Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Magneto rozloučení

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Odpovědět
Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Magneto rozloučení

Příspěvek od Magneto »

Tak chlapci - jsem si právě odzpíval v Národním divadle silvestrovské představení a dostal za ně 13.000,- Kč na ruku (tj. zhruba 700 dolarů - ale ne těch "kanadskejch").
Po přečtení vašich výlevů v tuto chvíli docházím v novém roce k závěru, že jste partička starousedlíků, kteří lákají nové nadšence, aby je posléze vyždímala z jejich nápadů a zkáznila je pak podle svých pravidel.
Je nezvratným faktem, že za celou dobu existence tohoto fóra tu nevzniklo nic životaschopného. Své nápady do placu nehodím, dokud nebudou 100-procentní - pak se o nich ovšem dozvíte až ve společném rozdělovníku s renomovanými pracovišti.
Tímto s vámi končím a přeji hodně úspěchů všem, kteří budou dělat a ne kecat!
Magneto :D

Edit: ... přesunuto z "Magnetické sekce" ... :roll: ... A(&F) ...


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Magneto rozloučení

Příspěvek od martin11 »

...škoda, vypadal nadějně...
Naposledy upravil(a) martin11 dne stř 02 led 2013 6:56, celkem upraveno 1 x.


... věřím, že se " TO " povede ......
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2416 poděkování

Re: Magneto rozloučení

Příspěvek od poota »

Příchod "nováčků" většinou vypadá tak, že sem někdo vpadne s několika otázkami, na které většinou rovnou založí nová vlákna, přičemž odpovědi jsou zde v příslušných vláknech, kde se řešily jeho dotazy již před několika lety a často jen před několika stránkami či příspěvky.
Ač se snažíme býti vůči nově příchozím býti vlídní a přívětiví, ne vždy se nám to daří úplně dle jejich představ. Považujeme leckdy za vhodnější je navést k pročtení některého vlákna, kde je probrána celá problematika, než jim rovnou jasně a stručně zodpovědět jejich dotaz, což by dle našich znalostí jen odstartovalo dotazy další, v onom vlákně již zodpovězené.
Nově příchozí se pak dle své letory rozdělí do zhruba dvou skupin - ta první se nechá "vést" a v krátké době se v problematice zorientuje a pak již, společně se "starousedlíky" posouvá danou diskuzi dál a výš.
Druhá skupina to bere jako určité nepřátelství a nechuť vůči "nováčkům", načež si začne stěžovat na nevstřícnost vůči své osobě, což podle zákona o odrazu vede jenom k tomu, že se situace vyhrotí, a to nejspíše v osobní rovině. Případné zásahy moderátorů pak nejsou brány jako jejich snaha o udržení pořádku a přehlednosti, ale jenom jako zbytečná šikana, což jenom přilévá olej do ohně. Pro tuto skupinu je typické, že chybu nehledá u sebe, takže zcela logicky dojde k názoru, že si tu hrajeme na svém písečku a nově příchozí chceme jenom využít a pak se jich zbavit.
Myšlenka, že i každý z nás sem jednou přišel jako "nováček" a také se tu nějakou dobu musel rozkoukávat, je jaksi mimo jejich obzor.
Podle mých zkušeností každý člověk předpokládá u svých protějšků nejčastěji tytéž úmysly, které i sám vůči nim chová. Zřejmě už právě ten rozdíl vytváří rozdělení do výše zmíněných dvou skupin.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3248 poděkování

Re: Magneto rozloučení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Magneto píše:Tak chlapci - jsem si právě odzpíval ....
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 51#p110851 :roll: :bye: Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Magneto rozloučení

Příspěvek od Aquarius1 »

Spoustu lidí sem přijde a chce něco dokázat,ovšem někteří nechtějí číst a v tom je problém.To že zde nic nevzniklo neobstojí a je škoda že lidé kteří mají tendenci něco dělat jsou mnohokrát nepochopeni a jak je v lidské společnosti zažitým zvykem i odsouzeni ,vyvrhnuti nebo znechuceni a odcházejí.Nový rok by měl přinést každému jen to nejlepší,ovšem nic není bez úsilí,spousty práce a učení se.
Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1194 poděkování

Pro Magneto ...

Příspěvek od A(&F) »

... na rozloučení: ... pokud bys pravidelně jezdil na srazy, viděl bys, že jednotlivými členy fora toho bylo vymyšleno již poměrně hodně ...

... a z tvého bydliště to k Jeffovi nemáš nijak daleko, tak si tu nestěžuj, že o ničem nevíš ... ;) ...

PeS: ... např. (krom jiného) tři roky za sebou byla na srazu prezentována "PAMELLA" (což je magnetická akcelerační lišta, jenž krom síly soustavy velmi slabých vlastních magnetů využívá i mag. pole zeměkoule + coriolisovy síly vzniklé zemskou rotací ... se schopností uzavření cyklu), která všem "nevěřícím Tomášům" poskytla důkaz, že volná energie opravdu existuje ...... když byla PAMELLA na srazu předváděna naposledy, došlo přede všemi dokonce i k odkrytí až "na dřeň", aby se jednou provždy vyvrátily pochyby o pravdivosti její funkce + byl velmi přesně popsán její princip ... poté byla po celý zbytek odpoledne až do večerních hodin ponechána na stole, kde si s ní mohl kdokoliv z přítomných libovolně pohrát a vyzkoušet si její funkcionalitu při natočení do různých světových stran a při různém úhlu naklopení ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Černá díra“