Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
sumix
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: stř 05 lis 2008 14:44

Příspěvek od sumix »

Aquarius, Ondřej: Díky za odkazy :)


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »



lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Piliny jsem zkoušel, bohužel vyhodnotitelka řekla že je neúčinná. Vemu na sraz nějaké výtvory, třeba někdo bude lepší hodnotitel


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Kdo mluví o pilinách? Ty jsou nepoužitelný na pasivní transformaci.

Potřebuju si vyjasnit pár věcí kolem orgonitu, ale potřebuju k tomu tri-fieldmetr, detektor radiace a minohledačku. Ale jelikož neznám nikoho, kdo by to měl, třeba bude mít někdo tady. tuším jsem to už jednou psal, ale žádná reakce. Nejradši bych to viděl na vlastní oči, takže někdo nejlépe na j.Mor:)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Ondřej

Příspěvek od lajos »

No myslel jsem ten tvůj netový odkaz týkající se toho práškového kovu.
Piliny kovu jsou mezi práškem a otřepama ze soustruhu-i ty jsou dost různorodé v sovislosti s druhem materiálu, otáček a posuvu obrábění.
Ale jinak nic, jen tady povídám a povídám jako zajíček na mezi.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Orgonit

Příspěvek od sano »

Nakoľko v našom meste so rozrástli na strechách budov, ako huby po daždi, rôzne antény, tak uvažujem o začatí rozmiestňovania orgnonitových generátorov do ich blízkosti.
Na nete sú podrobné informácie, ako to pomohlo od sucha / problém, ktorý chcem riešiť v našom okolí/ v Južnej AFRIKE. Prosím, máte s tým niekto skúsenosti?
Malo by ísť o dôsledné zneškodnenie všetkých anténnych sietí. Samozrejme privítam aj názory, ale radšej by som privítal osobné skúsenosti. Budem vďačný aj za netové adresy s touto problematikou.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

lajos: nemám teda jasno co myslíš pilinama.
sano: v první řadě vysílače co bývají ve vyšších polohách až horách +meteoradary. Dál starý radiovysílače, co se můžou používat na vysílání pěkných hnusů (hlásí lidi co energie vidí). Jedna z funkcí přemnožených vykrývačů je prý poskytování perfektního 3D obrazu, včetně barvy, filtrování živých/neživých věcí. Potvrdit to ale zatím nemůžu.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Nemám pocit že by to měli být piliny,jedná se o špony zpod soustruhu a frézky nejlépe hliníkové ale jsou udávány i jiné materiály.Má neteř třeba tvrdí že železné špony se dají nabýt.Ví o tom své zabývá se tím.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
JOVA
Zasloužilý člen
Příspěvky: 257
Registrován: úte 21 lis 2006 11:01
Bydliště: Jižní čechy
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ondřej

Příspěvek od JOVA »

Pokud máš zájem tak primitivní detektor radiace a minohledačku můžu přivést na sraz k Jefovi. Vezmu sebou i nějakou drť z křišťálu a novou várku krystalů pro případné zájemce.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Mnó, mě se nechce jezdit do Práglu... navíc jsem teď na babetě ohnul stupačku. Kovodetektor už mám po ruce.


bionflow
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25 kvě 2009 8:29

nové diskuzní fórum o orgonitu

Příspěvek od bionflow »

Ahoj, chci Vás pozvat na nové diskuzní fórum o orgonu, orgonitu atd.

adresa je http://www.orgo.cz

ps. admin dovolil dát sem odkaz ;)


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Dokument o Reichovi, 30minut
Wilhelm Reich - 'Man's Right To Know' http://www.youtube.com/watch?v=1wD8jW5Uqdk

Na netu jsou k vidění zprávy o tom, že orgonit nelze nalézt detekčníma rámama na kovy a pod. Jak jsem čekal, orgonit lze v pohodě najít detektorem, takže to jsou pověsti.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Frekvence zářiče

Příspěvek od martinq »

Orgonit je transformátor a generátor. Kde energie je, jakákoliv, tak jí orgonit upraví, kde je sotva znatelná energie, tam se orgonit sám přepne a generuje, vyrovnává a energetizuje/harmonizuje okolí.

Při výrobě záleží na frekvenci osoby, která jej vyrábí, nebeské ozvěně a materiálu, vše je o frekvenci a sladění. Koukněte se na astrální kalendář, jsou na každý den tři vibrace, roční, měsíční a denní když jsou harmonické mám zelený, příjemný den vhodný na soustředění, astrální cestování, duchovní práci, vynalézání, výrobu orgonitů. Když mám vlny, které se nulují mám neutrální den, je celkem jedno čemu se věnuji, jestli fyzické námaze anebo duševní, mám li disharmonické vlny určitě se nepouštím do vynalézání, ani výpočtů, ani výroby orgonitu a nedej bože práci v astrálu nebo podvědomí.

Materiál si pulzuje vlastní písničkou, vlnění jdoucí z nás je možno zesílit, obohatit, ale také neutralizovat, záleží na konstelaci vibrace denní, osobní a materiálu. Výpočet jsem na to nikde neviděl, lidi to buď cítí anebo je jim to jedno.

V el. obvodu by byl zaznamenán jako cívka, která uhlazuje signál.

Nosná vlna se může použít k zesílení účinku orgonitu a záření použitého kamene, nebo jen k zesílení pole volného kamene, kamen se omotá kvadrifilární, zatočenou cívkou a budí se pulzními kmity od 1Hz do 50Hz. Osoby s vnitřním tikáním na podobné frekvenci se rychle zharmonizují, osoby s nižšími vibracemi snášejí takové pole s bolestmi v oblastech hlavy a hrudníku, osoby s vyššími vibracemi jsou stahování a harmonizování na frekvenci použitého kamene, pole jim neni moc příjemné, ale jsou bez příznaků bolesti jako osoby s nižšími vibracemi.

Než vložím kameny do orgonitu je třeba je očistit a na sluníčku dobít, nebo pod pyramidou/parabolou. Z kamenů lze sestavovat tvary, tři čárky vedle sebe, čtverec, trojuhelník, nebo prostorové, třeba krychle, pyramidu.

Lze do osobních orgonitů vkládat i části sebe, kdo má štěstí může zalít zub moudrosti, pramínek vlasů, nehet, kapku krve nebo semeno - orgonit plodnosti
:). Kdo se věnuje zemědělství může si zalít do orgonitu zrno obilí, hrachu, takový orgonit je třeba umístit do centra oblasti se zalitou plodinou. Na výkon orgonitu to sice vliv nemá, ale vibrace/zvuk se zabarví dle vašeho/vloženého vzoru.

Kdo má finanční nouzi může vyzkoušet římskou minci s bohyní hojnosti Abundaitií, nebo jen vytištěný obrázek.

Pokud pracujete ve skupině můžete před litím orgonitu provést rituál dle vašich potřeb. Každý člen může vložit osobní předmět a ty se spojí v jednom velikém orgonitu.

Orgonit, lze použít i jako nosná vlna k povídání si bez telefonu na jakoukoliv vzdálenost, stačí zalít křišťál s kterým je osoba, s kterou se chcete bavit sladěna. Naladění se provede 1. očištěním kamene 2.nabití kamene 3. sladění s kamenem - přikládáním na čelo mírně nad obočí tzv. 3.oko, asi po 200 h by měl být člověk naladěn, pokud tedy přikládá hodinu denně, třeba před spaním za 200 dní je naladěný na kámen. Kdo si zhotoví čelenku a má kamen 8h na čele každý den má to za měsíc vyladěné a může i nemusí kamen zalít do orgonitu a předat osobě s kterou se chce bavit.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Frekvence zářiče

Příspěvek od martinq »

Lze změřit terahertzové vlnění ? Má někdo nápad jak postavit měřák ?
Naposledy upravil(a) martinq dne ned 09 říj 2011 20:43, celkem upraveno 1 x.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Tvar orgonitu

Příspěvek od martinq »

Který tvar se vám nejvíce osvědčil ? Pyramida, kužel, polokoule, hvězdice ?

Kdo máte možnost měřit mohl by změřit stejné množství pryskyřice, pylin v různých tvarech ?
Naposledy upravil(a) martinq dne ned 09 říj 2011 20:45, celkem upraveno 1 x.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Dílna“