Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Orgonity

Příspěvek od martinq »

Jedna kamarádka mi pověděla, že již orgonity nepotřebuje, sama má již takové frekvence že ji orgonity brzdí :)
Naposledy upravil(a) martinq dne ned 09 říj 2011 21:08, celkem upraveno 1 x.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Frekvence zářiče

Příspěvek od martinq »

Orgonit je transformátor a generátor. Kde energie je, jakákoliv, tak jí orgonit upraví, kde je sotva znatelná energie, tam se orgonit sám přepne a generuje, vyrovnává a energetizuje/harmonizuje okolí.

Při výrobě záleží na frekvenci osoby, která jej vyrábí, nebeské ozvěně a materiálu, vše je o frekvenci a sladění. Koukněte se na astrální kalendář, jsou na každý den tři vibrace, roční, měsíční a denní když jsou harmonické mám zelený, příjemný den vhodný na soustředění, astrální cestování, duchovní práci, vynalézání, výrobu orgonitů. Když mám vlny, které se nulují mám neutrální den, je celkem jedno čemu se věnuji, jestli fyzické námaze anebo duševní, mám li disharmonické vlny určitě se nepouštím do vynalézání, ani výpočtů, ani výroby orgonitu a nedej bože práci v astrálu nebo podvědomí.

Materiál si pulzuje vlastní písničkou, vlnění jdoucí z nás je možno zesílit, obohatit, ale také neutralizovat, záleží na konstelaci vibrace denní, osobní a materiálu. Výpočet jsem na to nikde neviděl, lidi to buď cítí anebo je jim to jedno.

V el. obvodu by byl zaznamenán jako cívka, která uhlazuje signál.

Nosná vlna se může použít k zesílení účinku orgonitu a záření použitého kamene, nebo jen k zesílení pole volného kamene, kamen se omotá kvadrifilární, zatočenou cívkou a budí se pulzními kmity od 1Hz do 50Hz. Osoby s vnitřním tikáním na podobné frekvenci se rychle zharmonizují, osoby s nižšími vibracemi snášejí takové pole s bolestmi v oblastech hlavy a hrudníku, osoby s vyššími vibracemi jsou stahování a harmonizování na frekvenci použitého kamene, pole jim neni moc příjemné, ale jsou bez příznaků bolesti jako osoby s nižšími vibracemi.

Než vložím kameny do orgonitu je třeba je očistit a na sluníčku dobít, nebo pod pyramidou/parabolou. Z kamenů lze sestavovat tvary, tři čárky vedle sebe, čtverec, trojuhelník, nebo prostorové, třeba krychle, pyramidu.

Lze do osobních orgonitů vkládat i části sebe, kdo má štěstí může zalít zub moudrosti, pramínek vlasů, nehet, kapku krve nebo semeno - orgonit plodnosti
:). Kdo se věnuje zemědělství může si zalít do orgonitu zrno obilí, hrachu, takový orgonit je třeba umístit do centra oblasti se zalitou plodinou. Na výkon orgonitu to sice vliv nemá, ale vibrace/zvuk se zabarví dle vašeho/vloženého vzoru.

Kdo má finanční nouzi může vyzkoušet římskou minci s bohyní hojnosti Abundaitií, nebo jen vytištěný obrázek.

Pokud pracujete ve skupině můžete před litím orgonitu provést rituál dle vašich potřeb. Každý člen může vložit osobní předmět a ty se spojí v jednom velikém orgonitu.

Orgonit, lze použít i jako nosná vlna k povídání si bez telefonu na jakoukoliv vzdálenost, stačí zalít křišťál s kterým je osoba, s kterou se chcete bavit sladěna. Naladění se provede 1. očištěním kamene 2.nabití kamene 3. sladění s kamenem - přikládáním na čelo mírně nad obočí tzv. 3.oko, asi po 200 h by měl být člověk naladěn, pokud tedy přikládá hodinu denně, třeba před spaním za 200 dní je naladěný na kámen. Kdo si zhotoví čelenku a má kamen 8h na čele každý den má to za měsíc vyladěné a může i nemusí kamen zalít do orgonitu a předat osobě s kterou se chce bavit.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonový akumulátor

Příspěvek od jeff »

co se taky o orgonitech píše http://www.novaduchovnicesta.cz/odpoved ... mu-ucelu-/

Nějak ten odkaz nefunguje jedině vyzkoušet přímo z orgo.cz http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=17&t=605

Jeff


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Orgonový akumulátor

Příspěvek od poota »

Vlákno učesáno - poo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od sysel »

Každý orgonit je na neco jineho, v žadnem pripade, neni nutné nad vyrobou učinneho orgonitu čarovat "tak uplne" jak je popsano nahore :-), ma to neco do sebe, ale opravdu si musime uvedomit, že bychom nemeli propujcovat orgonitu nejake uplne nadprirozené vlastnosti(ikdyž v dalce se to vse potkává).
Ano kříštál dobre očistit, nejlepe v čistem potoce, potom nabit na spřimem slunci. Nebyt ve stresu, mit dobrou naladu, nejakou tu prijemnou hudbu a jede to jako po masle :-)
Nejlepsí zkusenost mám s vetší mufinou(silikonova forma), s plochou vrchní stranou. Energie jde jak do stran i nahoru.
Potom, když vezmu v potaz, jak male jsou přívesky s harmonizacnim kamenem a jakou maji silu, neco napovida o tom, že nejde vždy o velikost:
Obrázek
Obrázek
Silu orgonitu usmerní SSB spirála.
Obrázek
Dá se vyrobit Indukční TBčko, které je vytvořeno na kovový podklad(mosty atd...), ma velky potencial.
Obrázek
Potom HHG:
Obrázek
Potom se mohou vyrobit z orgoniitu TW,WCB....atd, dle chute

S pozdravem
Sysel


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Spirály

Příspěvek od sysel »

Mam jen zkusenost s SBB spirálou, je obousmerna.
Obrázek
S keltskou je to trosek ošidné. Udajne by mela,když se jedná o lidske telo přiložena pravotočive. Ale i levltočivost muže byt přínosna. Pravotočivost přidava energii a levotočivost odebírá. K tomuto se musi vyjadřit nekdo fundovanejsi :-)
možna pomuže odkaz: http://occultus.cz/menu/knihovna/esoterika/spirala

:idea: Povídání o spirálách jsem přesunul do vhodnějšího vlákna - poo.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Spirály

Příspěvek od martin11 »

sysel píše: Mam jen zkusenost s SBB spirálou,
...aha...vždyť jsou ty spirály stejné, jen stranově obrácené....to se jako jednou dá pod skleničku s vodou zleva či zprava a je v tom rozdíl :idea: ... zdraví m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spirály

Příspěvek od poota »

Všimnul sis dobře, je je to ta samá spirála, jenom stranově převrácená.
Jenže se určitě nepodíval na ten odkaz!
Pak by Ti totiž byl ten rozdíl jasný.
Ta spirála funguje jako "usměrňovač" toku energie, nebo by se dalo říct "pumpa", která jednou stranou energii nasává a druhou stranou vyfukuje.
Takže když na ni postavíš skleničku s vodou, tak ta spirála "žene" tu energii buď tak, že nasává skrz skleničku a přes desku stolu dolů - a nebo dáš spirálu obráceně a ona nasává energii zdola a žene ji tou skleničkou nahoru.
Při přikládání se stran dochází také k "čerpání", ale energie záleží na světových stranách, mezi kterými spirála stojí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: spirály

Příspěvek od Elektro »

Zdravím sysel.
V tom obrázku máš tie špirály určite dobre orientované? Porovnaj so svojím odkazom. Nechcem vyrývať, ale mám rád presne vyjadrené myšlienky, ale aj popisy k obrázkom, aby nedošlo ku zbytočným omylom, alebo nesprávnej funkcii popisovaného zariadenia. ak sa dobre pamätám, tak smer vinutia špirály sa berie od začiatku , teda stredu špirály.
Želám príjemný deň


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Hrnek se spirálou

Příspěvek od alfka »

Ahoj,

přidávám odkaz na hrnek se spirálou http://hrnky-a-salky.heureka.cz/hrnek-s ... e/#section

Mějte se. :)


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Spirály

Příspěvek od sysel »

martin11 píše:
sysel píše: Mam jen zkusenost s SBB spirálou,
...aha...vždyť jsou ty spirály stejné, jen stranově obrácené....to se jako jednou dá pod skleničku s vodou zleva či zprava a je v tom rozdíl :idea: ... zdraví m11 :D
Ahoj, SBB spirály neřeší nasávání a vypouštění energie. Pouze tok usměrni. Keltska je něco jineho, ta je popsaná v odkaze. Jen jsem si nevšiml, že je pod nima nápis levotociva a pravotociva. Je jasné že to řeší pouze otočení:-), jen jsem to uvedl, aby byl příklad, jak taková spirála vůbec vypadá. Spirály jsou základní ingrediencí v orgonitech.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Hrnek se spirálou

Příspěvek od poota »

V tom odkazu mě zaujalo tvrzení:
"Bronzová spirála je umístěná na dně hrnku, zrovna tak i na dóze pro skladování čaje. Podobným způsobem se dnes provádí i bioenergická ochrana léků. Výsledky v praxi a značné pozitivní zkušenosti jsou důvodem rychlého rozšíření. Tato spirála je chráněna patentem i ve zdravotnické praxi."
Pravděpodobně se jedná jenom o reklamní tvrzení, protože není možné patentem chránit něco, co je již dávno všeobecně známé a také používané. Tím nepochybuji o účinnosti spirály, ale jenom o serióznosti tvrzení.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Hrnek se spirálou

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
poota píše:protože není možné patentem chránit něco, co je již dávno všeobecně známé a také používané.
:D Ale je. zapatentovat můžeš i třeba perpentykl, nebo kladivo, celkem cokoliv. Dá se skoro na vše dát design (provedení) patent. Tam jde o estetické, nebo účelově tvarové (líp se to třeba drží v ruce) provedení byť i starého a známého výrobku a může to být i výrobek naprosto pasivní, třeba těžítko. Je to spíše na úrovni trade mark, ale je to patent. Jeho účelem je, aby nikdo nekopíroval přesně nějaké provedení a i velikost a barvu. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od sysel »

Obrázek

Obrázek

jak jsem již naznačil, proč tato spirala:

Oddělením toku energie orgonu může být získána vzájemná přitažlivost a splynutí. Superponování je základní formou tvořivého procesu. Ve volném prostoru proudí superponované energie orgonu ve formě dvou proudů energie, které se spirálovitě sbíhají. Tato forma je nejlépe viditelná ve spirálách galaxií, také v hurikánu a dalších mracích cyklónů.
Tvořivá síla přírody :-)
Pekny den
sysel


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sysel píše: ... Ve volném prostoru proudí superponované energie orgonu ve formě dvou proudů energie, které se spirálovitě sbíhají ....
Nazdar Sysle. Kde jsi přišel na ty dva toky, které se sbíhají, je mimo mne. Taky mi není jasné, proč zrovna orgonové. Můžeš mi to osvětlit?

Jinak ale všechna čest. Kolik lidí je schopno si uvědomit, že proces galaxií je naprosto stejný jako proces tornád a hurikánů a že počítat v tom gravitaci podle Newtona je ... vlastně ani nevím co to je, protože "očividná pitomost" to ani zdaleka nepopisuje a je řádově několikanásobným podceněním situace. Uvědomuje si někdo, co je taková galaxie za homopolární generátor a ? :esilenced:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Dílna“