PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

lena

antiaging + pms1 + mms2

Příspěvek od lena »

:)

chci jenom kratce napsat, ted jsem zacala znovu brat PMS1 a vzdy zjistuji, ze to omlazuje. Nevim, ale ma to dobry ucinek.

Ja beru nejdriv tobolku MMS2 a za nejakou dobu si vezmu PMS1, vetsinou az po poslednim jidle asi tak po 1 hodine nekdy i vice.

Ma to vyborny ucinek, citim se hned lepe, jiz druhy den je to znat. Uvidim mam v umyslu MMS2 prestat brat, chci videt jestli
to ma dohromady lepsi vliv.

Vlasy jsou zase u me tmavsi, jsem stihlejsi a to vzdy ihned jak PMS1 zacnu brat je to druhy den znat. Ted chci brani provest nejmene 2-3 tydny bez prestavky.

Ctu to dost casto, ze to pusobi jako antiaging, lide si to pochvaluji a muzu to potvrdit, plet je jemnejsi a prirozene vyraz obliceje je lepsi, cistejsi, pro karmu je to urcite dobra vec.

A taky co jste beru jsou Schusslerovy soli, jsou to tkanove soli, nevim jestli je to v Cechach k dostani, ale mam pocit, ze uz ano.

Beru k tomu 3-4 x denne jednu tabletu "Natrium chloratum" (kuchynska sul) je to cislo 8, rozredene na D6. Vlastne v nizke davce nebot je to na urovni homeopatie, tedy velmi slabe rozredene a ke kazde tablete si dam na spicku noze vitaminu C, necham oboji v puse rozpustit ci se to primo vsaje.

Toto jsem okopirovala z internetu:

Mezi solemi sodíku má kuchyňská sůl v organismu nejvýznamnější místo. Je esenciálně naprosto nezbytná. Zatímco draslík se nachází převážné v buňkách, asi polovina sodíku se nachází v extracelulární tekutině, další část je v kostech a chrupavčitých tkáních. Nachází se v žaludku a ledvinách. Sodík reguluje vodní hospodářství, osmotický tlak (k regulaci osmotického tlaku potřebuje člověk žijící v mírném pásmu při průměrné tělesné činnosti 5-10 g kuchyňské soli denně).
Podporuje obnovu buněk.


zde i jeden link, treba to nekoho bude zajimat:


http://www.vilcakul.estranky.cz/clanky/ ... riaticum_-

Homeopatie vime, ze pusobi jenom informaci, nekdy malou davkou nejake substance. Mam pocit jako by to dalo telu nejaky pokyn na vylouceni latek, ktere jsou v mistech, kde se mms jen tak nedostane, neco jako elektrolity. Nevim je to moje pozorovani.

:)


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

výsledky

Příspěvek od Mo »

som chcela len napísať, bola som na kostiach, na vyšetrení na onko, nejaký gamaskelet, či čo, fakt neviem, veľmi ma to netrápilo, len teda píšem, že všetko je ok, čo som vlastne aj čakala, keďže Bláhová už nenašla nič, tak len, že aj na onko to tak berú ;)


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Kontrola

Příspěvek od Batles »

Mo, gratuluji, dobrá zpráva!


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Kontrola

Příspěvek od Mo »

ďakujem ;)
ale už som sa naučila nevnímať praktiky na onko, takže tam idem pasívne na kontrolu, a to je všetko, ale chcela som tým ostatných povzbudiť, že keď sa snažia sami pre seba niečo robiť, tak sa to môže podariť a dokonca, aj na onko to môžu potvrdiť, ani o tom nevedia ;) v tomto prípade som veľmi rada, pretože ma moja doktorka preháňa len "preventívne" po kadejakých kontrolách (stále s obľubou vraví, Monika, nemôžem vám nič potrvdiť, alebo sľúbiť, pokiaľ nebudú výsledky .... preventívnych vyšetrení, samozrejme, .... neviem prečo, ale mám pocit, že sa snaží oslabiť moju psychiku), a stále nič ;) to znamená, že moje snaženie má zmysel :D a možno ja raz oslabím tú jej :lol:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Kontrola

Příspěvek od kutil »

Ahojky vespolek.
Nechci podrývat autoritu doktorů a přitom nehledět na morální aspekty... (viz ten případ doktora v telce co nakukal pacientovi že má nádor a pak mu jej jako odstranil - samo že za prachy-grrr. Když to dal dotyčný k soudu tak se ten prevít ani nestyděl a že se necítí vinen :evil: )
Osobní příklad:
Manželku tak každé čtvrtletí honili na mamograf- prý podezření na raka prsu. Už z teho byla na nervy tak sem ji rozebral a po pátým předvolání tam už nešla a má klid... Nevím co si od teho slibují, zda jim tam pacienti nosí úplatky, ale v každém případě úplně zbytečně vytahují z pojišťovny peníze za něco co není až tak akutní. (Jedno vyšetření mamografem cca 3000,- Kč). V každém případě si ze strachu lidí z nemoci udělali velice výnosný džob-grrrrrrrrr
No a pak si krapku nedé :lol:
Eště že sme zakopli o mmska, HCl, hřebíček a iné ;) Všem přispěvovatelům veliké a upřímné díky
H.v.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PMS1 a rakovina

Příspěvek od Palo »

Důležité upozornění pro jedince trpící rakovinou uvažující o PMS1:

Zjistili jsme, že PMS1 není účinné při posledních stádiích rakoviny, kdy sami doktoři dávají "ruce pryč" od pacientů.

Důvod je velmi jednoduchý – PMS1 počítá s obranyschopností organizmu a spolupracuje s ním. Bohužel určitými "sadami" ozařování či chemoterapií dojde průběžně k vylikvidování obranyschopnosti člověka. To je důvod, proč lidé někdy boj s rakovinou "vyhrají" - tedy díky ozařkám dojde k vylikvidování cizopasníků v těle – avšak velmi často se tělo nedokáže vzpamatovat s oslabenou imunitou, kdy dojde k nákaze běžnou nemocí.

Pokud přesto chcete vyzkoušet PMS1 při posledních fázích rakoviny, tak pouze na vlastní riziko.

PMS1 v kombinaci s hřebíčkovou protiparazitickou kůrou zvládá rakovinu velice elegantně, avšak nesmí být imunita ogranizmu oslabena ozařováním a chemoterapiemi na hranici, kdy PMS1 přestane účinkovat.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zajímavá zkušenost

Příspěvek od Palo »

Mám za sebou zajímavou zkušenost...

Po čtyřech dnech oslav jsem se probudil u bývalého kolegy, u kterého jsem byl na návštěvě. Byl jsem celkem v pohodě, ale nějaký ten Betain HCL se hodil, tak jsem něco užil... Taktéž jsem mu ukazoval, že hřebíčku není problém užít až 10 tobolek. Měl jsem originální od Swansona "Clove"...

Pili jsme vodu, aby se po tahu z předešlého dne tělu trochu ulevilo... To bylo v neděli ráno... V pondělí jsem mu SMSkoval a odpovídal mi, že má angínu. Později mi psal, že měl takové horečky, že myslel, že bude po něm... Zašel za doktorem a dostal klasicky antibiotika (to jsem se dozvěděl až později). Vzhledem k tomu, že měl jeden hřebíček, jsem předpokládal, že jde o herxheimerovu reakci, avšak u hřebíčku při jedné tobolce se mi to nezdálo...

V pondělí večer jsem byl na diagnostice u paní Bláhové (objednán jsem byl nějaký ten měsíc dopředu) a naměřila mi, že jsem zase pobral nějaké nové breberky, zejména:

- Rickettsia - Coxiella burnetii
- Améby
- Isospora belli
- Iodamoeba buetschlii
- Giardia Intestinalis
- Chilomastix mesnili

Nu což... večer se mi začala projevovat angína taktéž... Angínu jsem měl naposledy ještě jako děcko, v dobrých tak 8 letech, od té doby jedině klasické chřipky.

Ráno jsem se snažil co nejdříve užít PMS1. V této chvíli angína doznívá, což ještě ani není 24 hodin od prvního užití PMS1, avšak se necítím úplně zdravý. Zvýšenou teplotu nemám, ale cítím se, jako bych měl 37,6 maestra Celsia.

Pro zajímavost - paní Bláhová se mě ptala, jestli jsem se někde nekoupal nebo nepil studniční vodu. O ničem jsem nevěděl. Až když mě napadlo, že bývalý kolega má studnu, tak jsem mu zavolal a dozvěděl jsem se, že tu vodu, co jsme pili, tak byla opravdu studniční...

Ještě na závěr doplním, že celý den jsem byl schopen normálně fungovat - tedy bez zalehnutí. PMS1 jsem vzal doteď 4 tobolky. Po čtvrté tobolce jsem si odskočil a moč ještě od minulé tobolky naznačovala, že bych to neměl moc přehánět. Holt všem radím, aby se vyčůrali, než vezmou další PMS1, sám jsem to porušil a doufám, že to bude bez větších problémů. Jen škoda, že nebudu moct potvrdit vyhnání breberek na Salvii...

Na druhý závěr doplním, že hřebíček opravdu nelikviduje jednobuněčné breberky - cizopasníky, spíše je likviduje PMS1 a jde to s ním velmi hezky. Otázka je, jestli hřebíček opravdu likviduje všechno ostatní, nebo je tam nějaká hluchá mezera. To by mohlo odpovídat, proč některým jedincům kombinace PMS1 a hřebíčku nepomáhá na všechno. Je snad ještě něco mezi jednobuněčnými cizopasníky a tasemnicemi, motolicemi atd.? Netuším, to ukáže čas...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

ahoj ;)
tak sa mi zdá, že sa čím ďalej tým viac flákaš, či?? :lol: ale nie, tiež som za to, že život si treba užívať :D to je len závisť :D
mám otázku k tej studničnej vode, to akože sa nemá piť?? či čo?? :shock: lebo ja ju pijem už asi dva mesiace, bola aj na rozbore, že je pitná ;) no pijem ju miesto chlórovej vody a minerálok, som myslela, že je to zdravšie, či?? mám v tom trochu zmätok ;)
pekný dník, pa ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

Šlo o to, že některé problémové breberky, které byly nadiagnostikovány, se vyskytují ve vodě, zejména nechlorované.
Logicky tedy jde o vodu, která neprošla chlorovou úpravou...

Nejde o to, že studniční voda je špatná, jde o to, že se tam dostalo něco, co tam být nemělo.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

pms1

Příspěvek od lena »

Ahoj Palo,

ja mam s PMS1 dobre zkusenosti, beru denne jenom jednu a to vecer.

Ted to opravdu beru spolehlive kazdy den, chci vyzkouset kuru nejmene 3-6 tydnu v jednom a uvidim.

Predtim jsem ho brala jenom vzdy 3-5 dnu a pak zase prestala, nebot to rihnuti je vzdy narocne, ale
myslim si, ze je nutne neco vydrzet.

Ted co beru pms1 jiz delsi dobu bylo to proto, byla jsem s kamaradkama na vandru, cely den kolem
jednoho jezera a no v kontaktu s lidmi jsemto jiz citila, ze je me nedobre, ja jsem proste takova, ale
prisla jsem domu a hned jsem si rekla dam si koupel a k tomu PMS1 a muzu to potvrdit, reakce byla
velmi silna, prave s kombinaci s koupanim je to uzasne. Zrovna vcera jsem to zase nahodou udelala a
potvrdilo se me to. Ucinek je velmi silny.

Jinak jsem prekonala ten odpor po tech 4-5 dnech a beru to jiz 10 dnu, a je to cim dal unosnejsi. Mam
pocit, ze to nici Candidu, nevim jenom muj nazor, ktera se okamzite rozmnozi pokud to prestanu brat.
I takto muzu vice rici az za 3 tydny, to je u me vzdy takova hranice, kdy se vsechno lepe ukaze. Ted
jsem v dobe, kdy telo reaguje jako such plet, ale je to tim, ze neco z tela odchazi touto cestou, proto
jsem udelala koupel, aby se to lepe z pleti vyloucilo. Musim rici s PMS1 jsem stihlejsi a jak se nastradalo
hodne vody v tkani s uzivanim MMS, je to proste videt, tato voda pomalu, ale jiste mizi. To je pro me
velmi dobra zkusenost. Uvidime co da cas.

Jinak nove bakterie viry atd. s tim se musi pocitat, dulezite je, aby telo bylo dobre pruchodne, pote si poradi
i dalsi nakazou, kterou imunita sama od sebe odvede z tela. Zalezi na kazdem jedinci co proto udela, nejenom,
ze davas do poradku telo, ale musis se podivat na dusi a psychiku. Jinak neni telo schopne se proti tomu
branit se tomu vyhybat.

Pri jenom samanskem seminari, nam saman rekl (ze severni Ameriky), ze mame tendenci,
pokud se nic neudela jako psychicky i dusevne, vzdy tendenci (nazyval to primitivnost) bezet tam,
kde se zase nakazime. Ma bohuzel pravdu.
Je to jako naschval, vzdy bezis tam, kde na tebe zase neco ceka co ti ublizuje ci te moc zatezuje.
Toto je take muj poznatek. Ale vim, ze to neni jednoduche, kdo z nas to muze 100% udelat? Zijeme
ve velke spolecnosti.

Ale zajimave je, ze ti vzdy prijdou jiny lide do cesty, jako pred tim nez udelas take neco pro psychiku
ci dusevno. Sice se stane, ze po terapii potrebujes reakci tela, aby se mohlo s timto vyporadat, lecit
a tyto lidi jeste jednou pritahujes, pote ale je to jine, dostavas se na jinou zivotni rovinu, uroven,
neco se v zivote zmeni.

Nejak jsem se rozepsala. :)


Rey
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22 lis 2009 17:40
Bydliště: BRNO

Re: PMS1 a rakovina

Příspěvek od Rey »

Palo píše:Důležité upozornění pro jedince trpící rakovinou uvažující o PMS1:

Zjistili jsme, že PMS1 není účinné při posledních stádiích rakoviny, kdy sami doktoři dávají "ruce pryč" od pacientů.

Důvod je velmi jednoduchý – PMS1 počítá s obranyschopností organizmu a spolupracuje s ním. Bohužel určitými "sadami" ozařování či chemoterapií dojde průběžně k vylikvidování obranyschopnosti člověka. To je důvod, proč lidé někdy boj s rakovinou "vyhrají" - tedy díky ozařkám dojde k vylikvidování cizopasníků v těle – avšak velmi často se tělo nedokáže vzpamatovat s oslabenou imunitou, kdy dojde k nákaze běžnou nemocí.

Pokud přesto chcete vyzkoušet PMS1 při posledních fázích rakoviny, tak pouze na vlastní riziko.

PMS1 v kombinaci s hřebíčkovou protiparazitickou kůrou zvládá rakovinu velice elegantně, avšak nesmí být imunita ogranizmu oslabena ozařováním a chemoterapiemi na hranici, kdy PMS1 přestane účinkovat.


Ahoj Palo

píšeš,že PMS1 v kombinaci s hřebíčkovou protiparazitickou kůrou zvládá rakovinu velice elegantně.Můžeš mi prozradit,jak jsi na to přišel?
Mám známou s rakovinou a moc ráda by se o tom dověděla víc.Dík


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 a rakovina

Příspěvek od Palo »

Sorry, že píšu až teď. Vycházím z výsledků tří na sobě nezávislých diagnostik, které potvrdily ten samý onkologický problém (diagnostika klasická, diagnostika Salvia a diagnostika pana Kováře - Zdravo, Brno Vídeňská), následně užívání Betainu HCL, PMS1, následně byla opět provedena diagnostika Salvia a následně byl užíván hřebíček a po něm opět diagnostika Salvia. Šlo o Mo (Moniku), toto užívala poté, co ji podruhé nadiagnostikovala klasická medicína opět rakovinu. Chemo a ozařky odmítla a šla do Betainu HCL, PMS1 a hřebíčku. Stačil měsíc, abysme mohli konstatovat, že rakovina je pryč a že se už nikdy nevrátí (pokud nedojde k opětovné infekci motolicemi). Stačí takto?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

len by som dodala, že je dôležité, ako je organizmus poškodený chemoškami, či ožarovaním, jednoducho, pokiaľ sa chce človek vyliečiť, podľa mňa si musí vybrať, alternatíva, alebo medicína, to je najdôležitejšie, lebo sa nedá liečiť alternatívou, pokiaľ ťa ničí klasická medicína, mám to viackrát potvrdené i od samotných doktorov, že niektoré lieky jednoducho predpísať musia, aj keď vôbec nie sú také účinné, ako iné, inak dostanú pokuty a na pokuty vraj nezarábajú, takže takýto je fakt ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

Mo píše:len by som dodala, že je dôležité, ako je organizmus poškodený chemoškami, či ožarovaním...
Jakmile doktoři prohlásí, že se nedá nic dělat, je 5% šance, že zabere PMS1. Je to odhad.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

no a keď to povedia, keď ťa prvýkrát vidia?? teda akože, tam príde niekto s veľmi rozvinutou rakovinou, ktorá ale ešte nebola medicínsky skúmaná, a hlavne riešená, tak potom šanca je, nie??


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“