Problém s ovládáním duše.

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

Na základě spisů pana JVK hledám magika, vím že se něco podobného, jak pan JVK popisoval děje, mám k tomu spoustu vysvětlení a odůvodnění jak takovéto věci fungujou...
Naposledy upravil(a) thomson dne úte 23 říj 2012 16:04, celkem upraveno 1 x.


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od eXiT »

Ahoj thomsone, mohl by jsi prosím poskytnout spisy k prostudování nebo alespoň uvést autora a dílko.
S pozdravem exit


Věř, však komu věříš, měř.
thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

Ten kdo neovládá magii a zjistí od někoho , kdo ji ovládá, principy a metody, dostane se za to do pekla.Rozumíš: za porušení pravidel černé magie jsou takovéto sankce. I mě někdo takovýto ovládá a různými pocity a náladami se mě snaží donutit abych i já byl stoupencem černé magie, že prý jí trest zmizí.A dle mého ani nikdo, kdo ovládá černou magii nemůže nic vyzradit.... Ta dotyčná je totálně zoufalá a naivní. Co mi můžete k tomuto dodat?


mahatma

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od mahatma »

Čo k tomu? že si totál mimo...
Mágia - využitie skrytých, prípadne všeobecne neznámych prírodných princípov a mechanizmov v praxi.

Pred pár rokmi bola mágia - namieriš na nikoho zvláštnou palicou, zahrmí a on je mŕtvy... dnes sa to volá strelná zbraň.
Pred pár rokmi bola mágia - pohyblivý obraz na ktorom vidíš všetko čo chceš... dnes sa to volá monitor.
Pred pár rokmi bola mágia - hovoríš do maličkej krabičky a niekto hoci aj na druhom konci sveta ťa počuje... dnes sa to volá telefón.


Ak chceš niečo viac, nech sa mi dotyčná ozve súkromne.


thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

total mimo si ty, máš nelogický informace, nic nevíš.Dotyčná se jmenuje [edit] viz. facebook, jinak mám hodně společného s JVK. Bavíme se o černý magii.. Pošleš na někoho vztek a bolest hlavy a nemůžeš dotyčného kontrolovat stále,tak mu to myšlenkovitě přivoláš na určitou dobu- tomu se říká programování. A když na vás někdo mluví uvnitř vaší duše, vaše vědomí o tom ví a je průser pro toho kdo ty hlasy vyvolává- tohle je asi největší pryncip vyzrazení, nemluvě o tom, že vám může dát program na zlost a vzteky do něčeho praštit, jako např. já když jsem praštil do skla výplně dveří a přeřízl jsem si šlachu. Ta holka je zoufale naivní a snaží se mě jakýmkoliv způsobem přimět, abych se stal černým mágem,tutíž by se vyhla peklu. Má smůlu - leda přes mojí mrtvolu.

Edit: skrytí jména napadané osoby - poo.


mahatma

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od mahatma »

hm.. hlavne že Ty si v obraze... už som zopár "géniov" (čo si mysleli, že vedia všetko ) ako Ty dával dokopy.
Na ovládanie treba dvoch - toho čo ovláda a toho čo sa nechá ovládať...
mrdneš do skla - to niekto spôsobil. nie to, že sa nevieš ovládať... kua chlape, kto spôsobuje že dýchaš? asi niekto iný ako ten, čo spôsobuje že sereš... bežne sa tomu hovorí schyzofrénia- asi to máš spoločné s JVK...


thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

ty ale černé magii nerozumíš, vysvětli mi tedy princip a postup?!.. nevysvětlíš, zase se od tebe nic nedozvim, mimochodem neovládá někdo tebe?vypadáš naježeně. mimochodem mezi mnou a JVK jsou drobné rozdíly..


mahatma

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od mahatma »

Hm.. tak skonštatuješ že ja ale mágii nerozumiem, ale chceš aby som Ti niečo vysvetľoval. Princíp a postup? si fakt magor...
Aby sa to niekto naučil, to je na veľa mesiacov až rokov práce a nie na príspevok v diskusnom fóre... K tomu treba mať aj zodpovedajúce kompetencie, nie iba vedomosti.
Mimochodom mňa nikto neovláda - ja som plne zodpovedný za všetko čo konám, čo si myslím aj čo cítim.
Ano, tie rozdilely medzi vami dvomi sú iba drobné...
Mágia je iba jedna - rovnako ako je iba jeden nôž. Tým istým nožom môžeš odkrojiť chlieb, alebo niekoho podrezať. Človek vždy určuje použitie nástroja a človek je zaň zodpovedný. Nie nástroj sám. Nie je biely nôž určený na vykonávanie "dobrých skutkov" a čierny nôž na vykonávanie "zlých skutkov"


thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

duši ovládnout můžeš, ale mysl po takovémto dlouhém programování ne, a pokud jako ona experimentuje s černou magií a zkouší člověka ovládnout zlými náladami a pocity a přimět ho k tomu aby i jeho podmědomí se změnilo k tomu, že on sám chce být černým mágem a jakoby se upsat satanovi, tak kdo je tady potom magor, já, nebo ta holka?viděl si ji na fcb? ovládáš bílou nebo černou magii? Princip asi takovýto: tvoje podvědomí si uvědomí že chceš bejt v černý magii, schválí si to,musíš si uvědomit do čeho jdeš a pak už si upsanej a můžeš: např. to sklo rozbít: navolíš si stupnici vzteku, která je od nejmenšího do největšího a ta se u tebe začne rozvíjet a až řekneš dost tak se ta síla zastaví toho vzteku a okamžitě to někomu hodíš na určitou dobu s tím, že víš že u nějakýho skla se nachází a hned mu přihodíš ať břikne zlostí do toho skla.Toť zhruba vše, tomu se říká programování. Skus si to v duchu zobrazit a seřadit a máš to...Mimo jiné, máš tý holce napsat, a já chci vidět důkaz žes to udělal, protože mám pocit, že tě taky ovládne.


mahatma

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od mahatma »

si chorý, lieč sa.... určite ovládne celý svet... Ty chceš dôkaz? preber sa, .... ... ja mám niečo napísat? zabudni...

Odstraněna hrubost. SDK


thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

tobě byla buď inteligence odebrána již při zrození, nebo ti ji někdo odebírá, protože to není možný!!! ty nemáš žádný logický odůvodnění, chápeš? na základě toho si "chorý" ty. Nebo si přinejmenším nervák..A takový mě nemůžou ohrozit se svýma nesmyslnýma argumentama.. a vůbec, jaký máš důkazy, že jsem chorý.. - žádný!


mahatma

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od mahatma »

dôkaz o tom že si chorý - ten je v tom, čo píšeš... prečítaj si to po sebe... prečo by som mal logicky odôvodňovať, že nie si normálny? to vidím. ak ťa ohrozujem argumentami, tak zrazu nevieš ako ďalej ... požiadaj radšej o hospitalizáciu na psychiatrickom oddelení, tvoj stav je dosť vážny.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od huhu »

Thomsone, dej link ne fejzbůk. Bo děvuch s tím jménem je tam po kokot. Napíšu jí aby tě nechala být a sejmu tvoje břemeno. Problém je v tobě. Jsi slabingr.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od poota »

Upozorňuji na to, že výpady směřované přímo na osobu jsou povoleny pouze v Boxovárně, ale i tam je nutné zachovat slušnost a odpustit si vulgarity.

Děkuji za pochopení - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
thomson
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 22 říj 2012 22:29

Re: Problém s ovládáním duše.

Příspěvek od thomson »

[edit] je ze [edit]..

Edit: skrytí jména a místa napadané osoby, uživateli odesláno Varování - poo.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“