Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

O čem to všechno je

Volná diskuze k článkům a dalším informacím, zde prezentovaných...
Rival
Hlavní admin
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Upozornění

Příspěvek od Rival »

Tato téma se týká seriálu "O čem to všechno je". Má-li někdo pocit, že nám chce něco důležitého sdělit mimo toto téma, nechť si založí vlastní vlákno. Děkuji za pochopení...

Rival
laik
Zasloužilý člen
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Evoluční příležitost

Příspěvek od laik »

Chtěl jsem se zeptat
V tom dokumentu na straně 10
v bodě 2 : Evoluční příležitost
se píše že kdo se nestihne evolučně povznést do roku 2022
tak tady na zemi zustane navždy ,uvězněn v koloběhu reinkarnací....
ale to je přeci nespravedlivé......ne???
vždiť spousta ldí ani nemá ponětí o čem je život a ne vlastní vinou ale pouze třeba nedostatkem informací...
že se třeba narodil na nesprávném místě....
a jak potom takovej člověk k tomu příjde...???

nebo jsem to špatně pochopil??? hmmmm

Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
lajos
Zasloužilý člen
Dal: 470 poděkování
Dostal: 211 poděkování

hm

Příspěvek od lajos »

laiku, přece o tom to je, nejseš přece malej Jarda. Nemůžou se všichni zachránit, jenom ty a těm kterým to řekneš a nechají se zachránit.

poota
Zasloužilý člen
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2416 poděkování

Re: Evoluční příležitost

Příspěvek od poota »

laik píše:..a jak potom takovej člověk k tomu příjde...???
Klidně můžeš zapomenout na nějakou "spravedlnost" - na to si vesmír s jeho zákony nikdy nehrál.
Každý člověk ve svém současném životě má určitý úkol, který je pro něj ovšem "tajný" a závisí na jeho předchozích vtěleních, čemuž se říká Karma. Na tom, jak svůj úkol splní, závisí jeho další převtělení, tedy to, jakou Karmu v něm bude mít - jestli lepší, nebo horší.
Cestu k lepší Karmě v dalších životech mají naznačit a usnadnit rozličné věrouky, tedy hlavně to, co je v nich stejné nebo obdobné. Ovšem nesouvisí to nijak s církvemi, které jsou již vymyšleností lidskou a oplývají povětšinou i lidskými chybami.
Napsal jsem Ti to co nejjednodušeji - jinde to můžeš najít rozvedené daleko lépe a přesněji - bude to ovšem mnohem delší.
Zdravím - poota

Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lajos
Zasloužilý člen

poota-laik

Příspěvek od lajos »

Každý ve svém životě, po nějakém desetiletí by si měl uvědomit co je důležité. Pokud na to nepříjde co je důležité, by nemuselo vadit, stačí když příjde na to, že je důležité neškodit nikomu a ničemu, pak bývá i spokonější, klidnější. Já si to třeba kazím chlastem a v reakcích po něm (hlavně tady na fóru) ale pořád si říkám, že určitě neškodím tolik jako dříve a ten trend mě vcelku uspokojuje.

laik
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

život...

Příspěvek od laik »

Já myslím dle pozorování že tento život mám jako rekapitulaci....
No každopádně se mezičase budu dál prokousávat tím dokumentem
ale stejně.......vadí mě tam ta nespravedlivost.......vesmír určitě není takovej haiz.--jak si myslíte

lajos
Zasloužilý člen

laik

Příspěvek od lajos »

Třeba jseš možná napřed, k vesmíru jsem se ještě nedopracoval, snad ještě mám čas.

Petr Penguin
Nový člen

Re: chanelling

Příspěvek od Petr Penguin »

laik píše:Zdravím
Mě by zajímal váš názor na to, co psala ivule, že některý věci co jsou tam psaný už neplatí....
(možná by proto bylá dobrá nějaká aktualizace)
A také co si myslíte o názoru ,že některý chanellingy jsou umyslně špatný ,aby svedli člověka na scestí....
dík za odpověd..
Tak předem se omlouvám za poněkud opožděnou reakci, ale nějak nestíhám:)
ad1. - aktuálnost údajů, ano spousta věcí už neplatí, ale ve smyslu postupu v šachové partii, nikoliv fakticky. Další kroky které byly z obou stran učiněny posunuly partii dál, což samozřejmě neznamená, že by se tímto předchozí kroky/tahy staly neplatnými:) Kdo má zájem sledovat vývoj událostí, dávám zde odkaz na originální zdroj - samozřejmě v angličtině, v češtině to je přeložena na Osudu Jirky Maška - http://www.azuritepress.com/New%20Comer ... elcome.php , zejména první publikované části Summary 1 a 2. Jedním z klíčových prvků tohoto učení je orientace na samostatnost (zbavení se jakýchkoliv "informačních" prostředníků), takže o aktualizace se asi ten kdo o ně projeví zájem bude již muset starat sám anebo účinkováním v nějaké skupině podobně oslovených zájemců.
ad2. - channeling, materiály od Ashayany Deane nejsou získávány channelingovým způsobem, ale tzv. keylontickou komunikací. Víc v samotných materiálech. Jinak ano, channelingový způsob práce s informacemi je velmi ošidný a ve velké většině se jedná o dobrý způsob jak těmito informacemi člověka pomýlit. Nicméně opakuji, že diskutované informace nemají s channelingem nic společného. Případná diskontinuita v textu není zapřičiněna způsobem příjmu informací, ale tím, že text samotný je jen velmi stručnou a nutně hodně zjednodušující interpretací daleko bohatějších originálních údajů. I pro ně však bezpochyby platí - důvěřuj ale prověřuj a odděluj zrno od plev (ve smyslu - jedna věc je znát údaje a druhá porozumět záměru). Mějte se

felda
Zasloužilý člen
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

děti slunce

Příspěvek od felda »

vypadá to na paňáka...tedy, ehm asi tak tři

felda
1220
Zasloužilý člen
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Panáka netřeba

Příspěvek od 1220 »

Zde prosím kus
" Stavění tváří v tvář"

http://astronuklfyzika.cz/HudbaTibet0.mp3

K.

laik
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

tibet

Příspěvek od laik »

Rád bych si to někdy někde poslechl naživo ,aby šla pořádně vycítit ta energie......

arabela777
Starší člen
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: tibet

Příspěvek od arabela777 »

laik píše:Rád bych si to někdy někde poslechl naživo ,aby šla pořádně vycítit ta energie......

Právě jsem dočetla : 2012 Apokalypsa v přímém přenosu.Kniha je velmi dobře zpracována.Jak říká pan Mašek( Lidé se rodí s dvouvlákenou DNA.Nicméně pokud můžete slyšet a chápat vše co vám říká,máte pravděpodobně čtyčvlákenou DNA.S méně ho nemůžete slyšet )

1220
Zasloužilý člen
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fakt dobrý tip

Příspěvek od 1220 »

arabela777
Starší člen
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: fakt dobrý tip

Příspěvek od arabela777 »

Zde je ještě jedna kniha od Jiřího Maria Maška 2008
http://www.knihy.hledajici.cz/detail.ph ... earch=2012

laik
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

p.Mašek

Příspěvek od laik »

Zdravím vás...
já ještě donedávna hltal ze zájmem vše co p.Mašek napsal a všemu věříl ,ale postupem času sem tak nějak vystřízlivěl a udělal si na věci vlastní názor.....nepopírám nějakou transformaci a to že se něco děje........sám to na sobě cejtím a i lidé v okolí jsou poslední dobou víc nakloněni věcem mezi nebem a zemí a přestávám být za podivína ,ale........brát si slova p.Maška moc k srdci tak neplodím žádný děti a už dávno si hodím špagát........podle mě je hrooooozně depresivní a negativní......já radši přečtu malé pohádku o krtečkovi a sme spokojení oba, než se deptat nad tím co Mašek očekává .......jeho apokaliptická realita se mě vůbec nelíbí........
......to neznamená že strkám hlavu do písku před vším co se děje ,ale naopak ji tahám z písku ven a pořádně se koukám svíma očima.....
....ale je to jen muj subjektivní pocit a jiným ho samozřejmě nevnucuji.......

Odpovědět

Zpět na „Klub přátel Osudu.cz - http://www.osud.cz“