Ionosféra - elektřina zdarma skrz Schumannovu rezonanci

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Ionosféra - elektřina zdarma skrz Schumannovu rezonanci

Příspěvek od Ondřej »

Prvně je třeba projít trochu teorie k pochopení, o co vlastně jde. Jak známo, je to Teslův objev. Na inetu je další, trochu jinačí způsob jak na to. (Lawrence Rayburn) Bylo by dobré, kdyby někdo postahoval všechny příspěvky (start zde http://www.freeenergynews.com/Directory ... index.html) a hodil to sem v zipu. Pak z toho budem ještě chytřejší.

http://es.geocities.com/enertec5500/English/
http://radiantenergy.tk -tady ty PDFka nějak přestaly šlapat.
http://energiaradiante.tk -šlapající PDFka ve španělštině zralé na překlad. Na překlad do EN prý nemají čas.

Pokud toto někdo zná a má o tom více informací, nechť vloží. Netvrdím, že tohle je zrovna ten "nej" způsob kterak ke kilowattům elektřiny přijít, ale je to jeden z těch jednodušších a na úspěch jistějších zařízení co na inetu jsou. Rozhodně lepší než slepá ulička typu solární panely nebo kogenerace. A navíc je nám skoro strkán pod nos. Abych pravdu řekl, tak si z podobně zaměřených zařízení (elektřina) tak nějak pořád nemohu vybrat... Netvrdím, že si s tímhle nejsme schopní poradit sami, ale oni to mají už hotový...
Kdo je zvyklý trčet u internetu, ať ho laskavě dál prohledává na další informace, fóra, repliky atd. Pochybuji ale, že se něco kloudného najde, je to celkem neznámé.

Napsal jsem jim něco v tom smyslu, ať mi laskavě fofrem dotlačí plánky v angličtině. To jsem ještě netušil, že chystají komerční výrobu. Odpověděl mi toto:

Od: Enertec <enertec2200>

Thanks for see my cultural contributions about the Ionospheric system

I send you some general photos of this antenna builded and in pieces, the first basic model get 5 KW of power there is the basical test circuit oscillator at 7,8 Hz in a protoboard
General information I can send is free such as this things
Specific and detailed information as how build a 5 KW antenna I can send but for exchange a cultural exchange, that can be for pieces and material I need for other systems this days I am working this days and I can send a listing of that pieces and components for that exchange

For the next year we are for launch to the market the first generator of this type, look a this web site

http://es.geocities.com/enertec5500/English/

And may be we can send one unit you can test

Our company is placed in Chile

Thanks, regards

Juan Arturo



No, tady poslal ten seznam. Zajímalo by mne, k čemu to všechno potřebují:

Hello, yes the commercial launching is a consequence of future projects we have, I don´t want in the past go in the creation of a market or a company for sale of this devices, I always think about Free energy it must be free no for sales, but many people change that view point without change the essence because for get more resources in research the best is build this type of generators and with that entries get the best for that researching
Thanks for include all this in your forum.

This is the exchange listing for send the detailed circuits and building guide of the first 5 KW antenna we build here, is not neccesary you send all the listing, only one thing is done, not all

* PC parts:

* Monitor LCD or TFT
* Laptop with Wifi included
* Plotter or printer for A2 or A3 format
* VHF band radio receiver card
* Wireless Hub or wireless receiver card for the 3,5 GHz band
* Satellite TV Card

* Electronic parts

* VHF receiver kit or Handy , ideal for all VHF range 140 MHz to 190 MHz
* VHF or UHF handies with at least 5 watt RF output
* Wireless telephone with at least 2 Km of
* Microwave Horn
* Video camera
* Digital photographic camera
* Accesories for astronomical telescopes (oculars, prisms,etc)
* Sextant or Level for medition of azimuth and elevation angles
* TV external antena for VHF band, channels 1 to 14
* GPS localizer
* Barometer
* Clock with altitude or atmospheric pressure sensor
* Car or UPS battery
* PAL to NTSC signal converter
* Citizen band transceiver base
* Portable Oscilloscope 2 channels

This things is not neccesary can be new

Meanwhile I am preparing the documents for soon sending, more photos and schemes I can send only accesories used by calibration in terrain such as the schumman receiver and RS232 for calibration of the transmitter and receiver of this antenna


Regards

Juan

Enertec


Takže, já bych jim mohl poslat nějakou zarostlou baterku, po kterých tady šlapu. Kdo pošle osciloskop a laptop?:) Ještě barometr po bábě by se našel. A kdo si troufne vybrakovat dalekohledy na Kraví Hoře?
Vážněji, kdo co máte a můžete obětovat? Kdo nic nemá až na penízky, které zaslané námi zvolenému, podpoří nákup nějaké té bazarové věci? (nejlépe pražákovi, tady v Kyjově toho moc neseženu, krom demižonů) Nebo zkusit jim poslat rovnou prachy? Když si představím kolik bude stát balík do Čile... vidím létat činčile.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Omlouvám se že zatím jsem se na uvedené adresy jsem ani nemrk. Ptáš se na co takových konin. Jen tuším že budou sestavovat, usazovat, instalovat anténu na 7,8 Hz což je nějaká rezonanční frekvence zeměkoule. Otázka jestli budou dělat anténu lambda(vlnová délka) celou , půl, čtvrt nebo jiný násobek.
Celovlnná anténa by byla 38 461 538 m dlouhá.
V tomto případě zapřu svou maďarskou národnost a prohlásím se za skota a asi s ničím nepřispěju.


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Ionosféra

Příspěvek od ElabsVracov »

Lajosi s tou anténou se mýlíš, tohle jsem stavěl před dvěma lety a perfektně to funguje, Tesla na uplně stejném principu měl auto(pokud se tomu tak dá říkat). Parabola soustřeďuje tok elektronových skupin směrem kolmo k zemi, anténou je vlastní atmosféra, průměr Země je 12756km, to máš protiváhu ke čtvrtvlné anténě :) Anténa je ionizovaný vzduch. Moje testy- napájení 12V šš, skupiny 22kV, modulace cca 16hz/14kHz. Na anténě jsem dostával asi 60kV a proti zemi proud asi 3-4A!! Tu misku co je na fotce jsem taky použil, ale po chvilce provozu se mi roztekla vířivými proudy. Je to jednoduché ale používání tohoto má hned dva podstatné zádrhely. Ovlivňuje dost rapidně počasí a strhává nebezpečné záření (GM počítač ukazuje záření asi jako plutonium :( takže bacha na to. ). Nechci strašit ale není to hračka pro neznalé.


habana

Re: Ionosféra -zdroj elektřiny zdarma skrz Schumannovu rezon

Příspěvek od habana »

Ondřej píše:Prvně je třeba projít trochu teorie k pochopení, o co vlastně jde. ... vidím létat činčile.

Hele, zatím žádnej balík do Chile neplánujte, přeložím ten španělsky psaný web, v jeho závěru je email adresa, kam se mají zasílat případné dotazy.
Státnici ze španělštiny sice nemam, ale pude to dobře, je to dost jednoduchý text, už sem na to juknul.
Chce to jen trochu času, kterej monumentálně teď chybí.
Tak mi to tak vychází, že bych se na to mohl vrhnout někdy na začátku listopadu.
habana


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

No to mě pos..! Pár kilometrů ode mne to "kdosi" už postavil.... Tak to je lepší výsledek než jsem čekal:) Asi by to mělo být v poho, když jsem zatím žádnou iontovou bouři nad Vracovem neviděl:) Takže co teď? Milane, ty by sis tohle jinak nechal pro sebe?


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Ale Tesla měl na káře jen jednoduchou anténu? A s takovým napětím přece nemoh napájet motor? Atakdále... Co kdybych přijel do Vracova na exkurzi? Řek bych, že to v té své velké krabici ještě máš. Vandl na nohy bych donesl :)


habana

Příspěvek od habana »

Ondřej píše:Ale Tesla měl na káře jen jednoduchou anténu? A s takovým napětím přece nemoh napájet motor? Atakdále... Co kdybych přijel do Vracova na exkurzi? Řek bych, že to v té své velké krabici ještě máš. Vandl na nohy bych donesl :)
HELE, KLUCI, DOMLUVME SE VŠICHNI NA NÁVŠTĚVĚ VRACOVA...TEDA JESTLI JAKO BUDEME VPUŠTĚNI, ŽEEE ??? :roll:
BYDLÍM SICE V PRAZE, ALE TUHLE AKCI BYCH SI NENECHAL URČITĚ UTÝCT, HEHEHEHE


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Co je to Vandl ????????????

Příspěvek od A(&F) »

Ondřej píše:... Vandl na nohy bych donesl :)


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

já taky !

Příspěvek od Mim »

Určitě bych za Milanem z Vracova vyrazil. :P Až se budete chystat, dejte vědět. :lol:


Však ono to půjde!!!
habana

Re: já taky !

Příspěvek od habana »

Mim píše:Určitě bych za Milanem z Vracova vyrazil. :P Až se budete chystat, dejte vědět. :lol:
:P Hehehe,
no myslim, že budeme všichni zklamaný, protože na nás pan majitel firmy nebude mít čas anebo náladu, anebo nebude moct najít krabice, nebo mu je někdo ukradne, anebo někdo ukradne přímo jehoooooooooooooooo :roll: ... a vsaďte se, že to tak bude. Jestli nee, tak sežeru vlastní fusekle i s botama.
howgh


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Milan

Příspěvek od Mim »

Milana si docela vážím. Hodně se pílel na tom, že se rozběhla tahle diskuse. Problém vidím jinde. Vždy to jen nakousne..... :? Žádná kvalůitní odpověď. Přesto má můj dík za diskusi a to, že mazal příspěvky a tváří se nadále tajemně mu promíjím. Kažký má svůj vlastní důvod.....Milane, buď svůj.....


Však ono to půjde!!!
habana

Re: Ionosféra

Příspěvek od habana »

ElabsVracov píše:Lajosi s tou anténou se mýlíš, tohle jsem stavěl před dvěma lety a perfektně to funguje, Tesla na uplně stejném principu měl auto(pokud se tomu tak dá říkat). Parabola soustřeďuje tok elektronových skupin směrem kolmo k zemi, anténou je vlastní atmosféra, průměr Země je 12756km, to máš protiváhu ke čtvrtvlné anténě :) Anténa je ionizovaný vzduch. Moje testy- napájení 12V šš, skupiny 22kV, modulace cca 16hz/14kHz. Na anténě jsem dostával asi 60kV a proti zemi proud asi 3-4A!! Tu misku co je na fotce jsem taky použil, ale po chvilce provozu se mi roztekla vířivými proudy. Je to jednoduché ale používání tohoto má hned dva podstatné zádrhely. Ovlivňuje dost rapidně počasí a strhává nebezpečné záření (GM počítač ukazuje záření asi jako plutonium :( takže bacha na to. ). Nechci strašit ale není to hračka pro neznalé.
Pane jo, 60kV a 3A....to ukazuje na výkon 180kW.... výkon takový pořádný větrný elektrárny.
Ještě mi prosím tě vysvětli, proč jako prý chodíš hákovat někam do práce hehehehe :roll:
Nějak podezřele všechno víš a všechno znáš, výsledky ale jaksi jsou jen v krabicích. Dost podivná situace 8)
No uvidíme, jak nás přivítáš chlapče, chceme se kouknout na vlastní bulve na ty tvoje úspěchy.
A možná tě pak i navrhneme na Nobelovku. :wink:


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro habana

Příspěvek od Mim »

Ta ironie je dost blbá.... Předně blbě počítáš a pak si pleteš vše dohromady.....Nechci Milana obhajovat až do krve, ale on se fakt snažil...je to poznat..... Dál už to nechám na něm....


Však ono to půjde!!!
habana

Re: Pro habana

Příspěvek od habana »

Mim píše:Ta ironie je dost blbá.... Předně blbě počítáš a pak si pleteš vše dohromady.....Nechci Milana obhajovat až do krve, ale on se fakt snažil...je to poznat..... Dál už to nechám na něm....
Poslyš, jestli počítám blbě, tak teda nevim.
...a co je na tom ironického, teda opravdu nevím.
Hovoří za mne pouze zkušenost, protože tušim, jak to bude. :cry:


Odpovědět

Zpět na „Dílna“