Akordovo vlákno

Poznatky, nápady, myšlenky...
Odpovědět
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

já se vám přes veškerý mnohdy ba i sympatie divím :

Příspěvek od 1220 »

Padouch nebo hrdina, všechno jedna rodina
:lol:
jinak v hospodě si dělá pořádek vrchní :lol:
v elektroNický kdo asi ???
vrchní programátor, když to nechá být, nepořádek se mění chaos. Chaos zasáhne srdce lidí, a ti se navzájem tak dlouho ničí, až se nadobro zlikvidují.
Ouha. :cry:
Takhle jste to chtěli ?
Na nic lepšího to nevypadá. :roll:
Cesta do hlubin zde ? proč ?
k.
Naposledy upravil(a) 1220 dne úte 11 kvě 2010 14:15, celkem upraveno 1 x.


Hmm...

Re: hlavní forum, realisti a nadšenci

Příspěvek od Hmm... »

Tak tak Peter dobre hovoríš ako hovoríš , i z vlasnéj skúsenosti tu z fora som o tom presvečený . Akord ver mi , je to len ku prospechu nášho zdravia chodievať sa sem na forum z chuti zasmiať ako sa tu naťahovať o nezmysloch s kdeakým ,,pupkom sveta". P.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

jak Palo nemá rád imbecily

Příspěvek od Akord »

Palo píše:Už se těším, až to Rival probere a celé vlákno přesune mimo dosah "realistů".

Jiné řešení, aby byl konečně klid, totiž neexistuje.

A jestli chcete ještě někdo něco zkoušet, jako "dávat jim šanci", tak se proberte. Vždycky se zbavíme jednoho imbecila a hned se tady objeví další...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

jak učili akorda čurat

Příspěvek od Akord »

Iv píše:Kazatelé.
Takže bych to shrnul v krátkosti.
1) Nikdo nikdy nemá 100% pravdu, tak nevím, kde tito kazatelé berou jistotu a právo, že ji mají a snaží se ji vnutit druhým.
2) Zde lidé na foru se sešli proto, aby hledali nějaké cestičky, jak by něco šlo - tedy konstruktivní
3) Rival pro tyto kazatele utvořil sekci "Realisté", jenže tam je to mrtvé, tak se leze do ostatních vláken - nenapadá vás kazatelé něco?
4) Vašimi příspěvky jen boříte negováním každou myšlenku, která se zde naskytne, citováním fyz. zákonů, že to nejde a výsledek je ničivý pro každé vlákno.
5) Když se tady začala provádět fandy tohoto fora ta stejná politika negace jako vy, vlákno pak nic neřeší a nedochází se k žádným novým věcem, úplně stejně jako ve Vašich případech věčným negováním, takže to vychází úplně nastejno, je to stejná taktika jak kazatelů.
6) A najednou se to kazatelům nelíbí a nepochopili to i někteří, že je to stejná hra a výsledek je taky negativní, jenže od nás je to přímé a neobalené do vybraných vědeckých termínů, ale výsledek je úplně stejný - nic nejde a vše je špatně.
7) Takže to je ukázka přesně té práce, kterou zde provádí kazatelé - už to někteří pochopili proč ? A nenuťte nás, aby jsme začali to stejné dělat na všech vláknech, kde se objevíte, vy to tak zatím děláte - pochopili -Vaše taktika přeoděná falešnou ochranou před tkzv. blbostmi.
Tady lidé nestojí o vědecká research, tady se lidé chtějí bavit, relaxovat a ne si nechat kázat vědeckými termíny různých fyz. zákonů, vy tímto způsobem lidi duševně jen przníte, protože jim něco vnucujete, ale tady jsou svobodné bytosti a ty se musí vždy rozhodnout sami co přijmou a co ne, je to jejich právo a Vy jim ho svým negováním, nic konstruktivního a jako ochránci nějakých pravd, jen berete, tak vás znovu prosím, raději odejděte na svá vědecká fora a nechte zde lidi bavit a relaxovat, ikdyž podle Vás blbostma, ale to je taky věc úhlu pohledu.
9 Uvidíme a počkáme, zda si to uvědomíte, svůj k svému
Než začnete reagovat, radím, dost si to rozmyslete, času je dost.
Iv píše:3) Rival pro tyto kazatele utvořil sekci "Realisté", jenže tam je to mrtvé, tak se leze do ostatních vláken - nenapadá vás kazatelé něco?
Napadá. V tomtéž čase byly najednou docela náhodne témy deklarované puvodne realisty zavedeny jinýma moderátory do ostatních vláken, a spolu s tím jste po realistech nekterí presto dále plivali. Treba solární veci, nebo poruznu realistické koutky. Proste ukrást všechno a ješte chtít nadvládu bez kompromisu. To je i duvod, proč jsem tému vyčistil, za takových podmínek tam fungovat nebudu. Nejsu pane primitiv. Je to tam naznačeno, stačí umet číst.

Je také pozoruhodné, že váš obsáhlý príspevek je natolik relativní, že stačí prohodit adresáta a odesílatele, a taky to docela sedí. Vy ale nejspíš stavíte na tomtéž. Odvoláváte se na svobodu čtenáru, pritom ji jim ale také podle vašeho uvážení berete.
Iv píše:9 Uvidíme a počkáme, zda si to uvědomíte, svůj k svému
Než začnete reagovat, radím, dost si to rozmyslete, času je dost.
O vaše výchovné reči nebo politiku nestojím, nejde mi do hlavy, proč me tady furt musí nekdo učit čurat. Umíte si pane predstavit, jak by nekdo radil treba Ampérovi, jak si má po vzoru Volty pitvat žáby? Ampér mel již žáby vyrešené a nemusel brodit po močálech. Mohl, když by chtel, ale pochybuju, že by bral pripomínky typu =nevyzkoušel jste ješte ropuchy, tak vaše zákony nejsou dokonalé=. Znám opravdu lepší vzory a postupy. Ale o to vám asi nešlo. Čekám nanejvýš na to, jak budou reagovat nekterí ostatní, své možnosti více-méne znám. Nemusíte počítat s tím, že zustanu, pokud se shodnete nekterí na tom, že forum je vaše a nadále mne budete jenom vodit za nos. Čekal bych, že se v tom prípade nickama podepíšete pod zámer fóra, bral bych to jako projev určité cti.

Vaše heslo bych klidne nabídl pro variaci papouškum, treba jako:
Realisti jsou jak termodynamika, proleze vším a řídí se jen základními fyz. zákony, aby mohla zabíjet.

Príšte s Váma v množném čísle nekomunikuju.


Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hlavní forum, skeptici a nadšenci

Příspěvek od Waldes »

Akord píše:-Bylo mi tu nekolikrát doporučeno, abych se se svými názory uklidil do vyhrazené témy Realistu, často provázené divnými osobními útoky. Prípadne abych na toto fórum vubec nechodil. V posledním čase dokonce dostávám nevetované informace o tom, že fórum je soukromé a placené, nebo že v nem má diskusní prostor prednostne ten, kdo si ho zaplatí.

-Dále jsem byl nekolika účastníky kritizován za muj nulový prínos ačkoliv jsem tu prokazatelne zverejnil hromadu neskopírovaných a neprevzatých informací a vlastních zkušeností s konstrukcí hromady zajímavých vecí týkajících se alternativních zdorju energie.

-Nebylo mi jasné, proč nekterí moderátori volili prednedávnem k prezentaci svých názoru anonymní nicky.

-Na mou otázku Rivalovi, zda fórum má být v otázce alternativních energií programove a obsahove uzavrené, nebo vymezené jsem dostal odpoveď, že tomu tak není. Stejne jako mi nikdy nenapsal, že by jeho obsah mohl záviset na tom, kolik si kdo zaplatí.
Proto se mi vidí posílání mých a podobných reálných pripomínek do chlívku Realistu jenom soukromou snahou nekterých si uchytit veší část fóra pro jejich skupinu. Mám proto jednoduchý duvod. Já jsem názory a postupy v této skupine nikdy nijak nekritizoval, nebo se k nim nevyjádroval. Naopak k postupu v téme Realistu se hlavne na mou adresu vyjádrovalo posmešne více členu skupiny zastávající opačné názory. Chápu to proto jako nesouhlas a protest techto členu nebo skupiny s uvedeným rešením, bez toho, aby se k tomu smysluplne a vecne vyjádrili. Ptám se, proč se naopak Nadšenci neprezentují se svými predbežne nedoložitelnými názory do témy vyhrazené na tento účel.

-Než se situace v tomto smeru vyčistí, tak se k tomuto dále nebudu vyjádrovat a na ostatní otázky ve vláknech budu odpovídat buď prostrednictvím odkazu do vlákna Akord, nebo pres SZ.
Ahoj Akorde!
Dovoľ mi aby som vyjadril svoj názor aj ja. Ak by sa jednalo o nejakom vylučovaní Osobne by som bol rozhodne proti tvojmu vylúčeniu. Rovnako si nemyslím, na rozdiel od niektorých iných skeptikov, že tvoj prínos bol nulový. No aj keď som ti za tie roky všeličo aj ja vyčítal a vyčítal som ti aj vymazávanie častí príspevkov, tak dnes sa dívam na vzniknutú situáciu inak. Prikláňam sa k názoru, ktorý odznel aj tu, že moderátor by to mal nejako ukočírovať. Ostáva len otázka ako. Môj súčasný názor je, aby naozaj došlo k určitej separácii, aby skeptici ak o niečom pochybujú si založili svoje vlastné vlákno, kde im nikto nebude brániť povedať čo si oni o tom myslia. Dokonca rád si to prečítam. Prípadné kontraverzie sa dajú riešiť v na to určenej časti. Na druhej strane ak založím vlákno o niečom čo som našiel na internete tak očakávam príspevky ako by sa to dalo urobiť, teda názory nadšencov. Ako by sa to nedalo urobiť viem aj sám !!! Osobne rozhodne nepovažujem skeptikov za realistov, to som tu už v niektorom vlákne vyjadril, Realista má byť niekde v strede medzi nadšencami a skeptikmi !!! Podla toho čo som čítal, tak tento môj názor tú zdieľa viacero ľudí. Ďalej ak ja napíšem niečo tebe, tak očakávam odpoveď od teba a nie od kohokoľvek druhého. Viem ani ja som to vždy nedodržiaval ale preto to teraz píšem tu, a myslím si, že jedine takto nejako môžeme vyčistiť vlákna od balastu.
Teda od teraz očakávam vo vláknách ktoré založí niekto z nadšencov napríklad aj o totálnej blbosti, špekulácie ako by sa to dalo a ak niektorý skeptik pocíti neodkladnú potrebu ho uviesť na PRAVú VIERU tak si založí svoje vlastné vlákno. Predídeme takto väčšine zbytočných problémov. Aspoň na vláknach, kde som moderátor to od teraz budem striktne vyžadovať. Poprípade nech sa vyjadri k tomu Rival ak má niečo proti tomu.
Waldes.


Nieje nič nové, len zabudnuté ...
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

pravidla souteže

Příspěvek od Akord »

Iv píše:Milý Jimi68 a i Navar,
chlapci, napsal bych Vám to přes SZ, ale že to tady schválně někdo dal a i podal v negativistickém tonu, tak to dám otevřeně, hlavně to byl od dotyčné osoby záměr a Vy jste jej spolkli. Ano, existuje Tým a proč:
1) Aby byl klid na práci a komunikac od lidí, kteří vše negují.
2) Tým nikdy nekopíroval myšlenky někoho z veřejného fora, pokud tam něco zajímavého je, tak ta myšlenka zůstává stále na veřejném foru,tam, kde vznikla.
3) V Týmu se pracuje jen v zásadě na vlastních myšlenkách a nápadech.
4) Pokud jsi si nevšiml a to je mně líto,co se dá uveřejnit aby nebylo napadnuto je prezentováno vždy v mém seriálu a to vždy se souhlasem autora nápadu, nebo myšlenky.
5)Pokud by nebyl tým, tak by se nikdo nedozvěděl o pracích na vodíkových vyvíječích, Saových spořičích, myslím i Pootových, vše by bylo v zárodku zničeno "Kazateli", proč si myslíš, že pak vystartuji.
6)Nikdo z těch chlapů si na nic nehraje, chovají se pro ostatní stále stejně, přínosem pro forum svými příspěvky.
7) Tým můžeš považovat spíše za jádro fora, protože nebýt Týmu, mnoho lidí by už uteklo, mluvím i za sebe.
Mohl bych pokračovat dál, jen mně mrzí, že jste tu provokaci na rozhádání spolkli.
P.S.Opravdu v tom nehledejte nic negativního, pokud se budete ještě na něco chtít zeptat, velmi rád Vám odpovím přes SZ, opravdu nemáme co tajit, jen chceme klid a pohodu pro práci, nebo relax a ne se donekonečna přít s negativisty.
Ptal jsem se na to, kdo smeruje obsah fora. Nikde jsem treba nezahlédl verejný seznam nicku týmu. Teoreticky se na fóru mohou priživovat čímkoli, podle úrovne komunikace je to dost pravdepodobné. Nečitelná hierarchie, nebo usporádání. Stydí se pod svou činnost podepsat, zduvodneno čímkoli. Když má tým svuj program, proč se míchá do oblastí, kterým zjevne nerozumí (také nechodím do všech tém a vláken). Jinak má logicky univerzální patent na všechno.

Nač odbočovat na složitou administraci, když stačí vyrešit otázku, kterí moderátori chovají účelove, zavádejí do diskuse jednostrannou politiku, privlastňují si myšlenku fóra pro sebe, nebo lžou jiným o úspechu nefunkčních udelátek. A rádi mluví jménem neznámých, nebo myslí za jiné v množném čísle.

Úroveň diskuse vystihují namátkou arogantní hesla typu =Neházej perly svini...= od Nona, nebo =Realisti jsou jak radioaktivita ....co zabíjí= od Iva. To prečte i školák. Vy pánové s podobnýma myšlenkama nepatríte na žádné technické forum, netož ješte jako moderátori. Začali jste netradične, ale bezduchá stranická politika nefunguje donekonečna.

Preju brzké vyjasnení, dekuju všem za trpelivost pri čtení.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

porušení pravidel diskuse

Příspěvek od Akord »

Tady jsou k dispozici ukázky porušení pravidel diskuse v této téme, nerespektování moderátora, urážky.
Pravidla diskuse byly v této téme/vlákne definovány lokálne, je možné si je najít a prečíst.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

x

Příspěvek od Akord »

papax píše:
Akord píše:
Jim68 píše:Na izolace nemysli - když budeš mít teplo zadara... :D ještě rád ho vyfoukneš....
Rád bych upozornil, že príšte podobná budoucí prání a jiné príspevky mimo vecné téma budu rovnou mazat. Prosím zúčastnené, aby respektovali príčinnost, anebo jinou odpovídající kategorii. Náboženství do techniky ne, v té tady beží hra na Tomáše.
A to proč? Promluvil bůh?


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

off topic

Příspěvek od Akord »

Jim68 píše:Ano, to bude ono, nastuduj si to na netu. Až Ti to taky poběží, tak si to sem dej. :shock:
Že to po zbehnuté diskusi pusobí jako posmešek je zrejmé. Na virtuálním webu beží i kuň bez hlavy. Predkové počítače neznali, ale z nejakého duvodu již znali výrok =reči se mluví, chléb se jí=.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

produkt Karla a spol z boxovárny

Příspěvek od Akord »

1220 píše: Zde by však slušný člověk člověk na Akordově místě odpověděl . Měl by Jimovi odpovědět,měl by se omluvit za oklešťování svobody projevu všem,anebo s konečnou platností forum opustit.
Pakliže neodpověděl by, řádným adminem ze společnosti hledajících vyloučen býti by po právu měl.
A proto jsem před tím napsal co jsem napsal. K.
Na charakteristický pohled odpovídám obecne. Podobné výroky považuji za očerňování, manipulaci a omezování mého osobního projevu. Laskave se podívejte do svého zrcadla a premýšlejte o tom, zda je fórum určeno pro vybrané osoby. Nemáte mi jak vnutit, koho mám považovat za hlupáka a koho za rozumného. Nejste také jediným vzorem slušnosti. Nemám duvod tolerovat príspevky od členu chovajících se posmešne a arogantne, vzorky jsem odložil na porovnání do vlákna Porušení lokálních pravidel.
Jim68 píše:..... Když jsem Tě v září zval ke spolupráci, povýšeně jsi mě zdeptal v SZ.
.......Napověděl jsem Ti dost. A přečti si i to, co jsi smazal. Protože od Tebe se nikdo o podobném zařízení nic nedozví - Ty to totiž nespočítals. V těch výpočtech máš mraky chyb (myslím ve vlákně), takže Ti to prostě chodit nemůže.
........Já jsem realista.[/b]
........ nechápu, proč těm lidem ve svých vláknech radíš špatně - oni Ti věří!! :shock:
Tady jsou všechny skopírované a neupravené SZ, které jsem psal Jimovi68 k predmetné veci:

Zasláno: čt 11 únor 2010 19:48
Zdravím. Video jsem nikdy nikam nedal, protože nemám na nej soft, ani jsem podobné soubory nikdy nepresouval. Je možné, že jde o nedorozumení. CO2 je pro mne jenom jednou z mnoha pracovních látek v závislosti na použití, nevzpomínám si, že bych se o nečem takovém zmínil.

Zasláno: po 26 říjen 2009 18:24
Zdravím,
rád bych se ješte zeptal, jaký výkon a približne jakou účinnost má váš fungující experimentální motor.

Zasláno: so 24 říjen 2009 2:11
Zdravím,
myslím taky, že rozumím. Mám úctu ke každému, co se o neco pokouší. Muj názor je ten, že se podobných zvláštních projektu nijak nelekám, pár jsem jich už zažil a hodne spletitých. Umím často najít chybu behem 10 minut. Jsem sice elektrotechnik, ale mám dobre zmáknutou termodynamiku a tepelné motory plus nejakou chemii.
Účastnil jsem se treba návrhu nekolik zvláštních tepelných motoru. Myslím, že me težko máte čím prekvapit.
Sleduju to dost dlouho. Vím o mnoha jevech jako jsou treba magnetotepelné a mnohé další. Tuholátkové a kapalinové motory...je toho dost, ale máloco je vhodné pro energetické využití. Když si to zapatentujete, prvenství Vám neuteče, já jsem však na rozdíl od mnoha jiných rídím názorem, nejprve funkční vzor, pak patent.

Zasláno: čt 22 říjen 2009 18:19
Zdravím,
já si tedy myslím, že tepelný potenciál je pouze stav, tedy žádná zmena a neco pro využití. Pujde opet nejspíš o nedostatečné pochopení termodynamiky. Termodynamika není neco jako fyzikální zákon.
Jde o prírodní princip, moc hluboký, takže si nemám duvod myslet, že by tímhle smerem neco šlo. Nic však proti zábave.

Zasláno: st 21 říjen 2009 18:53
Zdravím,
dík za info, já to ani nenapsal jako otázku, spíše jako priblížení. Samozrejme vím i o jiných zpusobech, než absorpce, neco jsem napsal i ve vláknu. Pokud to není určité tajemství, mužete napsat, na jakém principu to rešíte, a jaký zdroj tepla o jaké teplote používáte? Chemické reakce prímo s absorpcí príliš nesouvisí, mimo ne jde pracovat do pár stovek Celzia.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

verejný monolog k výrokum nicka 1220

Příspěvek od Akord »

1220 píše:Přece jsem se omluvil, že tam měl být otazník.
Vede se tady diskuze, o věci která je možná a expert na motory Akord tvrdí , že možná není.
To je jádro pudla. Poskytování neúplných info, a manipulace.
Aby to nebylo tvrzení, prosím kamaráda z Brna, aby podal svědectví o tom co mi včera sdělil o jednom ledničkáři z minulého století. který si to doma udělal.
Doporučuju i tenhle příspěvek dát do vlákna manipulace čachry atp, aby bylo vidět, kdo s kým o čem a pro koho.
K.
Manipulace je i výmluva na otazník, kontext je zrejmý a hraješ si na slepou bábu. Všechny SZ psané Jimovi za celé dlouhé období jsem zverejnil. Postavil ses na Jimovu stranu, ten však ve vláknu s nastavenými pravidly jedná nekorektne, nevede vecnou diskusi a pak se tady ješte stežuje podle vykonstruovaných záminek, jako je obsah predešlých SZ. V kuse píše o nečem, o čem ješte nic podstatné nenapsal, co by treba nebylo na wiki, nebo v obrázkovém kalendári, jakoby nikdo jiný ješte nedelal ledničky a jim podobné veci. Nereagoval na mé vecné otázky a byl z diskuse odmítnutý. Tvé námitky na svobodu vyjádrování jsou jednostranné. Arogance a nedodržení základních pravidel není svoboda názoru, protože omezuje jiné názory. Nikdo mu prece nebrání udelat merení a hájit svou vec objektivne a korektne namísto prezentace svých budoucích prání. Ty mi upíráš co mi bylo propujčeno, když neprímo požaduješ, abych toleroval ve svém vláknu aroganci a neschopnost vecné argumentace. Nejspíše však vysvetluju zbytečne, dal jsem to vše najevo dostikrát a výsledek slabý.

Dále je manipulace, když tvrdíš, že vec je možná a nemáš to ješte čím objektivním doložit. Dále bys mel odlišovat Jimuv výmysl od výmyslu ledničkáre minulého století, protože hrozí, že s pomocí toho ledničkáre, který mohl udelat reálnou vec(nebyla zde ješte prece komentovaná) budeš obhajovat Jimuv podle jeho dosavadního popisu nereálný blábol. Podobne jako když nekdo okopíruje schému rádia, nejak ho udelá, a pak vyhlásí, že ho vymyslel, ale logicky nevadí, že nerozumí, jak funguje. Prípadne dají v servisu žárovku do rádia a vyhlásí duverivému duchodci, že mu rádio predelali na televizi, jak to kdysi dávno provedli prostrednictvím poradu Bakalári v TV ješte za sociku. Nic nové, stačí oprášit.
Na osobní téma končím veškerou diskusi, pouze budu ukládat prípadné lži a osobní útoky do príslušného vlákna.
Také si s Rivalem, pokud fórum stále spravuje nejprve vyjasnete, kdo a kde tu bude mít prostor a kdo ne. Mejte prosím na pameti, že Tému Realistu jsem opustil já sám po následujících tolerovaných zesmešneních a stínování jejího obsahu od jiných moderátoru. Není dost, že šlo o chlívek, ješte i na ten jste museli čurat, já pritom o Téme nadšencu nepronesl jediného slova. Udelejte si porádek mezi sebou namísto plácání do vetru a vyhánení účastníku ze svobodné diskuse ve jménu svobody vyjádrování.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

další názorná ukázka

Příspěvek od Akord »

Palo píše:
Akord píše:Energii bere z mechanické práce. Málokdo si to uvedomuje. Ale není to nic divné, je na tom postavena mechanicko-elektrická interakce a motory. Když namagnetizuju magnetem šroubovák, tak magnet pusobí pouze polarizačne a žádnou energii do šroubováku nevkládá. Ta se tam uloží-usporádá pres mechanickou sílu odtažení magnetu od šroubováku. Dá se tedy ríct, že šroubovák namagnetuje mechanická práce a magnet pri tom pusobí pouze vratne a polarizačne. Práce pritažení šroubováku musí být zároveň o ten chlup menší, než práce odtažení, pokud je magnet dostatečne kvalitní a pri pokusech neslábne. Simulace magnetu elektrickou energií bych do toho netahal, začátečníci na tom uklouznou. Kdo tomu neverí, ať zkouší.
Prosimtě přestaň tady vykládat takový nesmysly ;) Jaká mechanická práce? Takový kraviny, zamysli se konečně! Co tu plácáš o namagnetizování, o tom tu řeč vůbec není! A zase nějaká mechanická práce! Uff... Já se už musím řechtat jak kůň :lol: Tebe teda úplně v tý škole zmagořili :lol: Za pět pane, za PĚT!

Potom se nediv, že se tu lidi co jim to "funguje" hádají s Tebou, co tvrdíš, že to nefunguje! Dokud neuznáš, že Tě ve škole naučili nesmysly, tak se o tom s lidma, co by Ti třeba i byli ochotni "tu věc" ukázat, vůbec NEBAV!

Co se týče magnetů a "strojů" ochlazující okolí JÁ TI ZAKAZUJU TYTO PŘÍSTROJE KOMENTOVAT, protože jsi svými vědomostmi ÚPLNĚ MIMO. Mám Ti to napsat třeba ještě TUČNĚ?
Bavím se pouze s lidmi, co umí číst a psát.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

kradení fóra pro sebe moderátorem

Příspěvek od Akord »

... berte prosím také jako napomenutí

2011-02-05 13:18 Edit: Před čím? Aby se nenaplnily Vaše vyhrůžky, že toto vlákno (nebo fórum?) opustíte? Nebo že po sobě smažete příspěvky, které nás mají "zachránit"? Je to pouze Vaše počínání a Vaše volba. a.b

Pred tím pane, že nenapíšu dále nic, považuju to za hrubou neúctu vuči mé práci zde.
Puvodní obsah je tady: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1948

Vážený pane adame, To se stalo snad poprvé, že moderátor smazal text, na který pak reaguje.
Napsal jsem neco v tom smyslu, že se chováte arogantne, když upíráte prostor jiným názorum s vecným obsahem, a tím se na verejném fóru chováte jako sekta. Pokud chcete hledat nevhodné slovíčka, tak začnete u sebe a svých príznivcu, jinak meríte dvema metry. Pokud máte problém s kvalitou mých príspevku, tak já se mohu začít odkazovat na tohle vlákno jako vlákno, nebo Tému šarlatánu a své príspevky adresovat jinam. To je také má volba, poradím se o tom snad s Rivalem. Zatím se chováte jako manažér, který se chce zde chovat jako šéf celého magnetismu a pritom na to zjevne nemá jak teoreticky, tak ani prakticky.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

akordova obhajoba

Příspěvek od Akord »

Edit: [110206/2333] ... Akorde, tímto jsi se dopustil několikanásobného (navíc již poněkolikáté) hrubého porušení chování člena administrace na vnějším fóru (mimo oblast určenou pro moderátory) ...

... dobrá, chceš to probírat veřejně, máš to mít !!! ... podávám tímto Rivalovi návrh na odejmutí Tvých VEŠKERÝCH MODERÁTORSKÝCH PRÁV (délku trvání trestu ponechám na něm) ... a pokud budeš i nadále veřejně cíleně diskreditovat činnost ostatních členů administrace (jakýmkoliv způsobem), popř. vyvolávat dohady o nefunkčnosti fóra, tak si k tomu můžeš ještě vysloužit i BAN !!! ... A. ...


---------------------------------------------------

No a co kontroluju, tak pred chvílí meli v moderátorském vláknu práva Rival a AaF, a teď je tam mají všichni. Tož asi tak. Proč bych si takové historky vymýšlel, nejsu cvok jako nekterí, jen me to obírá o čas.

... Akorde, netrpíš náhodou nějakou schýzou ??? ... :shock: ... v moderátorském vlákně mají odjakživa všichni moderátoři !!! ... vždyť Ti tam třeba před několika dny nechal v tvém příspěvku vzkaz Iv (což by bez moderátorských práv šlo asi těžko ... :roll: ) ... a Ty sám jsi tam dneska skrz příspěvky jiných docela hezky vytapetoval touto barvičkou ... :D ...


1. Protestuju proti smyšlené a nedostatečne oduvodnené formulaci CÍLENÉ DISKREDITACE. Nedelám to, je to falešné obvinení. Pouze reaguju na prehnané a urážlivé reakce jiných členu.
2. Čekám od Vás omluvu za narčení z duševní poruchy. Jsem duševne zdravý a delat psychiatra Vám neprísluší.
Já jsem napsal, že jsem tam videl jednou pouze 2 moderátory, a pak všechny, co mi dalo duvod pochybovat o tom, jak to vlastne má být. Zbytek je logický dusledek. Také muže jít o technickou poruchu na kterékoliv strane včetne magnetického vlákna, a ne duševní, pane, máte Vy a Vaši spríznenci pro své výroky velmi slabou rezervu, a radši uprednostňujete urážky. Podle tohoto i hodnotím Vaše chování.
3.Nejsem si vedomý žádného hrubého porušení pravidel fóra a nebyl jsem na tohle dosud upozornený žádným z vedoucích moderátoru, krome Vás teď. Nikdy jsem dosud žádné oduvodnení hrubého porušení pravidel neobdržel, dokonce i Vaše formulace je ješte nedorešená, protože, má cílená diskreditace proste není pravdivá, je to čiste Váš výmysl, zlobte se, nebo ne.
4. Už mluvíte o trestu, a není pritom vubec jasné, zda bude oduvodnený, to je pane další urážka, a naopak Vaše cílená činnost s nedostatkem sebereflexe. Proč nerešíte a naopak osobní útoky smerující naopak na mne, to já považuju za cílenou diskreditaci od Vás. Až bude zde jeden metr, tak bude i slušná diskuse, takhle to chodí na fórech i jinde, a nemám s tím nikdy problém. Pri svých názorech na jiné se velmi často schováváte jeden za druhého, a to, co zde hledáte, individuality, máte velké potíže respektovat. Myslíte, že mi tím poškodíte, nebo pomužete čtenárum, když mi zrušíte prístup? Vy mne chcete porovnávat s nekým jako MFAAA, nebo dalšíma? Co ten odpad, co jsem musel od nekterých diskutujících snášet a prehlížet, ten Vám nevadí? To jste Vy nemusel, pane, a asi si nevzpomínáte. Vám proste z mého pohledu chybí patričná slušnost a nadhled na rešení jakýchkoli problému.
5. Napíšu ješte totéž co adamovi, který se podezrele rozplývá nad mou údajnou zbabelostí. Je velmi pravdepodobné, že príspevky s nickem Akord by žádný zbabelec napsat nedokázal. Drtivá vetšina z nich má čiste vecný charakter a statistice jsem v počtu na prvním míste. Zdá se Vám v porádku, že neumíte reagovat korektne a slušne na príspevek, který Vám prijde problematický? Že prispíváte k chodu fóra v mnohých oblastech méne, než já? Prosim, mužete mne vystrídat, jsem poslední, komu by to chybelo.
6. Co tak udelat konečne porádek, a namísto mé diskvalifikace napsat, kdo je který nick, nebo kdo používal více nicku?
Tady začnete, a pak uvidíte, kdo má a kdo nemá zájem na diskreditaci, zatím jednáte velmi povrchne.
To snad za ty mé 3 ružové rádky stojí, ne?


Záverem jsem byl moderátorem uprozornený v SZ, že pokud v zamčeném vláknu http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0798#80798 neco zmením, tak, že to bude považováno za hrubé porušení.

No a ptám se, jak tam mám neco zmenit, pokud tam zjevne nemám moderátorský prístup, a je to i zamčeno, proč ta obava? Povedené. Nad slušností vládne paranoja.

Aha-vlastne jsem asi správne nepochopil, možná byl myšlený muj vlastní text. To se také ješte nestalo, že bych otočil jeho smysl, nanejvýš upresňuju formulaci.
Ale ta schizofrenie je dobrý nápad. Je nad slunce jasné, že tady existovali schizofrenní nicky, a možná ješte existují - jedna osoba více nicku. Tohle rešte a vyslovte jim návrh na BAN verejne jako mne. Byl bych moc zvedavý, kdo má zde čistý štít.

No a jedna z oblíbených Nohavicovek:

NA VIRTUALLY !




Vítej příteli na internetu
V zemi blogů diskusí a četů
Na tribuně nejchytřejších hlav
Zmáčkni enter a dobře se bav
Mudrlantů je tu stejně jako volů
Všichni sedí u jednoho stolu
Tváře zakrývá jim jejich nick
Každý druhý darebák a podvodník

Zblízka i zdáli
Na Virtually

Jsou tu úředníci jen v pracovní době
Kluci co si to dělají sami sobě
Zákulisní znalci velkých kauz
Prý sem chodí i prezident Klaus
Slečna co má slovník jako bordeldáma
Malý černý vzadu který plive jako lama
Pan inženýr ba i místní drbna
Jeden z Velkých Popovic a druhý z Vrbna

Zblízka i zdáli
Na Virtually

Někdo zpívá jiný jenom štěká
Někdo chce být první a tak o půlnoci čeká
K někomu vedou všechny nitky světa
Někdo neví jak vypadá česká věta
Tenhle snědl hovno Šalamouna
Ten je majitel zlatého rouna
Každý má tu svou za jedinou
Jsme tu prostě jednou velkou rodinou

Zblízka i zdáli
Na Virtually

Války se tu vedou v různé masce
Tuneláři proti pravdělásce
Oranžoví proti modrým ptákům
Bolševici proti estébákům
Když tě něco tlačí prostě si tu ulev
I když jsi jen osel řekni Su lev
Vyceň chrup a vzhůru do boje
Na četech jak v životě to je

Zblízka i zdáli
Na Virtually


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

kdo delá co ?

Příspěvek od Akord »

V moderátorském vláknu jsou v nadpise uvedeni tito moderátori:
Moderátoři Rival, sano, martinq, Waldes, A(&F), Iv, Merlin, belamachina, Akord, sao, adam.benda, chiq, JiMi, Pego, aNONym, Gabča

1. Ptám se, který moderátor má dosah na které vlákna?

2. Který moderátor má kompetenci zakázat sporné osobe prístup do vetšiny tém a vláken.

3. Proč dotyčná osoba nemuže diskutovat pod mým vláknem, nehož jsem moderátor, a nemám se spornou osobou žádný konflikt.

4. Proč mi nebyl prístup do veškerých magnetických vláken ani po 2 týdnech vecne zduvodnený a termínove vymezený (porušení prezumpce korektní diskuse, argumenty nejsou faktické, pouze subjektivní domnenky).

Je zde odhaduji tak 12 aktivních moderátoru, a není jasné který má kompetence jenom pro své vlákno, a který i pro jiná vlákna, rád bych mel v tom jasno, otázku kladu verejne, protože tahle odpoved zajímá i čtenáre a otázky jsou moderátorsky prakticky rovnocenné a vecné. Nereaguju v boxovárne, protože to nepovažuji za neutrální prostor, nekolikrát se ukázalo, že ani tam nejde o férovku, ale plivačku bez úcty k souperi. Tohle vlákno s tímto názvem jsem založil, je zde na podobný účel dostatečne dlouho a bez výhrad, a otázka je stále aktuální.


Odpovědět

Zpět na „Akord“