VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
qacka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 04 bře 2014 8:33
Dostal: 1 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od qacka »

1. A nechceš u těch dětí raději zkusit CDS? Je to asi přecejen šetrnější.

CDS nevim, musim nacist. Obavam se, ze spolupracovat moc nebude...

2. Do džusu, ale jablečného bez kyseliny citronové. Neměly by tam být antioxidanty. Jinak pro tak malé dítě mi připadají vhodnější koupele, i když nevím, co by to s ní udělalo teď při té angíně. Na koupele je prý lepší aktivovat kyselinou citronovou, i když já používám taky VMS.
U dětí taky dobře zabírají homeopatika.

Na slozeni dzusu davam pozor, to by snad problem byt nemel.
Homeopatika mame nasazena celkova, ted nedavno zmenena, do tech sahat nechci. Zda se, ze to castecne mohly zpusobit (zkusili jsme Hepar na likvidaci mozneho loziska zanetu)...

U koupeli si nejsem jista davkovanim a nevim, jestli ted pri te angine budou mit efekt.



Vcera jsem aktivovala jednu kapku, kterou jsme si daly na pul. Dneska to zkusim znovu. Uvidime...


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od xdraho »

qacka píše:1. A nechceš u těch dětí raději zkusit CDS? Je to asi přecejen šetrnější.
CDS nevim, musim nacist. Obavam se, ze spolupracovat moc nebude...
Naopak, s CDS je všechno daleko jednodušší! Prostě vezmeš přiměřené množství, naředíš tak, aby to nebylo moc nepříjemné a na druhé straně, aby toho zase nemusela vypít litry a prostě jí to necháš vypít. Třeba by jí to chutnalo v nějakém ochuceném mléce (ale bez vitamínu C).
Je to jen čistý chlordioxid, žádné nečistoty, žádne přimíseniny.

Já to vyrábím takto: https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125085#p125085
Pouze jsem si od té doby našel vhodnou skleněnou nádobu. Ale to je detail.

Když jsem dokázal, aby to dobrovolně pili naše kočka a náš pejsek, tak to zvládne i malinká.
U kočičky jsem jí to dával do kočičího mléka. Začal jsem jednou kapkou a pomalu jsem jí zvykal na ten zápach. Dnes jí to dávám běžně a připadá jí to zcela normální. Na kočičku o váze necelé 3 kg dávám 6 kapek CDS s koncentrací 1000 až 1500 ppm do cca 0,5 dcl mléka. U pejska to nakapeme pod žrádlo, takže se k tomu propracuje postupně a nos si mu zatím zvykne. Je to jen o tom zápachu. CDS ve slabší koncentraci opravdu nechutná tak strašně.

Koukám, že jsem se v tom mém postupu kdysi trochu blbě vyjádřil. Mělo tam spíše být toto: " Nádobu zavřu a pak teprve vstřiknu stříkačkou přes víko nádoby dovnitř 5 ml hydrogensíranu v koncentraci 400g na litr."


Ben52
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 29 bře 2014 16:50
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od Ben52 »

Ahoj,přidávám svou zkušenost s užíváním.Jsem také nováček a také nemám žádnou vážnou nemoc.Přesto jsem vyzkoušela protokol 1000.Brala jsem opravdu 8hodin denně.A bylo a je mi fajn.Jsem po úrazu páteře,který jsem měla před 20 ti lety.Od té doby při jaké koliv změně počasí trpím jako zvíře.Záda mě bolí i po práci na zahradě a při zvedání čehokoliv.Po aktivním užívání mms jsem bez bolesti a to úplně.Hlava ,která mně také bolívala často,takézmizela. Vyléčila jsem si i vag.opar baňkováním a protokolem 1000.Teď beru 3x denně jen jako prevenci a jsem stále bez bolestí.A nyní to hlavní míchám CDH podle videonávodu P.Eiselta.Velmi jednoduché míchání i dávkování.Žádné nevolnosti,žádná špatná reakce.Dávám to i mému muži,synovi,kočce a psům.Těm do mlíka každé ráno:) Manžel si vyzkoušel 6+6 a také to s ním nic neudělalo.Myslím tím ,že mu nebylo špatně.Doporučuju! A posílám odkaz kde video najdete. https://www.facebook.com/pages/Jim-Humb ... 3186906598
Držím palce Ivana.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od chiq »

"Naopak, s CDS je všechno daleko jednodušší!" Jednoduchšie áno, ale o niečo menej účinné (pekný článok z Regeny: http://www.detoxikace.org/media/ing-han ... o-vylecil/ ) "CDH jsem ještě nezkoušela, ale mohla jsem vyzkoušet CDS a CDS2. Mohu odpovědně prohlásit, že jsou mnohem slabší než MMS1 nebo MMS2. Potvrzují mi to i kolegové, nikdy nevycházím jen ze svého měření."
Súhlasím s tým, že pre malé deti, a tiež starších ľudí s citlivým žalúdkom, sú vhodnejšie kúpele v MMS. Pre deti stačí 1+1 kávová lyžička do vane čistej vody, pre starších 3+3 (osobne volím 3+3 polievkové lyžice, nech to má grády ;) )


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“