V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od poota »

Anonymous píše:Ahoj ,
Mám funkčí magnetický motor...Více neprozradím , jen ubezpečuji,že to má budoucnost .
Samozřejmě Ti to věříme, a i když Ti závidíme, tak Ti taky fandíme.
Jak to chceš zužitkovat? Bude Ti to jenom šetřit energii, nebo taky vydělávat peníze?
Já vím, stačí si jen počkat, ale to víš, chtěl bych něco málo vědět už teď.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
XX

Jseš hloupej !

Příspěvek od XX »

Anonymous napsal(a):
Ahoj ,
Mám funkčí magnetický motor postavený svépomocí a vylepšený o stínění a odlišným časováním magnetů.Fígl je pouze v časování,žádná věda,jen to chtělo trochu času si s tím pohrát . Takže motor o velikosti rotoru 200mm má 2000 ot . Sílu neumím změřit,ale hřídel se v provozu nedá zastavit a spolehlivě mi utáhne generátor .Více neprozradím , jen ubezpečuji,že to má budoucnost .

Jestli se Ti něco takového podařilo, tak nevím, proč by jsi měl někoho přesvědčovat, to by jsi byl padlý na hlavu, "vědátoři" Ti taky nehrají fér hru a využívají vše předevím pro svoje blaho a postavení. Tam to rozšiřuj svým přátelům a známým a když to bude makat OK, rozšíří se to samo i bez Koncilu, nenech se vyprovokovat ani prachama, ani kecama o důkazech a pokud je to sranda, máš na ni taky právo, oni si z nás dělají srandu od doby vzniku Zednářství a pod. skupin.


sokrateus
Zasloužilý člen
Příspěvky: 261
Registrován: stř 10 čer 2009 21:36
Bydliště: Jeseniky
Dostal: 2 poděkování

Proč tolik vzruchu?

Příspěvek od sokrateus »

Anonymous napsal(a):
Ahoj ,
Mám funkčí magnetický motor postavený svépomocí a vylepšený o stínění a odlišným časováním magnetů.Fígl je pouze v časování,žádná věda,jen to chtělo trochu času si s tím pohrát . Takže motor o velikosti rotoru 200mm má 2000 ot . Sílu neumím změřit,ale hřídel se v provozu nedá zastavit a spolehlivě mi utáhne generátor .Více neprozradím , jen ubezpečuji,že to má budoucnost .

Ahoj, Anonymousku, já mám doma 3 magnetické motory. Jeden v pračce,jeden v lednici s mražákem a jeden v holicím strojku. Jo, ještě mám jeden funknčí v garáži ze staré pračky; bylo mi ho líto vyhodit. Jak říkám, je funkční. Ještě by se našel někde magnetický motorek v hračkách po dětech, ale to nevím jestli jsou ještě funkční. Všechny tyhle motory fungují na principu časového generování magnetů; jak jinak. . No, stínění tam možná také je, ale já do toho moc nešťárám, dokud to funguje. Musím ale přiznat, že jsem si je všechny koupil; na svépomoc jsem trochu líný. Také já víc neprozradím! Že mají motory na principu časování magnetických polí budoucnost věděl už B.S. Jakobi. Také si to sám postavil a poháněl prý s tím loďku na Něvě. :lol: :lol: :P


JK sokrateus
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

?

Příspěvek od PeTr1 »

? :ethink: ? neřekne a neřekne je to pořád dokola stejný.Každou chvilku se tu někdo ukáže že něco má.Dobře mám taky magnetický motor.Máme ho všichni.Bože spamatuj se anonyme nekecej nám tady a jestli něco máš tak poraď .


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Proč tolik vzruchu?

Příspěvek od martin11 »

sokrateus píše:Anonymous napsal(a):
Ahoj ,
Mám funkčí magnetický motor postavený svépomocí a vylepšený o stínění a odlišným časováním magnetů.Fígl je pouze v časování,žádná věda,jen to chtělo trochu času si s tím pohrát . Takže motor o velikosti rotoru 200mm má 2000 ot . Sílu neumím změřit,ale hřídel se v provozu nedá zastavit a spolehlivě mi utáhne generátor .Více neprozradím , jen ubezpečuji,že to má budoucnost .

Ahoj, Anonymousku, já mám doma 3 magnetické motory. Jeden v pračce,jeden v lednici s mražákem a jeden v holicím strojku. Jo, ještě mám jeden funknčí v garáži ze staré pračky; bylo mi ho líto vyhodit. Jak říkám, je funkční. Ještě by se našel někde magnetický motorek v hračkách po dětech, ale to nevím jestli jsou ještě funkční. Všechny tyhle motory fungují na principu časového generování magnetů; jak jinak. . No, stínění tam možná také je, ale já do toho moc nešťárám, dokud to funguje. Musím ale přiznat, že jsem si je všechny koupil; na svépomoc jsem trochu líný. Také já víc neprozradím! Že mají motory na principu časování magnetických polí budoucnost věděl už B.S. Jakobi. Také si to sám postavil a poháněl prý s tím loďku na Něvě. :lol: :lol: :P
...kurňa, to jste mi nemohli říct už dřive, že ten magnetickej motor mám také...bych se na to vykašlal ...ho dělat...se s tím piplám už několik let...různý vohnouti si ze mě ještš dělaj prču, prej raději pítka ptáčkům....sami to maj...a s diodou...a vono to je doma ...v každým přístroji....i v počitači a hodinkách....a ve sporáku..a v radiu....snad jen v relevizi není...ale tam jsem se nekoukal... :idea: ...
...hm...za chvilku bude na vláknu fotka rozvodu pístů...včera jsem to dolaboroval./...jediný co mě těší je, že to nemáte pístový.../..tak se hezky pobavte nad tou pístovou konstrukcí :idea: ....zdraví karkulka červená :oops: & m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od PeTr1 »

Anonymous píše:Ahoj ,
Mám funkčí magnetický motor postavený svépomocí a vylepšený o stínění a odlišným časováním magnetů.Fígl je pouze v časování,žádná věda,jen to chtělo trochu času si s tím pohrát . Takže motor o velikosti rotoru 200mm má 2000 ot . Sílu neumím změřit,ale hřídel se v provozu nedá zastavit a spolehlivě mi utáhne generátor .Více neprozradím , jen ubezpečuji,že to má budoucnost .

No jestli to nechces zverejnit tak se zaregistruj a muzes to poslat na SZ.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: ?

Příspěvek od Akord »

PeTr1 píše:tohle neni spatne je to hodne o casovani kdy se to ma dostat do takove polohy aby to pomohlo znovu otocit.
Potíž je v tom, že na práci otáčky, nebo cyklu nemá čas žádný vliv. Podobne jako v gravitačním poli. Je z hlediska práce dosti jedno, zda se zvedne závaží dneska, nebo zítra. Časování tepelného, parního stroje, nebo benziňáku s bilancí v dokonale vratném silovém poli nic nemá, tam jde jasne o palivo. Jasne, magnet je taky palivo. Jenom z nej nechce jaksi nic ubývat. Má výhrevnost asi 300kJ/m3(magnetizační energie, energie natáhnutí pružiny). Je docela zábavné sedet u stopek a časovat tyhle deje donekonečna. To je dobrá práce pro týpky.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od poota »

Anonymous píše:Mám funkčí magnetický motor ...
Takže zase prd a vořech - jako obvykle. Vždycky, když se někdo chlubí a nechce ukázat, tak jenom kecá, zvlášť když je to anonym!
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Návštěvník

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od Návštěvník »

poota píše:
Anonymous píše:Mám funkčí magnetický motor ...
Takže zase prd a vořech - jako obvykle. Vždycky, když se někdo chlubí a nechce ukázat, tak jenom kecá, zvlášť když je to anonym!
Zdravím - poota
Nejde z tvé strany jenom o neukojenou zvědavost? Myslíš, že s "chlubením a prd" začali anonymové? :laugh:
P.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od poota »

Anonymous píše:Nejde z tvé strany jenom o neukojenou zvědavost? Myslíš, že s "chlubením a prd" začali anonymové?
P.
- Rád poznávám nové věci - tomu se dá říkat i zvědavost.
- Nemyslím, myšlení není Drontům vlastní, a po pravdě řečeno ho ani nemají čím zodpovědně provádět.
- "Chlubení a prd" považuji za jakousi poťouchlost.
- Anonymové, i když je jich větší počet, mi splývají v jakousi jedinou měňavkovitou bytost, které právě poťouchlost, stejně jako zlomyslnost, zbabělost a jiné, povětšinou špatné vlastnosti, nejsou nikterak cizí.
- V životě jsem nedělal nic tak špatného, abych se pod to nemohl podepsat.
- Doufám, že se mi podaří zemřít dřív, než udělám něco, kvůli čemu bych se musel stát anonymem.
- Anonym totiž nemá tvář. A "ztratit svou tvář" je v určitých společenstvech to nejhorší, co může člověka potkat.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jinej anonym

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od jinej anonym »

poota píše:
Anonymous píše:Nejde z tvé strany jenom o neukojenou zvědavost? Myslíš, že s "chlubením a prd" začali anonymové?
P.
- Rád poznávám nové věci - tomu se dá říkat i zvědavost.
- Nemyslím, myšlení není Drontům vlastní, a po pravdě řečeno ho ani nemají čím zodpovědně provádět.
- "Chlubení a prd" považuji za jakousi poťouchlost.
- Anonymové, i když je jich větší počet, mi splývají v jakousi jedinou měňavkovitou bytost, které právě poťouchlost, stejně jako zlomyslnost, zbabělost a jiné, povětšinou špatné vlastnosti, nejsou nikterak cizí.
- V životě jsem nedělal nic tak špatného, abych se pod to nemohl podepsat.
- Doufám, že se mi podaří zemřít dřív, než udělám něco, kvůli čemu bych se musel stát anonymem.
- Anonym totiž nemá tvář. A "ztratit svou tvář" je v určitých společenstvech to nejhorší, co může člověka potkat.
Zdravím - poota
Jen moralizuj, máš nárok.

Ale nezapomeň, že ne každý do druhýho dne zapomene, kterej "neanonym" tu předvedl tu svou "tvář" arogantního primitiva.

A že zrovna ten neutuchající zájem o tyhle "vynálezy" prozradí lidi těch určitých "tváří"

:D


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od pepe »

jinej anonym píše:..."neanonym" tu předvedl tu svou "tvář" arogantního primitíva...
Mám rád ,,čistý stol", takže ak si tým myslel na mňa , vedz že Ja osobne naozaj považujem ludí ako takých len za ,,kopu hnoja" (pri tých 100 - vkách ludí ktorých poznám osobne a to i po mene , tých pár ktorých sa to netýka viem spočítať na jednéj ruke) z ktorých jediný možný užitok pre túto zem a život na néj bude len ich ,,strávenie" . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od Akord »

pepe píše:z ktorých jediný možný užitok pre túto zem a život na néj bude len ich ,,strávenie" . Pepe
Ktovie prečo to príroda všetko recykluje pomocou toho recyklačného kódu...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od poota »

jinej anonym píše: Jen moralizuj, máš nárok.
Ale nezapomeň, že ne každý do druhýho dne zapomene, kterej "neanonym" tu předvedl tu svou "tvář" arogantního primitiva.
A že zrovna ten neutuchající zájem o tyhle "vynálezy" prozradí lidi těch určitých "tváří"
Promiň, že nevím co napsat, ale smysl Tvého příspěvku mi i při nejlepší vůli uniká.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Jsou magnetické motory pyramidová hra ?

Příspěvek od martin11 »

poota píše:
jinej anonym píše: Jen moralizuj, máš nárok.
Ale nezapomeň, že ne každý do druhýho dne zapomene, kterej "neanonym" tu předvedl tu svou "tvář" arogantního primitiva.
A že zrovna ten neutuchající zájem o tyhle "vynálezy" prozradí lidi těch určitých "tváří"
Promiň, že nevím co napsat, ale smysl Tvého příspěvku mi i při nejlepší vůli uniká.
Zdravím - poota
...jestli se nemýlím....tak toto je vlákno o tom, zda-li jsou magnetické motory podvod = pyramidová hra. ... Dost dobře nechápu, proč si sem chodí léčit mindráky náhodní anonymové..tohle je max na Boxovárnu. :evil:
.I když je dnes naše Forum o téměř všem.....tak sem chodíme rádi....je to taková virtualní realita...pokud si jen hrajete akutíte a předáváte info kde , kdo a co...ajak....tak OK....ale tenhle system MFAAA...všichni vědí vo co gou....se mi tady nelíbí.....občas někdo s něčím přijde....ze začátku se to zdá jako dobrá myšlenka....a najednou se to zvrhne....čím to je...???....
..."hm tak nevím "...řekla ta moje... :idea: ...martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“