Nalezené chyby a jiné nepravosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od hapalainen »

V původním foru, po prohlídce zmizely ty označené příspěvky a při další návštěvě se "vysvítily" ty nové. Teď tam stále "svítí" ty poslední. Na jiných forech je tlačítko "označit příspěvky jako přečtené" a po jeho stisknutí označení zmizí.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Pripomienky

Příspěvek od Eter »

Chyba mi tu moznost upravovat svoje prispevky ak som vyskumom dosiel niekde inde a chcem upravit svoje prispevky nemam moznost, dalej tu chyba v Uživatelé moznost napisat uzivatela priamo, aby mi ho naslo a pozriet si jeho profil, musim to vyhladavat podla abecedy a datumu registracie. Dalej ma obtazuje odosielanie sukromnych sprav kedy musim svoju spravu posielat na dvakrat pretoze to je tak spravene. Ak sa prihlasim zase sa musim preklikavat. Je to zbytocne zlozite.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pripomienky

Příspěvek od poota »

Eter píše:Chyba mi tu moznost upravovat svoje prispevky ak som vyskumom dosiel niekde inde a chcem upravit svoje prispevky nemam moznost, dalej tu chyba v Uživatelé moznost napisat uzivatela priamo, aby mi ho naslo a pozriet si jeho profil, musim to vyhladavat podla abecedy a datumu registracie. Dalej ma obtazuje odosielanie sukromnych sprav kedy musim svoju spravu posielat na dvakrat pretoze to je tak spravene. Ak sa prihlasim zase sa musim preklikavat. Je to zbytocne zlozite.
Svoje příspěvky můžeš upravovat 24 hodin, pak se stávají majetkem fóra a už je měnit nemůžeš - ale to máš psané v pravidlech, která jsi zřejmě ještě nečetl. Ale máš možnost v dalším příspěvku citovat sám sebe a pod to napsat, co se změnilo.
Hledání uživatele je teď mnohem rychlejší a příjemnější, než bylo dřív.
U SZ mě taky zarazilo, že není možné rovnou napsat adresáta, ale musí se tam "přidat" z "přátel" a nebo "vyhledávání", ale na to se dá celkem snadno zvyknout.
Posílání "na dvakrát" ani "proklikávání" po přihlášení - není mi jasné, co tím konkrétně myslíš.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Pripomienky

Příspěvek od Eter »

Ani neviem ako som zalozil toto vlakno nebolo to v mojom umysle, chcel som pisat do nalezene chyby a jine nepravosti tak aj tymto ziadam Rivala, aby to tam presunul a toto vlakno zmazal.
Dakujem.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jistému 2012 je jaksi nezjevuje v profilu karma na přidání a moc mne to mrzí.

S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od poota »

Ve vlákně FREE ENERGY > Aktuálně
píše Rival:
"Zažádat o členství můžete kliknutím na "Uživatelské skupiny" nahoře v hlavním menu."
Vypadá to tak jednoduše, že bych to mohl zvládnout i já. Akorát že čum jak čum ty "Uživatelské skupiny" prostě nikde nevidím, pročež mi kliknout na ně nemožno a zažádat o členství nelze. Snad by pomohl aspoň odkaz přímo v příspěvku.
Ve zmíněném vlákně, členem nejsa, ani poplakat nemohu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše:Jistému 2012 je jaksi nezjevuje v profilu karma na přidání a moc mne to mrzí.

S pozdravem, Slávek.
Promiň Karle, 1220 :oops:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nejde a nejde, asi o tom neví

Příspěvek od jeff »

Přehrát si jakékoliv video na you tube se nedaří a ne a ne a ne a to ani doma, kde máme připojení netu od jiného operátora a počítač samozřejmě taky jiný, než tady v dílně. Chtěl jsem se též podívat na stránky Free energy na facebooku a taky to nejde. Že se nepodívám přímo kliknutím na odkaz, by mi ani tolik nevadilo, ale když si ten odkaz dám do horní lišty, tak se mi nezobrazí požadované video, ale jen jakási nabídka videí, ve které zmíněné video stejně není. Chodím i na jiná fóra, kde mi to normálně jde. A ještě jedna maličkost, jestli to taky někomu nejde, a sice karma, tu vidím zobrazenou jen v tomto vláknu. Jinak dobrý, vše ostatní jde, nezkoušel jsem ještě posílat přílohy k SZ, něco jsem tu o tom četl, ale to snad poběží. Chudák Rival, už mu to dalo tolik práce..... Nakonec chyba může přesto být i u mě, kdo ví...

Jeff


Uživatelský avatar
peroxid
Stálý člen
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 04 čer 2009 11:04
Bydliště: JM
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od peroxid »

Nevím, jestli se to tady probíralo, ale velice mě štve, když si tady z fóra někdo dělá zdroj zpětných odkazů. Neměli by to moderátoři mazat nebo přemýšlet o sytémovém opatření?


JOVA
Zasloužilý člen
Příspěvky: 257
Registrován: úte 21 lis 2006 11:01
Bydliště: Jižní čechy
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od JOVA »

Netušíte proč musím při návratu z další otevřené stránky vždy kliknout dvakrát na šipku zpět abych se vrátil? Na všech fórech mi to funguje normálně, otevřu novou stránku, pak jednou kliknu na šipku zpět a zase se vrátím na tu výchozí. Tady musím kliknout dvakrát abych toho docílil. Na starém fóru jsem takové problémy neměl. :cry:

Edit: teď jsem koukal, že mi tam vyskakuje i hláška o dvojitém kliknutí, ale proč se to děje jenom na tomhle fóru?
Přílohy
222.jpg


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Přílohy k SZ

Příspěvek od poota »

Pokud přidávám přílohu k SZ, tak se dostanu jenom k tomu, že se mi zobrazí velice pilně pracující "nudle" a dole mám hlášku o tom, že se stahují data z api.skype.com, kterýžto stav probíhá libovolně dlouho, aniž by se na něm cokoli měnilo. Trvání závisí pouze na tom, kdy to ukončím.

Zdravím - poota


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od huhu »

Při odesílání příspěvku se objeví hláška, že mezitím co jsem psal, někdo jiný reagoval.
Jenže to bylo v jiném vlákně.
zatímco jsem psal v 22:30 v " proč nefungují magnetické motory " , objevil se nový příspěvek v " proč bude rakoviny přibývat " ) 22:29 .
Přijde mi to nelogické, čekal bych tu hlášku, pokud někdo přispěje do téhož vlákna, ne do jiného.
????????????????


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od Batles »

Moc rád bych přidal karmu několika lidem, kteří si to plně zaslouží.
Přimlouvám se o nápravu.
Batles :D


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Zablokování

Příspěvek od hanka »

Asi budu za nechápavce, ale já vážně nechápu důvody, proč už nesmím přidávat karmu některým z těch, kterým jsem v tomhle novém fóru už karmu před mnoha dny dala (nezjevuje se mi už u něho karma - a to ani v profilu), jestliže si myslím, že jeho další příspěvek je rovněž přínosem .. :dknow: .. Sleduje se tím to, že se čeká na to, až budou mít všichni stejně? :? V tom případě je zbytečné, aby se přidávání karmy nabízelo, a rovnou se může zrušit, ne? Už několikrát upozorňuji na to zablokování (a nejsem sama, jak jsem si všimla), a mrzí mě, že to Rivalovi nestojí ani za odpověď .. :|


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Karma

Příspěvek od rival »

Na opravě funkčnosti Karmy se pracuje... Čas je prevít a je ho strašně málo ;).


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“