Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, atd.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Co myslíte, jak se vyřeší tato otázka?

Vláda konečně zasáhne a přitvrdí.
1
2%
Lidem dojde trpělivost a začnou to řešit sami.
38
76%
Jinak.
11
22%
 
Celkem hlasů: 50

sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od sisa »

V Německu se prodávají takové krabičky, které vydávají nepříjemné zvuky jen ve frekvencích slyšitelných pro pubertální mládež. Zabraňuje to shlukování mládeže na nevhodných místech. :-)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kumar zase boduje ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše: "stojany se sáčky na výkaly", podobně jako je to v parcích pro pejskaře ...
Jaká by u toho měla být cedulka?
Obrázek cikána a u toho text: Ukliď po mně, prosím. :lol:
A nebo jenom: Ukliď si po svém Cikánovi. :?: :?:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kumar zase boduje ...

Příspěvek od A(&F) »

... Bééé je správně ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Odpuzovač obtížného hmyzu ...

Příspěvek od A(&F) »

sisa píše:krabičky, které vydávají nepříjemné zvuky jen ve frekvencích ....
... jj, znám ... na to stačí i počítačový program + repráky s kvalitníma vejškáčema ...... škoda jen, že neexistuje nějaká úzce selektovaná frekvence, působící jenom na ně, ... :D ... instaloval bych to po celým městě ... :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Odpuzovač obtížného hmyzu ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:..... škoda jen, že neexistuje nějaká úzce selektovaná frekvence, působící jenom na ně, ..
Za lepší bych považoval z toho jejich hluku vyrábět ticho - teoreticky by stačilo ten hluk rozložit na jednotlivé frekvence a každou vysílat "zpátky" s takovým zpožděním, aby byla v protifázi. To "zpátky" je míněno tak, aby ta protifáze působila právě v místě "posluchače" - mikrofon by musel být "kus dál", aby nesnímal zrovna to vyráběné ticho :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Odpuzovač obtížného hmyzu ...

Příspěvek od A(&F) »

A(&F) píše: instaloval bych to po celým městě ...
... což mi připomnělo jeden starej, ale čím dál tím aktuálnější dobrej vtip ... :) ...

Ve městě se rozmnožili holubi a všechno bylo zaneřáděné.
Starosta vypsal konkurz, že město zaplatí milion, když ho někdo holubů zbaví.
Přihlásil se jeden a povídá : "Zbavím vás holubů zadarmo, ale nesmíte mi dát žádnou otázku.
Pokud mi nějakou otázku položíte, tak mi pak musíte ten milion vyplatit!"
Vytáhl z tašky žlutého holuba, vypustil ho a všichni holubi z města Letěli za žlutým holubem neznámo kam.
Starosta chvíli přemýšlel a pak řekl :
"Vím, bude nás to stát milion, ale stejně se Vás musím zeptat... Nemáte náhodou ještě žlutého cikána ?!?


(zdroj: ... http://www.vtipy-portal.wz.cz/cikani.html )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Soudce chce pustit z vazby útočníky z Duchcova ...

Příspěvek od A(&F) »

sisa píše:
A(&F) píše:citace: ... "Teplický soudce Martin Parolek nařídil propustit z vazby romské útočníky,
...
Jak jinak!
... tak obě útočnice jsou už venku z vazby ... :bhead: ...... a to dokonce i přes protest a odvolání státního zástupce Pavla Norka ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od sisa »

Viděla jsem to. Co se jejich propuštěním a všeobecně nedotknutelností cikánů sleduje, nechápu. I když nějaké teorie už existují.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

Taky nechápu, co se tím sleduje.
Ale zato je mi jasné, čeho se tím dociluje - stále většího počtu stále nasranějších lidí a taky podivování se nad tím, že proti cikánům už dávno nejsou jenom extremisti, ale i většina ostatních. Stát prostě, nebo spíš sprostě, nadržuje cikánům, a to ve všem - a za to je ještě různými na něm parazitujícími organizacemi peskován, že toho pořád pro cikány nedělá dost na to, aby se změnili "k lepšímu". Výsledkem je ale naopak stále se zhoršující chování cikánů, takže většina lidí je přesvědčená, že jedinou cestou jak z toho ven, je zbavit se cikánů.
Jak to vidím, tak demokratickou cestou to nepůjde - referendum o tom, jestli mají být cikáni z Česka odsunuti se nikdo neodváží vypsat, i když výsledek je předem jasný. Takže to nejspíš bude pokračovat dál, a počet proticikánsky smýšlejících lidí bude stále stoupat, ale jenom do doby, než tak budou smýšlet všichni. Pak už se může zvyšovat jenom ta nasranost. V nějakém bodě to přeteče a bude se to řešit nejspíš nějakým násilím. Aby to násilí nebylo proti naší demokracii a tudíž i nezákonné, tak je možné, že se napřed demokraticky, tedy vůlí většiny, demokracie u nás zruší.
Vidí to někdo jinak?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od hanka »

poota píše:Taky nechápu, co se tím sleduje........
Vidí to někdo jinak?
Je v tom úmysl ... rozeštvávají lidi proti sobě, aby jejich pozornost odvrátili od něčeho jiného .. :evil_vm:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Aby to násilí nebylo proti naší demokracii a tudíž i nezákonné, tak je možné, že se napřed demokraticky, tedy vůlí většiny, demokracie u nás zruší.
... postačí, když se provede "inventura demokracie" ... až pohár trpělivosti přeteče, tak to bude rozhodnutí většiny ...

... v tom historie se nemýlí, jenom nesmíme propást tu správnou chvíli, bychom se zavčasu probudili, neb až ta chvíle vychýlení k odchýlení se nachýlí, abychom my zbylí přežilí bílí tou většinou ještě vůbec byli ... :? ... čili aby ti nemilí "nemylí" nebílí vloudilí (co množej se ještě dřív než jsou zletilí, nestále podnapilí nevynikající pílí, čím ničí nám naše úsilí) aby pak naopak nás hromadně nezbili (za použití jim blízkého násilí) ... :angel: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

Ono by bylo nanejvýš vhodné nastavit "jinak" příspěvky na děti.
Kdysi, tedy ještě za poklidného socializmu se spočítaly "náklady", které se na odchování dítěte reálně vynaloží. Na první a jediné dítě to vyšlo tenkrát na milion, na další, tedy druhé současně s tím prvním odchovávané dítě už to bylo jenom půl miliónu a s každým dalším současně odchovávaným dítětem se částka dále snižovala.
Takže i tohle by měly příspěvky na děti respektovat.
Progresivní nárůst při více dětech měl podporovat snahu vytvářet více dětí, což se ale, jak vidno docela minulo účinkem - jak praxe ukazuje, tak do téhle společnosti si víc dětí pořizují pouze rodiče namol zpití a naprosto nezodpovědní, jejichž potomstvo pro společnost není žádným přínosem.
U svobodných matek bych také uzákonil genetickou zkoušku pro udaného otce.
Opatření to jsou snadno realizovatelná a mohla by být i poměrně účinná, ale rozhodně by v každém případě ušetřila spoustu peněz, které se dosud vydávají naprosto kontraproduktivně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Rada začala řízení kvůli reportáži o protiromských pochodech

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Rada začala s ČT řízení kvůli reportáži o protiromských pochodech

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila správní řízení s Českou televizí kvůli reportáži o protiromských pochodech. Konkrétně se týká komentáře Jiřího Siostrzonka, který zazněl v srpnu ve zpravodajských Událostech. Televize podle vysílací rady nezajistila objektivitu a vyváženost.

Vyjádření (Jiřího Siostrzonka) nebylo nijak korigováno názorem jiné strany či samotnou moderátorkou pořadu, čímž bylo jednostranně zvýhodněno určité, značně vyhraněné názorové spektrum, které zjednodušeně interpretuje příčiny etnického napětí mezi Romy a majoritou a de facto obhajuje radikalizaci společnosti,“ uvedla vysílací rada v zápise ze svého jednání, který ve čtvrtek rozeslala novinářům." ...

(zdroj: ... http://www.novinky.cz/kultura/313736-ra ... odech.html )

... :ethink: ... ahááá, ... tak on se už nahlas nesmí říkat ani svůj vlastní názor ??? ... :shock: ... a pokud se už náhodou řekne, tak potom je nutno jej v rámci objektivity "dovyvážit" názorem opačným ??? ... :bhead: ...


... no, to jsme to dopracovali :bad: !!! ... (pro naplnění výše popsaného principu ihned dodávám: ... "ne, to jsme to nedopracovali :good: ??" ...... :D :D ) ...

... :roll: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od jarda ovčák »

všichni cítíme, že idiokracie vládne pevně a tvrdě.všeho dočasu... Brzy bude trestné si i myslet, že jsou cigáni opovrženíhodná špína. Nejsem rasista, pár mých přátel je černejch jako bota, ale tohle je fakt síla. Místo náboženství máme vědu a zákony.....,.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Ono by bylo nanejvýš vhodné nastavit "jinak" příspěvky na děti....
... a nejen na děti ... chce toho zavést mnohem více ... lépe řečeno "zkrouhnout" ...

... ideální by byl souhrn těchto opatření:
- dětské přídavky stanovené násobkem počtem dětí, max. však do 3 dětí (viz Slovensko) ... + kde na první a druhé dítě by byla stanovena stejná výše, na to třetí už snížená, řekněme na polovic ...
- nárok na podporu v nezaměstnanosti, který vznikne pouze na základě odpracování minimálně 5-ti let, který je však časově omezen na max. 1 rok (viz Švýcarsko) ...
- nárok soc. podporu stanovit dle odpracovaných let v tomto státě, tedy v ČR !!! ... tudíž pokud je někdo občanem jiného státu, tak ať si dávky pobírá tam !!! ...
- pokud chce někdo pobírat soc. dávky, nesmí během této doby plodit další finančně nezajištěné potomky !! (viz Nizozemsko, kde je "pobíračkám dávek" implementováno podkožní hormonální tělísko ... a byť nejsem nakloněn HA, tak v tomto případě jeho použití plně schvaluji ... :ewhistle: ) ...

... na momentálním stavu mi nejvíce vadí, že člověk, jenž celý život pracoval (a odváděl daně), tak nedosáhne na podporu, kterou pobírají přistěhovalci ... a to jenom, protože slušně vychovanému člověku jeho čest (popř. strach z postihu či ostudy) nedovolí podvádět a obcházet zákony ... s čímž si však cikáni hlavu nedělají (protože je za to stejně nikdo nepostihne), což je ve výsledku značně zvýhodňuje ...

... takže mě irituje, že člověku, který tomuto státu dal nejlepší léta svého života, se tak díky jím nezaviněné ztrátě práce (popř. po odchodu do důchodu) dostane mnohem nižší podpory, než jaké se dostane těm, kteří pro tento stát nikdy nehnuli brvou (a ještě přitom škodí) ... :bhead: :bhead: ... to je přece k posrání !!! ...

... ze "společného hrnce" tak většinou podporujeme jen nepřínosnou škodnou ... kdežto slušní lidé utřou hubu .. :evil_vm: ...

... to je deprimující ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“