Předpovídáček - E-Cat

Vstup do sekce

Moderátor: rival

Odpovědět

Bude E-Cat pana Rossiho někdy v prodeji?

Anketa končí za sob 22 čer 2013 12:32

Ano
16
62%
Ne
10
38%
 
Celkem hlasů: 26

E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

minsc píše:....... Snad to Rossimu vyjde, zdá se že je velmi vytrvalý. Člověka by až udivovalo, že ještě není mrtvý a podobně, ale třeba je to tím, že se staré mocenské struktury rozpadají. Podle některých znaků je totiž hegemonie US dolaru na vážkách...pokud ano, budou nás čekat zajímavé zvraty. Doufejme že k lepšímu.
Džín je už z láhve venku. V podstatě je reakce známá tak velkému okruhu lidí a firem, že to už nejde zastavit silou. Smrt Rossího by vůbec nic nevyřešila. Teď už jde jen o to, kam půjdou největší zisky z tohoto převrátného vynálezu. Rossi už oznámil, že se vzdal jakéhokoliv vlivu na byznys, který přenechal jiným a my jen můžeme spekulovat komu, kam, a za kolik.
Teď už jde jen o čas, jak z toho vytřískat co nejvíc. Nedokážu si představit, že by ve vyspělých zemích nexistovala průmyslová špionaž a že by si velké země na národní úrovni nedokázaly zjistit pravdivé informace. Ještě se to pomoci pěněz chvíli bude dařit tutlat, ale rok je podle mne absoku.valutně nejdelší doba.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
maroš
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: stř 06 bře 2013 16:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od maroš »

eman budem trochu skeptický. kde zverejnili technológiu, nehovorím o vedeckom časopise. kedy budú zahájené funkčné merania kalorimetria. jeden chemik mi písal že pri tlakovej hydrogenizácii v nikli vzniká dosť veľký prebytok tepla. on to skutočne robil a mal to potvrdené z viacerých meraní ktoré nerobil len on. skús sa poinformovať o tej hydrogenizácii nikla.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od poota »

E-cat má stejně jako jakékoli jiné zařízení na "výrobu" nějaké energie dva aspekty - technický a obchodní.
Pokud to má být pro nás zajímavé, tak to musí být "vyrobitelné doma".
Jakmile bude výroba vázaná na oficielního výrobce, tak je jasné, že ten se bude snažit z nás vycucnout pokud možno všechny peníze, které bychom jinak odevzdali ČEZu nebo jinému dodavateli. Je úplně jedno, jestli se do toho bude lejt voda a nebo to bude žrát odpadky, prostě nás to bude stát plus mínus stejné prachy. Jediná naděje by mohl být konkurenční boj, ovšem v dnešní době je jenom směšný naivizmus si myslet, že to ČEZ rovnou nekoupí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

Bylo by snadné, pokračovat v této nastolené diskusi. Jelikož jsem ale vždy považoval Stanleyho Mayeara a jeho vodíkový fenomén za virtuální výtvor a recesi nějakých středoškolských studentiků, pokusím se nyní chvíli diskusi obrátit tímto směrem.
Mohl by být Rossi a jeho E-Cat rovněž nějaká recese, jejiž počátky jsou u Fleischman-Ponse v roce 1989 a ktěří mohli být realní?
Mohlo se během čtvrt století nashromaždit tisíce dokumentů o pokusech s vodíkem, deuteriem paládiem, niklem a vpašovat mezi ně t.zv.úspěšné pokusy?
Mohlo by se Rossimu opravdu podařit vyrobit dvě 1MW jednotky E-Catu a utajit nejen identitu odběratelů, ale i udržet na uzdě další spolupracovníky - účastníky při výrobě aby se o tom nerozkecali?
Mohlo by se 7 akademických vzdělaných a pravděpodobně známých osob účastnit případného podvodného testu?
Mohly by být předváděcí kursy profesora Hagelstaina na Massachusetts Institute of Technology podvodem?
Než se pustím do dálších lákavých diskusí a spekulaci "Jak by to mohlo fungovat a co by šlo s touto technologii všechno udělat", obrátím na chvíli své úsilí tímto směrem. Jsou-li mezi námi další případní investigativci, jen bych přivítal, kdyby se k této diskusi přidali.
Zdraví E_man.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

maroš píše:eman budem trochu skeptický. kde zverejnili technológiu, nehovorím o vedeckom časopise. kedy budú zahájené funkčné merania kalorimetria. jeden chemik mi písal že pri tlakovej hydrogenizácii v nikli vzniká dosť veľký prebytok tepla. on to skutočne robil a mal to potvrdené z viacerých meraní ktoré nerobil len on. skús sa poinformovať o tej hydrogenizácii nikla.
No velmi veľa vodíku lze dostat do niklu třeba touto technologii, kterou před pár léty prováděli studenti na chemičárně v Praze viz článek "MATERIÁLY NA BÁZI NANOKRYSTALICKÝCH SLITIN SLOUŽÍCÍ K UCHOVÁNÍ VODÍKU" a odkaz http://www.nanocon.cz/files/proceedings ... rs/038.pdf .
Sám mám necelý gram těchto nanočástic v destilované vodě, a vůbec mi nepřipadá snadné s tím uspořádat nějaký pokus. Zatím to nechci vody zbavit, nevím jestli by mi ten nikl nezačal na vzduchu oxidovat. Nedávno jsem získal takřka čtvrt kila čistého niklu (99,6%) a mám domluvenu výrobu hliníkové slitiny, ze které bych pak mohl vyrobit pdstatně více těch nanočástic.
Zatím co Rossi aktivuje reakci teplem? (tady si myslím, že to nemůže být jen teplo, ale součinnost tepla a elektromagnetického vlivu topné spirály), tak Defkalion tvrdí že to aktivuje plasmou, čímž dostává daleko lepší a stabilnější kontrolu nad reakci než Rossi s podstatně rychlejší aktivaci v řádu několika minut!!
Naposledy upravil(a) E_man dne ned 02 čer 2013 14:55, celkem upraveno 1 x.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

poota píše:E-cat má stejně jako jakékoli jiné zařízení na "výrobu" nějaké energie dva aspekty - technický a obchodní.
Pokud to má být pro nás zajímavé, tak to musí být "vyrobitelné doma".
Jakmile bude výroba vázaná na oficielního výrobce, tak je jasné, že ten se bude snažit z nás vycucnout pokud možno všechny peníze, které bychom jinak odevzdali ČEZu nebo jinému dodavateli. Je úplně jedno, jestli se do toho bude lejt voda a nebo to bude žrát odpadky, prostě nás to bude stát plus mínus stejné prachy. Jediná naděje by mohl být konkurenční boj, ovšem v dnešní době je jenom směšný naivizmus si myslet, že to ČEZ rovnou nekoupí.
Ve všem takřka absolutní souhlas, ale.....
Té vyrobitelnosti doma se bojí Jak Rossi se svým E-Catem tak i Defkalion se svým Hyperionem ústy svého mluvčího nějakého Dr. Glucka. Snad právě proto se vůbec vzájemně nenapadají, aby v nějakém konkurenčním boji něco neprolátli a poskytli těm velkým čas se přizpůsobit a připravit proti těm(nás) malým spotřebitelům. Můj osobní názor je, že jestli to opravdu funguje, ti velci držej a budou držet svými prachami média i fyziky, aby do toho nešťourali až na nejzašší hranici, kám až to půjde. Asi není těžké umět si představit na české poměry síť třeba deseti tisíc drobných distributorů, produkujících výkon od 100KW do 1MW, kteří by úspěšně položili molocha jako je ČEZ. Stát by na tom vůbec neprodělal, protože těch cca deset tisíc s příjmem několika Mega ročně to hned nevyveze na Bahamy, ale zůstane to tady, kde to zvýší zaměstnanost a spotřebu, zatížené dalšíma daněmi, tedy v podstatě bohatší stát. Ví vůbec někdo kám jde polovina toho zisku ČEZu?
Mně připadá k smíchu, když stát křičí, že nemá na důchody, které mu přes důchodce a všechny státem zaměstnávané lidi prostřednictvím předražené vody, energie a dalších nezbytných životních potřeb, odčerpávají nadnárodní společnosti a kterým to na začátku všechno věnoval. Teď jen, aby ten E-cat a vůbec celá ta fůze nebyl obrovský mediální humbuk, z čehož bych byl strašně zklamaný.
E_man


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

Lidi, ať hledám jak hledám, stále více narážím na stránky, které mne utvrzují, že (nejen) E-Cat je opravdu funkční. Desítký dokumentů s podle mne s vysokou úrovni, snažící se realně vysvětlit tento fenomén, desítky a dnes už snad i stovky většinou soukromých ale i vládních a universitních pracovišť, věnující se této problematice. To už nejsou jen výkřiky na YouTube, ale poctivý výzkum, ikdyž ještě roztříštěný a oficiálně nepodporovaný. Zdá se, že nejblíže k cílové pásce, přdstavující komerčně vyráběný(é) produkt(y), má nejen E-Cat, ale i Defkalion se svým Hyperionem.

Hodně zajímavá by mohla být letošní 18.Mezinárodní Konference ve třetím červencovém týdnu na University of Missouri in Columbia, věnující se problematice "studené fůze" a hlavně pak upozorňuju na NIWeek - týdenní konference National Instruments v Texaském Austinu 5.-8. srpna t.r. Měl by zde snad přelomově vystoupit právě Defkalion.
Nechci to zakřiknout, ale zdá se, že opravdu nastává nová éra lidstva.
Zdraví E_man.

P.S. Pro Poota: Jsem přesvědčen, že jestli nám to předražej, tak na internetu najdeš nejpozději do dvou let stavebnice, jak si to postavit doma !!!
Naposledy upravil(a) E_man dne čtv 06 čer 2013 12:04, celkem upraveno 1 x.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
maroš
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: stř 06 bře 2013 16:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od maroš »

eman skús sa spojiť s niekym kto robil tlakové hydrogenácie v hubovom nikli. nemôžem sa spojiť s tým chemikom čo som o ňom písal v súvislosťou zväčšení teploty alebo tepla pri tlakovej hydrogenácii nad väčšú úroveň. pokiaľ by to bola len teplota tak to by bolo ako motor naprázdno, záleží ako by pri chladení nejakým médiom poklesla. je to ako príklad keď budeš chladiť liatinový a plechový radiátor. liatinový sa pomalšie zohrieva ale drží si teplotu a plechový rýchlejšie sa zohrieva ale rýchlejšie chladne pri rovnakých podmienkach. myslel som to či keď sa bude chladiť tak povrchová teplota sa rýchlo schladí alebo bude pomerne dobre udržiavať teplotu pri rovnakom príkone.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od poota »

E_man píše:P.S. Pro Poota: Jsem přesvědčen, že jestli nám to předražej, tak na internetu najdeš nejpozději do dvou let stavebnice, jak si to postavit doma !!!
Kéž bys měl pravdu!
Jenomže ono to záleží hlavně na tom, jestli to bude ekonomicky provozovatelné doma.
Elektřina se dneska vyrábí podstatně levněji, než za kolik se prodává, takže teoreticky by mělo být výhodné, vyrábět si ji sám.
Ale přesto, že by každý ušetřil za "dráty", tak se "takové to domácí" vyrábění elektřiny moc neujalo - a že už je to hezkých pár let, co elektrárny jedou.
Omlouvám se, ale v tomhle jsem značný skeptik - jakmile se na něčem dají vydělat peníze a stačí k tomu jenom zablokovat "malovýrobu", tak na tom soukromníci ušetřit nemůžou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

maroš píše:eman skús sa spojiť s niekym kto robil tlakové hydrogenácie v hubovom nikli. ......... pokiaľ by to bola len teplota tak to by bolo ako motor naprázdno, záleží ako by pri chladení nejakým médiom poklesla. je to ako príklad keď budeš chladiť liatinový a plechový radiátor. liatinový sa pomalšie zohrieva ale drží si teplotu a plechový rýchlejšie sa zohrieva ale rýchlejšie chladne pri rovnakých podmienkach. myslel som to či keď sa bude chladiť tak povrchová teplota sa rýchlo schladí alebo bude pomerne dobre udržiavať teplotu pri rovnakom príkone.
Neznám nikoho s možnosti práce na houbovitém niklu. Spoléhám jen sám na sebe a na dobré přátele. Pokoušim se jít cestou práškového niklu, ale jsem teprve ve stádiu výroby malé svařečky, abych v 5.posch panelákového domu mohl svařit termočlánky a zavařit kapiláry do trubek a pod. Mechanika je moje nejslabší stránka a strašně dlouho mi všechno trvá.
Já se domnívám, že to nemůže být jen vliv teploty, ale elektromagnetický vliv té topné spirály. Rosi stále mluví o triákové regulací, což je spousta elektromagnetiky v hranách signálů. Kdyby to byla pouze teplota, chytilo by to reakci a špatně by se to zastavovalo, snad jen snižováním tlaku vodíku, což tam nebylo.
Gram práškového niklu o průměru 5nm ma plochu několika stovek čtverečních metrů, takže i řídký výskyt reakce může být účinný. Jen už se dostat alespoň k reálným pokusům. Také do toho překvapivě vlezlo jaro se svými agrotechnickými lhůtami!!
Defkalion používá k aktivaci plasmu, což by mohly být drobné vysokofrekvenční výboje v tom prášku. I s tím mé uspořádání trochu počítá.
Materiál už mám celkem v kupě, ale tá technická dovednost chybí. Hodil by se takový "kutil".
poota píše: Jenomže ono to záleží hlavně na tom, jestli to bude ekonomicky provozovatelné doma.
Elektřina se dneska vyrábí podstatně levněji, než za kolik se prodává, takže teoreticky by mělo být výhodné, vyrábět si ji sám. Ale přesto, že by každý ušetřil za "dráty", tak se "takové to domácí" vyrábění elektřiny moc neujalo - a že už je to hezkých pár let, co elektrárny jedou.
Omlouvám se, ale v tomhle jsem značný skeptik - jakmile se na něčem dají vydělat peníze a stačí k tomu jenom zablokovat "malovýrobu", tak na tom soukromníci ušetřit nemůžou.
Řekl bych, že je odzvoněno klasickým elektrárnam, nikoli centrálnímu rozvodu elektřiny v hustě zabydlených oblastech. Měly by zmizet vysokonapěťové rozvody, jejichž provoz a údržba se stane absolutně nerentabilní díky tomu, že teplárna v každém městě bude moci vyrobit dost elektřiny. Ale vydělat budou chtít i drobní dodavatele s domácími kogeneračkami. Pokud by chtěli místní velkopodnikatele předražit elektřinu, mělo by být okamžitě výhodné dodávat i pro ty drobnější, kteří srazí cenu. U fotovoltaiky to nejde kvůli pár hodinám denní dodávky a sezónnosti, ale u Ni-H budou schopni dodávat nepřetržitě a pružně přidávat-ubírat v závislosti na okamžité spotřebě v síti. U fotovoltaiky jsi stále závislý na síti, která nefunguje jako akumulátor, aby ti to v noci nebo zimě vrátila.
Co se cen týče, podle Emeriky je současná výrobní cena KWh okolo na naše peníze 50haléřů. Defkalion počítá se snížením výrobní ceny okolo 2-3hal/kWh.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
maroš
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: stř 06 bře 2013 16:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od maroš »

emman to by sa nedalo urobiť len tak v garáži na to potrebuješ labák vybavený na prácu s vodíkom a ten reaktor musí byť presný a nie zváraný aspoň podľa toho čo som videl. podľa mňa tam potrebuješ natlakovať a zohrievať ten vodík aby nastala tá reakcia na to slúžilo to vyhrievanie to je jedno akým spôsobom, ale nikdy to nebude nejaká jadrová reakcia ale ako hovoril rossi tak je tam aj malé gamažiarenie v tom prípade je treba tiež si na to dať pozor. ten chemik čo som ho spomínal tak nehovoril o žiadnom žiarení. v "Prahe" nie si sám čo sa o podobné veci sa zaujímajú skús sa s niektorými spojiť ktorí budú mať lepšie podmienky. ten reaktor potrebuješ veľmi presný a dosť pevný aby vydržal veľký tlak a teplotu. musíš tiež mať zariadenie (nejaké obehové čerpadlo čo bude reaktor chladiť aby nenastalo nejaké prehriatie materiálu na reaktore.


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

Do 20 barů bych zas tak velký problém neviděl, to by měly fungovat běžné kovové vodovodní armatury. Malé množství tlakového vodíku by snad také nemusel být takový problém (hliník v hydroxydu) ale to se teprve připravuju zkoušet. Testování připravuji pro jistotu až do 60 barů, ale tak vysoko v bytě nechci jit, pojistky se připravuju nastavit na 25 barů. Domácí pokus se chystám dělát nanejvýše s 1g niklového nanošmejdu, což by nemělo být víc jak tak okolo 0,5 cm3, samozřejmě s automatickým snížením tlaku na běžný tlak při vnitřním přehřátí na 500°C nad vanou vody.
Vůbec si nedávám cíl postavit hned tepelný generátor na 10KW. Jde mi o to, prokazatelně přeměnit pár atomů niklu asi na tu měď. Prokazatelně je u mne zvýšení teploty odpovídající dvojnásobku příkonu , což bych si nejdříve otestoval bez aktivní náplně niklu(jen s vodíkem), tedy jakousi závislost teploty na vstupním příkonu bez aktivní náplě. Podaříli-li se mi dostat na jakýsi můj COP=2, můžu v pokusech pokračovat dál. Jestli ne, tak to pro mne nemá smysl (COP=1,1 až 1,2 už prokázali jiní s přesnějším a dražším vybavením). Hlavně bych si s tím chtěl hrát při nejrůznějších vlivech elektrických veličín. Teprve pak by se vidělo jak dál, ale to už určitě budou další informace od Rossiho, Defkalionu nebo odněkud jinud.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od xdraho »

E_man píše:Jde mi o to, prokazatelně přeměnit pár atomů niklu asi na tu měď.
Nechci kecat, ale někde tady http://rossilivecat.com/ jsem zahlédl, že sám Rossi tvrdí, že k transmutaci niklu na měď možná ani nedochází. Každopádně mnohem méně, než původně očekával a že jeho původní představy pro vysvětlení dějů, ke kterým v E-CAT dochází, nestačí.
Ale koukni se raději sám. Já zase tak v angličtině tak honěný nejsem.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od JVK »

Dosáhnout účinné transmutace prvků lze poze- kromě prezentovaných podmínek matérie- materiálů-dodáním určitých přesných forem energií- energií elektro -magnetické povahy. Spekter.
Toto patří mezi utajované znalosti ač jsem na drobnou zmínku pro veřejnost narazil. Nou-hau... Snahy o tento projekt-transmutace-jsou bez znalosti této zakladní podmínky poze plítváním časem.
Lze doporučit Rudolfa Steinera a jeho úvahy. A-pochopitelně- vlastní snahu o pochopení.
Pokoušet se popsat v současném marazmu světa a nemoudrosti cokoli víc by byla stráta času a sil, pokud by nějaké zbývaly.
Mimo téma (offtopic)
I v tuto chvíli psaní je na mě napojen jeden z hlídacích psů-kreatur-stvořených... zde s fóra kterému stálo za to nejít spát. A dát o sobě vědět i energeticky- jako ten kdo určuje co, kdo a kde se zde smí psát.
PS.
Nic nebezpešného jsem nenapsal,během několika hodin od 20.00 tak ši šel hajnout. Tedy do jiného vlákna i jinam, soukromně...
Lépe zde nežli transmutace, pro pochopení, energetická přemněna "hmoty".


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Předpovídáček - E-Cat

Příspěvek od E_man »

xdraho píše:Nechci kecat, ale někde tady http://rossilivecat.com/ jsem zahlédl, že sám Rossi tvrdí, že k transmutaci niklu na měď možná ani nedochází. .....Ale koukni se raději sám. Já zase tak v angličtině tak honěný nejsem.
Kouknul jsem, díky za odkaz který jsem neznál. Diskutovat na toto téma se neodvážím, zde ani jinde. Mně jde o to si to alespoň zkusit bez šance podát jakékoliv vysvětlení. Určitě nám vysvětleni už podali nebo podají budoucí "Nobelisté". Já už lepší fyzik určitě nebudu, ale fyzikové by se lepšími stát mohli.
JVK píše:....Lze doporučit Rudolfa Steinera a jeho úvahy. A-pochopitelně- vlastní snahu o pochopení......
....I v tuto chvíli psaní je na mě napojen jeden z hlídacích psů-kreatur-stvořených... zde s fóra kterému stálo za to nejít spát. A dát o sobě vědět i energeticky- jako ten kdo určuje co, kdo a kde se zde smí psát.
PS.
Nic nebezpešného jsem nenapsal,během několika hodin od 20.00 tak ši šel hajnout. Tedy do jiného vlákna i jinam, soukromně...
Studovat Steinera už je mimo moje intelektuální schopnosti i chuť. Měj prosím na paměti, že jsi v sekci relistů (pro mne skeptických realistů). Co se "....hlídacích psů-kreatur-stvořených.." týče, asi mi nestačí ani "trknout" natož "napovědět".
Skutečně jsi nic "nebezpečného" nenapsal, ale existují-li "reálně" tvé "výbušné" stránky mající vztah ke zde probírané tématice, sem s nimi.
JVK píše:Lépe zde nežli transmutace, pro pochopení, energetická přemněna "hmoty".
No on Rossi sám přiznává, že ze všech názvů je pro jeho E-Cat zatím nejpřijatelnější název LENR (Low Energetic Nuklear Reaction), tedy Nízkoenergetické nukleární reakce, ale ať už to nazýváš po svém, nebo přijmeš jakýkoliv zatím stávající názor (a název), vždycky jde ve svém důsledku o přeměnu hmoty na energii.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Odpovědět

Zpět na „Sekce "Realistů"“