černá magie

Moderátor: JVK

martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od martin11 »

jojojo...ten článek jsem sem dal "jen" proto, aby JVK / a toto vlákno je jen JVK/ viděl, že není sám komu "někdo" škodí na dálku... :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od poota »

Když ono je tak lákavé vysvětlovat si nějaké svoje potíže cizím vlivem, nejlépe nějakého zavilého nepřítele. Ten potom "může" za všecko nepříznivé - zub mě rozbolí nikoli proto, že se kazí, ale proto, že mi tu bolest poslal On. Tramvaj mi ujela proto, že On nechtěl, abych se tam dostal včas. Zaspal jsem ne proto, že jsem "zabil" budíka a spal dál, ale proto, že mě On chce zničit. Za naprosto každou i sebemenší nepříjemností, která mne potká, stojí vždycky On.
I jiným lidem se občas stávají podobné nepříjemnosti, ale za ty moje může On, protože jeho cílem je zničit mě psychicky i fyzicky, znemožnit mi společenské uplatnění a dohnat mě pokud možno až k sebevraždě.
Takové "oběti" domnělých mentálních útoků připadá naprosto normální, že by se někdo na někoho jiného pracně soustřeďoval téměř nepřetržitě a neměl tak prakticky žádný čas na jiné svoje aktivity.
Obdobnou formou je pocit pronásledování a nepřetržitého sledování, které provádějí Oni, tedy členové organizace, která chce dotyčného zničit. Organizace je samozřejmě naprosto tajná, nezřídka i mimozemská.
Rozumně vymlouvat takto postiženému jedinci jeho přesvědčení nelze, protože je mu rovnou jasné, že jste také členem nebo alespoň spolčencem oné organizace a nebo že vás posílá On právě proto, abyste v jeho oběti vyvolali pocit, že se ještě k tomu všemu navíc i zbláznil. Kromě toho, jak by tomu mohl věřit, když má naprosto hmatatelné důkazy o cizím vlivu - třeba hučení v uších, závratě, skvrny na kůži, potíže s dechem, bušení srdce a spoustu dalších nepříjemností.
Poukazovat na to, že podobné potíže mají i jiní lidé, je marné. Buď je mají jenom proto, že jsou nemocní, kdežto "oběť" je na rozdíl od nich úplně zdravá a ty potíže na ni sesílá On. A nebo jsou taky zdraví, a v tom případě On působí i na ně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od martin11 »

...místa opředená "nevysvětlitelnem"..... :idea:


http://zena.centrum.cz/deti/zajimavosti ... position-2


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od Nemo »

Po delší odmlce přidám zase něco ze své praxe. Je to spíše nabádáni k opatrnosti. Jeden můj kamarád chtěl být mistrem v magii a skončil jako těžký schizofrenik a má na to i invalidní důchod. Další kamarád se domníval, že podléhá magickým útokům a když jsem ho požádal, ať mi řekne příznaky, tak jsem zjistil, že má neléčený vysoký tlak (kdysi jsem ho měl také). On si myslel, jaký nejsem supr léčitel, že jsem to tak hned poznal. A já ho vyvedl z omylu, že je to pouze životní zkušenost a né mimosmyslové vnímání. On totiž začal na vše nazírat pouze "duchovně". Všem nedočkavým učňům duchovních nauk doporučuji "zlatou střední cestu", o které hovoří zkušenosti našich předků. A do třetice poslední zkušenost. Chci-li něco změnit duchovní cestou, pomáhám tomu i ve hmotě. Chci-li mít například finanční úspěch v práci, vysleduji si, k jakému zaměstnání jsem byl nejlépe vybaven a pak tomu věnuji úsilí hodné mistra. Nastanou rúzné zkoušky neúspěchu, falešných přátel a vlastní lenosti, ale jestli si mezitím vypracuji pevnou vůli hodnou mistra, svého cíle dosáhnu.

S pokorou Nemo


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od jarda ovčák »

No jasně, ta černá magie může za vše možné....Včera jsem si při práci s motorovkou šlápl na rozvázanou tkaničku.... Atentát černých mocností.
Lidi mají z neznámého hrůzu a způsobují paniku a davovou hysterii.Něčím mi to připomíná moji prababičku, která veškerý nezadar a špatnosti, co ji potkaly přisuzovala komunistům.Ikdyž napadl sníh, pršelo, nebo nepršelo....
Rozdíly mezi magiemi jsou nevýrazné, bílá a černá magie se prolíná a dokonce i lásku a dobré přátelství řadím k magii. Není dobro či zlo, je pouze úhel pohledu. Myslím, že když se budem chovat tak, jak bychom si přáli, aby se ostatní chovali k nám, nemůžeme udělat chybu.Je třeba se pečlivě vyhýbat destruktivním pocitům, protože se obrátí proti nám, jako odraz v zrcadle.
Tím však nemyslím, že bychom měli rezignovat na boj se zlem. To vůbec ne,ale je třeba brát v potaz, že vše je relativní. A když se vás v dnešní době někdo, resp každej snaží ojebat, neberte to jako zlo, ale jako dobový fenomen, folklor,jeho cestu.Vaše cesta bude dozajista odlišná. asi....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
tichys
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: pon 13 úno 2012 17:33
Dal: 65 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od tichys »

poota píše:... Za naprosto každou i sebemenší nepříjemností, která mne potká, stojí vždycky On ...
Dost často to taky bývají ONI :laugh:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od poota »

JVK se vlastní pílí domohl dokonce až toho, že je prvním kontaktem z mého tydlifonního seznamu, který jsem si zařadil na "Černou listinu" - což znamená, že příjem nesmyslných SMS zpráv z jeho čísla už pro mne skončil.
Uvádím to jenom jako příklad toho, že když si někdo na ten "kolotoč" nastoupí, tak seskočit z něj zpátky už nedokáže dokonce ani tehdy, kdy to ohrožuje jeho existenci. Což by mělo být varování všem, kdo mají chuť ke koketování s nějakým druhem magie. :enaughty:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... Obdobnou formou je pocit pronásledování a nepřetržitého sledování, které provádějí Oni ...
Tak tak. Moji tetu ta černá organizace dohnala k sebevraždě. Nepomohlo nic. Ono to nemusí být koketování s nějakou magií. Vždycky to však z mé zkušenosti pramení z pocitu neuznané důležitosti, kteráž se courá daleko za schopnostmi. Ony by někdy aj ty schopnosti byly, ale energie spálená na nenávist ke všem "ubližovačům" těm lidem nedovolí se vyvinout a pak se uchylují jak do schizofrenie, tak někdy k té černé magii, v méně vyvrbených případech k podlosti a podvraťáctví.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
cestovatel48
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27 lis 2013 21:36
Dostal: 4 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od cestovatel48 »

Zdravím,
jen tak na okraj.Seznámila jsem se s JVK v létě 2011.Přišel mi jako pohodový člověk.Asi má pro ženy nějaké kouzlo 8) .Sám mi říkal že příjde doba, kdy ho budu ze svého života vyhazovat a že je to takto pořád, že se mu to děje po celý život. Nevěřila jsem mu. Chtěl po mě napsat nějaké texty, tak jsem mu pomáhala se psaním na toto forum. Jenže on si neuvědomoval, že jsem měla i další povinnosti a že jich bylo, ano občas mi pomohl, po čase jsem už raději nic nechtěla, nebyl schopen jít koupit ani chleba(asi ho nechtěl platit, moje doměnka po delší době, kdybych nepřišla o práci tak by mi to bylo jedno ale ... zaplatit z podpory spotřebu energií v bytě za dva a ten chleba...), nějak jsme se nedokázali na toto téma dohodnout. Ze začátku jsem ho omlouvala. Koukal celý den na televizi a pak si večer vzpomněl, že potřebuje něco napsat(to jsem už odmítala). Mám pocit, že takhle využívá možná i ostatní lidi. Večer stojí u dveří, najednou se objeví že přijel na návštěvu. Ať si najde movitější ženu, té to vadit nebude.
Ano znal věci, o kterých jsem já slyšela poprvé v životě, tak mě tím uchvátil a vše jsem mu naprosto věřila. Jenže, kde je přidáno tak je někde zase ubráno, jak se říká. S původní rodinou se nestýká, nikdy jsem je neviděla, to bych si udělala obrázek hned, že je asi něco jinak. S mými známými si nějak nepadl do oka, byly z něj vždy nějak vysátý.
Možná, že s ním nějaká žena dokáže žít, ale já to nedokázala. Každopádně to pro mne byla bolestná zkušenost (byla jsem do něj zamilovaná). Vždycky za to mohl OC a já jsem se zařadila do řady biorobotů. Ano má plný invalidní důchod, mluvil o nemocném srdci. Pravda je asi jinde a trpí zřejmě nějakou duševní poruchou, kdo ví...On nikdy nepřizná, že má problém hlavně sám se sebou. Jemu asi pomoci nikdo nemuže, neb on se léčit nikdy nepůjde. V současné společnosti orientované na ... mu málokdo rozumí. Žije si ve svém světě asi paranoa s bludy a ničí ho to. Škoda, že jsem to nevěděla dříve.
Tak se tu pánové mějte. Ta z Loun (cca dva roky života s ním).

JVK promiň, musela jsem to napsat. Jseš milej chlap, ale....


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od poota »

Oceňuji, že ses odhodlala to napsat - mám dojem, že z Tvého počítače byl druhý nick JVK, který jsem mu jako neregulérní natrvalo zabanoval - bylo to lepší v tom, že můžeš být přihlášená sama za sebe - jenom doufám, že ses neregistrovala kvůli tomu jedinému příspěvku. Na fóru je mnoho informací, které by Ti mohly být třeba něco platné.
Podobné zkušenosti má s JVK už daleko víc lidí, postupuje vždycky podle stejného scénáře, při kterém zneužívá toho, že je mu někdo ochotný pomoci. Někdo ho prohlédne dřív a někdo později, ale zatím na to přišli všichni - ovšem je potřeba počítat s tím, že každý, kdo ho prohlédne se stává v jeho mysli jeho nepřítelem a spolupracovníkem C. - a to i tehdy, když se s ním vůbec nezná.
A ještě dodatečně - vítej na fóru.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od martin11 »

zdravím....stejná zkušenost...na jednom setkání u Jeffa jsem se s JVK dal do řeči, resp. mě oslovil a já ho trpělivě poslouchal....zkrátím drama...měl jsem zkažený den....je mě hocha líto ale opravdu to nejde...
a ještě, rozumím tomu tak, že JVK nemá vlastní počítač a využívá náhodných známostí s počítačem a tak s námi komunikuje? ....jen doufám, že neví, že je podzimní setkání. Všichni co ho známe se s ním do diskuze u stolu nepustí, natož mu udělit slovo veřejně...jednou se to stalo a..... :bhead: zdraví m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“