Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Moderátor: aNONym

Odpovědět
pista
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pát 02 úno 2007 18:20
Bydliště: nitra
Dostal: 10 poděkování

späť ku kovtvičniku

Příspěvek od pista »

Hana....kotvičnik je vhodný(aj odskusaný) aj pre ženy...pista

Velkou a záslužnou studii (ohledně blahodárného vlivu kotvičníku na ženy v menopauze), udělali v 80tých létech Bulhaři. ;) Non

A já jen dodávám, že na ty mladší působí taky. Hodně pozitivně. 8)


pista
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pát 02 úno 2007 18:20
Bydliště: nitra
Dostal: 10 poděkování

kotvicnik na slovensku

Příspěvek od pista »

takto rastie na divoko,....pripadna zalievka v case ked je vonku sahara,
cca 0,5dcl na 1
Přílohy
IMG_4320.JPG
IMG_4249.JPG
IMG_4252.JPG


Návštěvník

Kotvičník

Příspěvek od Návštěvník »

Vzhledem k omezení příspěvků pro anonymy v "Zdraví" dávám to do nového vlákna.
P.
Doufám že to přispěje do přehlednosti fóra.

Celé podfórum "Bylinky a jiné léčivky" je nyní dostupné i pro příspěvky od anonymů...
Rival
Přílohy
kotvičník.pdf
(1.95 MiB) Staženo 719 x


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

... ledviny, játra, dna ... a kotvičník ...

Příspěvek od A(&F) »

NAVAR píše:Díky moc, tohle se mi hodí. Zrovna včera si mi jeden strejda stěžoval na bolesti v kolenech a tak jsem mu řekl že moc popíjí a začíná to u ledvin a jater.
Koleno má tedy jak kopačák, nejdřív se mu podívám na ledviny a játra a pak začnu řešit to koleno.
... i na to je dobrý "Kotvičník" ... ve 13 letech jsem prodělal težkou mononukleosu ... kdo to zažil, tak ví co to obnáší ... přísnou dietu, protože každej kousek čokolády, smaženýho nebo trocha alkoholu se vám pak velmi rychle záhy vymstí ... a např. česnek, ten jsem nemohl téměř vůbec, většinou pto otom končilo stavy blízkými téměř k bezvědomí ... ale díky několikaletému popíjení odvaru z "Tribulky" se toto všechno srovnalo ... a játra mi nyní již zase fungují stejně jako za mlada ... :D ... lékařsky potvrzeno ... 8)

PeS: ... mmch, kamarád si kotvičníkem vyléčil "dnu", jenž je jinak normálně nevyléčitelná, ... :shock: :shock: :D ... získal ji díky častému grilování a pojídáním nadměrného množství zvěřiny ..... to je holt tak, když k tomu má někdo genetické predispozice (a barák hned vedle u lesa ... ;) ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ... ledviny, játra, dna ... a kotvičník ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:...kamarád si kotvičníkem vyléčil "dnu", ... získal ji díky častému grilování a pojídáním nadměrného množství zvěřiny ..... to je holt tak, když k tomu má někdo genetické predispozice (a barák hned vedle u lesa ... ;) ) ...
Že by dna byla dědičnou nemocí pytláků??


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: ... ledviny, játra, dna ... a kotvičník ...

Příspěvek od NAVAR »

A(&F) píše:
NAVAR píše:Díky moc, tohle se mi hodí. Zrovna včera si mi jeden strejda stěžoval na bolesti v kolenech a tak jsem mu řekl že moc popíjí a začíná to u ledvin a jater.
Koleno má tedy jak kopačák, nejdřív se mu podívám na ledviny a játra a pak začnu řešit to koleno.
... i na to je dobrý "Kotvičník" ... ve 13 letech jsem prodělal težkou mononukleosu ... kdo to zažil, tak ví co to obnáší ... přísnou dietu, protože každej kousek čokolády, smaženýho nebo trocha alkoholu se vám pak velmi rychle záhy vymstí ... a např. česnek, ten jsem nemohl téměř vůbec, většinou pto otom končilo stavy blízkými téměř k bezvědomí ... ale díky několikaletému popíjení odvaru z "Tribulky" se toto všechno srovnalo ... a játra mi nyní již zase fungují stejně jako za mlada ... :D ... lékařsky potvrzeno ... 8)

PeS: ... mmch, kamarád si kotvičníkem vyléčil "dnu", jenž je jinak normálně nevyléčitelná, ... :shock: :shock: :D ... získal ji díky častému grilování a pojídáním nadměrného množství zvěřiny ..... to je holt tak, když k tomu má někdo genetické predispozice (a barák hned vedle u lesa ... ;) ) ...
Budu to muset na strejce vyzkoušet. Sám na sobě to raději zkoušet nebudu abych se moc nerozptyloval sukněma kolem :)
Zatím jsem mu vyrobil mastičku ze sádla atd. ta mu pomáhá ale prý se mu po ní po prvním použití trochu motala hlava. Čím to je to nevím, ale je takovej veselejší asi tím že už ho kolena tolik nebolí :lol:
K přípravku na ledviny a játra jsem se zatím nedostal a to už mám nasbíráno a nasušeno.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Návštěvník

kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od Návštěvník »

Zkousime ted ten kotvicnik ja i manzel. Dava to sve vysledky... . Citim se lepe, mam vic energie, lepsi postavu, tatovi splasklo bricho, po tom vsem... MMS1, sanogel, equiseto - skorice a med, stribro, aktivni voda, kotvicnik - no davam mu zabrat, ale svedci mu to. Po dovolene v CR a ruznych pokusech, se ho v praci ptali co se mu prej stalo!!! Jen se nam po nem zveda trochu tlak!!! Srovna se to pozdeji, nebo to mame stlacit dolu lnenym seminkem s tvarohem? :P


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od Daria Lori »

Anonymous píše:Zkousime ted ten kotvicnik ja i manzel. Dava to sve vysledky... . Citim se lepe, mam vic energie, lepsi postavu, tatovi splasklo bricho, po tom vsem... MMS1, sanogel, equiseto - skorice a med, stribro, aktivni voda, kotvicnik - no davam mu zabrat, ale svedci mu to. Po dovolene v CR a ruznych pokusech, se ho v praci ptali co se mu prej stalo!!! Jen se nam po nem zveda trochu tlak!!! Srovna se to pozdeji, nebo to mame stlacit dolu lnenym seminkem s tvarohem? :P
Kde se tady u Vas registruji novy cleni?


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od Daria Lori »

Muze se kotvicnik pouzit u 12 lete dcery na zhubnuti? Je tam nejaky limit v davkovani? Dekuji :P


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od A(&F) »

Daria Lori píše:Muze se kotvicnik pouzit u 12 lete dcery na zhubnuti? Je tam nejaky limit v davkovani?
... bohužel je tam limit ... nesmí se překročit víc jak 0g ... ;) ... děti a mladiství do 20 let (ukončení pohlavního vývoje) nesmí kotvičník užívat !!! ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od Daria Lori »

To je skoda, mame z toho perfektni postavu a mala se trapi pro par kilo navic... :(


lena

Re: kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od lena »

Daria Lori píše:To je skoda, mame z toho perfektni postavu a mala se trapi pro par kilo navic... :(
ja bych se nad tim netrapila, nebot az bude holka starsi a zustanou tyto potize s nadvahou ma prece kotvicnik. at si holka uziva zivota a netrapi se.

az ji bude pres 20 let muze ho zacit brat. skvele moznosti do budoucna.

uzivala bych zivota jak je, az ji bude tech 20 a bude ten problem i nadale pak hura do toho a brat kotvicnik.

ja jsem si koupila take, primo vytazek u firmy Nadeje, zacala jsem ho brat vcera, tak uvidim co to se mnou udela. kolik jste kazdy kilo shodil? a kolik toho denne berete? to by me moc zajimalo.

hezke pozdravy dceri a pekny den


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od Daria Lori »

Ja jsem mela opacny problem - me se vaha srovnala o 4 kila a manzel shodil 9 kilo. Mel taky Sanogel a MMS 15 kapek 14 dni. Varim pul litru denne (1 cajova lzicka), 20 minut varu. Potom pomalounku popijet. Je to super, srovna to naladu, kila, tlak... a tak!!! Zvedne to cely telo i na ukor gravitace... .!!! Telocvicno zdar!!! Mala bude tak asi o 5 kilo navic, nic vazneho. Je to Nutella, maso a bila mouka, ale nikdo s ni nehne - budu ji koupat ve 20 kapkach MMS a ona taky zhubne - vycisti se! :P :P :P Jinak to stribro co jste me poradila strikam po vsem doma a ta mensi si zvykla na vyplachovani ust a uz se to pomalu vytraci!!! Super napad! MMS pouzivam jen na koupele a snasi to dobre - 10 aktivovanych kapek do vany. Jinak pouzivam bylinkove caje pro dychaci cesty a remineralizaci.:P :P :P


lena

Re: kotvicnik zemni - tribulus terrestris

Příspěvek od lena »

Daria Lori píše:Ja jsem mela opacny problem - me se vaha srovnala o 4 kila a manzel shodil 9 kilo. Mel taky Sanogel a MMS 15 kapek 14 dni. Varim pul litru denne (1 cajova lzicka), 20 minut varu. Potom pomalounku popijet. Je to super, srovna to naladu, kila, tlak... a tak!!! Zvedne to cely telo i na ukor gravitace... .!!! Telocvicno zdar!!! Mala bude tak asi o 5 kilo navic, nic vazneho. Je to Nutella, maso a bila mouka, ale nikdo s ni nehne - budu ji koupat ve 20 kapkach MMS a ona taky zhubne - vycisti se! :P :P :P Jinak to stribro co jste me poradila strikam po vsem doma a ta mensi si zvykla na vyplachovani ust a uz se to pomalu vytraci!!! Super napad! MMS pouzivam jen na koupele a snasi to dobre - 10 aktivovanych kapek do vany. Jinak pouzivam bylinkove caje pro dychaci cesty a remineralizaci.:P :P :P
daria dekuji za odpoved, tak to jsou velmi dobre vysledky, ne?

ja si to musim prvni vyzkouset, jak to na me pusobi.

po prvnim vziti a to par kapek do vody jsem mela pocit velke ulevy, tak jsem si vzala jeste jednou a nemohla jsem celou noc dobre spat. asi to neco delalo. ted to beru denne, ale mozna bude lepsi to popijet jako ty behem dne po trochach. uvidim co se ukaze.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

studený výluh

Příspěvek od Ondřej »

Dá se kotvičník účinně louhovat ve studené vodě, třeba 1-2 dny? Má s tím někdo zkušenosti?


Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“