černá magie

Moderátor: JVK

huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: černá magie

Příspěvek od huhu »

Slavek Krepelka píše:
Nerozumím tomu, kde se bere čím dál tím víc duší v naší materiální podobě zde na Zemi a jestliže, jak mi také bylo odněkud dodáno, je Země trestaneckou kolonií pro duše ze široka daleka, co se musí dít jinde.
O tom jsem taky přemýšlel, ale nemám jasnou statistiku o všech živých tvorech na zemi ( hmyz, rostliny ... ) Možná to v globálu sedí. Ví čert. Včera jsem zasel kopr a špenát - zase prostor pro pár duší.
Slavek Krepelka píše: Nerozumím tomu, proč na někoho štěstěna svítí celý život a na někoho naopak, proč se spousta lidí předčasně udře k smrti a proč někdo dřít nemusí a daří se, byť by to bylo velice často zoufale vyváženo jinak.
Tohle mi vysvětlil kdysi na závodech Vašek Chvála. Neexistuje štěstí, nebo smůla. A opravdu. Nepozorný člověk na sebe lepí smůlu a má co chvilka zmuchlaný blatník - člověk, který myslí za druhé a předvídá, se neštěstí vyhne.
Slavek Krepelka píše: Nerozumím tomu, že pokud si nesem ssebou takzvané karmické hříchy a jakési zásluhy do dalších životů, co jsme musli být zač v minulosti a proč.
Tady jsem si vzal jedno ponaučení : pokud jsi v minulém životě týral třeba psy, budeš v dalším životě týraný pes. Čili vývoj - musíš se naučit všechno, než postoupíš dále. Nevyhneš se ničemu. Poučíš se z toho a v dalším životě po psovi už to neuděláš - teda, jestli je to pravda - možná je to jen útěcha pro slabé.
To další už jsou v podstatě variace na řečené.

Otázkou zůstává, jestli je to pravda.
Nicméně ze všech náboženství a pouček a přesvědčení mi vychází, že člověk by měl žít tak, by se za sebe nemusel stydět a aby po něm zůstalo nějaké duševní bohatství ( tím nemyslím vypálenou knihovnu, nebo koncentrák )
Jenomže i ten stud odvisí od prostředí, ve kterém se vyvíjíš.
Pro mě by byla hanba někoho zabít, pro člena jiné společnosti je hanba nezabít alespoň sto nepřátel. Já jsem v jeho očích srab, on v mých vrah. A mohl by to být můj bratr vychovaný v jiné rodině.
Včil mudruj.
Asi proto jsem ateista až se bojím, že mě za to bůh potrestá :D


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Proboha pánové. Dnes dopoledne jsem začal psát přispěvek jako reakci na dva první přízp. z pátka, nežli se mi podařilo sem cokoli dát, strhlo se co strhlo. Někdo se baví..
Apeluji na soudnost a pište do magie2. nechte mně to dopsat...

Proboha lidi. (psáno v Pá. 10.00.13.4.)
Copak nechápete, že já jsem ve stavu, kdy si nemohu podle svého uvážení napsat kdykoli a cokoli.A to již dlouhodobě.Jak to, že [VL], [OT], [AE],[NK] a řada dalších, kteří nejenom slyšeli ale i pocítili kvalitu a intenzitu útoku [OS], o tom nenapsali ani řádku...
Nechápete.
Vážně si myslíte, že mám možnost a sílu reagovat na příspěvky, kdy jeden je zavádějící jedním způsobem a druhý druhým?Vážně si myslíte, že si mohu kdykoli jen tak sednout k počítači a napsat příspěvek, jehož realizace co se týče objemu je pro někoho záležitost 10 minut nebo půl hodiny?Jak to, že nikdo není schopen akceptovat poznámky o množství utrpení,které mně stojí každý den pobytu na tomto světě...
Jak to, že nikomu nedochází, že se mi nepodařilo popsat v rozepsané formě hodinu po hodině probíhající útoky a zatahování konkrétních lidí vtěleného satana-[OS] a jejich dopady na můj fyzický stav a mentální prožívání.Odpověď - rovina hnusu a bolestí je tak velká, že toho prostě nejsem schopen v měsících minulých mentálně a nyní již ani fyzicky.
Toto patří do scénáře, do kterého jste i Vy byli zataženi.Textů obsahující rovinu filozofického nezávazného rozjímání až tlachání...Mající za cíl rozptýlit pozornost vytvořit myšlenkový chaos a celkově vytvořit zdání, že se nic tak zásadního neděje.A to přesto, že u pokra i S.Křepelky příspěvky obsahují rovinu živého zájmu.
Například u Stanislava Křepelky obsahuje rovinu nadšení ,zaujetí až na úrovni žáru (emocionální vlastnost, kvalita) a schopnosti bránit nebo bojovat za to co považuje za správné...nadšení...jen doufám, že se [OS] nepodaří v reálném čase tuto kvalitu otočit proti mně i tohoto člověka. Stačí že příspěvek z 12.4. je dostatečně zavádějící, vysvětlující mé nahrávky.

Stručná odpověď na předchozí dva příspěvky, pokud si někdo pečlivě přečte nebo poslechne mé příspěvky, nenajde tam jedinou zmínku o tom, že já bych používal magii ve smyslu léčení, ve smyslu ovlivňování lidí, ve smyslu přípravy půdy pro cokoli.
Vyjjímku tvoří krátké období v roce 2009, kdy já a lidé v mém okolí se snažili použít obranné techniky, ve smyslu magického ochranného zrcadla a podobně.
Člověk má právo se bránit.
Paní [SP] mi půjčila knihu od autora K.Na jméno si nevzpomenu.Zmiňuji to hlavně proto, že po otevření této knihy následovala velice silná reakce démonských bytostí, hlídačů (?) v mém bezprostředním okolí.
Podobná silná reakce následovala po otevření knihy s tématem Atlantida, resp. po nalezení části, která mi pomohla si „vzpomenout“. Nalezením této knihy bylo přímým důsledkem rozhovoru s exorcistou a jeho slovní popis úkolu,proč jsem se narodil, proč proti mně stojí ony síly zla,které chtějí toto poznání a schopnosti využít ke svým záměrům.
S předchozím odstavcem souvisí toto.Někdy v roce 1994 jsme navštívil léčitele pana [VC].Byl schopen identifikovat nejenom široké spektrum mých zdravotních problémů a utrpení ,vyčerpání, které žiji..., ale byl to první člověk, který byl schopen identifikovat průchod satanských sil, v mé vlastní rodině-matkou.Dále řekl, že to co jsem přišel udělat je důležité.Natolik důležité, že mi nebylo dovoleno při porodu, nebo krátce po něm zemřít.
Od exzorcisty konec října 2009
A propo nyní mě napadlo
Proboha lidi.
Copak nechápete, že já jsem ve stavu, kdy si nemohu podle svého uvážení napsat kdykoli a cokoli.A to již dlouhodobě.Jak to, že [VL], [OT], [AE],[NK] a řada dalších, kteří nejenom slyšeli ale i pocítili kvalitu a intenzitu útoku [OS], o tom nenapsali ani řádku...
Nechápete.
Vážně si myslíte, že mám možnost a sílu reagovat na příspěvky, kdy jeden je zavádějící jedním způsobem a druhý druhým?Vážně si myslíte, že si mohu kdykoli jen tak sednout k počítači a napsat příspěvek, jehož realizace co se týče objemu je pro někoho záležitost 10 minut nebo půl hodiny?Jak to, že nikdo není schopen akceptovat poznámky o množství utrpení,které mně stojí každý den pobytu na tomto světě...

Psáno po 15hoď.Tak timto jsem se nechal zavést příspěvky reagujícími i na můj dnešní příz.Jak to, že lidem příjde normální, že na mé osobě a řadě lidí v přímém gardu je pácháno neskutečné násilí.I v mém případě ovládání na úrovni o kterém nemá nikdo ani představu.
Jakto, že ti kteří měli přímé informace, nebo kdokoli jiný, místo toho, aby se rozklepal hnusem a odporem, že se něco takového děje, ne mě, ale komukoliv, a nepocítí okamžitou potřebu vycházející z duše s tím něco dělat.
Jak to, že myšlení je natolik zvrhlé, že jim není schopna dojít ani míra vlastní patologie, a zavázanosti. Místo toho, pokud nechal [OS] jenom na chvíli někoho „to“ (satanské působení) ochutnat, na vlastním těle, zde např. [LD], [AO] zde na fóru pár dalších, doktor L. se maximálně rozklepou.
A další dnes již budou pouze žvatlat, že oni přeci nevěděli... A ještě častěji, že oni ví.
Jak to, právě ti co mají plnou hubu lásky a vědoucnosti dokonale selhali. Nesplnili jedinou věc kterou bylo potřeba udělat. [VL] informace od listopadu 2009 včetně nahr. Exorcisty, další-začátek května 2010, [OT] -dlouhodobě v oběmu snad 10tek hodin od října 2010 kdy jsem mu vysvětloval všechny aspekty podvědomého programování, nahrávky-v přímém přenosu.[AE]-leden 2011 spolu s [OT]- ještě předtím pros.21.12.2010, spolu s [OT]. Ale o tom jste od zmiňovaných pánů neslyšeli. Jak to, že se mi nepodařilo napsat, najít niko kdo by... Ale to bych se nekoncepčně rozepisoval.

Jak to, že nikomu nedochází, že se mi nepodařilo popsat v rozepsané formě hodinu po hodině probíhající útoky a zatahování konkrétních lidí vtěleného satana-[OS] a jejich dopady na můj fyzický stav a mentální prožívání.Odpověď - rovina hnusu a bolestí je tak velká, že toho prostě nejsem schopen v měsících minulých mentálně a nyní již ani fyzicky.
Toto patří do scénáře, do kterého jste i Vy byli zataženi.Textů obsahující rovinu filozofického nezávazného rozjímání až tlachání...Mající za cíl rozptýlit pozornost vytvořit myšlenkový chaos a celkově vytvořit zdání, že se nic tak zásadního neděje. A to přesto, že u pokra i S.Křepelky příspěvky obsahují rovinu živého zájmu.
Například u Stanislava Křepelky obsahuje rovinu nadšení ,zaujetí až na úrovni žáru (emocionální vlastnost, kvalita) a schopnosti bránit nebo bojovat za to co považuje za správné...nadšení...jen doufám, že se [OS] nepodaří v reálném čase tuto kvalitu otočit proti mně i tohoto člověka.Stačí že příspěvek z 12.4. je dostatečně zavádějící, vysvětlující mé nahrávky.


Stručná odpověď na předchozí dva příspěvky.Pokud si někdo pečlivě přečte nebo poslechne mé příspěvky, nenajde tam jedinou zmínku o tom, že já bych používal magii ve smyslu léčení, ve smyslu ovlivňování lidí, ve smyslu přípravy půdy pro cokoli. Ve smyslu vlastniho zájmu.
Vyjímku tvoří krátké období v roce 2009, kdy já a lidé v mém okolí se snažili použít obranné techniky, ve smyslu magického ochranného zrcadla a podobně.
Člověk má právo se bránit.
Paní [SP] mi půjčila knihu od autora K.Na jméno si nevzpomenu.Zmiňuji to hlavně proto, že po otevření této knihy následovala velice silná reakce démonských bytostí, hlídačů (?) v mém bezprostředním okolí.
Podobná silná reakce následovala po otevření knihy s tématem Atlantida, resp. po nalezení části, která mi pomohla si „vzpomenout“. Nalezením této knihy bylo přímým důsledkem rozhovoru s exorcistou a jeho slovní popis úkolu,proč jsem se narodil, proč proti mně stojí ony síly zla,které chtějí toto poznání a schopnosti využít ke svým záměrům.
Řekl, že s tím mi nepomůže, že to je něco mimo jeho možnosti.
S předchozím odstavcem souvisí toto.Někdy v roce 1994 jsme navštívil léčitele pana [VC].Byl schopen identifikovat nejenom široké spektrum mých zdravotních problémů a utrpení ,vyčerpání, které žiji..., ale byl to první člověk, který byl schopen identifikovat průchod satanských sil, v mé vlastní rodině-matkou.Dále řekl, že to co jsem přišel udělat je důležité.Natolik důležité, že mi nebylo dovoleno při porodu, nebo krátce po něm zemřít.
Jenže.Jenže to vám nic neřekne.Je to jako pár písmen z abecedy.Neznáte-li celou abecedu nebo větní spojení...
Opět, řekl, že tomu nerozumí, že to přesahuje jeho schopnosti chápání,vhledu.

Od exzorcisty konec října 2009

A propo nyní mě napadlo, člověk má právo se bránit.Toto byla za onoho času oblíbená věta [TT] .Popisoval situaci kdy v nákupním středisku byl naváděn systémem uliček a kdy se rozčiloval, jak si může někdo dovolit, přikazovat mu kudy má jít, že se nemůže vrátit...
Další příměr použil tento pokud vím, že je někdo terorista a chystá se granátem vyhodit do povětří řadu lidí, mám právo ho zastřelit.Jeho slova.
V provnání s tím co páchal a páše na řadě lidí, defacto na lidstvu, vývoji, jsou tyto příměry brány z praktického hlediska důležitosti zrnka prachu.

Zpět k magii
Sám jsem v životě nepřečetl jedinou knihu o magii, ani se mi nepodařilo najít jediného kdo je schopenen se postavit, z kterého by v řádu dnů, nebo hodin neučinil biorobota plnící zpočátku jen aspekt jeho vůle, později ještě hůře.

Ano, pouze ve spojení s Bohem máte netušené tvůrčí schopnosti.
Pokud si někdo přivlastní, vyrve co mu nepatří (neboť na ni ze své podstaty nedosáhne) a to pak ukazuje, je jiš ona destruktivní, satanská část.
Aby situace byla ještě obludnější, část tvůrčích aspektů byla mnohým ponechána, a, zneužita. A protože si ony duše uvědomují nárůst svého potenciálu vědomí, nebo schopností, chtějí si to pochopitelně ponechat. Nárůst oproti stavu který znali, žili ještě před 2,3,4, lety.
Příliš brzy, ale nebojte se, on se za pár set tisíc let opět narodí „blázen“ mezi lidi a bude mít snahu řešit zneužití Božích tvůrčích principů. To je ona rovina o kterou šlo.


Obvodní lékařka (Psáno 11.4.)
Tento text souvisí s předchozími nahrávkami.

Od ledna 2010 jsem registrován v Praze u obvodní lékařky (jméno)
Tento člověk, jak jsem poznal, má nezáludnou povahu a snaží se dělat svoji práci poctivě, jako pomoc lidem.V době našeho seznámení byl její vztah ke mně přátelský a snažila se svědomitě vykonávat svoji práci.

Když jsem ji popsal, respektive naznačil, jakým tlakům ze strany magického ovlivňování jsem vystaven já i mé okolí.Neměla problém nejen toto chápat, akceptovat, ale bývalo v tuto dobu víceméně pravidlem, že vyzářila vůči mé osobě pozitivní, řekněme bílou energii.U této věty se zastavím.Tento typ energie defacto nic neřeší, nerozpouští satanské programy stvořené [OS], pro to je přeci jen potřeba vědomí konkrétních struktur...Ale je to známka pozitivního nastavení duše.
Nějak intuitivně věděla oč mi jde, nehledě k tomu, že v tu dobu bylo běžné, že má přítomnost proubouzela v lidech ty lepší vlastnosti.Ostatně součástí práce kterou jsem posledních dvacet let vykonával bylo využití maximálního potenciálu schopností duše u jednotlivců.Ale to jsem odbočil.

V té době jsem neměl mnoho možností, jí dokázat, že dochází k celému spektru manipulací a známá, kterou jsem požádal v té době, zda-li by přímo v ordinaci neřekla k uvedené problematice pár vět (byla schopná se na tyto záležitosti podívat na úrovni pole), lékařka to odmítla.
Postupně její vztah k mé osobě, začal dostávat pod vedením [OS] jiné kontury, jiné zabarvení. 28. října 2009 jsem po delší době domluv měl u sebe v pražském bytě exorcistu.[ únava, „odpadnutí“ přítelkyně].Pořídili jsme z tohoto setkání záznam.
Přesto, že tento člověk mě v životě neviděl - domluvili jsme si schůzku po telefonu-když se na mne napojil a začal mi v tomto stavu popisovat oč v mém životě jde a proč proti mně stojí síly zla,tak v tomto okamžiku se mi opět přehrávaly situace z mého dětství, mládí, života. Včetně pro mě nepochopitelné chování lidí ve vlastní rodině nebo z okolí.

Všechny popisované změny, manipulace, se týkají zásahů na úrovni podvědomí.Jak jsem zjistil i u lidí jež jsou schopni vnímat určitá energetická pole, nejsou schopni tyto zásahy žádným způsobem diagnostikovat u sebe.
Od předjarních měsíců únor,březen 2010 jsem lékařku opakovaně vyzýval, aby si se mnou poslechla část záznamu.
Když jsem se obrátil poprvé s touto myšlenkou na ní souhlasila, že si záznam poslechne.V ten okamžik to nebyl hraný zájem.
Do této doby neměl [OS] potřebu se jí zvláště věnovat. V tomto okamžiku razantně zasáhl, aby lékařka ztratila zájem si nahrávku poslechnout. (vždy řešil to co bylo v dané chvíli nejdůležitější)
Po tomto zásahu již na zmínku o přehrání záznamu reagovala vyhýbavě s jistým smutkem, nebyla možnost již toto ukutečnit.Na přímý dotaz proč si nechce nahrávku poslechnout, reagovala slovy, že tyto manipulace (magické,hypnotické) potkává běžně, dobře je zná...

Postupně jak ji [OS] dostával plně pod emoční kontrolu, se její přístup k mé osobě radikálně měnil.Pokud jsem se tam objevil v tyto týdny reagovala se strachem a jakýmsi údivem.Pokud jsem přinesl zprávu např. ohledně páteře z jiného pracoviště, byla zaražená, zprávu přijímala neochotně.Rozvíjela se u ní postupně čím dál hůře skrývaná nechuť a odpor k mé osobě.
V jarních měsících 2010 pokud jsem zašel do ordinace, popsat rozvíjející se bolestivé symptomy, jako odezvu na stále větší množství sat.programů vytvářených [OS], nebyl jsem schopen sám je popsat kvůli extrémní únavě a vyčerpání. Jako důsledek razantních hypnotických manipulací probíhajících v reálném čase při odchodu z domova k lékaři a pobytu v čekárně.
V té době jsem spal v průměru dvě hodiny denně, přesto jsem měl vyšší výkonnost, než v měsících, které měly následovat.Např. noci vypadaly tak, že pokud mě útok vzbudil a trval např tři hodiny, dalších několik hodin jsem satanské programy rozpuštěl a vytěsnoval. V té době šlo [OS] ještě o život vlivem odrazu částí programu, energie zpět.Pokud by neměl možnost využít celou strukturu lidí v S. i lidi mimo byl by mnohonásobně mrtvý.

Postupně byla lékařka uvedena do stavu, kdy její reakce, (pokud jsem se jen objevil v čekárně po několika měsících) již byly verbálně i fyzicky agresivní.Což se projevovalo, na sklonku roku 2010 a od té doby již pravidelně, práskáním dveřmi v čekárně.
Verbálně


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: černá magie

Příspěvek od huhu »

Já bych taky práskal dveřma, kdyby mi do nich lezl někdo, kdo si chce jen stěžovat.
Přijeď mi vyprávět o svých problémech a jak to vidím, do deseti minut mě [OS] s [TT] najdou a donutí mě hodit tě z balkona......

29.4.12
Nechci se vyjadřovat ke kvalitě příspěvků.Ale tolik vím,že obrázek ikony použitý spolu s nickem nevyzařuje nic pozitivního.Vzpomínám si, že v roce 1992-94 když jsem v Praze poprvé ve výkladní skříni jakého-si krámu uviděl rozložené karty-pokémonů-řekl jsem si, Ha, černá magie.Obligátní, bylo mi na zvracení.

Bylo to ještě před dobou než se objevily zprávy o sebevraždách a agresivitě dětí, stejně jako o následných zákazech prezentace tohoto systému na území států...
Poté byl tento temný systém "vylepšen", překryt "lidštějšími a jemnějšími" energiemi. Pro větší akceptovatelnost mnohými...

Ve vlastním zájmu doporučuji huhu-ovi změnit obrázek, který o lecčems vypovídá.
JVK.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od martin11 »

zdravím čtoucí. Již jednou jsem se zařekl, že sem již nenapíšu, ale musím na reakci viz výše HUHU.
JVK znám dost dlouho, navíc osobně ze setkání od Jeffa. Předloni mě požádal o natočení jeho projevu na tomto setkání a já slíbil kopii záznamu. Bohužel, a to vlastním nedopatřením jsem nahrávku smazal, nebo ztratil i s pam. kartou, dnes je to již jedno. JVk jsem se omluvil za nedopatření, nic jsem JVK nedlužil, ani on mě./ záznam jsem pořizoval grátis/. Co jsem se však nedozvěděl....Asi stejně jako nedávno [OT] a další, že jsme manipulováni odkusi kýmsi, a že se všichni spolčujeme proti jmenovanému JVK.
Už vidím reakci JVK na tento můj článek...Myslím , že je načase tady prohlásit, jako v povídce "Císařovy nové šaty" ..." Císař je nahý :idea: "....chtěl jsem to to původně napsat naostro, že nás....xy....otravuje svým problémem. Bohužel problém je přesně tam, kde je....pouze v mysli onoho nešťastníka. pochopila to lékařka, která by s tím měla "něco" dělat, víme to všichni.... přesto máme onoho nešťastníka tak nějak rádi, jen mu neumíme pomoci.
Pro JVK....zkus si dát tak půl roku Bobříka mlčení o svých problémech tady na Foru ale i všude, VŠUDE :!: jinde. prostě zapomeň na [OS], začni se normálně stravovat...knedlo zélo a pivo možná se ti "něco zlepší.....lépe poradit neumím :pivko: m11 :D


:idea: Edit poo. Následuje vpisek JVK:

29.4.12
Na jarním setkání 2010 proběhlo povídání na téma přisávání či doplňování energie do systémů.Byl popsán princip, který toto umožňuje. 
Šlo o sobotu dopoledne.[OT] zprostředkoval na mou žádost nahrání tohoto povídání, našel Martina11.
Bylo to v sobotu před polednem.Byly tam některé myšlenky prezentovány na tabuli. 
V relativním klidu jsem tam to co jsem měl na srdci odprezentoval.Později jsem si i prohlédl, že [OS] pracoval na tom aby se záznam neuskutečnil, vzal si Martina11 "do práce".

Tomuto předcházelo, že v zimě 2009 jsem si mohl prohlédnout,byl mi zprostředkován vhled na úrovni energetických struktur...,které umožňují přisávání tzv.volné energie do systémů.Včetně dynamiky těchto jevů.
Potom začal vznikat text na toto téma.Nechá se označit jako inspirovaný text. 
Část tohoto textu byla přepsána z mých ručních poznámek do počítače.
Pokud by byl celý tento text napsán a vytištěn, měl by objem čtyři až šest stránek strojopisu.
Vzpomínám si na emoce [OS], když jsem začal tento text připravovat. Uvažoval, s nelibostí, jakým způsobem zasáhnout; technický, energeticko-materiální popis ho nechával zcela chladný. Zmiňované myšlenky ze tří čtvrtin, vlastně víc,popisovaly energetické souvztažnosti a dynamiku na úrovni (materie) a technického využití.
Pouze asi z jedné třetiny by zmińovaný text obsahoval popis a využití tam nastíněné dynamiky a přisávání (v tomto případě duchovních,energetických struktur) posilování patologických polí jakožto jeden z principů černé magie.(Defacto vytváření a řízení osudu, osudovostí.) Udržování a rozvoj "pádu" (degradace) v duchovní oblasti. 
Pouze tato cca 1/4, 1/5 ze celkového objemu mnou zamýšleného dokončeného textu mu vadila.Proto zasáhl hypnoticky a manipulačně u několika lidí, že text nejenom nebyl dopsán,ale i poznámky a vytištěný fragment textu nebyl k nalezení.V té jedné místnosti a místě kde byl uložen... 
Zmiňovaný celek textu z onou 1/5 by mnoha lidem osvětlil principy manipulací na podvědomé úrovni.A zároveň bránil na podvědomé úrovni rozpouštěl satanské programování lidí.


Na jarním setkání 2010 proběhlo povídání na téma přisávání či doplňování energie do systémů.Byl popsán princip, který toto umožňuje.
Šlo o sobotu dopoledne.[OT] zprostředkoval na mou žádost nahrání tohoto povídání, našel Martina11.
Bylo to v sobotu před polednem.Byly tam některé myšlenky prezentovány na tabuli.
V relativním klidu jsem tam to co jsem měl na srdci odprezentoval.Později jsem si i prohlédl, že [OS] pracoval na tom aby se záznam neuskutečnil, vzal si Martina11 "do práce".

Tomuto předcházelo, že v zimě 2009 jsem si mohl prohlédnout,byl mi zprostředkován vhled na úrovni energetických struktur...,které umožňují přisávání tzv.volné energie do systémů.Včetně dynamiky těchto jevů.
Vznikající text se nechá se označit jako inspirovaný text.
Část tohoto textu byla přepsána z mých ručních poznámek do počítače.

Pokud by byl celý tento text napsán a vytištěn, měl by objem čtyři až šest stránek strojopisu.
Vzpomínám si na emoce [OS], když jsem začal tento text připravovat. Uvažoval, s nelibostí, jakým způsobem zasáhnout; technický, energeticko-materiální popis ho nechával zcela chladný. Zmiňované myšlenky ze tří čtvrtin, vlastně víc,popisovaly energetické souvztažnosti a dynamiku na úrovni (materie) a technického využití.
24.hoď. působení na mou osobu a okolí zde nezmiňuji, toto bylo "navíc"...

Pouze asi z jedné pětiny by zmińovaný text obsahoval popis a využití tam nastíněné dynamiky a přisávání (v tomto případě duchovních,energetických struktur) posilování patologických polí jakožto jeden z principů černé magie.(Defacto vytváření a řízení osudu, osudovostí.) Udržování a rozvoj "pádu" (degradace) v duchovní oblasti.

Pouze tato cca 1/4, 1/5 ze celkového objemu mnou zamýšleného dokončeného textu mu vadila.Proto zasáhl hypnoticky a manipulačně u několika lidí, že text nejenom nebyl dopsán,ale i poznámky a vytištěný fragment textu nebyl k nalezení.Programy byly opět mnohovrstevnaté a, mnohopokrývající...V té jedné místnosti a místě kde byl uložen...Programy byly opět mnohovrstevnaté a, mnohopokrývající...

Zmiňovaný celek textu s onou 1/5 by mnoha lidem osvětlil principy satanského programování a manipulací na podvědomé úrovni.A zároveň bránil na podvědomé úrovni tyto struktury poslouchat a následovat. Rozpouštěl programování lidí.

A s tím zase souvisí.
Když jsem se bavil se známou, kde uvedený text skončil byla mi schopná pouze říct, že se jednalo o důsledek manipulací [OS].A dodala, že pokud bych ho zveřejnil jak byl napsán, přesněji jak bylo zamýšleno ho napsat, že bych to nepřežil.Na můj dotaz proč? Odpověděla, že bych byl zabit, to by vadilo strukturám, které mají „pod palcem“ energetiku.
Musím podotknout, že při našem rozhovoru jsem jí nesdělil jediný princip, který tento text obsahoval.Mluvil jsem s ní jako o textu a jednotlivých aspektech manipulací.
Takže na úrovni pole, pouze diagnostikovala co se okolo tohoto textu dělo.
Tuto zimu jsem objevil několik fragmentů popisovaného textu.
Texty byly psány velmi srozumitelně, obsahovaly návod, jakým způsobem myšlenkově uchopit a pochopit princip přisávání energie do různých systémů.Bez čehož jde poměrně těžko i replikovat různá zařízení.
Uvedené popsané děje v hrubém obrazu by mělo být poměrně snadné diagnostikovat...

Skutečná arogance moci ale vychází z dějů produkovaných [OS].Ostatní již jenom jako důsledek.

Vrátím-li se na setkání k Jeffovi... Pak nikdo z přítomných prezentované myšlenky nenapadl, naopak jsem vnímal, že mnoho lidí podvědomě tuší že vím o čem hovořím. Pročež v určitých fázích popisu bylo ticho, že by byl slyšet špendlík spadnout ...

A s tím zase souvisí večerní, noční hovory u ohně. Hlavně s [NR], několika dalšímy. Byl tam martin...,
Kde například [VR] byly předány určité duchovní schopnosti,matrice.A to takovým způsobem, že [VR], ehm, poněkud společensky znaven pospával na lavičce...Ovšem na úrovni podvědomí vnímal jednak slovně o čem tam byla řeč. Zároveň nasával energetické vzorce, jež díky svému napojení jsem vyzařoval, a které se na zemi již dlouho nevyskytovaly.
(Alkohol za určitých okolnosti otevírá en. možnost napojení na vyšší vybrace. Podobojí.)

[OS] bezprostředně po zjištění tohoto byl připraven v následujících dnech velice intenzivně do něj ([VR]) zasáhnout...NA

Ostatně v neděli po probuzení jsem poslechl Boží vůli, že by bylo potřeba se na setkání vrátit; bude tam někdo, komu mohu "něco" předat. Ten někdo byl [LD]; jakmile jsem se dostal do "módu" který to umožňoval, kromě satanského pole namířeného vůči mně, vzal si [LD] takovým způsobem do práce, že ještě v úterý, (spal tam u Jeffa.., když jsem mu volal), byl značně roztřesený a plný obav u vědomí zážitku z neděle. Přesto jsem dostal jeho povolení popsat, co se v neděli dělo.
A dělo se pouze to, že na něho [OS] vložil ruce.
[LD] zažíval pocity stráty vlastní svébytnosti, integrity na úrovni fyzické i duchovní. Stav rozpadu sama sebe. Utrpení, které kdo nezažil, nepochopí.Opouštěl prostor hospody, opět se vracel. V jednu chvíli jsem k němu přistoupil, řka že to tě nezabije, překvapeně vzhlédl.
Stav kdy dotyčný je schopen ´prodat vlastní matku´, aby se zbavil...Bohužel, tím to neskončilo, v jeho případě pokračoval se svou prací až na úroveň prokletí. To co jsem si tam prohlédl při osobním potkání na podzim 2010 nebylo nic veselého; pro jeho duši. Lze si představit jako struktury, které do hloubky i plošně překryjí, prosytí struktury duše. Je to stav, kdy nelze využít plně bytostné zkušenosti duše.A tento stav rozvíjet

Tento člověk se dál bude zajímat o věci duchovní...Jen nebude moci rozumět a chápat podstatnější záležitosti do hloubky, žít je.
Před cca 10 lety jsem soukromě hovořil s doktorem H. z Prahy.Volal jsem po předchozí domluvě k němu domů, o víkendu. Tohoto muže jsem poznal jako člověka kreativního (ještě před revolucí) Se schopností pružně myslet, věci analyzovat a domýšlet. Bavili jsme se o jednoduchých věcech. Přesto jeho myšlení se pohybovalo na úrovni školních vyčtených frází. To co jsem si začal uvědomovat v průběhu hovoru bylo, že tento člověk se změnil. Duchovně změnil. Nepoznával jsem kam se vytratila živost a pronikavost mysli,úsudku a rozvoje myšlenek.Schopnost práce s myšlenkou. Byl ve stavu, jako by mu chyběla část mozku;jakoby ho někdo mentálně změnil...Byl to pro mě silný a nepochopitelný zážitek.Nerozuměl jsem tomu v té době...Nechápal jsem, jak je něco takového možné.
Tento lékař si "dovolil" ještě před revolucí chovat se lidsky.Praktikoval akupunkturu, snažil se přijít na skutečné příčiny mých zdravotních problémů.Prosadil např.vyšetření krve na EB virozu.Jakožto možnou příčinu únavového syndromu.
Mimochodem výsledek byl pozitivní, ale díky machinacím s dokumentací se do zprávy vůbec nedostal.Výsledek se dokonce "ztratil" v tomto ústavu, jak mi bylo řečeno.Z vlastní iniciativy jsem si potom nechal na EB nabrat krev v Plzni se stejným tj. pozitivním výsledkem....A tak dále a tak podobně... Pochopitelně příčiny neskutečné únavy, extrémních problémů s termoregulací, vyčerpání s chladnutím rukou, nohou až pod kolena...A uvedené "choroby" měly pochopitelně jinou příčinu.
Ale to jsem odbočil.
Tak tento lékař byl takto proklet.Jedním z důvodů bylo, že jsem mu na úrovni energie a podvědomí předal a pomohl rozvíjet pozitivní já jeho osobnosti... ošetřen

I takto pracuje satan [OS].

A protože věděl [OS] co k této záležitosti chci napsat, již dlouho dopředu, uvedený stav ještě modifikoval, aby nebyl rozpoznatelný.

[LD] je jeden z mála na fó., který zažil takoví raz. útok během necelých 2hod. Skryté formy programování jsou daleko účinnější. Cíl tohoto-znemožnit předání určitých poznání... Stejnou nebo větší intenzitu pole jsem žil a žiji dlouhodobě. Dnes již ze strany mnoha "vědoucích" kteří se v rámci svého "blaha" postarali... Chytře vymyšleno.

Trochu odbočím, pokud ještě v úterý, středu andělské karty ukazovaly na akceptování a pozitivní dosah tohoto sdělení na fóru, pak velmi rychle, se díky ošetření [OS] na úrovni pole, toto sdělení
dostalo na úroveň vyvolávající odpor, nepochopení a agresi. Již tak dobře ovládal en. situaci na fó. v té době. Tento drobný fragment o vypovídací spolehlivosti - karet, kyvadla, cítění dokládá jakou má důležitost udržet rovinu okultního nastavení...

Mýlí se ten kdo si myslí, že jeho se to netýká; [OS] ošetřil celé fórum včetně schopnosti předávat patologické, satanské matrice. Ale ti...
skoro jsem zapomněl, že [OS], [TT] je "můj problém"; jedná se přeci o "mou záležitost", veskrze humornou záležitost, o níž tlachat se stejnou úrovní interesu jako u tel. seriálu na Nově bylo tak zábavné...

Zpět k neděli. Aby situace byla "zábavnější" více odpornější a zavádějící, nejen pro zúčastněné, učinil na úrovni pole takové manipulace, které jako zdroje satanských energií útoku budou (primárně) ukazovat
na další lidi v tomto prostoru se nalézající i mimo něj. Ano, přesto, že někteří ještě v reálném čase nebyli ani ve stavu použitelnosti pro útok na této úrovni. V budoucnu vytvořil energetickou strukturu, která takto hovoří.*[/color]Měl na to dost času, hlavně vlivem přenosu "kompetencí." Rozumněj na lidi mimo fórum i zde ve smyslu průchodu patolog. sil...a uvedení do stavu nemožnosti v reálném čase toto popsat...*Obludné na celé záležitosti je, že takto se to stává reálnou karmou dotyčných nebot´ energetické struktury a propojení vytváří tu skutečnost, která platí, trvá. Kdo by pochopil nejen rozumem, ale i energeticky obsah těchto vět, rozuměl by, jak na nejvyšší úrovni pracuje satanista [OS]. [TT] i pár dalších.
[OS] bude pak vypadat jako čistota sama i v této záležitosti./

NA
Pro uvedené svědčí také to, že se mi krátce po tomto setkání soukromou zprávou ozval.Na vědomé úrovni neměl nejmenší tušení co a hlavně, že já jsem mu na setkání cosi předal; ale jeho duše věděla přesně. Nedělám si z lidí vazaly kteří mají povinnost za to, že něco dostali splácet...
Na to jsou jiní.

Ale to již je jiná pohádka...včetně toho co se dělo dál a proč.
Opět kousek textu který nemohl spatřit za onoho času světlo světa neboť...


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin11 píše: zdravím čtoucí...... Již jednou jsem se zařekl, že sem již nenapíšu, ale musím na reakci viz výše HUHU. ........ :pivko: m11 :D
:) Martine, až si vyzkoušíš, jako jsem měl tu čest si vyzkoušet já, co ti někdo dokáže prokazatelně vytvořit v makovici třeba i přes oceán, v předem určenou dobu a s předem určeným tématem, zamyslíš se asi dost hluboce nad tím, co se magicky dá a co se nedá. Ono je to s magií hodně jako s hudebním sluchem a se zvukem vůbec. Máš-li hudební sluch, skladba tě může nějak oslovit sestavou tónů. Máš-li k tomu talent, dokážeš i skládat a někoho tak oslovit a ovlivnit. Bez talentu jsi odkázán jen na to oslovení někým prostřednictvím jeho hudby. Máš-li hudební hluch, je ve většině případů naprosto jedno, co způsobuje rambajz, a skladba Tě nemá čím oslovit kromě ... případného rytmu, ale i to je platný princip. Existují frekvence a intenzity rytmu zvuku, které tě dokáží fyzicky zmanipulovat třeba i k smrti, bez ohledu na to, máš, či nemáš-li hudební sluch. Zde je pokud vím do nějaké míry probádána jenom frekvence zvuku kolem 7 Hz, která tě donutí od mírných příznaků nevolnosti a bolehlavu přes ksvalové křeče třeba právě i k tomu, abys zemřel. Pokud jsi si něco pochytal zjistíš, že právě magie je velice často také se zvukem spřažena pro svou účinnost, ale použití zvuku je jen magická berlička například zaklínadel. Ti, kteří magii skutečně vládnou velmi dobře, tuto berličku nepotřebují. Mohou Tě vyléčit, mohou Tě zabít a mohou tě zešílet, nebo jenom zkroutit v bolestech, či poblít, a žádné vepřo knedlo zelo s :pivko: to nespraví.

JVK je skutečně šílený jak ratlík, ale jenom z pohledu lidí, kteří nemají ánung, o co běží. Nikdo, včetně něj nemá šanci rozeznat kde se potácí v iluzích sobě vlastních, kde v realitě a kde v nasazených iluzích a celý ten mix má i své fyzické důsledky a buď jenom rád, stejně jako jsem rád já, že tím postiženým nejsi Ty, nebo já, nebo většina z nás. On ten magický talent totiž nesedá jen na lidi inteligentní, nebo hodné. On si sedne tu a tam do naprostých hovad, stejně jako hudební talent, a ie to hodně dědičné. Potom z toho samozřejmě vzniká mágie buďto bílá, nebo černá, ale povětšinou jaksi šedivá. 4lověku, který jí vládne velice dobře dává v ostatě neomezenou moc nad těmi, kteří tento talent, popřípadě tréning nemají. Proto se j taky demaagogovéí jako jsou "západní" církve bojí jak čert kříže. Tibetský a Indický Budhismus se na to kouká úplně jinak a daleko lidštěji a rozumně. Postuduj si Martine.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od eXiT »

To se mi líbí, velice dobře řečeno


Věř, však komu věříš, měř.
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Mohu se zeptat jakýže tvor svévolně maže, nebo jako dnes přesouvá mé příspěvky podle své libovůle? Dekuji za obpověď.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

JVK píše: Mohu se zeptat jakýže tvor svévolně maže, nebo jako dnes přesouvá mé příspěvky podle své libovůle? Dekuji za obpověď.

Nazdar JVK, Přehodil jsem to dohadování skutečně do Magie II. Už toho bylo moc.
Ahoj, Slávek.[/quote]

Příliš se mi nelíbí že si tady někdo hraje na Boha bez mého vědomí a svévolně uprevuje a ruší mé příspěvky. A upřímně nechápu kde k tomu vzal Slávek pravomoc. Mam to chápat tak, že jsou jacísi pověření nad dohližitelé? Moderátoři kteří tím nebyli pověřeni, natoš uvedeni? nebo se mílím? Jacísi rovnější mezi rovnými? Heské...?

Prosím uvést do původního stavu, a doufám, že se jiš nic podobného nebude opakovat.
Včetně původních příspěvků, pouze tak dává smysl, co jsem psal a proč.
PS. správa stažena ze s.z.od Slávka K.
Na sz očekávám vysvětlení...

Ps.přesně o této podvědomé manipulaci jsem mluvil¨' zatáhnout, zaměstnat. Vždy si načte kvalitu duše a zneužije takovým způsobem který potřebuje. /dopsáno v sobotu/ Podpoří a použije tu kterou složu již u dotyčného podpoří,rozvine a modeluje. Emoční , selhal-li karmicky pak karmickou, je-li dotyčný vybaven silově zneužije jeho silovou složku. A kombinace.
Zde je celý popis práce [OS], o čemž všichni zasvěcenci...
Pochopitelně vím co se komu ďeje v hlavince a proč. Proto jsem napsal to co jsem napsal do příspěvku z pátka 13.4 výše.
,že u pokra i S.Křepelky příspěvky obsahují rovinu živého zájmu.
Například u Stanislava Křepelky obsahuje rovinu nadšení ,zaujetí až na úrovni žáru (emocionální vlastnost, kvalita) a schopnosti bránit nebo bojovat za to co považuje za správné...nadšení...jen doufám, že se [OS] nepodaří v reálném čase tuto kvalitu otočit proti mně i tohoto člověka.

A nebo ještě. Toto patří do scénáře, do kterého jste i Vy byli zataženi.Textů obsahující rovinu filozofického nezávazného rozjímání až tlachání...Mající za cíl rozptýlit pozornost vytvořit myšlenkový chaos a celkově vytvořit zdání, že se nic tak zásadního neděje.

Tak, a smutné je, že, výsledek bude jedna velká....
A nyní se mám připravit na další kolo žvatlání a útoky vysvětlovačů..?


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od JVK »

Reakce na přesun příspěvků...více v č. mag.


Nazdar JVK, Přehodil jsem to dohadování skutečně do Magie II. Už toho bylo moc.
Ahoj, Slávek.[/quote]


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Slavek Krepelka »

JVK píše:Proboha pánové. Dnes dopoledne jsem začal psát přispěvek jako reakci na dva první přízp. z pátka, nežli se mi podařilo sem cokoli dát, strhlo se co strhlo. Někdo se baví..
Apeluji na soudnost a pište do magie2. nechte mně to dopsat...
Vysvětlení máš tady JVK. Nevidím jedinný důvod, proč bych se měl trápit se SZ. To, co vidíš citované, ve mně vzbudilo dojem, že to zde nechceš. Omlouvám se za nedorozumění a máš to zpět. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

JVK píše:
JVK píše: Mohu se zeptat jakýže tvor svévolně maže, nebo jako dnes přesouvá mé příspěvky podle své libovůle? Dekuji za obpověď.
psáno 15.4.2012
Neboť málokdo pozná, oč tady šlo, stručně popíši.


Včera, pozdě v noci, přesněji ve čtvrtek cca30min po půlnoci jsem zde umístil příspěvek, to je 12.4. viz výše.Jednalo se o příspěvek ohledně lékařky. Vzápětí po odeslání, když jsem se odhlásil a šel spát, příspěvek zmizel.Nebyl ani přesunut,jak jsem zjistil příští den.Proto ona věta na začátku.ze soboty 14.4. po půlnoci.Kdy S.Křepelka všechny mé i ostatní příspěvky z té doby přesunul do vlákna Magie II.
Ani já se necítím vázán povinností ponechávat zde své příspěvky potom což jste mě předvedli.Za smazaný příspěvek žádná omluva, žádné vysvětlení.V pátek - sobota v noci jsem intuitivně vstal a šel se podívat na počítač.Příspěvky byly přesunuty do Magie II.Na úvodní větu reagoval bleskovou soukromou zprávou.Viz pod tímto textem.
Ještě drahnou dobu jsem seděl u počítače, zdali obdržím vysvětlení ohledně smazaného příspěvku...Nestalo se. Abych nezapomněl.Při dopisování textu v sob. po půlnoci S.K. nevím na kolik vědomě ale, na základě předaných matric [OS], produkoval energii kterou lze označit jako napadající, magickou, pravděpodobně se mu část en. vracela. Po odeslání mého textu toto okamžitě ustalo. Energet. pochopil...Takto také "předává", programuje sat. [OS]. Lze vytestovat.
Zajisté, pochopil dobře, že jsem nebyl rád za lavinu vysvětlujících příspěvků, na kterých se nota bene sám podílel.

Zmizelý příspěvek velmi vadil [OS]. Což se těžko dokazuje. Museli by jste zažívat to co já.Ve středu dlouhodobě opakovaně přestával pracovat počítač.Ve středu také přišla na návštěvu maminka P., přesněji byla poslána, aby mě znemožnila dopsat a odeslat inkriminovaný příspěvek.Cílem bylo přenést řadu nepěkných matric na P.Za tím účelem jsem se vrátil do bytu,abych to svým vlivem omezil.Když zjistil že nebyl zcela úspěšný pokračoval ve svém aktuálním působením na matku,která vzápětí po odchodu poštvala verbálně a lživě babičku.Tady se uskutečnil [OS] žádoucí přenos patologických struktur do podvědomí P.
Všimněte si, že útoky mají vždy několik vrstev je-li to možné.To byla drobná ochutnávka.Nezmínil jsem v jakém jsem sám stavu na úrovni fyzické a dalším...

Tak celé toto mé psaní a ztráta několika dnů měla jediný cíl, aby se do jmenovaného příspěvku nedostala rovina schopná rozpouštět a energeticky popsat podvědomé programování.
nepovedlo se příliš. Resp. bylo zničeno.. Kolik lidí má rádo otroctví, a vyžaduje u druhých...

V říjnu 2009 jsem se na [VL] obrátil, aby zveřejnil text viz. první příspěvek ve vláknu magie.
Druhý,třetí den po naší telefonní domluvě jsem tam zaregistroval změnu jeho stavu.Fyzickou i psychickou.Asi po týdnu jsem se dovolal a [VL] mi potvrdil, na můj dotaz jak se cítil v uplynulých dnech, že měl zdravotní problémy.Popsal jsem mu, že zatím stojí [OS].Což nebral příliš vážně, nekomentoval to...
Na základě této manipulace např.bylo vlákno magie zařazeno do tématu vážně-nevážně.A vlastně i s úvodem k tomuto prvnímu příspěvku.Kdy nebylo mým cílem zůstat v anonymitě(nebyl pro to důvod), ale proto, aby [OS] měl možnost zanechat své činnosti.Ostatně, kdo by si pozorně přečetl mé první příspěvky, narazil by na jeden, kde ho skrytě vyzývám aby mag. man. zanechal..

Těžko se popisuje stav, kdy víte kam je dotyčný směřován, jaké to pro něj bude mít důsledky, a nemůžete nic (vůlí) udělat, kromě sdělení, předložení...
V ten okamžik bych se dostal na stejnou “úroveň“ jako [OS], a to jsem nedělal a neudělám.

Díky tomuto podvědomému programování potom došlo u [VL] ke změně mentálního nastavení.Což se projevilo již na podzimním setkání 2009 např.tím, že byl problém přehrát mu část zmiňované nahrávky od exorcisty.(Vůbec se domluvit, kde v klidu toto v pátek uskutečnit...)

Tolik abych zdokumentoval, že k manipulacím konkrétně u [VL] dochází dlouhodobě.Uvedené je možné otestovat.

U [VL] docházelo k napadání na úrovni nejvyšších energií, energie Grálu. V pozdějších měsících, podzim-zima 2011-12 i celému spektru dílčích programů, bezprostředně po skrytém přihlášení na forum..coš si podle mích reakcí uvědomoval...

S tím souvisí také toto, v červenci 2010 jsem [VL] upozorňoval, že jeho známý nemůže rozumět všemu tomu co se se mnou (rozuměj okolo mě na úrovni energie) děje.[VL] tento můj vzkaz pochopitelně nepředal.
Toto jsem zopakoval ještě několikrát.Naposledy, tuším v únoru 2011, jsem ho žádal o telefonní kontakt na tohoto muže.Je z blízkosti [VL].
Jedná se o člověka, kterého jsem v podzimních příspěvcích 2011 vyzýval, aby se mi ozval.Přestože mi zprostředkovával část energie,které jsem sám na úrovni pole před lety oživil dal k dispozici, neučinil tak.
Dodnes nemá tušení, že byl pod kontrolou [OS],což se projevilo např.tak že ho [OS] na celý týden odvedl,zaměstnal jinak, když připravoval struktury karmického zavázání zde na fóru a jeho (pozitivní) činnost mu nevadila.Naopak.
Patřilo to do scénáře vyvolání pocitu důležitosti a vědoucnosti u [VL] a skupiny okolo něj(rok 2010-11)
Aby věc byla ještě obludnější a sofistikovanější v průběhu roku 2011 [OS] pomáhal [VL] ve smyslu finančním, pracovním.Cíl-podpořit vědomí, že je na dobré cestě, že vše dělá správně.
Nebavil jsem se s [VL] na toto téma, pouze jsem zaregistroval tyto manipulace na úrovni pole v uvedenou dobu,což bylo hlavně jaro-léto.

Celou situaci, poměrně dobře, lze popsat vtipem, kdy dotyční jsou na palubě a u kormidla parníku. A tento parník plující jedním směrem se vznáší na hladině, která je součástí větší lodě, jež má svůj směr.
Řízení a ovládání. Aniž mají tušení, že sami jsou vedeni.

[OS] v podstatě načte konkrétní kvality duše včetně struktur minulých životů, z kterých vychází podvědomé nastavení dotyčného.A chyby nebo disharmonie posílí,rozvine, modifikuje.
Čemuš by neměli problém rozumět, pokud by věděli z jaké doby vychází schopnosti a jaké kvality tam byly na úkor rozvinuty.
Ten kdo dlouhodobě vykonával praxi např. v Tibetu, má problém přebytku klidu a dostředivosti, coš vede k určitému pocitu vyvolenectví, a odosobnění, ale hlavně chybí složka nadšení pro Boha. To, co se nechá využít, zneužít. Chybí složky žáru které jsou nezbytné aby mohlo dojít k narušení podstaty patologických struktur...

Programování na této úrovni se přenáší přes životy, jakmile se dotyčný sjednotí, sladí s programy je schopen a připraven tak činit jiš dál, v dalších životech. Se všemy důsledky a časy.
Tato jedna věta popisuje a vysvětluje, proč byly napsány všechny předchozí.

Tak proti tomuto jsem stál, to byl hlavní důvod proč jsem se narodil.

Ve skupině 21.12.2010 při setkání u Džoudyho byl přítomen kromě [OT] a [AE] i [DN]. Na podvědomé úrovni u něj došlo k předání pozitivních struktur. Např.nezištné nadšené služby, vyššího vhledu, rozvoje, lásky...Tyto vyšší vibrace byly přítomny i v jeho příspěvcích v lednu, únoru. Proto tak silné útoky na jeho osobu v tu dobu od lidí na fóru.

Pokud by byl text napsán, obsahoval by "návod",rozpouštěl by programy útoku. A to i u útočících.

Vzpomínám si, že v neděli v polovině února jsem se v jednom sp. baru podíval na internet. Okamžitě následovala zvýšená agresivita pole řízeného [OS]. Stačilo k tomu jediné, rozhodnutí napsat k tomu text který by úrovní svého vědomí rozpouštěl podvědomé programování a zabíjení ducha,nejen slovně vysvětloval, co se děje. Domů jsem se dostal již ve stavu horečky, bolestí v těle takového řádu, že jse byl již pouze schopen ulehnout.Útoky ve zvýšené míře pokračovaly a jenom kvůli napsání zmíněného textu jsem proležel dalších 14 dní.Myslím tím kvůli rozežírání struktur na fyzické úrovni i duchovní.Nic jsem již k této věci nenapsal, jako téměř k žádným manipulacím od srpna 2010.
O vánocích jsme se bavili o magnetech a popisoval jsem tam některé struktury vesmíru a času a dynamiku magnetického pole.A sílové poměry u různých druhů magnetu.Tyto kvality,poznání tam byly přítomny na úrovni pole.Vyzářeny díky vhledu do struktur, vědomí a vůli.Sám jsem se nesměl technickou stránkou,realizací zabývat... kromě naznačeného.
[AE], který je senzitivní tyto popisované silové struktury vnímal na úrovni energetické. Natolik, že při odchodu na mě překvapeně hleděl, poplácal mě po zádech řkouce dobré to bylo...
[OT], který tyto roviny také vnímal (a již předtím opakovaně se mno tuto rovinu poznání-zprostředkování zažil) reagoval s energetickou nelibostí, ne verbální. Pro mne bylo nepříjemné zjištění jak daleko ho má [OS] pod svým vlivem.
To byl jediný den, kdy [OS] svou osobou nepracoval, naopak využil tento numer. a úplńkem velmi silný den pro svůj "duchovní růst." Byli jsme tam sami za sebe,pominu-li již dříve popsaný dopolední útok E.

Vybavuji si emoce [DN] v tyto dny a týdny. Pocit že nechápe proč se dostavila tak silná negativní reakce ze strany některých lidí, vždyť jen podle svého nejlepšího vědomí a svědomí se snažil podělit o své myšlenky....Tak v těchto řádcích je odpověď.
[OS] nemůže zrušit bytostnou zkušenost (byť krátkodobou) s vyšší úrovní chápání nebo vhledu. To co ale udělá je, že překryje dalšími rovinami energetických struktur.(V nejhorším případě, již výše zmíněno, nárůst schopností nebo síly moduluje a převrací.) Nemůže potřebovat lidi kteří by se naučili využívat harmonicky potenciál a rozvoj své duše. Pokračoval v programování lidí na fóru..
U [DN] by výraz prokletí byl příliš silný, ale také ho jistým způsobem uspal.Vyvolal apatii... Popsané manipulace satanisty [OS] sloužily k tomu aby nezůstala ani stopa co jsem dělal a proč.
V květnu 2011 na setkání jsem u něj plně vnímal tuto rovinu překrytí a duchovní paralýzy.
Na naznačená témata mluvit se mnou na setkání odmítl.

Nyní pozdě večer 18.4. kdy dopisuji tento odstavec jsem trpěl silnými tupými bolestmi v levé paži, rameni. (Kromě dalšího..)Všechny programy které [OS] vytvořil mají společnou vlastnost že vyvolávají bolesti v oblasti s níž mají souvstažnost. Pokračují noční útoky.
Naznačané strukturní manipulace. [OS] jsou jen drobným příkladem osobní manipulace u dalších desítek lidí jen zde na fóru...

Psáno19.4.12.Nebo další text.Velmi se snažil a který díky útokům nebyl napsán.
[CVC] patří do rodu Přemyslovců.V té době kdy se zakládala česká státnost byl tento člověk u toho.[OS] který věděl k čemu má sloužit území Čech tento rod ovládl a zneužil k vytvoření patologických struktur myšlení.
Již tehdy byly položeny základy k oné servilitě, často dobře skrývané, směrem "nahoru" k vládnoucí vrstvě a směrem "dolů" zase dobře skrývané přehlížení, povýšenost a pocit nadřazenosti.
K vytvoření pyramidální struktuře moci a ovládání. Ve struktuře kamsi se dohrabat v "potravním řetězci". A odsud blahosklonně shlížet na dění... Obzvláště destruktivní dopady jsou u lidí působící v oblasti ducha.
V létě 2011 běžely v české televizi dokumenty s [OS]. Kdo má tu schopnost měly by registrovat, že se v té době necítil zřejmě ve své kůži. Pokud se u něj v té době vyskytovaly nepochopitelné změny nálad-rozlady podrážděnost nervozita únava,hlavně psychická, pocit že je něco zvláštního... pak ví komu za to může poděkovat.
Potřeboval dokončit svou práci na úrovni podprahových manipulací.
Jeho duše se již dávno, v Africe rozhodla, že půjde spíše ke světlu. Nemohu mu v žádném případě doporučit aby [OS] vyhledal.
Přemyslovců jsem potkal víc.
Tyto programy jsou tak obludné, že z nich vyrůstá chování politické garnitury. Byly rozvinuty, posíleny a hlavně modifikovány na "vyšší" úroveň destrukce a schopností ničit a zavádět.
Málokde najdete politiky chovající se tak okázale destruktivně vůči vlastnímu národu. I na nižších patrech..Politici jsou de facto oběti těchto programů, nic jiného neznají, a mnozí z nich se podílejí na rovině vládnutí, lépe ovládání již dlouho. A sami pak...

Na úrovni pole jsem tuto oblast otevřel před 2, 3 lety aby alespoň někdo se začal zajímat na jakých základech stojí česká státnost...
Nevím, zdali se někdo dnes vůbec bude schopen zamyslet nad tímto sdělením.
Psáno 20.4.2012
A ještě pro většinu neidentifikovatelná, nedetekovatelná rovina, proto absurdní a nesmyslná.
Stručně řečeno dnes, když popíši manipulace na mnohých např. mimo fórum, výsledek bude ten, že tito lidé se o sobě vzájemně poinformují, třeba i navštíví. Zjistí, že vykonávají jakousi "bohulibou praxi", dále zjistí, že dotyčným je již lépe,(byli-li by schopni, často ochotni si vůbec vzpomenout..) stejně jako jim samým. Což zase povede k utvrzení, že se nic tak zásadního nedělo (to by mu,/jí/ nemohlo nyní být tak dobře) a sami sobě si potvrdí, že jsou ready a v pořádku. Jenom by se [OS] více líbilo pokud bych toto napsal ještě o pár týdnů později...

A s tím také souvisí přístup ponechat si, nastudovat,odnést si co je možné v duchovní oblasti.Pominu-li na kolik je to normální je to lidské a nyní běžné.
Schovat si do krabičky vlastního poznání a to pak použít podle okolností...
U někoho bylo vyvoláno strachem a snahou ochránit si vlastní prostor.Což je samo o sobě zábavné při znalosti že [OS] pracuje na úrovni pole, dovede se podle potřeby podívat očima dotyčného, slyšet rozhovor probíhající v čase a podle toho se zařídit.
Zmiňované rovině manipulací, vlastně důsledkům se nikdo nevyhne, týkají se všech.

A dnes již ti co byli naprogramováni pro ničení, ovlivňování na nejvyšší úrovni, tak nemají potřebu činit. Stačí na to nižší "úroveň" napadání od lidí, vycházející ovšem z podvědomého dlouhodobého negativního ovlivnění.Takto se předává v pyramidě i karmické zavázání a defacto tvoří osudy, osudovost i vyšších celků.

Myslí si, že tak udělal zcela svobodně

Bude-li možno dopíšu. Ostatně v noci na neděli proběhl silný útok proto, že se pár lidí zamyslelo. A pár lidí roztřáslo, že jim ruším kruhy.


Nazdar JVK, Přehodil jsem to dohadování skutečně do Magie II. Už toho bylo moc.
Ahoj, Slávek.
Příliš se mi nelíbí že si tady někdo hraje na Boha bez mého vědomí a svévolně uprevuje a ruší mé příspěvky. A upřímně nechápu kde k tomu vzal Slávek pravomoc. Mam to chápat tak, že jsou jacísi pověření nad dohližitelé? Moderátoři kteří tím nebyli pověřeni, natoš uvedeni? nebo se mýlím? Jacísi rovnější mezi rovnými? Hezké...?

Prosím uvést do původního stavu, a doufám, že se jiš nic podobného nebude opakovat.
Včetně původních příspěvků, pouze tak dává smysl, co jsem psal a proč.
PS. správa stažena ze s.z.od Slávka K.
Na sz očekávám vysvětlení...

Ps.přesně o této podvědomé manipulaci jsem mluvil¨' zatáhnout, zaměstnat. Vždy si načte kvalitu duše a zneužije takovým spúsobem který potřebuje. Podpoří a použije tu kterou složu již u dotyčného podpoří,rozvine a modeluje. Emoční , selhal-li karmicky pak karmickou, je-li dotyčný vybaven silově zneužije jeho silovou složku. A kombinace.
Zde je celý popis práce [OS], o čemž všichni zasvěsenci...
Pochopitelně vím co se komu ďeje v hlavince a proč. Proto jsem napsal to co jsem napsal do příspěvku.[/quote] že u pokra i S.Křepelky příspěvky obsahují rovinu živého zájmu.
Například u Stanislava Křepelky obsahuje rovinu nadšení ,zaujetí až na úrovni žáru (emocionální vlastnost, kvalita) a schopnosti bránit nebo bojovat za to co považuje za správné...nadšení...jen doufám, že se [OS] nepodaří v reálném čase tuto kvalitu otočit proti mně i tohoto člověka.Stačí že příspěvek z 12.4. je dostatečně zavádějící, vysvětlující mé nahrávky. 


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od hapalainen »

Příliš se mi nelíbí že si tady někdo hraje na Boha
Nejsi sám, komu se to nelíbí. Začíná to tu vypadat jako "modrá pyramida". Na žádném foru jsem se nesetkal s tím, že by moderátoři dělali tak zběsilé zásahy s tím, že tomu prospějí. Přehlenost se ztrácí a o prospěšnosti si dovolím pochybovat. Je to proti zásadě, že "když něco funguje, tak se do toho nehrabat".


Hlavní je vyhrát zápas
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

V polovině ledna 2010 jsem Rivala žádal, aby zamknul vlákno magie.Vlastně jsem potřeboval ponechat možnost psát tam příspěvky.Byl velký problém se s ním domluvit,telefony mi nebral,na SMS neodpovídal, až asi po pěti dnech jsem se s ním poprvé zkontaktoval a popsal mu zadání jak bych potřeboval, aby toto vlákno bylo nastavené.To je, abych tam mohl psát nové příspěvky a bylo zamčené pro ostatní uživatele, kromě Pooty.
Byly s tím neskutečné problémy, a přesto že zadání bylo jednoduché, které jsem sdělil hned napoprvé, až na počtvrté se vlákno dostalo do stavu jako je nyní.Takto dokonale [OS] Rivala řídil, ovládal.Aniž by o tom měl nejmenší tušení.
Popsat slovy dvacetčtyři hodin trvající útoky, které rozežírají člověka do morku kostí (doslova) by bylo dost obtížné.Trvalý stav 40 °C horečky včetně bolestí těla,vnitřních orgánů, stavu kdy je problém odejít, zavolat, kdy je omezena schopnost vnímání,(soustředění), včetně poruch zrakového pole.
S tím souvisí obložení množstvím lidí v prostoru sídliště a okolních bytů, kde jsem si sám pořídil byt, pro tok satanských sil.Z tohoto důvodu min. na dvojnásobek prodloužil dobu převodu, vyřízení potřebných dokumentů...nefunkční počítače, zvláštní chyby, program. lidí kteří se podílely...aby měl čas vyhledat v tomto prostoru vhodné lidi pro tento úkol (rok 2010).
Současně tedy zesílil i tok negativní energie od lidí na fóru a mimo.

[OS] zintenzivnil v toto období útoky, protože věděl co chci udělat a proč.Což bylo demonstrovat na změně postojů, na konkrétních příspěvcích energetické nastavení.Zásahy- podvědomé programování u konkrétních lidí.A jak se tyto struktury na podvědomé úrovni přenáší, tedy šíří...
Ještě před uzamčením vlákna magie tam umístil 1220 nevině se tvářící příspěvek, který obsahoval energetické roviny schopné na podvědomé úrovni programovat. A stavět proti mně až na úrovni silných negativních emocí nebo průchodu satanských sil; u některých kteří byli dlouhodobě pod osobním tlakem [OS], to zapracovalo jako protržená (energetická) hráz. A který byl odstraněn na podzim 2011.

Nyní proč toto popisuji. Od poloviny ledna pracoval [OS] na vytvoření nové podoby fóra, programování Rivala.Použil k tomu stejný postup (jako už mnohokrát) vytvoření stavu nemocnosti (jako důsledek, a zároveň příčina) a zlepšeného přístupu do jeho psychonenergetických struktur.
Skutečný důvod těchto obludných manipulací byl ten, aby texty jež jsem chtěl v té době napsat byly odstraněny-vymazány. Promtně. Aby měl připravenou půdu pro razantní zásah.
Využil celých balíčků manipulací v tomto období až nyní. Viz. manipulace s mým textem ze strany Standy Křepelky po Velikonocích.
Do celé této mnohovrstevnaté struktury podvědomých manipulací z té doby patří celkový nárůst agresivity, chaos na fóru a napadání (mám na mysli nyní de facto [OS] na energetické rovině) Adama B viz. níže.
Jedná se o mnohovrstevnatou strukturu, jež lidi vzájemně ovlivňuje, poutá, zavádí a hlavně i karmicky zavazuje. Zavádí i díky en. přenosu mezi lidmi.
Nemám důvod se domnívat, že nyní bude tento text akceptován... nehledě na faktické důsledky pro zůčastněné.
Ps. přesto, že jsem znal hlavní důvod, byl to jen jeden z mnoha zásahů do lidí v té době. Lze vytestovat,- toto je další text, jež měl být v toto období napsán a bylo vehementně [OS] bráněno.

Edit poo. Vypuštěna část textu, zveřejněná již dříve.

[OS] v podstatě načte konkrétní kvality duše včetně struktur minulých životů, z kterých vychází podvědomé nastavení dotyčného.A chyby nebo disharmonie posílí,rozvine, modifikuje.
Čemuž by neměli problém rozumět, pokud by věděli z jaké doby vychází schopnosti a jaké kvality tam byly na úkor rozvinuty.
Ten kdo dlouhodobě vykonával praxi např. v Tibetu, má problém přebytku klidu a dostředivosti, což vede k určitému pocitu vyvolenectví, a odosobnění, ale hlavně chybí složka nadšení pro Boha. To, co se nechá využít, zneužít. Chybí složky žáru které jsou nezbytné, aby mohlo dojít k narušení podstaty patologických struktur...

Programování na této úrovni se přenáší přes životy; jakmile se dotyčný sjednotí, sladí s programy je schopen a připraven tak činit již dál, v dalších životech. Se všemi důsledky a časy.
Tato jedna věta popisuje a vysvětluje, proč byly napsány všechny předchozí.

Tak proti tomuto jsem stál, to byl hlavní důvod proč jsem se narodil. Vlastně součást.*

V roce 2008 při pobytu v T. a chodil pravidelně na internet, jsem narazil na text od [AN] kde se loučil s fórem kvůli neshodám.
Podíval jsem se na celou strukturu a chvíli o tom přemýšlel.Zjistil jsem, že pro [AN] (duši) by nebylo velkým přínosem fórum opustit; trpěl by značným smutkem,stresem a zároveň by mu to vzalo možnost duchovně se rozvíjet a harmonizovat.
Druhý den jsem vymyslel plán, strukturu jak to udělat, aby mohl zůstat, tedy vlastně dál být činný v oblasti bádání. Součástí plánu byla i struktura odejití do „ilegality“ a poloskrytá spolupráce...tak aby postupem času ho ([AN] odpustí ) přestalo zraňovat ego …
Vyzáření je potom dílem okamžiku.Byl to plán vycházející z momentálních daností.
Byl to energetický balíček obsahující i matrice pomoci harmonizovat tam, kde to bylo možné.Píši to nyní proto, nebo přesto, že vím jakým způsobem o mě smýšlel v roce 2009-2010...
Jde v podstatě o to, že tyto energie jsou vyzářením předloženy.A duše, která ví kde jí „bota tlačí“ pak toto využije.
Než dojde k uložení a harmonizaci změn může to trvat řadu měsíců nebo let.Ostatně věděl jsem tedy nikdy mi to ani nenapadlo, abych konkrétně [AN] „tahal“ do záležitostí jež zde popisuji.Bylo by to kontraproduktivní.
Myslím, že dnes si „nemůže stěžovat“.
Toto je jedna z činností, kterou jsem vykonával,to je využití maximálního potenciálu duše na základě bytostných zkušenností.A pomoci tam, kde to je možné.


* No a v dalším jednom, dvou životech je dotyčný, kterému byla věnována takováto dlouhodobá pozornost..¨, tak tam se posiluje komplex energetických vložených struktur... A pak vznikne „cosi“ na úrovni např. pana [KL]. Tvora, dokonale spícího. Vlivem manipulací.
Nárůst síly, sebevědomí a určitých schopností je žádoucí. Tedy těch co byly rozvinuty, nebo ponechány. Ale to bych se opakoval...
A je „sám za sebe“.
Takto se vytváří karma, osud dotyčného...ale to již není schopen si uvědomit nic. Proto jsem zde kdysi 'dávno' psal o zneužití tvůrčíh Božích principů.
A tak podobně, a dál a dál...

Opakuje se, (z pohledu celku) situace před dvěmi tisíci lety, kdy Petrovi bylo “podkouřeno,“ mnoha způsoby. A ten udělal “chybu“, sloučení s temnými, propojení na úrovni myšlenkové, energetické, kteří ho cíleně vyhledali.
Jen nyní na ještě sofistikovanější, tím obludnější, a méně identifikovatelné úrovni.
Což se zase děje plánovitě, neboť konec jedněch věků automaticky znamená začátek dalších.
A začíná se stavět na strukturách, které se přenesou do nové doby...
Nevím, jestli někomu dochází dopad těchto několika vět...
Udrženi se u moci, faktické moci, přenesení zla.

Mnoho lidí dělá chybu, že přiřazují k satanské duši lidství, lidské vlastnosti. Tam, (v podstatě duše) věru nic lidského nenajdete; cílek si věru nehraje; dobře ví co dělá a proč.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od poota »

JVK píše:...jak bych potřeboval, aby toto vlákno bylo nastavené.To je, abych tam mohl psát nové příspěvky a bylo zamčené pro ostatní uživatele, kromě Pooty.
Vyžádal sis zamčení vlákna "Magie a svět kolem nás". Tak jsem ho zamknul a kromě Tebe a mě tam nikdo nemůže přispívat.
Aby bylo vůbec možné někde volně reagovat, tak jsem založil vlákno "Magie II", přesunul jsem do něj Tebou zmiňovaný 1220 příspěvek, a v úvodním příspěvku jsem situaci objasnil.
Tím nastala situace, která Ti měla plně vyhovovat - jedno vlákno, do kterého Ti nemůže nikdo psát a druhé vlákno, ve kterém může kdokoli reagovat.
Místo abys této situace využil, založil jsi další veřejné vlákno "černá magie" a teď se rozčiluješ, že není zamčené a může Ti do něj kdokoli psát. Máš v této podsekci moderátorská práva, takže si můžeš to vlákno sám zamknout a nemusíš tu skučet, že Ti někdo nechce vyhovět.
Takže si laskavě uvědom, co vlastně chceš a podle toho taky jednej. Když Ti nestačí jedno zamčené vlákno, tak si zamkni další. A nemusíš mít obavy, že bych měl chuť Ti do něj psát.

Co se Slávka týče, tak tomu právo moderovat prakticky celé fórum dal osobně Rival, na což má jako administrátor plné právo a ostatní to musí respektovat, ať už se jim to líbí a nebo ne. Ze svých zásahů se taky Slávek zodpovídá pouze Rivalovi a nikomu jinému. Pokud máš nějaká přání ohledně moderování, stačí Slávkovi napsat SZ a věřím tomu, že Ti podle možností vyhoví.

Zdravím - poota

Edit poo. Následuje vpisek JVK - nechápu, proč mi píše do příspěvku, když může reagovat svým vlastním příspěvkem?!?
29.4.12
Nebudu znovu popisovat důvody- celou mechaniku okolo zavírání vlákna Magie a svět...
V okamžiku, kdy jsem byl schopen nadiktovat koncem léta 2011 pár vět s velkým utrpením, jsem tak učinil. Součástí byl příspěvek s názvem černá magie. P. jsem kladl na srdce aby jako takový ho umístila do zamčeného vlákna Magie a svět...pod př. ze 14.9.2011. Ostatně dnes jsem se s P. o tom bavil a vzpomněla si, že taková byla dohoda a že jde o její chybu...Zjistil jsem to až se zpožděním kdy v nově (jí) zal. vláknu černá mag. byla celá řada příspěvků ...

Ano, vlákno magie II bylo založeno na můj popud, aby lidé měli kam psát své názory. Důvod byl, že dík mému stavu rozežírání nebylo možné reagovat na příspěvky a nechtěl jsem se podílet na tom, kam jsou lidé vedeni.
Do vlákna Magie a svět nebylo možné přispívat na konec vlákna.

Proto na stranu 5, do příspěvku ze šestého ledna 2011 byl odeslán první příspěvek 14.9.2011. Pár tisíc lidí od podzimu vlákno navštívilo, takže vidělo. Ano, chtěl jsem napsat texty v odděleném prostoru, bez možnosti napadání. Což nemohl [OS] potřebovat.
P. na základě hip. programování založila nové vlákno. Toto naprogramování pro jednoduchý úkon je v řádu minut. Pokud u dotyčného potřebuje zničit nastavení ducha-do 3dnů, pokud má dotyčný vykonávat dlouhodobě vedení ostatních, musí mu věnovat "láskyplnou" pozornost opakovaně a dlouhodobě.
Byla chyba vlákno nezrušit a text nepřevést do zam. vlákna, věda jak jsou lidé na tom. Což se potvrdilo reakcemi kdy jsem si dovolil prezentovat foto, jehoš pořízení trvalo několik měsíců a podprahově dokazovalo službu Bohu i přes vlastní utrpení. Ale tato vlastnost se poněkud nenosí, pokud ona činnost nevede k vlastnímu uspokojení, rozvoji a prospěchu...

Ostatně, požádal jsem, bezprostředně po odjezdu z L. P. aby poslední př. rozdělila na dva,věda, co se chystá- umistila foto z 21.4. kdy jsem byl poprvé po mněs. v přírodě.
To bylo ve středu. Později večer jsem zaregistroval spokojenost [OS].Odpověď je Pootův příspěvek, napsaný v době kdy jsem odjel z L. a neměl možnost reagovat. Cíl-to bych se opakoval...,nesmyslným žvatláním rozptýlit pozornost, zamněstnat.
Takto si vyrábí roboty.
Koho to zajímá, že na základě "pravdy" v jeho příspěvku a satanských útoků jsem strávil dalších několik dnů ve stavu kdy spavost a vyčerpání řádu, kdy lze jen ležet, jsou nejpříjemnější věci s celého spektra.
PS. karlův text v objemu několika stran jako příloha byl v tichosti na podzim odstraněn.
Můj příspěvek k lékařce byl vymazán Sl. Křepelkou, jen diky zálohování jsem umístil spět na f. příští den. Tak jak reagovali ale to se opakuji...
Ano, dobrá rada, příspěvky lživé, polopravdivé, zavádějící a programující odstraním.

JVK
Uvedená fakta si vytestujte.

Milý JVK. Nic jsem Ti tu nevymazal ani náhodou. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 14#p100614 i když s mnoha Tvými pozdějšími dodatky, kterými jsi to připozaplácl. Mně z toho svýho zmatku laskavě vynech. Přesunutím jsem reagoval na Tvou stížnost k několika členům, že Ti píšou do tohoto vlákna. Na Tvou stížnost, že jsem příspěvky přesunul, jsem Ti je sem opět vrátil. Ve skutečnosti mi za to tvé nepravdivé nařčení dlužíš omluvu. SDK

Nebudu se k tomu již více vyjadřovat; jednak bych se opakoval, a jednak bych popřel vše, co jsem dělal pro lidi a proč. Jvk.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

V současné době běží seriál Star Trek Nová generace. Obsahuje pozitivní směřování. Rozvoj lidství. Nalézání řešení vycházejících ze situace,;harmonii. Proti stávajícímu
stavu.Většinového nastavení stavu ducha.

Naopak ostatní série jsou škodlivé. Velmi škodlivé. Obsahují patologie.Konzervující a rozvíjející stávající stav.

Je potřeba se naučit rozeznávat tyto matrice. Nejen na úrovni pocitu, ale vědomí.

Např. seriál jdoucí následně po uvedeném (Krajní meze) se tváří pozitivně. Přesto obsahuje patologické zavádějící struktury.


21.5.2012 přiložena nahrávka[/color] z dnešního dne o satanských manipulacích jednoho ze "zasvěcenců". V tomto případě nejde o [AE] viz. níže. Prach na jeho hlavu. Myji si ruce.
Ještě doplním, že to patří do systému lidí, kteří "tvoří" struktury "vědomí", kteří jsou na mně napojení. Často o sobě nemají ani tušení, ale svým "jemnocitem", kyvadlem patří mezi zasvěcence. Hnus na jejich hlavu.
Na fóru a hlavně mimo, v této oblasti. [N], paní [ZT]...

A umožňovali, umožňují [OS], [TT] a celé struktuře S. dále "tvořit v bohu". Nepředpokládám, že se dnes někdo s těchto řádek pozvrací.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“