Germánská nová medicína

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Germánská nová medicína

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.

http://www.blip.tv/file/2173894/

Zajímavá teorie ;) Pojednává se tam o Dr. Hamerovi, který se zabýval psychickými problémy ve spojitosti s nemocemi.

S těmito psychickými důvody nesouhlasím - tedy jako jedinými příznaky nemocí ;) Např. diabetes je údajně způsoben "hnusem", tedy když jsme něčím zhnuseni... No nevím, podle Clarkové je diabetes způsobem motolicí na játrech... A navíc by mi mohli vysvětlit, jak se mohou vyskytnout vrozené nemoci...

Ale jsou zajímavé další názory, jako např., že ultrazvuk způsobuje poškození jater, a třeba že viry neexistují...
Naposledy upravil(a) Palo dne úte 09 úno 2010 14:12, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od hanka »

Palo píše:http://www.blip.tv/file/2173894/

Zajímavá teorie ;) Pojednává se tam o Dr. Hamerovi, který se zabýval psychickými problémy ve spojitosti s nemocemi.

S těmito psychickými důvody nesouhlasím ;) Např. diabetes je údajně způsoben "hnusem", tedy když jsme něčím zhnuseni... No nevím, podle Clarkové je diabetes způsobem motolicí na játrech...
Řekl bych, že se ještě uvidí ;)
Myslím, že tahle teorie je hodně zajímavá.

Ten "hnus" u vzniku diabetu si ještě budu muset přebrat, co se tím myslí, ale je 100% pravda, že jsem cukrovku dostala po hodně silném psychickém hnutí!. Nevyptávala jsem se jiných diabetiků, jsou to obvykle tak silné osobní prožitky, že o nich člověk nechce mluvit, ani si je připomínat, někteří je asi dokonce "zazdili".
Co vím o dvou dalších případech z okruhu mých známých, tak: jedna pětiletá dívenka dostala cukrovku poté, co ji srazilo auto a ona prožila hodně velký úlek. Druhá žena dostala cukrovku v dětství po silném úleku když se topila v moři. Mimochodem u mně to byl taky děsný úlek, když mému blízkému člověku šlo znenadání o život a já se mu ho snažila zachránit (mimochodem, podařilo se mi to!). Takže bych té nové medicíně věřila. Chce to ale více informací.

Zdravím, Hanka.
____________________
Slunce v duši.


jarda ovčák svitavy

nesmysl....

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Cukrovka je nemoc utrápených lidí.mají ji přesně ti, co se sami sebe týrají představama, domněnkama, výčitkama , smutkem, strachem a vnitřním utrpením. Jednorázové utrpení či šok to zcela evidentně nezmůžou. Jedná se o psychosomatickou nemoc , která končí smrtí stejně samozřejmě, jako nádorové onemocnění.
Změňte způsom myšlení a životní postoj a pak sáhněte po glukometru. Zbytek je omáčka.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od poota »

Palo píše:..Např. diabetes je údajně způsoben "hnusem", tedy když jsme něčím zhnuseni... No nevím, podle Clarkové je diabetes způsobem motolicí na játrech...
Mám vždycky radost, když se mi podaří skloubit dva protichůdné názory.
Co kdyby takhle ten "hnus" či silné pohnutí mysli bylo příčinou toho, že játra "dopustí", aby se v nich mohla usídlit potvora motolice?
Ona Hulda Clark za příčinu toho "usídlení" považuje přítomnost rozpouštědel v těle, ale je docela možné, že pokud jsou játra "v pohodě", tak tělo těch rozpouštědel dokáží zbavovat. Pokud jsou naopak "stresovaná", může to mít vliv na jejich schopnost ta rozpouštědla vyloučit, takže se v nich koncentrují, čímž je oslabí, což vyhovuje motolicím.
Je to jenom taková moje zcela soukromá úvaha, kterou bych jen velice nerad někoho viděl přijímat za sebeméně čímkoli dokázanou.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: nesmysl....

Příspěvek od hanka »

jarda ovčák svitavy píše:Cukrovka je nemoc utrápených lidí.mají ji přesně ti, co se sami sebe týrají představama, domněnkama, výčitkama , smutkem, strachem a vnitřním utrpením. Jednorázové utrpení či šok to zcela evidentně nezmůžou. Jedná se o psychosomatickou nemoc , která končí smrtí stejně samozřejmě, jako nádorové onemocnění.
Změňte způsom myšlení a životní postoj a pak sáhněte po glukometru. Zbytek je omáčka.
Promiň, jardo ovčáku, tentokrát se snažíš mít pravdu za každou cenu. Cukrovka je můj osobní problém a kdy a za jakých okolností jsem ji dostala, vím nejlépe já sama! Bylo to přesně před 21 lety tak, jak jsem to popsala. Shodou okolností jsem krátce před tou událostí byla na vyšetření krve, kde mi mimo další byla zkontrolována i glykémie - byla normální. Za dva měsíce po této události jsem při druhém vyšetření už měla zvýšený cukr a dalším vyšetřením mi byla zjištěna cukrovka. I další dva případy, které jsem tady uvedla, jsou tutovky!!! Je vidět, že mě neznáš, jsem velice opatrná s jakýmikoliv úsudky a nikdy bych si nedovolila veřejně tvrdit věci, o kterých nic nevím!
Takže zbrzdi, prosím Tě, a neznásilňuj moje myšlení svými domněnkami. Uvědom si, prosím, že nemusíš mít vždy a za všech okolností pravdu - vidíš, to je zase Tvůj problém, změň způsob myšlení a životní postoj , já to udělala, 20 let na sobě pracuju a přesto si nemyslím, že jsem pobrala všechnu moudrost světa a už nemusím brát nikoho a nic v úvahu. Zůstávám otevřena jiným myšlenkám i nadále. Jak říkám, neznáš mě, ani můj život a Tvoje poslední věta byla ale hodně bezohledná a necitlivá - přitom se jedná ZCELA EVIDENTNĚ pouze o Tvůj osobní názor. Ujišťuji Tě, že je mylný a hodně prozrazuje o Tvé povaze!
_________________
Slunce v duši.
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 09 úno 2010 13:59, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od hanka »

poota píše:Mám vždycky radost, když se mi podaří skloubit dva protichůdné názory.
Pooto, a já mám radost z Tvých příspěvků :lol: . Už několikrát jsem říkala, že si vážím Tvých úvah a potvrzuješ to neustále - co říkáš na tvrzení přednášejícího o virech :D ?, vzpomněla jsem si na Tebe, Ty sis to odvodil taky tak :D :good: !

Zdravím, Hanka.
___________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nová medicína ?????.....

Příspěvek od laik »

Zdravím
Tak po shlédnutí dloooouhýho videa ,jsem se dověděl ,že základem této jeho "nově" vynalezené medicíny
je pochopení příčiny vzniku nemoci a naučení se žít v harmonii ze sebou samým a se svým okolím.......
(to oběvil ameriku) :lol: ....
No trochu mě to připomíná etikoterapii......
:bye:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od Palo »

No osobně nechci psychiku úplně zahazovat, ale nelíbí se mi názor, že všechny nemoci jsou dané psychikou. Souhlasím s tvrzením, že některé nemoci jsou kombinací několika faktorů, jako například parazité a psychika. Osobně mám podezření, že parazité spí a čekají na svoji příležitost (změna biochemie těla v závislosti na psychice), kdy se probudí. Nezměnil jsem názor od založení tohoto vlákna, jen upřesňuji to, co jsem ze začátku napsal.

Tedy zastávám názor: "Zbavme se cizopasníků a nemusíme se bát psychických náročných situací" ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od poota »

To hanka:
Ta přednáška je na mne moc zdlouhavá, omlouvám se. Raději čtu, to mohu dělat tempem, které mi vyhovuje, takže je pro mě schůdnější si najít nějaké odkazy. Ale zajímavý názor je třeba tady:
http://deosum.com/Articles/244.aspx
Přiznám se, že mi trochu vadí, když je něco "germánské", stejně jako když je to "slovanské". Jako by mi bylo naznačováno, že je to "jiné", a taky rovnou i to "od čeho". A to tak nějak nemám rád. Víc se mi líbí, když se něco jenom nějak jmenuje, aby se vědělo, o čem je řeč. A čemu se to podobá a od čeho a čím se to liší, na to si raději přicházím sám.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od laik »

Palo píše:
Tedy zastávám názor: "Zbavme se cizopasníků a nemusíme se bát psychických náročných situací" ;)
Co to pozměnit na ,zbavme se psychických poruch a narušení a nemusíme se bát cizopasníků....

ps:a nedá si ten laik pokoj a nedá a pořád bude rejpat. :lol: :D :)

poota .měl sem stejnej pohled na tu přednášku ,vadilo mě že je to Germánské a že si uplně přivlastnil patent na objevení a samozřejmě ,"pro lepší pochopení si ještě kupte dvdčko které je u východu ze sálu a knihu".......
nevím nevím.....
v jádru má celkem pravdu ,ale nelíbí se mě jeho podání a vystupování......


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od Palo »

poota píše:...vadí, když je něco "germánské"...
Ze začátku to bylo vysvětlované ;) Jmenovalo se to jen "nová medicína", ale prý to kdosi zneužíval, tak se to pojmenovalo "germánská nová medicína". To, že pán není kreativní, mu nemůžeme mít za zlé :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od Palo »

laik píše:
Palo píše:Tedy zastávám názor: "Zbavme se cizopasníků a nemusíme se bát psychických náročných situací" ;)
Co to pozměnit na ,zbavme se psychických poruch a narušení a nemusíme se bát cizopasníků....
A co takhle "zbavme se všeho, co nám způsobuje psychické poruchy, narušení i cizopasníky v těle?" :lol:

Připomělo mi to tohle:

"Co mám dělat, aby se mi nezavirovával počítač?"
"Nepoužívejte počítač!"

:lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Germánská nová medicína

Příspěvek od hanka »

To poota:
No, Palův odkaz jsem si otevřela a přehrála v noci, ještě jsem neměla čas v klidu si vygooglovat další informace - Tvůj odkaz je dobrý, je vlastně shrnutím té přednášky.
I mně vadila ta prezentace, několikrát jsem to chtěla ukončit, ale nakonec jsem to se sebezapřením vydržela a pak jsem nelitovala. Zrovna tak ten název "germánská" medicina se mi vůbec nelíbí. Přesvědčila jsem sama sebe, abych nekoukala na omáčku ale soustředila se na obsah - a z tohoto pohledu to míním prozkoumat. Nerada něco šmahem odsuzuju, aniž bych pořádně věděla o co jde.
Zdravím, Hanka.
__________________
Slunce v duši.


jarda ovčák svitavy

no jasně....

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Hanko, klídek. vím moc dobře, o čem mluvím. specielně o cukrovce dvojce.
nesoudím nikoho, je to můj názor.sám mám cukrovku....... sice žádnej zázrak, ale ....
Neboj se, že jsem ten, kdo chce škatulkovat.
PRO PALO.... Já myslel, že to bude nějakej úlet s cyklonem B...TI GERMÁNI.... tyšiceletá říše....
Názor o mocném vlivu duše na stav těla se stává obecným.Je to další kamínek do mozaiky.Navíc nechápu, co je na tom osobního.
Leda to, že si nejsme lecos ochotni připustit. Já si jsem ochoten připustit téměř všechno, takže s tím potíž nemám.......


Hmm...

Re: nesmysl....

Příspěvek od Hmm... »

hanka píše:
jarda ovčák svitavy píše:Cukrovka je nemoc utrápených lidí.mají ji přesně ti, co se sami sebe týrají představama, domněnkama, výčitkama , smutkem, strachem a vnitřním utrpením. Jednorázové utrpení či šok to zcela evidentně nezmůžou. Jedná se o psychosomatickou nemoc , která končí smrtí stejně samozřejmě, jako nádorové onemocnění.
Změňte způsom myšlení a životní postoj a pak sáhněte po glukometru. Zbytek je omáčka.
Promiň, jardo ovčáku, tentokrát se snažíš mít pravdu za každou cenu. Cukrovka je můj osobní problém a kdy a za jakých okolností jsem ji dostala, vím nejlépe já sama! Bylo to přesně před 21 lety tak, jak jsem to popsala. Shodou okolností jsem krátce před tou událostí byla na vyšetření krve, kde mi mimo další byla zkontrolována i glykémie - byla normální. Za dva měsíce po této události jsem při druhém vyšetření už měla zvýšený cukr a dalším vyšetřením mi byla zjištěna cukrovka. I další dva případy, které jsem tady uvedla, jsou tutovky!!! Je vidět, že mě neznáš, jsem velice opatrná s jakýmikoliv úsudky a nikdy bych si nedovolila veřejně tvrdit věci, o kterých nic nevím!
Takže zbrzdi, prosím Tě, a neznásilňuj moje myšlení svými domněnkami. Uvědom si, prosím, že nemusíš mít vždy a za všech okolností pravdu - vidíš, to je zase Tvůj problém, změň způsob myšlení a životní postoj , já to udělala, 20 let na sobě pracuju a přesto si nemyslím, že jsem pobrala všechnu moudrost světa a už nemusím brát nikoho a nic v úvahu. Zůstávám otevřena jiným myšlenkám i nadále. Jak říkám, neznáš mě, ani můj život a Tvoje poslední věta byla ale hodně bezohledná a necitlivá - přitom se jedná ZCELA EVIDENTNĚ pouze o Tvůj osobní názor. Ujišťuji Tě, že je mylný a hodně prozrazuje o Tvé povaze!
Človek ktorý dlhšiu dobu ,,niečo" vlastní ešte neznamená , že tomu čo vlastní aj rozumie . Jardo je blišie k pravde a medzi nami , tvoj príspevok jeho slová to len potvrdzujú . P.


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“