Pastičky na zloděje.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Souhlasíte s umísťováním pastí za účelem ochrany svého majetku?

Ano - můj dům, můj hrad. A to je nedotknutelný.
59
92%
Ne - vždyť to může být člověk, který si tím "jenom" řeší svoji těžkou životní situaci nebo to může být i dítě (např. ze sociálně slabší vrstvy).
5
8%
 
Celkem hlasů: 64

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Zlatá mládež ...

Příspěvek od A(&F) »

NAVAR píše:Ještě by Ti měli poděkovat rodiče zlodějů za velmi příkladné a efektivní doplnění chybějících článků výchovy.
... kdepak, to se většinou nestává ... naopak se setkávám s tím, že čím výše postavení rodiče (podnikatelé, ředitelé, členové správní rady, atd.), tak se mne následně snaží "uvařit" nebo alespoň obvinit, že jsem si dovolil na jejich ratolesti vytáhnout zbraň a nasadit jim pouta, přestože jsem je nikdy nezval, aby mi kradli nebo poškozovali mé věci ... zrovna nedávno jsem opět měl tu čest čelit obvinění z "omezování osobní svobody", ale naštěstí to dopadlo v pohodě ... ;) ...


PeS: ... nikoho však nenabádám, aby mne v podobném konání následoval ... někdy je to i trochu o hubu ... hlavně zákony této republiky nejsou (a ještě dlouho nebudou) na potřebné úrovni ... každý tak musí vědět sám, jaké jsou jeho schopnosti a možnosti ... a kam až je ochoten (nebo nucen) zajít ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Zlatá mládež ...

Příspěvek od NAVAR »

A(&F) píše:
NAVAR píše:Ještě by Ti měli poděkovat rodiče zlodějů za velmi příkladné a efektivní doplnění chybějících článků výchovy.
... kdepak, to se většinou nestává ... naopak se setkávám s tím, že čím výše postavení rodiče (podnikatelé, ředitelé, členové správní rady, atd.), tak se mne následně snaží "uvařit" nebo alespoň obvinit, že jsem si dovolil na jejich ratolesti vytáhnout zbraň a nasadit jim pouta, přestože jsem je nikdy nezval, aby mi kradli nebo poškozovali mé věci ... zrovna nedávno jsem opět měl tu čest čelit obvinění z "omezování osobní svobody", ale naštěstí to dopadlo v pohodě ... ;) ...


PeS: ... nikoho však nenabádám, aby mne v podobném konání následoval ... někdy je to i trochu o hubu ... hlavně zákony této republiky nejsou (a ještě dlouho nebudou) na potřebné úrovni ... každý tak musí vědět sám, jaké jsou jeho schopnosti a možnosti ... a kam až je ochoten (nebo nucen) zajít ... :| ...
Myslím si že děláš dobře, kdyby se takhle nekompromisně choval každý bylo by lépe.
Těch různých papalášů se neboj, je to stejnej ksindl jako děcka co vychovali, jablko je v tomto případě opravdu blízko u stromu. Jen je potřeba být opatrný a mazaný jak liška.
Měj se

PS: Jestli mi to vyjde, tak už se těším jak tuhle tématiku proberem na podzim u piva.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

a&f

Příspěvek od laik »

Zdravím
koukám anri ty seš snad magnet na lumpy ,ale ten workschop by měl uspěch.....
to natočený video je dobrej nápad .....a hned z tím sdílet na facebook mezi jejich známí.....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: a&f

Příspěvek od martin11 »

laik píše:Zdravím
koukám anri ty seš snad magnet na lumpy ,ale ten workschop by měl uspěch.....
to natočený video je dobrej nápad .....a hned z tím sdílet na facebook mezi jejich známí.....

...na tohle je joutúbe snad dobrý...a k tomu i titulek, se jménem, a kdo že to jako je a co provádí....ochrana osobnosti mě nezajímá... :idea:

jo a k věci....děti těchto současných papalášů jsou vychovaný jinak nežli rodiče. ti přeci jen vyrostli v jiných podmínkách a to nezvedený dítko, pokud nemá alespoň základ, tak v papaláštví, nebo podnikání bude těžko pokračovat. snad jen rentieři mají peníze zdarma.ale....je tolik lákadel pro mladé zmetky, že dovedou peníze dost rychle spotřebovávat...no a co z nich bude za několik roků.....buďto ještě větší zmetkové, nebo somráci.....a pod vlivem alkahooolu a nedej bože, když čuchnou k nějakýmu svinstvu je pád ještě rychlejší. a není libější pohled na papaláše, kterej se tváří jako hrdina, páč má v moci razítko na cokoli a na druhé straně se trápí nezvedeným potomkem./ nebo zahejbající manželkou :idea: / ...to jsou ty boží mlejny...problem je , když je fotr gauner...pak se ty dědi jen zdokonalujou....ach jo.....
...ale ...zítra a v neděli bude léto :lol: ...zdraví m11 :lol:

p.s. jak se zběračovi kovů hojí pořezaná ruka? :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: a&f

Příspěvek od A(&F) »

laik píše:koukám anri ty seš snad magnet na lumpy......
... kdepak ... jenom žiju na divným místě ... a navíc v divný době ... :D ...

... mostecko bylo vždycky hodně problematické ... je neskutečné, kolik zvěrstev se zde napáchalo během krátké historie komunistického vládnutí ..... na konci války byli ze Sudet vyhnáni téměř všichni němečtí občané (bez ohledu, jak se chovali během války) a následně sem soudruzi díky potřebám prudkého rozmachu průmyslu natáhli hromadu lidí, kteří neměli ke zdejšímu kraji vůbec žádný vztah ... nemají zde totiž kořeny ... a to je špatně ... hodně špatně ... (mnozí ztěch lidí sem bylo naverbováno, proto je tu tolik verbeže) ..... k tomu ještě připočtěte i zdánlivé maličkosti, např. že panelákové město Most ("Město růží", jak se mu poeticky říkalo za totáče) bylo vlivem těžby uhlí, zbouráním starého města, po několik desetiletí bez jakéhokoliv náměstí ... a město bez promenády není město (pokud nebudeme počítat bývalé monstrózní asfaltové parkoviště obehnané ze dvou stran vlnitým plechem, kterému proto všichni říkali Plecháč ..... ale dnes už zase máme všechny tři, z čehož dvě z nich jsou takový o něco širší chodníky s lavičkama ... jeden před kulturákem ... a další před finančákem ... :lol: ... namísto Plecháče bylo pražskou firmou nedávno postaveno obchodní centrum "Central" a uprostřed města tak zase není kde volně zaparkovat) ..... no, mohli bychom pokračovat dál ... např. o desítkách tisíc lidí, násilně vytržených ze svých domovů, vyhnaných z jejich rodných vesnic a měst, co musely v zájmu vyššího principu ustoupit povrchovým dolům, skrývkám a navážkám ... o lidech následně nacpaných do betonových králíkáren na sídlištích bez kouska přírody okolo ... jednalo se o víc jak tři desítky vesnic, vč. nádherného královského města Most ... (mimochodem, mohutná těžba uhlí, která kdysi vynesla Most na výsluní, tak její nynější útlum ho táhne zpátky ke dnu ... jak na pásovém dopravníku, jak na běžícím páse, přibývá nezaměstnaných horníků, pro které však není využití, ... tady ani nikde jinde) ...... nebo o šíleném projektu nazvaném Chánov, co mohl vymyslet jedině totálně chorý mozek ... gheto, do kterého se za svými příbuznými přistěhovávali další a další, až jim zákonitě přestalo stačit, čemuž přispěli i samotní obyvatelé neustálou demolicí vybavení domů, kdy se tyto stávaly neobyvatelnými, až některé musely být strženy (a další budou asi brzo následovat) ... i proto je teď okolo Mostu spousta dalších rozrůstajících se různě velkých "Bronxů" se všemi zákonitými důsledky ... a tak dále, atak dále ... :| .....

... dnes je zde ve městě s 67 tisíci obyvateli (kromě 28 super, hyper a jiných marketů + 10 vietnamských kamenných multitržnic + asi půl milionu večerek, rovněž v režii ťangů) největší kumulace problémových menšin a největší nezaměstnanost (pozor, toto nespojovat !!! ... opravdu zde není práce !!! ... většina sociálů totiž není registrována na úřadech práce, co by tam asi tak hledali, když už dlouhá léta sosaj napřímo ze sociálky !!! ... podsouvané údaje o klientech ÚP uveřejňované v médiích jsou úmyslně mylné, jelikož ty se nerovnají celkovému lidí počtu bez zaměstnání, těch je ve skutečnosti mnohem více !!! ... takže suma sumárum, ve zdejších končinách chodí do práce pouze slabé tři pětiny lidí v produktivním věku, dost možná že ještě méně, přičemž ne všichni vytvářejí hodnoty !!! ... když pracují, tak často jen za částku těsně nad oficiálně stanovenou minimální mzdou ..... a ten nepřispůsobivý zbytek profesionálních pobíračů dávek se povětšinou fláká a přemýšlí jak si "přivydělat" ... na chlast, na drogy, na cigára, na automaty) ..... = z toho zákonitě u většiny lidí vyplývá žití na hranici chudoby, nejistota zda budete mít i příští měsíc ještě práci (a pokud ji máte, tak mnohdy vás trápí jestli už konečně dostanete výplatu, co vám zaměstnavatel stále ještě nedal, byť uběhl již několikátý týden od výplaty), dále je tu spousta realitních agentur ochotných vykoupit i hluboce zadlužené byty (které pak dále pronajímají určitým skupinám, kdy nájem za ně platí sociálka) ... a také silný nadprůměr azylových domů a ubytoven pro sociálně slabé, na druhé straně pak bezdomovců, feťáků, heren, bazarů, zastaváren, sběren kovů, zlodějů, nedostatečný počet policajtů (kteří ve skutečnosti nic nevyšetřujou, jelikož nestíhají ani přijímat nové případy), lichvářů, atd. ... = nejvyšší kriminalita v zemi, neskutečná přemíra nervozity mezi lidmi a příliš mnoho ztracených ideálů ... tak nějak tak ..... přitom zde ve skutečnosti nikdo nic neřeší, jelikož ono se totiž už nic moc dělat nedá, ... takže to tu nechávají takříkajíc pomalu vyhnít ... alespoň tak se to jeví většině zde žijících lidí ... :? ... (nasvědčuje tomu i počet službu konajících policistů, ... na množství obyvatel je zde tabulkově stejný počet jako všude jinde, kde je přitom klid) ...

... mostecko je tím pádem nechtíc už dlouho předobrazem, jak to během několika málo let zřejmě bude vypadat v celé společnosti ... a nejenom u nás v ČR ... :dknow: ..... když už nic jiného, tak až i zbytek republiky konečně časem procitne (ten, co si doteď ještě užívá relativní pohody, to bude šok !!! :shock: ), tak my tady na "rudém severu" budeme moci nahlas říci: ... "no a ?? ... vždyť my vám to říkali ... ale díky tomu máme předstih ... my totiž v těch sračkách už plavat umíme !!!" ..... 8) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: mno....

Příspěvek od aNONym »

jarda ovčák píše:Takže, kovošroty jsou fakt problém... Všichni vědí, že třetina krámů je ukradena.
..........Ještě bych zavedl platbu na účet, aby cikády věděly, že si samy prděj do gatí.....
Není to žádná novinka, poslanci to párkrát měli na stole a.......nic.
Dneska John v Moravcovo dotazech propálil zajímavou informaci. :D Non

49. minuta http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 030500911/

"Když před lety byl přijat zákon že fyzické osoby nebudou smět prodávat do šrotu barevné kovy tak jsme si všichni oddychli. Nojo jenomže on k tomu nikdo nevydal prováděcí vyhlášku takže zase nic! Ty lidi se pak právem ptaj Co v tý vládě děláte už 5 let?" :shock:

Vždyť to už ani není k smíchu!

A vůbec všechny dnešní díly a informace v nich byly šťavnatý. Třeba ty o policii nebo tendru na likvidaci starejch ekologickejch zátěží nebo o nesmyslnejch mostech a přechodech pro zvěř co stály miliardy korun ale jsou úplně k ničemu protože stojej na úplně nevhodnejch místech.

Moravec je zkrátka dobrej! :lol:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Tak mi opět vykradli auto ...

Příspěvek od A(&F) »

... to samé letos už potřetí ... jinak od začátku roku je celkový počet napadení našich čtyř aut již na číslu šest !!! ... (včetně toho ukradeného nárazníku) ...... nu což, alespoň že ho neukradli celé (jako se to minulé léto přihodilo jinému z našich aut) ... anebo z něj přes noc záhadně nezmizly všechny dveře (jako se to minulý podzim přihodilo Ticu) .... ale přesto jsem naštván, neb je to mé velmi oblíbené pracovní auto, které používám hlavně pro cesty do přírody (když jezdíme s dcerou "na kamínky" = proto je tak zablácené i uvnitř) ... a někdy také na blešák (neb se do něj hodně vejde) ... ;) ......

... stalo se to poté, když jsem včera v noci jel druhým pickupem hlídat na zahrádku a přehodil do něj z Berlinga mobilní GSM alarm ... příliš slepě jsem spoléhal na stabilní "houkací" ... jak vidno, ten ale nikoho z lidí v okolních domech dostatečně nevzrušil ...... schválně, jaká je pravděpodobnost, že se to stane ??? ... :ethink: ... divná to doba ...... kdybych měl jistotu, že mi potom nebudou rozbíjet okna, přidělal bych na všechny dveře zvenku garážové petlice se zámkovými domečky ...... asi to zkusím, ... když nic jiného, určitě to bude moc hezky vypadat ... :D ...

Obrázek

Obrázek


PeS: ... ten bordel po zloději je opět neskutečný ... všechno ze zadního prostoru je naházeno vepředu v kabině (mimo věcí za pár tisíc, co odkáčely pryč) ... ale vyjímečně se tentokráte našlo i několik použitelných daktylek (břídil) ... tož uvidíme ...... jestli poldové toho zloděje najdou, beru spravedlnost do svých rukou ... tohle ale o "štípání dřeva" rozhodně nebude ... v tomto případě se budou "štípat" úplně jiné věci ... jeho štěstí, že všichni v tomto státě mají lékařskou péči zadarmo ... :| ...... (a teď mi Hantře klidně napiš, že mám zvrhlé sklony ... 8) ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

alarm

Příspěvek od huhu »

kdysi dávno, v Liberci mi z škodovky 120 ukradli benzín , rádio , kazety.
Tak jsem si vyrobil takovou past.
Koupil jsem slzný sprej ( ne pepřák ) nad pístek jsem dal stlačenou pružinu, zajistil ji vláknem z žárovky a to připojil na dveřní kontakt. ( dlužno podotknout , že nemaje strojní vybavení, motal jsem trubku z lepenky a podobně - děsný bastl). Auto jsem nechal odemčené a na stůl ke klíčům jsem si dal lístek , abych nezapoměl.
Zbytečně. Ráno byly sice dveře otevřené, ale všechno na svých místech. Celý den jsem se bavil tou představou :)

Když tě tak tady čtu , začínám uvažovat o seriové výrobě pro váš kraj :D


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Zloději ...

Příspěvek od A(&F) »

... už když jsem byl nad ránem na hlídce, dozvěděl jsem se od měšťáků, že dnes v noci na našem a vedlejším sídlišti chytili dva darebáky, co se vloupávájí do aut ... :good: ... s tímto infem se mi docela hezky usínalo ... :) ..... tak uvidíme (co na sebe ti zloději za čas ještě prozradí ... ;) ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloději ...

Příspěvek od Palo »

A(&F) píše:...dnes v noci na našem a vedlejším sídlišti chytili dva darebáky, co se vloupávájí do aut ... :good: ... s tímto infem se mi docela hezky usínalo...
Nechtěl bych Ti kazit radost, ale co se snima stane? Voni je zase pustěj...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Zloději ...

Příspěvek od A(&F) »

Palo píše:
A(&F) píše:...dnes v noci na našem a vedlejším sídlišti chytili dva darebáky, co se vloupávájí do aut ... :good: ... s tímto infem se mi docela hezky usínalo...
Nechtěl bych Ti kazit radost, ale co se snima stane? Voni je zase pustěj...
... 8) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

ach jo...

Příspěvek od Hellraiser17 »

Krucinál, tohle mě už začíná docela vadit - že se to děje v takovémhle měřítu a tak často... To si koleduje o pořádnou past...
Taková plechovka s barvou nastražená v nějakém k tomu určeném autě, poháněl bych to stlačeným plynem a možná ještě nějakou kartuši vteřinového lepidla... (jednou jsem si nechtěně stříkl do oka...) + časový spínač...

Možná bezpečnostní folie na okna a nějaké jednocestné zámky - vyndat celé ústrojí a místo něj dát nějakou západku. V autě nenechávat nic těžkého a auto nechat samozřejmě odemčené. Pokud někdo víte jak vypadá pastička na živou myš, tak něco podobného...


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Tak mi opět vykradli auto ...

Příspěvek od hunter »

A(&F) píše:...... (a teď mi Hantře klidně napiš, že mám zvrhlé sklony ... 8) ) ...
Ale no tak AlFi, pre boha ťa prosím nechci už po mne aby som ti tu stále písal veci ktoré sú už viac menej i tebe samotnému jasné. No aby si nepovedal že sa "nezapájam", napíšem ti tu niečo iné - nezdá sa mi, žeby si nejaký lopkár dal tú robotu a vysypával by ti tam kontajner toho bordelu čo tam máš... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Tak mi opět vykradli auto ...

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:... nezdá sa mi, žeby si nejaký lopkár dal tú robotu a vysypával by ti tam kontajner toho bordelu čo tam máš... . Hunter
... tak ještě jednou pro blby, co buďto neumí číst ... anebo mají díky své vypatlanosti snahu všechno překrucovat ... :D:D:D ...... vždyť jsem napsal: ...
je to mé velmi oblíbené pracovní auto, které používám hlavně pro cesty do přírody (když jezdíme s dcerou "na kamínky" = proto je lehce zablácené i uvnitř ...
... Hantře, ... DO PŘÍRODY ... a NA KAMÍNKY ... chápeš ??? ... nebo ty tam snad vidíš něco, co do této specifikace nepatří ??? ... :P ... na fotce je ke spatření: kladivo, sáčky na vzorky, umělohmotná výměnná vložka prosevu, silné červené pracovní rukavice (vedle nich hadr na utření rukou a černý sáček s granulemi pro Hafiho), igelitové rukavice, na sedačce igeliťák pod prdel (aby ji člověk nezasvinil, když si někdy občas v terénu dřepne do hlíny), politá kniha jízd, oranžový optický kabel k analyzátoru, UV lampa k identifikaci některých minerálů, přenosný reflektor, repelent, modrá pomocná lana (když je nutno něco nebo někoho uvázat), atd. ... potom ještě nějaké šutroidní vzorky z poslední výpravy, co mi zlodějíček z krabice vysypal na palubku ... zkrátka není tam nic, co by tam nepatřilo ... 8) ... nehledě na to, že to všechno se normálně nachází vzadu v boudě (jak jsem již psal): ...
ten bordel po zloději je opět neskutečný ... všechno ze zadního prostoru je naházeno vepředu v kabině
... nebo si myslíš, že po hrbolatých polních a lesních cestách jezdím obložen vším možným ??? ... zvláště, když vedle mne na sedačce sedí dcera nebo pes ??? ... :roll: ...

... Hantře, znáš pořekadlo: ... "Mluviti stříbro, mlčeti zlato" ??? ... :| ... tak se ho prosím laskavě drž ... opět jsi pouze dokázal, cože jsi za "xxxxxxxx editováno xxxxxxxx" ... nic víc ...... ale jen tak dál ... alespoň jsi mi zase zvedl náladu ... ;) ...

... (hláška: ... "byl to ale neskutečný kreten", pochází z filmu "Nuda v Brně" ... :mrgreen:) ...


PeS: ... pro ostatní případné rejpaly ... :P ... to auto se uvnitř uklízí běžně cca jednou za měsíc (až dva) ... častěji to při geologických jízdách po prašných cestách ani nemá smysl (do města a k zákazníkům mám jiné přibližovadlo) ... plasty palubky pouze utíráme vlhkým hadrem a zásadně je ničím nepajcujeme !!! ... vždyť je to gazík !!! ... :D ...... kam se však na něj hrabe leckteré SUV, jelikož pro cesty do přírody je specielně upraveno: ... zespoda pod autem je namontován silný plech (kvůli kamenitým výmolům, větvím a trčícím kořenům), "jednička" a "dvojka" jsou ještě více zpřevodovány do pomala (vyjede tak každý stoupák a vytáhne i naloženou dodávku ze škarpy), přední brka jsou vyměněna za silnější, zadní pérování je zdvojené (takže není problém krom osádky naložit i náklad vážící 1200 kg ... :shock:), = světlost prázdného Berti nad vozovkou je tím pádem oproti originálu vyšší o 6 cm, ... dále je navíc vybaveno dálkově ovládaným elektrickým navijákem na 3,5 tuny (používá se hlavně na jílovitých cestách po dešti, když se něco těžkého vytahuje po stráních nahoru, při spouštění se do studní ... ale šikne se i při trhání divokých višní ve stěně lomu ... :lol: ), skládacími třímetrovými lyžinami (když je potřeba se dostat přes potok), elektrickou prosévačkou, horolezeckou výbavou, skládacím žebříkem do 4,5 metru, potřebným geol. speo. nářadím a dalšími pomůckami ... atd., ... atd. ... (někdy např. i malou trubkovou vrtnou soupravou do hloubky pěti metrů pro odběr vzorků než se začne kopat rukama, benzinovým agregátem, přídavnými akumulátory, solární dobíjecí soupravou a jinými vychytávkami), ...... je staré otlučené, ale projede téměř všude ... zkrátka mám ho rád ... ještě nikdy mne nenechalo ve štychu ... a vždy jsem v něm našel vše, co jsem venku potřeboval ... i spácák, vařič a hvězdářský dalekohled ... :) ...... jenom do něj teď po vloupání zase budu muset doplnit nějaké věci ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Něco mi to připomíná ...

Příspěvek od A(&F) »

... jenom s tím rozdílem, že zdejší policisté mi rovnou řekli, že pomoci si musíme sami ... http://zpravy.idnes.cz/citil-jsem-se-hu ... zpravy_jog ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“