Etikoterapie

Léčebné postupy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Etikoterapie

Příspěvek od Palo »

Převzalo z Parazitů - založeno nové téma:
jarda ovčák svitavy píše:Myslím, že jste uhodili hřebíček do žeber....
Vliv stavu duše na stav těla je velice podceňován a zlehčován. Klasická medicína o duši nemluví, možná psychologie občas zaškobrtne.
Etikoterapie....... je to neuvěřitelná síla a neuvěřitelná možnost být lehčí. beru to jako největší herdu do zad mého života.
mluvím o tomhle. http://www.etikoterapiecindler.cz/zdravi.php
Je to vnitřní až intimní záležitost, takže kdyby někdo nechtěl nosit kůži natrh, klidně SW500@seznam.cz.
Je to opravdová úleva od tíhy na prsou.
Nutno poznamenat, že.... možná budu mizerně citovat mistra........pokud celý život žijeme ve vlhku a nepoznáme pocit sucha, tak ani netušíme, po čem můžeme toužit. Jakmile okusíme pocit hřejivého sucha, pak nám nedá, abychom ten pocit nevyhledávali častěji.
Materialisty upozorním, že to není o relativní vlhkosti a mokrém oděvu...
Jsou týpkové, co si nikdy nepřipustí možnou pomoc zvenčí. Pro ty nezbyde, než se spolehnout na vlastní dokonalost. pro ty, kteří chtějí změnu....... Ti, kteří se nebojí natáhnout ruku pro pomoc je tento případ.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

etikoterapie

Příspěvek od 1220 »

I zlí jazykové říkají, že je dobrý :
http://www.etikoterapie.com/index.php?s ... s_doktorem
K.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Palo palo palo a ne jen ty....

Příspěvek od laik »

Až budeš "otevřenej" tak si kup pro začátek knihu "co s doktorem" ......
já ji právě čtu a ........no prostě ,úžasný myšlenky v tom nalézám............
je to sice věc co o ní vím už dlouho ,ale zase sem o tom začal hlouběji přemejšlet.......
....jarda má pravdu........
a i tobě by to hodně pomohlo ,určitě víc než přemejšlet o nějakým sáhodlouhým soupisu parazitů z nějakýho oberonu ......
tak už přestan nadávat na zdravotnictví ,který ti stejně nepomůže a ponoř se naplno do pochopení problému těla......


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
jarda ovčák svitavy

mno...

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Vlastně mne nikdy nenapadlo, že napíšu tohle:
Je strašně pošetilé léčit jakoukoli chorobu bez ohledu na duševní stav pacienta. Jasně, každej má chuť řvát, že je normální..... taky že je.
Etikoterapie umí vykouzlit úsměv i u hodně velikého bručouna a realisty. Jo, kdo mne zná, tak ví, že se telím celý život a máloco mne rozhodí. No jo, ale jsou věci mezi nebem a zemí, které k nám přišly dříve, než bychom mohli ovlivnit, a nebo jsme jen neměli sílu je od sebe odehnat. Musím upřímně přiznat, že jakékoli pokusy s fytoterapií, s homeopatikama a bůhví čím vším bychom chtěli bojovat neduhy jsou k prdu, když máme na duši závaží, které nám nedovolí dýchat tak svobodně, jak bychom jen chtěli. Znám regiment léčitelů , homeopatů a fytoteraeutů. Znám i mastičkáře i začíkávačku.
Vše bude k prdu, když nás mysl bude otravovat svejma úchylnejma představama a domněnkama, křivdama a bebínkama, které nemůžeme poslat do pr.... , páč jsou naše, a co znás pochází, jen to pravé může být......
Vlastně naše tělo je přišroubované k hlavě , a ta krom nějakých nosů a uší má i mozek. Od tamtud si bere tělo informace, kolik žluči, kolik krvinek, kolik tepů, kolik cukru........ játra nevědí nic, stejně jako slezina či žlučník. Vše musí mozek odkejvnout, jináč by vše chaos pohltil. Taky že pohltí, když tam máme guláš.Pak se kafrá o volných radikálech, o genetických dispozicích a.......o chemoterapii. Mám osobní zkušenost.......
Mrzí mne, že se nikdo neozve, páč nikdo nechce riskovat konfrontaci s idiotem, zvláště , když se jedná o vyloženě osobní záležitost.
Málokdo vlastně ví, o čem ta etikoterapie je.
Je to zvláštní směr, kterému příliš nerozumím, ale neuvěřitelně mi pomohl. Nejen mě, ale i mnoha mým známým, přátelům i kamarádům.Je to o neuvěřitelné úlevě, která přijde a teprve až přijde, tak pochopíte tu šílenou změnu.Vůbec mi nevadí, že netuším, jak vlastně ten etikoterapeut funguje, jak může poznat co mne kdy trápilo a jak se to podepsalo na zdraví.Stejně tak netuším, jak může přesně vědět, kdy moje máti začala holdovat alkoholu a tak vůbec.
Vlastně ten střet s etikoterapií na mne zanechal jedno důležité. Automobil můžete leštit jako šílenci, nalepovat tuningové polepy a stříkat perleťový lak.......je to úplně k ničemu, když se nepostaráte o motor, ventily a olej....současná medicína je pro mne vyloženě o té kastli. Že už se to nemůže hnout?? Umejt a přeleštit, někdy vyvařit lemy u blatníků.
Nejsem žádnej chytrolín, přesto vím, že ta vnitřní zatíženost či exponovanost jedince bude šílená. Jasně že si to sami nechceme připustit. Kdo by chtěl, že. Přitom o tom vůbec nemusíme vědět. Pouze naše podvědomí občas pustí do oběhu něco málo.... Z toho jsme tak akorát jelen. A o tom ta etikoterapie je. Je to fakt síla. Kdyby mi někdo před pár lety něco podobného vyprávěl, s huronským smíchem bych ho poplásal po ramenech, po tvářích a poradil mu, aby už nechlastal.
Dnes můžu být chytrej jako rádio, protože jsem si to zkusil a..... je to pocit, jako když si někdy takhle po obědě v neděli uvědomíte, že jste celý život chodili se slunečníma brýlema. Já osobně se svářecí kuklou.Ten chlop dokáže odstranit z vaší hlavy ten duševní chlívek, jehož přítomnost je neslučitelná s harmonickým souzněním těla i duše.
Přečetl jsem si po sobě tudlenc slátaninu a posílám ji pouze potřebným.S velikým sebezapřením.taky že jsem to slíbil. Vy nepotřební, dnes bez kamení.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mno...

Příspěvek od poota »

Hele Jardo,
dost mě štveš tím, že jsi Anonym, protože bych Ti občas, a třeba zrovna teď, docela s chutí přidal karmu. Takže aspoň obrazně +1 :good: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

tajemství....

Příspěvek od jarda ovčák »

Hele, nikomu to neříkej, ale díky sqělýmu kámošovi už nejsem anonym.
ale to mi je prd platný, páč se mi nechce přihlašovat. Zvyk je železná košile.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mno...

Příspěvek od Palo »

jarda ovčák svitavy píše:Vlastně mne nikdy nenapadlo, že napíšu tohle:...
Jardo, tak si představ, že jsem tu měl tchána a má stejný problémy s nohama jako ty. Tak jsem otevřel chytrou knížku od paní Clarkové a představ si, co tam je napsáno! Jde o problém přeměny kyseliny benzoové na tu kyselinu, co se usazuje v nohách... No věřil bys tomu? :) Stačí se vyvarovat tohoto konzervantu - kyseliny benzoové (nápoje, hořčice apod.). Sorry, že Ti to plácám sem :)

Jo a zvykni si se přihlašovat :)

K té etikoterapii... Neznám jí, nevím o co jde, nezajímám se o ni, ale v první řadě se chci zbavit parabreber a pak, když to nepomůže, tak se budu zajímat o tu vaši etikoterapii :)

Dáme si asi chlapci závody, kdo se zbaví dřív:

- já - chlamydie a parazitů
- laik - koktání a pohublosti
- jarda - problémy s nohama

Co vy na to? :) Vy volíte etikoterapii a já... budu do sebe něco ládovat :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: tajemství....

Příspěvek od Palo »

jarda ovčák píše:Hele, nikomu to neříkej, ale díky sqělýmu kámošovi už nejsem anonym.
ale to mi je prd platný, páč se mi nechce přihlašovat. Zvyk je železná košile.
No já Ti nevim... Nepíšeš při každým příspěvku jako anonym kontrolní kód? To je totiž větší utrpení než se jednou denně přihlásit :D nemluvě o bezvadné funkci, kdy se ti ukáže, co jsi ještě nečetl... a karma pro zábavu a soukromé zprávy pro lepší komunikaci...
No vidíš, jak ti ta karmička hnedka hezky naskakuje ;) budeš rekordman zisku karmy za určité období :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: tajemství....

Příspěvek od poota »

jarda ovčák píše:Hele, nikomu to neříkej, ale díky sqělýmu kámošovi už nejsem anonym.
ale to mi je prd platný, páč se mi nechce přihlašovat. Zvyk je železná košile.
Tak už jsi to ode mně schytal nejen obrazně.
A prozradím Ti na oplátku taky jedno tajemství, aneb kterak se sklerotik nezapomene přihlásit.
Dělá se to tak, že když se Ti podaří trefit myší na tom dvojřádku to poslední slovíčko Přihlásit, tak se dostaneš na nové okénko, kde je mimo řádek pro nick a řádek pro heslo, taky ještě řádek "Přihlásit automaticky při příští návštěvě:" a za tím je takový mrňavý čtvereček. Jestli se Ti podaří trefit myší i do něj, tak se zaškrtne a rázem máš po potížích s přihlašováním. A na to si klidně můžeš zvyknout, je to docela snadné, například ani já jsem se "nezapomněl" přihlásit ani jednou :D .
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

jo,

Příspěvek od jarda ovčák »

Těch parazitů budu mít jako stará ovce, to mi je jasný. taky nepočítám, že by bylo něco samospasitelný. Navíc jsem měl dnu jako kráva, a kopec jiných.... většinu toliko díky nervovému vypětí, jemuž jsem byl po léta vystaven.Nu, a tak bude třeba kombinovat. Koktejlu od tebe mám dost, takže šetřit nebudu.
POOTA,tak to jsi mne dostal. tyhle finesy nezvládám. Zítra bude suchý i mokrý nácvik.Zítra jedu kontrahovat 5000 kadlátek, tak umejt, vyčůrat a.... Abych tam neblábolil nesmysle.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mno...

Příspěvek od Ilem »

Palo píše: Dáme si asi chlapci závody, kdo se zbaví dřív:

- já - chlamydie a parazitů
- laik - koktání a pohublosti
- jarda - problémy s nohama
Výsledek ti řeknu hned. Ty se dřív zbavíš Chlamidie a parazitů, ale vyléčení budou dřív Laik a Jarda. Ty totiž nebudeš vyléčen, jen se zbavíš breberek. Až pochopíš ten rozdíl, pochopíš, o čem tu celou dobu melu a už mě to přestává bavit, bejt to někdo jinej, už bych se na to dávno vykašlal.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mno...

Příspěvek od Palo »

Já pochopil. Když má někdo zdravotní problémy typu "špatně se mi dýchá", tak je podle Tebe lepší zvolit "čárymáry" než zjištění parazita, který to způsobuje. Né kašli na to, jeden z nás v tomto smyslu zřejmě chybuje, a kdo to je, ukáže čas. Jsme oba přesvědčení, že máme pravdu. Prostě se musíme jen vzájemně pochopit. Nejde přece o to dojít ke stejnému názoru :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

česnek

Příspěvek od Palo »

Stejně skončíme všichni na česneku:

http://www.celostnimedicina.cz/vsechno- ... sechno.htm

Harmonizuje i působí proti parazitům :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

eteikoterapia

Příspěvek od Jayo »

I ja zastavam nazor, ze telo je len obalom duse. Najprv etikoterapia, potom likvidovanie fyzickych parazitov. Najprv duchovny rozmer cloveka, potom emocie a myslenie. Potom fyzicke telo. Nie nutne postupne, da sa aj subezne. Pokial ides na to zvonka, zlikvidujes jednych parazitov, zachvilu mas dalsich. A stale nemas zdaleka tolko energie, kolko by si mohol mat. Nicmenej, niekto sa uspokoji aj s takym stavom, ked ho bavi stale cyklicky sa cistit od toho isteho, namiesto toho, aby si mohol naplno uzivat zivot.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eteikoterapia

Příspěvek od Palo »

Jayo píše:...najprv etikoterapia, potom likvidovanie fyzickych parazitov...
Anebo to střídat :) Česnek není přece zas tak drahý :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“