V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Efektivní elektrolýza

Příspěvek od Eter »

Slavek Krepelka píše: No vidíš. Mne sice hned tak někdo neurazí, dokonce si ani nedokážu vzpomenout kdy se tak stalo naposledy, ale docela mi vadí, když tu někdo argumentuje nesmysly doloženými slovy somáriny a dristy s tím, že nesmysly tvrdí někdo jiný (byť i to tak bylo). Možná zkus smyslplně odpovědět Neoanthropusovi na jeho výzvu k Tvému tvrzení, že litr vody obsahuje 2.5x víc vodíku než litr benzínu. Rád se poučím bez hádání. Slávek.
Jasne Krepelka ja trepem nesmysli a ty mas pravdu. To ze voda obsahuje 2.5 krat viac vodika ako benzin je info z Meyerovych dokumentov, ale samozrejme ze si to nestudoval, ak ma niekto zaujem nech si to najde. Takze ak som tu ja dal info od Meyera a je to podla teba nesmysel tak aj sam slavny Tesla pisal len nesmysli a ty Krepelka ty mas pravdu ako vzdy ty si nad tymi dvoma si proste lepsi a mas pravdu oni boli nic. Proste je tu novy clovek Slavek Krepelka a o nom sa bude ucit o 100 rokov.

To "příště" už je právě teď! poo.


Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Magneto »

Slavkovi:
Teď bych tě ale fakt rád chytil za slovo, když jsi v závěru předchozího příspěvku glosoval Akorda:
"Pořád dokolečka Akorde. Mluvíš s člověkem, který prakticky dokázal získat energii z gravitace a z pružnosti materiálů"...
O ho hóóóó!!! Tak Slávku, rozběhaly se ti gumičky s pružinkama zavěšený v průvanu, nebo nám ukážeš něco fungujícího? Trošku sis hochu naběhl, protože, jestli nedáš nic do placu, tak tu budeš za kecala.
A nebo by tu byla alternativa, že se ti na ostrově Capri trenýrky s gumou naply a pak zase gravitací sklaply :laugh:
Fakt mě zajímá tvá odpověď - a prosím tě nepřesunuj to, stejně to posílám dál přes mail.
Zdar a sílu!
Magneto


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Magneto píše:Slavkovi:
Teď bych tě ale fakt rád chytil za slovo, když jsi v závěru předchozího příspěvku glosoval Akorda:
"Pořád dokolečka Akorde. Mluvíš s člověkem, který prakticky dokázal získat energii z gravitace a z pružnosti materiálů"...
O ho hóóóó!!! Tak Slávku, rozběhaly se ti gumičky s pružinkama zavěšený v průvanu, nebo nám ukážeš něco fungujícího? Trošku sis hochu naběhl, protože, jestli nedáš nic do placu, tak tu budeš za kecala.
A nebo by tu byla alternativa, že se ti na ostrově Capri trenýrky s gumou naply a pak zase gravitací sklaply :laugh:
Fakt mě zajímá tvá odpověď - a prosím tě nepřesunuj to, stejně to posílám dál přes mail.
Zdar a sílu!
Magneto
:D Jsou informace určené všem, jsou informace určené někomu a jsou informace určené nikomu. Někdo tu má v podpise cosi o perlách Magneto. Kdybys znal pořádně alespoň standartní Newtonovskou fyziku, dokázal bys to také. Jde jen o to si ji dát správně dohromady. :pivko:

Co se týče tohoto Tvého příspěvku, plevelení se konat nebude. Pokud si toho nejsi vědom, měl bych Ti za něj dát varování a příště tak učiním. Přečti si snad ještě jednou, co jsem napsal Akordovi o tom, co není přípustné. Nemáš-li na to, abys něco potvrzoval, či vyvracel, vem si své impertinence někam jinam. SDK.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hejkal2
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 02 črc 2010 20:55

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od hejkal2 »

Tady se všichni zbláznili, diskuze upadla... A to sem si chtěl nějakou kravinku postavit :-) Už vám to funguje? Asi ne, že když píšete o konci světa. Ke konci světa se nebudu vyjadřovat. Třeba něco vím...


bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od bagri »

Mimo téma (offtopic)
poota píše:
:idea: Trochu si pocvič citace :D - poo.
To je nějaký druh msty ukřivděného nebo jsem měl skutečně opakovaný a masově ohrožující problém s citacemi ?!!! Jak vidíš, nemohu ti ani ukázat smajlíka který si svléká kalhoty a proč? Protože nemám komfort stolního pc či notebooku a tudíž každá citace je ruční prací na několik pokusů. LOL:-D
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3062

:enaughty: Uděleno varování. SDK


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Není pro mě až zas takový problém to opravit, ale i pokud to vypisuješ ručně, tak by neměl být tak velký problém psát správně "quote" místo chybného "quoto".
Jestli se Tě to nějak dotklo, tak promiň - můžu to opravovat i dál.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od bagri »

Mimo téma (offtopic)
Je možné, že jsem se cabnul a místo quote jsem vepsal quoto. Určitě se tak nestalo opakovaně aby to stálo za zmínku, že budeš opravovat i dál nebo za zbytečné pindy, abych se v něčem procvičoval. LOL :-) PS. Samozřejmě, děkuji za opravu, ale bez zcestných komentářů.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3062
Uděleno varování. SDK


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Příště to vyřídím bez zbytečných pindů.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od Jim68 »

Mimo téma (offtopic)
poota píše: - navíc se dá auto v pohodě používat jako elektrárna pro dům a nebo chatu.
Hmmm. Máme v práci prius (Toyotí hybrid) a nemá to ani zástrčku - tudíž NIKDY nedojde k situaci, že bys měl levnou elektriku. Vždycky je z benzínu. Jedno že z brzdného manévru - původně jsi ji vyrobil (tu energii) akcelerací. Auto baští v průměru sedmičku(po Praze). Elektrárna z toho bude asi stejná, jako z generátoru, mínus elektroniku, která má docela odběr. Čtyřválce mají ohromné třecí ztráty, proto běh na volnoběh je extrémně nevýhodný, pak ta efektivita stoupá, ale musí být odběr tepla...
Škoda, docela nás to zklamalo.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Nepsal jsem o levné elektrice!
Já jenom, že když přijedeš k chaloupce běžným autem, tak máš v baterce asi tak 50 Wh, z čehož asi tak půlku budeš potřebovat pro nastartování. Takže si můžeš 24 hodin svítit jednowattovou žárovkou.
U toho hybrida budeš mít k dispozici té elektriky pochopitelně mnohem víc. Samozřejmě se nevyplatí jezdit jenom kvůli dobití baterek, ale pokud z nějakého důvodu musíš tak jak tak někam denně jezdit, tak to může nakonec vyjít levněji, než si nechat za hříšné peníze natáhnout na chatu elektriku až z nejbližší vesnice.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
huhu píše:Achjo...
tohle není koncipované tak, že si vezmeš pumpičku a ujedeš co natlačíš.
Ale je, jenomže tu pumpičku pohání ten benziňák.
A auto pohání pneumatický motor, který se při brždění "motorem" mění v druhou pumpičku. Takže ujedeš jenom to, co natlačíš těmi pumpičkami. Tvrzení, že to jede z 80ti % na vzduch a z 20ti na benzín je blábol, protože to jede pouze a jedině na benzín.
Je to úplně stejný nesmysl, jako kdybych začal tvrdit, že moje auto je z 90ti % poháněné převodovkou a jenom z těch 10ti % motorem.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od huhu »

Mimo téma (offtopic)
poota píše: ... auto pohání pneumatický motor,...
Zdravím - poota
Dal jsem ti odkaz na článek, kde je video. V tom videu jsou znázorněné tři režimy pohonu. Že ty ses na to ani nepodíval ? :D


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Samozřejmě že podíval abych si zjistil, jestli tam náhodou není nějaká zajímavá finta - není! Takže mě to dál nezajímá - popisované výhody, tedy kromě nižší celkové spotřeby, jsou jenom novinářská neznalost problematiky a nebo úmyslná vata. Takže na další diskuzi si najdi někoho jiného :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od huhu »

Mimo téma (offtopic)
poota píše:.... na další diskuzi si najdi někoho jiného :bye:

Zdravím - poota

Tak to teda ne :jump:
Já tady kontestuju tvoje tvrzení, že auto pohání pneumatický motor a je na tobě, abys své tvrzení doložil. Podle direktivy 1 body "e" a "f"
Jinak tě může někdo jiný, nebo ty sám přesunout do irelevantního vlákna, či dokonce smazat! :smoke:

p.s. - dělám si srandu, nic mi dokazovat nemusíš :) :eclap:


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Auto na stlaceny vzduch

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Unavuje mě vždycky opakovat "úplně všecko", takže z lenosti předpokládám u protějšku takovou míru inteligence, která mu umožní to, co momentálně nepovažuji za podstatné, si v případě nutnosti doplnit ze své paměti a nebo dohledat.
Proti svým zásadám to tentokrát ještě pro ty "mdlejší" udělám za ně:
poota píše:Pokud má automobil právě pro jízdu potřebu menšího výkonu, tak se ten přebytek ukládá "na pak", to znamená na dobu, kdy bude potřebovat pro jízdu výkon větší, než dodává motor. Nejsložitější je u toho převodovka, která to musí "mixovat".
poota píše:Tvrzení, že to jede z 80ti % na vzduch a z 20ti na benzín je blábol, protože to jede pouze a jedině na benzín.
Slovíčkaření mě nebaví a nebudu s ním ztrácet čas.
Chvíli to tu ještě nechám, ale daleko vhodnějším místem pro tyto "poklady lidové slovesnosti" bude vlákno "V Hádanicích" - to kdyby to někdo časem postrádal :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“