Pastičky na zloděje.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Souhlasíte s umísťováním pastí za účelem ochrany svého majetku?

Ano - můj dům, můj hrad. A to je nedotknutelný.
59
92%
Ne - vždyť to může být člověk, který si tím "jenom" řeší svoji těžkou životní situaci nebo to může být i dítě (např. ze sociálně slabší vrstvy).
5
8%
 
Celkem hlasů: 64

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Tak mi opět vykradli auto ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hunter píše: Ale no tak, pre boha ťa prosím ...
Boha z toho snad radši vynech. Boxovárna. :evil:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak zabezpečit chalupu

Příspěvek od huhu »

Jak zabezpečit chalupu
1. Kupte si v secondhandu pár pracovních bot č. 48.
2. Dejte je před dveře a podložte je výtiskem časopisu Policista.
3. Vedle bot položte hodně velkou misku na žrádlo pro psa.
4. Na dveřích nechte lístek s následující zprávou:

Kámo,
s Honzou a Martinem jsme šli pro pivo. Vydrž venku, jsme za chvíli zpátky.
S pitbulama nelaškuj, jsou nějaký nervózní, včera jeden pokousal pošťáka.
Pro jistotu jsou zavřený v baráku.
Šéf


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

poctivec

Příspěvek od hanka »

Co pořád máte proti zlodějům, vždyť je hryže svědomí... :D


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Pološero - Můj dům můj hrad.

Příspěvek od aNONym »

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1031 ... -muj-hrad/ . :| Non

Několik smutných příběhů který se opravdu staly. S ještě smutnějším závěrem. Bezmoc a ztráta víry ve spravedlnost když hájíte svůj majetek a život.

I přestože jste podle zdravýho selskýho rozumu v právu tak můžete skončit v podmínce nebo ve vězení. :(


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Dálkově ovládané kamikadze do batohu ...

Příspěvek od A(&F) »

... občas by se hodilo ... :D ... http://zpravy.idnes.cz/na-taliban-se-sn ... anicni_aha ... jen ta cena ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Dálkově ovládané kamikadze do batohu ...

Příspěvek od martin11 »

A(&F) píše:... občas by se hodilo ... :D ... http://zpravy.idnes.cz/na-taliban-se-sn ... anicni_aha ... jen ta cena ... :? ...
....kdo přečetl a tuší, kolik stojí díly modelu....tak je to pěkně předražený....myslím, že by se to dalo pořídit za polovinu a dokonce by se to dalo používat vícekrát.../ odhodilo by to náklad/ a vrátilo by se majiteli, zvláště pokud to má GPS....no také amíci moc nešetřej :idea::oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Krádeže v dobré víře budou státem posvěcené.

Příspěvek od aNONym »

Další sviňárna která jenom přispěje jejich nárůstu. :? Non

Kupující se už nemusí bát že kupuje něco kradenýho. Zaplatil tak už je to navždy jeho. Teda pokud mu to nikdo neukradne.

http://zpravy.idnes.cz/prehledne-tricet ... _domaci_js

"Nabytí kradené věci
V případě, že si někdo koupí v dobré víře kradenou novou věc, zůstane mu. Původnímu majiteli bude muset nahradit škodu člověk, který kradenou věc prodal. Budou ale výjimky, nelze se stát vlastníkem kradené věci koupené v obchodě, bazaru či zastavárně."


Úžasný! :shock: Takže když si někdo v dobré víře např. koupí za 2 tisíce vám ze stavby rodiného domu zcizený boiler tak vy jako okradený utřete nos. Protože naše slavná policie zloděje většinou vůbec nevypátrá natož aby mu něco dokázala. Přestože bude souhlasit štítek s výrobním číslem co máte na faktuře. :roll: I když ho náhodou chytnou a usvědčí jakým způsobem se pak dočkáte náhrady škody od svině zlodějský která nikdy nebude pracovat? :ethink:

Co je to za kokoty nemyslící? Pověsit je za rozmnožovadla do průvanu. Nejlíp celou sněmovnu. :bhead:

To zas stvořili neskutečnej paskvil.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Spoléháte na policii ??? ...

Příspěvek od A(&F) »

... a chcete od ní pomoci ??? ... lidi, nebuďte naivní ... :D ...

... cože se vlastně stalo ...... předevčírem, zrovna když jsem byl cca 250 km od pivovaru, mi ve dvě ráno přišlo SMS hlášení o poplachu ... za chvíli z další zóny ... a ještě z další ... je to jasné, opět se mi tam někdo potlouká ... a jelikož nebyl nikdo poblíž, koho bych mohl požádat, aby to jel zkontrolovat (popř. zadržet narušitele), obrátil jsem se přímo na policii, což se mi zdálo jako vcelku logický postup (zvláště, když mi příslušníci policie mnohokráte kladli na srdce, abych je raději rovnou zavolal a nijak neriskoval ... :P ) ...... jaké však bylo mé překvapení, když mi operační důstojník na stopadesátosmičce oznámil "Že dle nedávno vydaného příkazu z Policejního ředitelství na tyto druhy hlášení nemají reflektovat " ... :shock: :shock: :shock: ... :!: :!: :!: ...... nakonec (vědom, o který objekt se jedná) se nechal ukecat a poslal tam hlídku, ... přislíbil i, že mi dá vědět, co a jak ... mezitím dorazilo několik dalších SMSek ..... po necelé hodině mě operační kontaktoval, že kolegové nic neobjevili, což si vcelku dokáži představit ... (v živých barvách, protože několik jejich akcí jsem už zažil ... docela by se k nim hodilo heslo "UPOZORNIT A VYPLAŠIT" ... :D :D :D ... získal jsem během nich pocit, že neumí nic jinýho, než jen svítit baterkou do oken a hulákat "Tady Policie, vyjděte ven") ...... no a když jsme dotelefonovali (během čehož mi vysvětlil, že by potom nic jiného nedělali, pokud by měli kontrolovat všechny z alarmů nahlášené poplachy), přišla mi další série SMSek, tentokráte v opačném pořadí, jenž mi daly vědomí, že zloději právě odchází, ... v klidu nikým nerušeni ... :? ...... takovýto přístup PČR fakt nemá cenu ... asi přestanu platit daně ... už aby tenhle zkur..... systém lehnul ... :| ... bezmoc na entou ...


PeS: ... z centrály jsem si další den vytáhl, že tam byli dva ... :roll: ... tož občane, pomož si jak umíš ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Pastičky na zloděje.

Příspěvek od la »

No pokud nevadí polština podobnou problematikou (vyplašit) se zabývají tu :oops:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... infra&sid=
máme se nač těšit
http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=2212
používá se to i na testy staveb
http://www.eminent-tech.com/main.html

česky čtení http://www.jesen.cz/clanek17.html


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dálkově ovládané kamikadze do batohu ...

Příspěvek od chiq »

A(&F) píše:... občas by se hodilo ... :D ... http://zpravy.idnes.cz/na-taliban-se-sn ... anicni_aha ... jen ta cena ... :? ...
" Switchblade se nicméně nedá použít víckrát než jednou, a pokud pro něj vojáci nenajdou nový cíl, musí ho nechat někde havarovat."
...alebo nájsť vhodnú školu alebo nemocnicu ako kolaterálny cieľ...


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Spoléháte na policii ??? ...

Příspěvek od chiq »

A(&F) píše: PeS: ... z centrály jsem si další den vytáhl, že tam byli dva ... :roll: ... tož občane, pomož si jak umíš ...
Ak to máš aj s fotkami, tak to vybav raz a navždy, v štýle Charlesa Bronsona. V tomto "spotrebno-trhovom" systéme sa to ani inak nedá. Zrovna som si prepočítal, že ako živnostník, ktorý ledva uživím vlastnú rodinu, ešte musím cez štátny rozpočet a systém sociálnych dávok živiť 5 (!) CIGÁNOV, ktorí nerobia, v živote nerobili a ani do konca ich prašivého života robiť nebudú. Nie je to rasizmus, je to smutné konštatovanie reality. Ak s tým nič neurobíme, riskujeme, že nás tie čierne sra*čky onedlho udusia.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spoléháte na policii ??? ...

Příspěvek od huhu »

chiq píše:ešte musím cez štátny rozpočet a systém sociálnych dávok živiť 5 (!) CIGÁNOV, ktorí nerobia, v živote nerobili a ani do konca ich prašivého života robiť nebudú.
No a k tomu si připočítej státní úředníky, politky a podobnou verbež, které taky živíš a pracovat nebudou. Sice chodí do zaměstnání, ale lakují si tam nehty , žerou a chlastají , ale mají představu, že do konca ich prašivého života robiť nebudú. :bhead:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Spoléháte na policii ??? ...

Příspěvek od chiq »

Poznám aj dosť slušných cigánov, jeden je dokonca zástupcom náčelníka železničnej stanice. Oni sa dosť podstatne líšia od tej väčšiny - oni CHCÚ pracovať, poberanie dávok berú ako každý normálny človek, ako to posledné núdzové riešenie, ktorému sa človek snaží vyhnúť.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spoléháte na policii ??? ...

Příspěvek od poota »

chiq píše:Poznám aj dosť slušných cigánov,..
Já taky.
Ale je jich tak málo, že jejich chování považuji za netypické pro Cikány, takže bych si je dovolil označit za "Cikány netypické".
Označení "přizpůsobiví" se mi nelíbí, protože si myslím, že nejde o nějaké přizpůsobení se něčemu, ale spíš o vybrání si a přijetí jiného životního stylu a filozofie.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Pastičky na zloděje.

Příspěvek od Hellraiser17 »

Tak nám dnes ráno rozbili okna u obou aut mě jen zadní boční, ale mámě to vzali i s obouma dveřma... Bohužel ač jsme slyšeli dvě rány, tak než jsme vyběhli ven, nikde nikdo nebyl. Roztáhnul jsem žaluzie a nikoho jsem neviděl, ale vydedukoval jsem si, že oni viděli světlo v okně a vzali roha... portože z aut nezmizelo nic ani rádio, ani drobné...
S policajtama jsme to sepsali, ale nic moc to asi nevyřeší, když z aut nic nezmizlo, tak neni podle čeho hledat... S tímto druhem TČ tu takový problém nemáme, nicméně už mě to opravdu nebaví!! vzali si na to víko od kanálu co je opodál...

Na jednu stranu mě štve, že jsme nikoho nechytli, ale na druhou je to možná dobře... Buď mohli bejt vozbrojený, mohlo jich bejt 5 a nebo taky už mohlo bejt po nich... :dknow:


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“