Připálené Karbanátky

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
Je mi na zvracení a umření, to je přesně to co je požadováno - takže budu žít, budu zdravý, budu pomáhat a nenechám se oblbovat - nikým. To jen díky EMMS a EDCA. Pokud si budu dávat pozor aby mě někdo nepřejel a jinak netento ... mám šanci na normální život. Co vy všichni na to?
Zřejmě sis nepřečetl, v kterém jsi vlákně. Příspěvky offtopic jsou vážnými kandidáty na pozdější smazání - pokud je chceš zachovat, tak je zkopíruj do vhodnějšího vlákna - poo.


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
ok, to nebyl můj text. je to smůla, už nás dostali. Ještě že mám dostatečné zásoby všeho - alespoň pro sebe. Taky všechny postřehy a dlouhou paměť (hodně jsem si přefotil ... ). Mnoho jsem si uložil, tak není třeba brečet :D . Přežijeme - stopro :).Už jednou jsem to zažil, když se hledal jediný člověk pro to aby nevznikla 3 světová. Pokud na apokalypse trváte - tak jen pro vás, já do toho nejdu jako před tím na přežití - si to nezasluhujete (před tím jsem se obětoval, nyní je na vás ...). Váš nový systém se mi zdá slouží těm, co mají moc peněz a o lidi jim nejde. Jen tak dál. Hodně štěstí


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

adminovi

Příspěvek od zajva »

nový systém - tady se někdo posral a nebo ztratil zisk? Jak si to dovolujete psát jménem jiného. Píšu za sebe a za tím si stojím - ještě jednou si dovolíte něco podobného a budu hledat to, jak s vámi naložit

Na tomto fóru panuje takový obyčej, že moderátor má právo vpisovat svoje poznámky přímo do příspěvků, kterých se to týká. Aby se tyto vpisky odlišily, je jeho povinností je činit modrou barvou, která je mu na to rezervována a kterou nepoužívají ostatní uživatelé.
Takže se Ti neděje žádné příkoří a nemáš důvod se rozčilovat. Spíš by Ti mohlo lichotit, že někdo věnuje svůj čas konkrétně jenom Tobě - poota
P.S. Nové vlákno jsi založil taky nevhodně, tématicky patří jinam - je to časově velice náročné dávat takovýto zmatek do pořádku.


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
zajva píše:Je mi na zvracení a umření, to je přesně to co je požadováno - takže budu žít, budu zdravý, budu pomáhat a nenechám se oblbovat - nikým. To jen díky EMMS a EDCA. Pokud si budu dávat pozor aby mě někdo nepřejel a jinak netento ... mám šanci na normální život. Co vy všichni na to?

Zřejmě sis nepřečetl, v kterém jsi vlákně. Příspěvky offtopic jsou vážnými kandidáty na pozdější smazání - pokud je chceš zachovat, tak je zkopíruj do vhodnějšího vlákna - poo.
No já myslel že jsem ve vlákně kde jde lidem o život, kde sice omylem ale mohu napsat své zkušenosti, které pomohou. Maž si to, takže jsi jejich, nechceš pomoci - v ničem. Už je to další chybný systém těch co se bojí. Tak přežij, je to smutné. Mám a budu mít spoustu informací o tom jak vše funguje, jen mám dojem že se s nimi o ně tady už nepodělím - nejsi - nejste už seriozní - víš?
Tohle vlákno je o MMS a zkušenostech s ním - možná je to pro Tebe obtížně pochopitelné, ale i tak se musíš snažit - poo.


mahatma

Re: adminovi

Příspěvek od mahatma »

zajva, čo si včera moc chlastal? že si nejaký rozčúlený...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
zajva píše: No já myslel že jsem ve vlákně kde jde lidem o život, kde sice omylem ale mohu napsat své zkušenosti, které pomohou. Maž si to, takže jsi jejich, nechceš pomoci - v ničem. Už je to další chybný systém těch co se bojí. Tak přežij, je to smutné. Mám a budu mít spoustu informací o tom jak vše funguje, jen mám dojem že se s nimi o ně tady už nepodělím - nejsi - nejste už seriozní - víš?
Zajvo, nemyslím si, že je od Tebe rozumné si své frustrace vylívat na tomhle vlákně a na Půtovi. Zde nejde o to co říkáš, ale o to kde to říkáš. bez nějakého pořádku a disciplíny totiž neexistuje ani smysluplná diskuze, ani osobní svoboda. Teď už tady delší dobu plevelíš a ještě se rozčiliješ, že Ti to hostitel nechce tolerovat. Zamysli se nad tím. Tohle vlákno je o zkušenostech uživatelů MMS a ne o neudržitelnosti politické situace ve světě. Snad s tímhle jdi do vlákna "Opět něco protistátního" pokud to tedy neděláš účelově. Tady je to mimo a nepřínosné, naopak přímo rušivé,

Ahoj, Slávek.
Děkuji.
Ale promiň, i výchova je mimo - poo.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: adminovi

Příspěvek od zajva »

mahatma píše:zajva, čo si včera moc chlastal? že si nejaký rozčúlený...
ova
Hochu,nebudeš tomu věřit, nedal jsem si včera nic alko, ani nic omamného, jsem jen moc nasratý, víš? Ale je v tom mnoho důvodů. Nejvíc mě sere nesvoboda slova - vadí? Vím že to není k věci zde požadované - ALE KURVA SNAD POMŮŽE


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: adminovi

Příspěvek od martin11 »

quote="zajva"]
mahatma píše:zajva, čo si včera moc chlastal? že si nejaký rozčúlený...
ova
Hochu,nebudeš tomu věřit, nedal jsem si včera nic alko, ani nic omamného, jsem jen moc nasratý, víš? Ale je v tom mnoho důvodů. Nejvíc mě sere nesvoboda slova - vadí? Vím že to není k věci zde požadované - ALE KURVA SNAD POMŮŽE[/quote]
zajva Předmět příspěvku: adminoviNapsal: ned 05 úno 2012 15:51


Stálý člen ..ZAJVA... :piss:


Registrace: sob 09 črc 2011 16:49
Příspěvky: 86
Karma: 1
Bydliště: Pce - HK
Pohlaví:
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0 nový systém - tady se někdo posral a nebo ztratil zisk? Jak si to dovolujete psát jménem jiného. Píšu za sebe a za tím si stojím - ještě jednou si dovolíte něco podobného a budu hledat to, jak s vámi naložit

...kurva...další debil.... :ptrain::oops:

Karkulko, jestli se nebudeš krotit ve výrazech, dám tě sežrat psům. 11.3.2012 Slávek.


... věřím, že se " TO " povede ......
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
Víš Slávku, je tu problém. Každému doporučuji jak si zachovat život a vše co mu k tomu pomůže a to dle vlastních zkušeností. Do současné doby v pohodě, ale aby si někdo dovolil mým jménem něco říkat co nechci, to vyloženě nesnáším. A věř tomu že s tím mám mnohem více zkušeností jak Ty i kdokoliv jiný. Takže tento systém, se mi zdá NEVYHOVUJÍCÍ. Pokud jej nezměníte, nebudu sem chodit, ani nic předávat, protože to není seriozní, víš? Nic ve zlém, ale nasrali jste mě tím


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
Jenom ještě pár poznatků - to co se tu děje je super a rád bych aby tak zůstalo. Vše co odvádí pozornost a nebo vyloženě zmanipulovaná - to je problém. Ale opravdu nejhorší je psát něco pod jiným jménem - mým. To si ještě nedovolil snad nikdy nikdo. Opravdu jste mě tím moc nasrali. Pokud se neomluvíte a nevedete věc do reálu, tak se opravdu naseru. Ještě jednou se to stane tak se těšte


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Admin

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Ač mám zajvu rád, nechápu, co se stalo, proč mu hráblo v bedně. Prosím admina, aby jeho příspěvky, které se nehodí to tohoto tématu přesunul buď tam, kam patří (do jiného vlákna), nebo do boxovárny...

Děkuji.
Zatím je tu nechám jako offtopicy, a časem jim vyberu vhodnější vlákno - poo.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
Palo, taky ti umřeli 2 kamarádi během týdne a další 2 to čeká. To není hrábnutí. To je smutek. Ale nejhorší je to, aby mým jménem někdo psal to za čím nestojím a mystifikoval. Taky Tě mám rád, moc jsi mi pomohl. Mám moc dalších zkušeností. Taky ale nesnáším pomluvy co zde panovaly a nedá mi to napravit ;). Je třeba systém kde někdo má větší možnosti než jiný vyléčit, víš?


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
Neboli smazat - kdokoliv si dovolí mým jménem něco psát
a já s tím nesouhlasím, s tím si to osobně vyřídím - natvrdo - přijedu osobně :) - kamkoliv. Takže když nevyhovuje - navrhuji smazat, jinak ...


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Mimo téma (offtopic)
jo, taky si vždy ofotím monitor, když se mi něco nelíbí, jinak smažu :) . Chci jen dobré pro lidi, ne prudit. Ale kdo by chtěl něco pro něco ... rád počkám a nebo ... Mám rád vzrůšo, moje celá rodina jej miluje ;). Nyní odcházím, mám k dispozici vše co jsem chtěl, prudiče jakéhokoliv druhu osobně uvítám i přivítám :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl - Pozitíva & negatíva spojené s jej aplikáciou.

Příspěvek od Palo »

neoanthropus píše:Na rozdiel od teba nemám v mojej "bilancii" ani jeden jediný "medicínský umieračik".
Nebude to tím, že za tebou nechodí lidi týden před smrtí, se kterýma se už nedá nic dělat?
Nebo podle Tebe těmto lidem lze i přes to pomoci?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“