Nalezené chyby a jiné nepravosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od huhu »

Palo , já nevím , jestli máš nějaký nárok na soukromou inzerci tady , ale na ic.cz nebo estranky.cz si vyrobíš nabídku než bys řekl obuvník, sem dáš jen odkaz a můžeš si to editovat kdy se ti zlíbí.
Já jsem si ve střípcích 2012 dělal evidenci zemětřasů a když se fórum změnilo ( až si zvyknem na jiný vzhled , tak věřím , že všichni uznáme k lepšímu ) , tak jsem si evidenci přesunul a pokud by to někoho zajímalo , nechal jsem v diskuzi odkaz.
Jednoduché , funkční.
Já osobně nejsem fanda editace / mazání příspěvků. Každý by měl uvážit , co řekne / napíše a nemazat to , protože pak nejde nově příchozím po letech posoudit , jestli Moulis nebo Ivan měl zmáknutý rozklad vody či ne , když mazal jako pako.

Buďme rádi , že se tu objevily nové funkce , že nemusím mazat cookies , nebo zavírat a znovu otvírat okno prohlížeče když chci opravdu nepřečtené příspěvky , že když kliknu na nový příspěvek , tak se neobjeví hláška , že pro toto hledání nejsou výsledky ( a když jich bylo jedenáct , tak rekognoskuj , cos ještě neviděl )

Hodnotím to kladně , Rivalovi dík a přeju všem , aby si rychle zvykli na lepší ! :)


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od hanka »

Hlásím, že v sekci Zdraví nefunguje karma :| .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Pego píše:
Slavek Krepelka píše:
Rival píše: Nové téma nebo Nové vlákno - Jsem pro Nové vlákno. V okamžiku, když si někdo dá tu práci a a předělá stávající grafické tlačítko do nové podoby, rád to stávající nahradím.
Nazdar Rivale, nevím, jak si ty dvě možnosti skloubené představuješ, a nenapadá mne, jak to nahňahňat do toho jednoho oválku. Tady máš "nové vlákno" pod stejným jménem jako to "nové téma".

Bacha, Tvuj button postrada puvodni prusvitnost - vyrazi si do podkladu obdelnik, ne jenom ovalne tlacitko...

PS prikladam jeste jednou, pro jistotu...
EDIT: V priloze finalni verze pod dohode s Rivalem (jako backup):
:oops: Taky nejsem zrovna kompovej grafik :oops:
Dík, že jsi to udělal a hlavně správně.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Přečetl jsem si kamu a zvoneček zůstal rozsvícený jako nepřečtený.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od hapalainen »

V příspěvcích se objevují tyto hlášky:
[quote="Rival"][quote="chiq"] a podobné. Mám pocit, že dřív to tam nebylo.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od rival »

hapalainen píše:V příspěvcích se objevují tyto hlášky:
Rival píše:
chiq píše: a podobné. Mám pocit, že dřív to tam nebylo.
Ano, to máš pravdu. Týká se to příspěvků napsaných ve staré verzi fóra. Tenhle problém považuji za dost zásadní a pracuji na jeho odstranění...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Palo »

huhu píše:Palo , já nevím , jestli máš nějaký nárok na soukromou inzerci tady...
K inzerci byl určená část fóra zvaná Blešák, jenže z technických důvodů, kterých bylo víc, jsem nemohl na Blešáku pokračovat. Jediné řešení tedy bylo udělat nabídku tak, fungovala dosud.

Někteří zájemci potřebují konzultaci, což Blešák neumožňoval. Taktéž byla časová prodleva od objednání po doručení - přes týden i a někdy déle, což bylo dosti nešťastné. Další nevýhody nebudu rozebírat.

Udělat nějaké stránky a dát na ně odkaz není samozřejmě problém, avšak nabídka platí pouze pro členy či čtenáře tohoto fóra, kde se poměrně dost rozepisuji o svých pokusech na sobě.

Nějak to skloubit, aby vše fungovalo je prostě problém, pokud se neobjeví nějaké rozumné řešení.

Samozřejmě nové fórum nabízí hromadu nových funkcí, které jsou spíše ku prospěchu velké většiny uživatelů.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Poškození příspěvků ze staré části fóra.

Příspěvek od aNONym »

Rival píše:Ano, to máš pravdu. Týká se to příspěvků napsaných ve staré verzi fóra. Tenhle problém považuji za dost zásadní a pracuji na jeho odstranění...
Stačí příspěvek otevřít v admin módu a znovu ho uložit. ;) Non

A on se sám opraví do správné podoby. Ale to už asi víš.

Kolik že má fórum příspěvků? :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od NAVAR »

Děkuji Rivalovi za přepracované fórum. Kupodivu vcelku rychle jsem se zorientoval, je to vcelku "users friendly". Sem tam se ovšem vyskytují anglické hlášky či nápisy, mne to samozřejmě nevadí ale jiným by to mohloz působit problémy. Věřím že časem se to dopřeloží.
Rivale díky.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Gratulace ...

Příspěvek od A(&F) »

... Rive, gratuluji k redesignu potomka ... :D ... zítra mu připijeme na zdraví ... :pivko: ...... rovněž díky za nové moderátorské možnosti ... :good: ...


PeS: ... nevím, zda je to nedokončenou reindexací obsahu, ale fce "Hledání" oproti starému fóru nenajde názvy vláken ... např. při zadání slova "netu" vůbec nenajde vlákno "Co kde na netu", pouze tři příspěvky z MMS tento řetězec v textu obsahující ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace ...

Příspěvek od rival »

A(&F) píše:PeS: ... nevím, zda je to nedokončenou reindexací obsahu, ale fce "Hledání" oproti starému fóru nenajde názvy vláken ... např. při zadání slova "netu" vůbec nenajde vlákno "Co kde na netu", pouze tři příspěvky z MMS tento řetězec v textu obsahující ...
Přesně tak, při poslední reindexaci a tvorby databázové tabulky pro vyhledávání šlo celé fórum do "kopru"... Další pokus provedu začátkem příštího týdne, po důkladné záloze.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Komu vadíme ?

Příspěvek od rival »

Právě jsme přišli o finance za zobrazování reklamy. Zde je zdůvodnění:

Dobrý den,

po prověření našich záznamů jsme došli k závěru, že váš účet AdSense představuje riziko z hlediska tvorby neplatné aktivity. Protože zodpovídáme za ochranu inzerentů AdWords před nárůstem jejich nákladů v důsledku neplatné aktivity, došli jsme k závěru, že je nezbytné účet AdSense deaktivovat. Inzerenti, kterých se tato aktivita dotkla, budou v plné výši odškodněni z vašeho salda a z podílu na výnosech náležejícího společnosti Google...


Zjistil jsem prudký nárůst aktivity v přístupech na naše stránky. Viz příloha. Je tam vidět obrovský nárůst návštěv od úterka 8.11.2011. Asi se na nás někdo zlobí... Po srazu začnu zjišťovat podrobnosti.
Přílohy
Přístupy za posledních 31 dní.
Přístupy za posledních 31 dní.


rival - živý člověk
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Komu vadíme ?

Příspěvek od NAVAR »

Rival píše:Právě jsme přišli o finance za zobrazování reklamy. Zde je zdůvodnění:

Dobrý den,

po prověření našich záznamů jsme došli k závěru, že váš účet AdSense představuje riziko z hlediska tvorby neplatné aktivity. Protože zodpovídáme za ochranu inzerentů AdWords před nárůstem jejich nákladů v důsledku neplatné aktivity, došli jsme k závěru, že je nezbytné účet AdSense deaktivovat. Inzerenti, kterých se tato aktivita dotkla, budou v plné výši odškodněni z vašeho salda a z podílu na výnosech náležejícího společnosti Google...


Zjistil jsem prudký nárůst aktivity v přístupech na naše stránky. Viz příloha. Je tam vidět obrovský nárůst návštěv od úterka 8.11.2011. Asi se na nás někdo zlobí... Po srazu začnu zjišťovat podrobnosti.
Ahoj Rivale,
nejdřív jsem nevěděl o co jde (nejsem odborník v této oblasti) ale stačí zadat do vyhledávače "AdSense neplatné aktivity" a takto postižených je za posldení dobu více. Buď se z toho stává sériový problém, může to být cílené a nebo Google nemá na vyplacení. Čert co v tom vězí, ale 10x vyšší proklik na reklamy to smrdí nějakým "robotem" potažmo závistí. Říkáš že je to za poslední měsíc, předpokládám tedy že někdo před minimálně měsícem se rohodl že Tobě a potažmo všem zatopí. Takříkajíc skoro si myslím že v "revíru je škodná".
Hlavně ať se to podaří vyřešit a vcelku by mne zajímalo co z toho nakonec vyleze.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Geniální hláška

Příspěvek od Palo »

Tohle je opravdu geniální hláška: "Žádný přítel není nepřipojen" :lol:

Předpokládám, že o tom Rivale víš ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Geniální hláška

Příspěvek od rival »

Vím ;). Zní to lámaně, ale má to logiku. Systém je tak navržen. Připojen = Online, Nepřipojen = Offline. Geniální hláška zmizí hned jak si někoho přidáš mezi přátele... Pak to hned bude více pochopitelné.


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“