Toxoplasmóza gondi ... ovlivňování psychiky ...

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: PORT - K čemu máme Rh faktor ?? ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... jejíž následky se však mohou projevit klidně až po desítkách let ...
To jo, ale nezoufal bych. Zase ten Hoffer se schizofrenií a céčkem. Když to dokázalo céčko, byť i jen v krátkém (cca 2 roky od prvních příznaků) rozmezí od propuknutí, dokážou to zajisté i jiné věci a některé nejspíš i líp. Považuji slovo nevyléčitelné za strašáka. Lezl jsem dnes po tom a domákl jsem se, že schizofrenie je velice moc ve spektru toxoplasmy. Vědi taky zjistili, že psychotika, která schizofrenikům ordinují, fyzicky ničí v těle toxoplasmu :D.
Problém je, že v podávaných dávkách to není dostatečná síla na vykynožení toxoplasmy a v silnějších to samozřejmě taky daleko víc kynoží pacienta a tudíž se to moc zvyšovat nedá. Neházel bych tedy flintu do žita a dovedu si představit, že i MMS a HCl si s tím taky dokážou poradit, stejně jako nejspíše i AHT a AMT. Zajímavá by byla i H2O2 terapie. Problém je, že léčit psychické nemoci, a tím myslím vyléčit, ne potlačovat příznaky, tady ještě prakticky nebylo, protože "zbláznění se " je přeci psychická nemoc a ne fyzická, že? :roll:

:) Oxidovat a vodíkovat zároveň a to tvrdě, a dohnat IS k akci AMT/AHT kombem. To by v tom byl čert, aby to tuhle sviňu i kde co nevybilo.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Toxoplasmóza gondi - různé kmeny ...

Příspěvek od A(&F) »

... např. z http://www.parazitologie.cz/akce/doc/sb ... nfekce.pdf vyplývá, že aby toho nebylo málo, tak TG je navíc několik různých kmenů, kdy až teprve teď nedávno se začalo s jejich dokumentací ...

... mmch, v ČR je momentálně prováděn světově unikátní výzkum TG (vedený MUDr. Ladislav Machalou, Ph.D. - infekční klinika, FN Na Bulovce, Praha), který by měl být dokončen v roce 2014 ... v čem však spočívá jeho unikátnost se mi bohužel vyšťourat nepodařilo ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Toxoplasmóza gondi - různé kmeny ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... tak TG je navíc několik různých kmenů, ...
To celkem je podle mne dost buřt. Škrkavek a vůbec střevních parasitů je taky hromada a AMT je sebere nato tata všecky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Toxoplasmóza gondi ... ovlivňování psychiky ...

Příspěvek od poota »

Naťukli jste mě tu hned dvakrát, takže mi to zase nedá :D
1. s nákazou se setkáváme pořád, ale onemocníme až tehdy, když to IS neustojí.
Z čehož usuzuji, že jsme zcela nutně byli původně ve stavu, kdy si s tím náš milý IS celkem hravě poradil.
2. schizofrenie a ostatní odchylky od zdravého chování jsou z kategorie duševních nemocí.

A už se mi zase vynořuje autopatie, která nás vrací do stavu našeho původního zdraví (kdy si s tím IS ještě uměl poradit) a zároveň řeší postupně naše zdravotní problémy, v čemžto postupuje od duševních (!) k fyzickým, od shora dolů a zevnitř ven, od novějších ke starším.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Toxoplasmóza gondi ... ovlivňování psychiky ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:schizofrenie a ostatní odchylky od zdravého chování jsou z kategorie duševních nemocí.
... nerozporuji, pouze doplňuji ... :D ...... "duševní nemoci" (krom vrozených, degenerativních změn a působení vnějších vlivů ovlivňujících psychiku) mohou tyto být způsobeny (/jsou způsobovány) i vlivem bakterií, virů, prvoků, parazitů, plísní, atd. (přímým působením na strukturu buněk, popř. vylučováním odpadních látek) nebo nedostatkem některých prvků (např. hořčík) a rovněž působením různých jedů, kdy dochází k intoxikaci organismu ...

... zajímavé je taktéž působení některých drog (prokázaně např. LSD), jenž naplno "otvírají" informační brány do duše (čití/vnímání), kdy z kapacitních důvodů může dojít k "datovému přemazávání" důležitých center mozku ... a tím pádem se dotyčný následně začne chovat jako "duševně chorý" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Toxoplasmóza gondi ... ovlivňování psychiky ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... nerozporuji, pouze doplňuji ... :D
Naprostý souhlas. I blbá chřipka nás psychicky ovlivní a to dost, ale není to nutně fyzickými změnami tkání. Pokud se podíváme na autismus, už o ty změny vyloženě jde. Podívejme se na šílené krávy, opět totéž. Udělá se nám kuří oko, pajdáme. Nadělá nám toxoplasma cysty v mozku, blbě nám to myslí a samozřejmě i automatické funkce trpí. Pro mne tohle není nijak nejasné.

Další věc je, že při výrazném poklesu IS se hibernující cysty dokážou rozškubnout a toxoplasma znovu zaplaví tělo a způsobí opětovnou akutní infekci. Stejně tak je zajímavé, že počet hibernujících cyst v mozku se pomalu zmenšuje v průběhu latentního období infekce. To pro mne znamená, že IS s tou infekcí bojuje neustále, i v latentním stádiu, ale nemá na to s ní rychle zatočit. To pak znamená neustálý, i když podklinický, chronický zánět v mozku, a dlouhodobé chronické záněty vedou často, ne-li vždy k rakovi. Mně ta mrcha připadá jako pěkný neřád.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Benik
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 30 bře 2013 16:56
Dostal: 1 poděkování

Re: Toxoplasmóza gondi ... ovlivňování psychiky ...

Příspěvek od Benik »

ahoj vsem... ja prodelal toxoplazmozu v mych 10letech... mel jsem uzliny vsude mozne... antibiotiky me lecili... jednu bulku mi odstranili a nyni ve 30letech kdy jsem silene oslabil svoji imunitu, tak si myslim, ze se mi opet zacala vykukovat... byl jsem na krvi s negativnim vysledkem... byl jsem na mereni na salvii a tam ji pani nasla na docela hodne mistech... dostal jsem zooinf a koupil si zapper... nemate nahodou nekdo taky podobnou zkusenost? na jake frekvenci zapperovat, nebo zda-li to vubec resit atd...

jinak mam jeste vlasovce, skrkavku a hadatka...

s doktori se uz nebavim, pac od Vanoc do me cpali 2mesice takove sracky az je mi jeste dnes po nich zle...


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Toxoplasmóza gondi ... ovlivňování psychiky ...

Příspěvek od martinq »

Toxoplasma frekvence v řadě za sebou 434Hz, 852Hz, 979.11Hz, 19665.89 Hz, 395KHz, první řada je po 3 minutách bez mezer, následuje 30 minut pauza, druhá vlna je po 7 minutách až 10 minutách na každou frekvenci, dle vlastního úsudku a množství toxinů, když ti bude moc špatně, dej 7 minut, když to bude v pohodě, nastav 9 - 10 minut ke každé frekvenci. Pauzu si dej dle potřeby a vlastního uvážení, já si dal v kuse i druhou řadu. Pij hodně vody, já si dal dvakrát tento postup, jednou elektrody na bocích (čištění potrubí), podruhé válečky v ruce. Jako poslední frekvence se doporučuje nastavit stimulaci vylučovacích systémů, hodně to zatíží játra a ledviny. Stimulace (podpora) imunitního systému je 835 Hz a endokrynní systém je 1537Hz.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Parasité útočí ... A chytře ...

Příspěvek od A(&F) »

... nalezeno na netu ... spíše pro zajímavost, jak to chodí u dalších druhů ...
paraziti 1.jpg
paraziti 2.jpg
paraziti 3.jpg


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Na plovárně u Ebena - s Jaroslavem Flegrem ...

Příspěvek od A(&F) »

(sice už to Palo dal do vlakna "Paraziti", ale nezaškodí, když to bude i zde)
... http://www.ceskatelevize.cz/porady/1093 ... m-flegrem/ ...

... Eben se tam místy šklebí přímo ukázkově ... :D :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Toxoplasmóza a vědi

Příspěvek od poota »

Přihořívá, přihořívá - voni snad na to taky jednou přijdou :D
http://zpravy.ihned.cz/c1-59450570-obje ... -s-kockami
Z článku vyplývá i docela důležitý poznatek, že bychom neměli jíst trus kočkovitých šelem - zase o jednu pochoutku míň :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pelyněk roční ...

Příspěvek od A(&F) »

... viz také Pelyněk roční ve vlákně "Bylinné recepty na rakovinu" ( https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120949#p120949 ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Toxoplasma gongi + genetické předpoklady = schizofrenie

Příspěvek od julietta »

Slavek Krepelka píše:S čím si už C dle jeho klinického výzkumu neporadí jsou způsobené fyziologické změny a ty už by bylo nutné adresovat nějakým postupem, který regeneruje tkáně, což znamená postupem, který nastartuje regeneraci poškozených tkání.
teraz som zbadala tuto temu. Minuly rok na diacome mi zistili Toxoplazmu gondiu, a tohto roku uz nie. Ale mna zaujima skor ako si to Slavku myslel s postpom pre nastartovanie regeneracie poškodených tkání.? Lebo u ma to zrejme uz je nutne riesiť.
o aky postup ide?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Toxoplasma gongi + genetické předpoklady = schizofrenie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: ... Ale mna zaujima skor ako si to Slavku myslel s postpom pre nastartovanie regeneracie poškodených tkání. ...
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 65#p120965

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

V kočičí kavárně na Žižkově ...

Příspěvek od A(&F) »

... V kočičí kavárně na Žižkově si musíte hlídat dorty, ale odplavíte stres ... http://hobby.idnes.cz/prvni-kocici-kava ... zlicci_mce ... :shock: ... :roll: ...

... že by se u mě začínala projevovat "Felinofobie" ??? ... :D ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“