Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, atd.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Co myslíte, jak se vyřeší tato otázka?

Vláda konečně zasáhne a přitvrdí.
1
2%
Lidem dojde trpělivost a začnou to řešit sami.
38
76%
Jinak.
11
22%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jablonec nad Nisou - nezletilý cigoši - napadení ve veče

Příspěvek od poota »

aNONym píše:Už by to konečně chtělo snížit hranici trestní odpovědnosti pro mladistvé a nezletilce.
Ono to vůbec není potřeba - za nezletilce přece mají zodpovědnost rodičové. Takže stačí nezletilce odsoudit k naprosto stejnému trestu, jaký by dostal zletilec - a odsedět to půjdou rodiče, třeba napůl. Je to nějak složité?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Jablonec nad Nisou - nezletilý cigoši - napadení ve veče

Příspěvek od aNONym »

poota píše:
aNONym píše:Už by to konečně chtělo snížit hranici trestní odpovědnosti pro mladistvé a nezletilce.
Ono to vůbec není potřeba - za nezletilce přece mají zodpovědnost rodičové. Takže stačí nezletilce odsoudit k naprosto stejnému trestu, jaký by dostal zletilec - a odsedět to půjdou rodiče, třeba napůl. Je to nějak složité?
Je protože jejich rodiče většinou už sedí nebo jsou v podmínce. ;) Non

A protože se u nás tresty nesčítají takže při souběhu si odrekreují jenom ten nejdejší. :roll: Další zhovadilost našeho úžasnýho systému. :? V jiných zemích by jim to sčítli až by zbělali. :P

Nehledě na to že potrestání rodičů by nemělo žádnej výchovnej účinek na černou a zlatou mládež páchající trestnou činnost. Vždyť se třeba podívej na ten případ z Ostravy kterým tohle vlákno začalo. Mladej cigoš při okradení starého pána zranil tak že ten druhej den na následky zemřel. Ale protože ten hajzl ještě nebyl plnoletej tak mu hrozí maximálně 1 až 5 roků! Odsedí si půlku a je venku přestože zabil člověka. Svině vrahounská zlodějská. Přitom kdyby byl o pár měsíců starší vyfasoval by natvrdo 10 - 18 roků. Neměl by náhodou dostat alespoň poloviční trest jak dříve bývalo zvykem? Kde to žijem? :(

http://zpravy.idnes.cz/policie-ma-lupic ... zpravy_jog


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

větší množina neplatící menšiny

Příspěvek od huhu »

laďo , pozdrav kolegu :))



Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Další vypatlaný černý svině v metru.

Příspěvek od aNONym »

http://zpravy.idnes.cz/mladici-bezduvod ... zpravy_cen . :? Non

Takový by se měli rovnou střílet a ne jim dávat trest 3 roky. Vždyť je to jasnej pokus o zabití. :bhead:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Rómská sprcha v Ústí na náměstí.

Příspěvek od aNONym »

Nápisy na výloze vzadu přesně vystihují skutečnost. :D Non

VELKÝ VÝBĚR UZENIN. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :angel:

Kus videa je na http://www.denik.cz/z_domova/video-nahe ... 11103.html . To je hnus.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od huhu »

tyhle se aspoň umejou. jiným nevíš , kdy vyleze moucha z nosu .....


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Jans
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: sob 11 říj 2008 21:28

Re:Opět něco,

Příspěvek od Jans »

pro ty co si myslí, že se změní chování, v Kanadě už to ví.
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/v ... birku.html


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od aNONym »

huhu píše:tyhle se aspoň umejou. jiným nevíš , kdy vyleze moucha z nosu .....
Možná že tyhle zrovna koupaly masařky. :lol: Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Písnička

Příspěvek od hanka »

Přišlo mi poštou
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od huhu »

Ráno jsem slyšel v rádiu, že policie hledá vraha dvou cikánů.
Tak jsem neváhal a okamžitě poslal životopis a motivační dopis.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od A(&F) »

huhu píše:Ráno jsem slyšel v rádiu, že policie hledá vraha dvou cikánů.
Tak jsem neváhal a okamžitě poslal životopis a motivační dopis.
... :D ... :good: ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Cenzor pod článkem měl zase žně ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://www.novinky.cz/krimi/250812-romo ... davky.html ... (ta zkrácenina URL je úžasná ... :D) ...

citace: ... "Skupina Romů napadla v úterý na Jablonecku místostarostku Albrechtic v Jizerských horách a jejího manžela. Domáhali se sociálních dávek, řekl ve středu tamní starosta Jaroslav Zeman. Podle TV Nova chtěli důchod postižené ženy, které se předtím zřekli. Starala se o ni obec. Policie událost vyšetřuje, žádné obvinění zatím ale nepadlo." ...

... a co třeba napadení veřejného činitele ??? ... :ethink: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Albrechtice - napadení místostarostky - reportáž TV Nova

Příspěvek od aNONym »



The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Všehochuť z Chánova ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://zpravy.idnes.cz/most-opravuje-ch ... zpravy_alh ... na nájmech a dalších poplatcích obyvatelé Chanova dluží 93 milionů korun ... i proto jim už od roku 1996 neteče teplá voda ...... a jak potom mají vonět ... :roll: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Evropa2 - Mareš a Hezucký - dnes ráno.

Příspěvek od aNONym »

Ty zase řádili. :D Non

Ostravký Deník: Při návštěvě ZOO spadl malý Ferko do medvědího příkopu odkud ho naštěstí včas vytáhl ostravský havíř.

Celostátní TV zpravodajství: Ostravský havíř prokázal velikou odvahu a duchapřítomnost když zachránil malého rómského chlapce který z nepozornosti spadl v místní zoologické zahradě do medvědího výběhu.

Plátek HUTNÍK: Ožraly chachar ukradl žradlo medvědum.


:lol:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“