl 4% + voda na celkovou hladinu 1litr.)
Když dám poměr 1:1, což je 45ml chloritanu a 45ml HCl, tak je to už moc silné a pH už se pořádně vzdaluje od 7.

Také jsem udělal hromadu testů s přidáváním chloritanu do hotových roztoků, bylo to velmi zajímavé, ppm totiž také rostlo při určité nasycenosti. No tohle nebylo tak podstatné, jde hlavně o reakce na kyselinu HCL, která může být přítomna v žaludku.

V každém případě pro vnitřní použití Hydrogensíran sodný jako aktivátor není vůbec vhodný, Jim a Mark mají pravdu.

Mezi těmito dvěma způsoby se budu rozhodovat co použít pomocí testů individuelně Oberonem.
Hezký večer,
Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:Dnešní večerní pokračování testů MMS1/CDH, vždy aktivováno HCl 4%: ...
Batlesi, nechci Tě zklamat, ale ty proužky budou dělány na měření čistě roztoku chlordioxidu bez dalších látek. Jak k tomu začneš něco přidávat, specielně celkem dost reaktivní kyselinu, můžeš očekávat velice nesmyslné výsledky. Takhle se pravdy nedopídíš.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od xdraho »

Naprostý souhlas. Nikde není zaručeno, že látky v proužcích obsažené nezmění své chování v prostředí s HCl. Chtělo by to už asi spíše nějakou laboratoř a sledovat "úmrtnost" testovaných baktérií po přidání různých směsí. A nebo velký vzorek ochotných osob, které by dostávali různé směsi aniž by věděli co dostávají. Tohle už pro domácího výzkumníka asi není. To je pro tým lidí vybavených technikou, penězi, časem a já nevím čím ještě.
Nám "domácím výzkumníkům" zbývá asi jen empirický výzkum podpořený takovými fóry jako je toto.
A co se týká toho Oberonu a podobných přístrojů: tyto pokusy by asi měly smysl jen tehdy, kdyby látky míchal jeden člověk a měřil jiný, který by nevěděl předem co měří. Jinak bude vyhodnocování měření vždy silně záviset na zkušenostech a přáních člověka, který měření provádí.
Kromě toho, Batlesi, jsem zmaten. Pořád jsem myslel, že CDH se chápe roztok připravený s malou koncentrací a ty najednou leješ do litru vody 45 ml chloritanu! Vždyť to je koncentrace jako hrom! Stejně jako stále nechápu co máš proti tomu hydrogensíranu. Vždyť právě ten ti umožní připravovat směsi v malinkatých koncentracích reagující po dlouhou dobu.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

xdraho píše:Kromě toho, Batlesi, jsem zmaten. Pořád jsem myslel, že CDH se chápe roztok připravený s malou koncentrací a ty najednou leješ do litru vody 45 ml chloritanu! Vždyť to je koncentrace jako hrom! Stejně jako stále nechápu co máš proti tomu hydrogensíranu. Vždyť právě ten ti umožní připravovat směsi v malinkatých koncentracích reagující po dlouhou dobu.
Myslet neznamená vědět.......
Nemáš poslední knihu vydanou loni v červenci, nebo jsi ji četl nedostatečně.
Jinak bys nepsal že 45ml chloritanu v litru vody je koncentrace jako hrom.
Ani jsi nečetl nové poznatky, jinak by ses neptal co mám proti HSS.
No díky Instatestu jsem také zjistil, že přidávání jedlé sody do MMS1 pro zlepšení chuti je špatně. Ihned to také likviduje CLO2. Je to asi dva roky, ihned jsem to napsal na forum, takže se to nezačalo praktikovat. Nikdo není neomylný.
Jeden proužek jsem dal do čisté HCL 10% a barvu nezměnil, zůstal krásně světle žlutý.
Obsah CLO2 se mění i při přidání trošky Quintonovi mořské plazmy - vzrůstá ppm. Jo chemie to je věda.
To vše se dá zjistit pomocí proužků Instatestu, přece jen nějakou jistotu pak člověk má.

Slávku, všechno má své limity, vyplývá to jasně z mých popisů barev proužku, proto jsem to také popsal.
Při testech nešlo o nic jiného, než zjistit zda je vhodnější aktivátor HCL, nebo HSS. Výsledek je jasný.
Komu to nestačí, pokračujte prosím v testování.
Hezký den, Batles :D


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Kov »

Žil jsem v domnění, že rozdím mezi CDS a CDH je, že CDS je chloritan aktivovaný HCL, a CDH je aktivované hydrogensíranem a tady se píše o CDH aktivované HCL. Tak nevím, jestli je to ščpatně napsané, nebo mám já guláš v pojmech.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: ... Jeden proužek jsem dal do čisté HCL 10% a barvu nezměnil, ....
To zase až tak moc neznamená. Ona je ta chemie dost rozmarná záležitost. První, co mi přišlo na um je tohle http://cs.wikipedia.org/wiki/Lu%C4%8Dav ... ovsk%C3%A1 To, že samotná HCl s proužkem nehla, ještě neznamená, že s ním nehne spolu s další agresivní chemikálií. Osobně bych se spíš soustředil na kvalitu zdravotních výsledků s různými deriváty MMS1.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od xdraho »

Batles píše:Myslet neznamená vědět.......
Nemáš poslední knihu vydanou loni v červenci, nebo jsi ji četl nedostatečně.
Jinak bys nepsal že 45ml chloritanu v litru vody je koncentrace jako hrom.
Ani jsi nečetl nové poznatky, jinak by ses neptal co mám proti HSS.
Můžeš sem hodit odkazy na ty informace, které mi unikly? Předem děkuju.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »



sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od sisa »

Kov píše:Žil jsem v domnění, že rozdím mezi CDS a CDH je, že CDS je chloritan aktivovaný HCL, a CDH je aktivované hydrogensíranem a tady se píše o CDH aktivované HCL. Tak nevím, jestli je to ščpatně napsané, nebo mám já guláš v pojmech.
CDH vzniká jiným způsobem výroby.
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... &hilit=cdh


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od Batles »

Dokončil jsem poslední řadu testování CDH aktivované s HCL.
Vyrobil jsem kyselinu o žaludeční koncentraci 1,2 pH a začal několikrát přidávat 20ml do hodinových dávek.
Toto CDH se chová ještě lépe, jak MMS1 :D Je to moc dobrý výsledek.
Projevuje se zde převaha chloritanu sodného nad HCl při zachování poměru na litr směsi, voda + 45ml chloritanu a 35ml HCl 4%. Tento předpoklad odpovídá popisu z poslední knihy.
CDH aktivované hydrogensíranem sodným padá dolů v obsahu ClO2.
Sami si to vyrobte a změřte, kdo máte k dispozici pH metr a Instatest.
Další věc: CDH s HCL dává v jedné hodinové dávce pH 6,6, kdežto MMS1 dává 4,6. V tom vidím hlavní důvod, proč je MMS1 hůř snášeno než CDH. Zkrátka několi dní pít několik litrů kyselosti 4,6 a 6,6 je pořádný rozdíl a organismus na to prostě reaguje. Musíme si uvědomit, že tento rozdíl není dvojnásobek kyselých iontů, ale dvacetinásobek.
Hezké a veselé dny všem,
Batles :D


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od sisa »

Batlesi, děkujeme moc.


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ÚČINNOST MMS, CDS a CDH.......NOVÉ INFO 2014

Příspěvek od lu1234 »

Ako teda teraz vyrabat CDH s Hcl??????????

Takto to bolo predtym,co pridat a co ubrat???
CDH-1 (1 kapka je 1 ml CDH) : 220ml water + 10ml MMS + 10ml HCl = 240ml
12 hodin aktivace, potom chlazení v lednici

CDH-2 (2 kapky je 1 ml CDH) : 100ml vody + 10ml MMS + 10ml HCl = 120ml
6 hodin aktivace, potom chlazení v lednici

Este by bodla verzia na 480 ml.
Mohol by sem dat niekto presny postup.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“