Mentální Ozdrava

Léčebné postupy.
Odpovědět
mahatma

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od mahatma »

Slávku, väčšinou pracujem na diaľku... takže nejaké svalové testy ťažko robiť. často ani moji klienti nevedia že s nimi niečo robím. nejde o preprogramovanie podvedomia aby človek prestal poškodzovať sám seba, ale o preprogramovanie hodnôt systému tak, aby sa odstránila anomália ktorá spôsobuje problémy. ale tá Wiliamsova metóda vyzerá zaujímavo, skúsim ju, či takéto preprogramovanie je naozaj vytvorením nového návyku myslenia a konania bez samovoľných návratov k návykom pred zmenou. lebo iba ak preprogramovanie vedie k vytvoreniu nových návykov myslenia a konania, je iba vtedy je preprogramovanie trvalým...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od Slavek Krepelka »

mahatma píše:Slávku, väčšinou pracujem na diaľku...
:spirit: :good: Perfekt. To jsi mne dostal. :laugh:

Vše nej, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Jasmuheen - Breatharian

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Bohužel je to jen pro Anglící. ale ačkoliv Australanka, je jí krásně rozumět nejen pro jasnou výslovnost, ale i pro vynikající výřečnost.
Tímto jsem odhodil veškeré výhrady, které jsem kdy k Jasmuheen měl. Je zlatá, protože ještě stále stoupá po schodišti poznání a mám pocit, že už to teď bere aj po dvou.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Astrál

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Spadla mi s uložto další príma knížka a perspektiva.
ASTRÁLNÍ PROJEKCE
Jak dosáhnout MIMOTĚLOVÉ ZÁŽITKY a co od nich očekávat
Robert S. Peterson

Asi jsem si o ni řekl, protože mi zodpověděla docela zajímavou otázku rozdílu mezi jasnovidnou projekcí a astrální projekcí, která mi s ohledem na Komissarova vrtala hlavinkou.

S laskavým pozdravem, Slávek
Přílohy
PetersonRobAstral.doc
(743 KiB) Staženo 145 x


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od poota »

Snad to nejdůležitější
RadujmeSe.jpg
RadujmeSe.jpg (26.3 KiB) Zobrazeno 4831 x
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Mozková stimulace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://www.alternative-therapies.com/at ... _huang.pdf

Bohužel english a ještě jsem neměl čas se tím pořádně prokousat a vyhodnotit si to po svém. Nicméně. Máme zde spojitost mezi především zvukovou, ale i optickou a elektrickou stimulací mozku dannými frekvencemi. Jako ve všem, je v klasifikaci mozkových vln pěkný bordel a neodpovídá abecední posloupnosti. Navíc se zdroje i poněkud rozcházejí v rozsahu frekvencí patřících jednotlivým kategoriím, ale pro přehled to, jak to je používáno snad většinou a hlavně poslední dobou. Beta - Gama nejasnost v rozhraní vypadá na pozůstatek dřívějšího kompletního ignorování frekvencí nad cca 25 Hz, jakožto významných.

Delta 0.1 – 4 Hz
Theta 4 – 7 Hz
Alpha 7.5 – 12.5 Hz
Beta 13 – 30 Hz (jsou zdroje které uvádí Betu až do 60Hz)
Gama 30 - 100 Hz (některé zdroje uvádí gamu již od 27 Hz)

Zatímco Théta a Delta se nejeví jako příliš plodné (záleží na zdroji info, některé dost propagují právě horní Thétu 6-7 Hz) , Alfa se jeví jako poněkud plodná, Beta jako celkem neplodná a Gama opět jako dost plodná pro zlepšení psychických i fyzických stavů stejně jako schopnosti učení se a zvýšení inteligenčních analytických schopností. Kombinace Alfa a Gama vypadají na nejplodnější kombinaci. V papíře se zároveň projevuje dost znatelný rozdíl ve výsledcích při dlouhodobém působení. Ne na jedno sezení, ale opakováním stimulací. Zde bych si dovolil připomenout něco ze Silvovky. Jsem si celkem jistý, že pokud by člověk během stimulace měl řekněme pravou nohu za krkem atp., bude to pro podvědomí fungovat stejně jako dotek tří prstů ruky u Silvovky. (I.P. Pavlov - podmíněný reflex, nikoliv hluchá blecha)

Gama je podle těchto výzkumů řízená především pocitem soucitu. V Bengstonovi je uvedeno, že léčitel a vědma Mayrick byl na encefalografu schopen zmáknout mozkové vlny od Alfy přes Betu až po Gamu najednou. Parapsychologický ústav (o kterých je mi dnes už jasné, že jsou to mucholapky na potlačování těchto jevů financované ortodoxií, ne na jejich zkoumání, alespoň s tím, co je k dispozici pro kmány) v Meyrickově případě prohlásil, že obě EEG mašiny, na kterých Meyricka testovali, musely být zaručeně vadné, protože to prostě není možné!!!. Podobně byla v jiném takovém ústavu prohlášena za vadnou mašina, na které Mayrick předváděl, jak dovede zrychlit a zpomalit (dva pokusy) radioaktivní rozpad izotopu snad cesia.

Nicméně Bengston se zmínil, že Budhističtí mniši dokáží přesně tohle a dokonce i English Wiky se o tom dnes již také zmiňuje http://en.wikipedia.org/wiki/Gamma_wave a potvrzuje to i s tím, že stejně tak pracuje mozek vycvičených lidí při snímání pomocí MEG (MagntoEncefaloGrafy) vylučující Siflisovské námitky, že EEG není spolehlivé.

Tenhle papír se asi nezmiňuje (jen jsem to prolítl) ale jeví se mi, že lze skutečně nahodit celou škálu najednou. Gama vlny ovlivňují především vizuální kortex, což je velice důležitý poznatek pro :laugh: jasnovidce. (Další english odkaz je zde, i když velice stručný http://www.transparentcorp.com/research ... -waves.php ) Jeví se mi, že opakování stimulací funguje podobně jako opakování meditací, ale jde o podstatné urychlení procesu vyvolávání si patřičnch stavů a to i za plně bdělého stavu, nejen v meditaci. Stav se pak stává návykovým s tím, že podobně jako u Silvovky se lze dopracovat, a to relativně rychle během nějakých dvou měsíců, ke schopnosti se uvést do neodiskutovatelně jasnovidného stavu na povel. Z toho už taky více méně plyne, že pokud se člověk snaží o astrál, opakované používání binaurálních a vůbec frekvenčních stimulací se může stát vynikající pomůckou, zatímco jednorázově tato stimulace nemá veliký efekt na většinu lidí, i když na některé ano.

Sečteno a podtrženo mi vychází, že kombinace 10, 20 a 40 Hz je někde tam, kde bude stimulace nejůčinnější.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mahatma

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od mahatma »

Slávku, už hodne dávno som čítal nejaký materiál, že podobné výskumy robili Rusi so šamanmi a inými objektami so silnými parapsychologickými schopnosťmi. zistili, že ich mozog dokáže produkovať celé spektrum Delta až Gama súčasne. tento stav nastával u šamanov pri tranze a u tých ostatných vtedy, keď ovplyvňovali nejaké situácie na diaľku... Rusi mali už niekedy v osemdesiatych rokoch vypracované tréningové programy na tréning mozgu a rozvoj schopností, ale to spadalo pod utajenie. nejaké tréningové programy som vyvinul a výsledky sú viec než zaujímavé. mozog sa dá trénovať ešte lepšie ako svalstvo...
presne ako píšeš, je jasne dokázané ( uvádzajú to aj mnohé mystické texty a školy) že trvalé preprogramovanie mozgu trvá 40 dní aktívneho každodenného intenzívneho tréningu... keď to človek fláka ( iba pár hodín denne), tak to trvá 60 - 90 dní každodenného tréningu.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od poota »

mahatma píše:.. trvalé preprogramovanie mozgu trvá 40 dní aktívneho každodenného intenzívneho tréningu... keď to človek fláka ( iba pár hodín denne), tak to trvá 60 - 90 dní každodenného tréningu.
Silvova metoda uvádí i prakticky dokazuje, že rozhodující je celkový čas, strávený v "hladině" a uvádí jeho nutnou délku 13 hodin. Zajímavé je, že tento čas je nutný jak pro "naučení" se celé Silvově metodě, tak i pro pouhé naprogramování třeba jen jediné techniky komukoli Silvovou metodou nedotčenému - například naprogramování mechanizmu, který spustí zastavení nastávajícího epileptického záchvatu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
mahatma

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od mahatma »

Poota, každý hovoríme o inom. ja o trvalom preprogramovaní fungovania mozgu, nie naprogramovaní jednej techniky. vychádzam zo svojich skúseností,aj zo skúseností Norbekova. dal som dokopy program pre ženy (páry) , ktoré plánujú počať potomka. viac o tom popisujem tu http://bezvazdravi.webnode.cz/program-restart/


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj zareagovala bych jen poznámkou na 1.odstavec uvedeného odkazu na článek, jehož autor píše : Na tento svet každý z nás prišiel s nejakou genetickou aj energetickou výbavou, ktorú sme zdedili po rodičoch.....
Přicházíme na tento svět se SVOU výbavou a nějakém energetickým potenciálem ,rodíme se rodičům a do rodiny abychom se něco naučili a zpracovali a je to do vibračně podobného prostředí k duším , se kterými si máme co předávat.Z toho pak plyne naše podobnost.Samozřejmě , že nás prostředí rodiny a výchovy tvaruje .Své schopnosti i neschopnosti si ale neseme z minula .Již od prenatálu ale můžeme nachytat dost negativních vlivů už z myšlenek , slov a činů rodičů, které se s námi pak nesou celým živote, Stačí jen , že dětská duše vnímá to, že je nechtěná a ovlivní to celý její život na podvědomé úrovni.
Dle Lazareva , který při léčení vidí energetické pole a jeho deformaci,je mu dovoleno často vidět i příčiny deformací pole dítěte .Jak nějaká emotivní myšlenka matky,které bylo někdy ublíženo třeba zase její matkou se přenáší do pole dítěte a pole se deformuje.Samozřejmě že tento přenos lze zastavit, pokud si to člověk uvědomí.Jde doslova pak už o programy ,které pokud si neuvědomíme předáváme dál.Stačilo by přitom být ve střehu a dávat si pozot na myšlenky a slova .Emoce .To jen pro doplnění, jak to vnímám prostřednictvím jiných autorů a jejich zkušeností .Totiž když si uvědomíme , že vše co si přinášíme je dle karmy naše , přebíráme za to vlastní odpovědnost a neříkáme ....za to nemohu , to mám po tatínkovi :-)L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
mahatma

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od mahatma »

LenkaX, ďakujem za názor. citujete Lazareva, že vidí... ja tiež vidím, nie iba energetiku a jej poruchy, ale aj jej príčina a veľa iného. ľudovo sa tomu povie že som plne jasnovidný... viem prečo som to napísal tak ako to napísané je. vidím, že rodičia "dajú" svojim potomkom fyzické telo - kombináciou svojich fyzických tiel, aj zásadným spôsobom ovplyvňujú stav energetiky detí stavom svojej energetiky. neriešim k tomu to ezoterické pozadie o výbere, karme a pod., to nie predmetom článku. popisujem reálny stav. aj to ako reálny stav fyzického tela aj reálny stav energetiky organizmu zmeniť na najlepší možný stav. Reči o karme sú zbytočné. podstatné sú praktické kroky.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od LenkaX »

Omluva , přečetla jsem si jen 1.odstavec článku a šla jsem reagovat. Netušila jsem ,že jsi to psal.Ale souhlasím s tím , že stav v jakém se nachází oba rodiče v okamžiku početí ovlivní celkově zdraví dítěte se vším všudy , viz třeba omámenost alkoholem, nebo zdravotní neharmonie matky v hormonálním či jiném ústrojí.Také i přání a záměr početí hraje roli.Jelikož svět funguje v hierarchii Informace -energie -hmota ,tak je jasné ,že vše toto má vliv na nás v každém okamžiku:-)
DOSUD nevidím, říkam dosud jak radí Arkadij Petrov , a tak si vážím lidí co mají tuto zkušenost.Nedohaduji se a vyslechnu si.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
mahatma

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od mahatma »

ano, zámer pri počatí je dôležitý, preto je ideálne ak obaja rodičia realizujú napr. tento program pred počatím.jasnovidné schopnosti sa dajú trénovať, ten program je základ tréningu rozvoja vnímania. mám aj tréningový program na rozvoj schopností vnímania, výsledky majú tí čo makajú veľmi dobré. je z veľkej časti rovnaký ako popisovaný program reštart, iba cvičenia počas programu sú špeciálne zamerané na rozvoj kapacity vnímania


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od jirik.tk »

mahatma píše: Reči .... sú zbytočné, podstatné sú praktické kroky.
Do kamene tesat nebo alespoň na bílou omítku v obýváku napsat. A jsem rád, že se našel někdo, kdo podpořil zdejší mé občasné řeči o tom, "že praxe je strom zelený".


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mentální Ozdrava

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jirik.tk píše: praxe je strom zelený".
:spirit: :good: Nepochybně. Jak říkávala má matinka, lepší než slyšet je vidět, lepší než vidět je vědět a lepší než vědět je udělat. Akorát že málo kdo chápe, že první tři kroky se eventuelně projeví jako zbytečné.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“