Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, atd.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Co myslíte, jak se vyřeší tato otázka?

Vláda konečně zasáhne a přitvrdí.
1
2%
Lidem dojde trpělivost a začnou to řešit sami.
38
76%
Jinak.
11
22%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Něco k pobavení ...

Příspěvek od A(&F) »

[youtube][/youtube]

... dyť je to města ... :D :D :D ... :roll: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od jarda ovčák »

Já si vzpoměl, jak jsem kdesi v severních čechách zabloudil s kámošem, a nevěděli, kudy kam. U nějakýho vojenskýho újezdu...šel po krajnici cigán, s byciklem. držel se pevně řidítek a šel jako robokop. řekl jsem kámošovi, aby zastavil, že se optám, kudytudy. Ušel jsem pár kroků vstříc tomu člověkovi a on na mne tupě zíral, spíš skrze mne s výrazem dobytčete. Ve chvíli, když jsem vyslovil... dobrý den, prosím vás... nevíte, tak se ten ožralej cigán skácel si s bicyklem do pankejtu a jak padal přes štangli, nohy mu ve vzduchu opsaly takovou křivku, patrně evolventu, nebo cykloidu a zmizel v kopřivách, jen to zařinčelo. Pamatuju si jen, že jsem dostal nejhorší záchvat smíchu, kdy jsem nemohL učinit ani krok, v hrůze ze ztráty kontroly svěračů....
A protože jsem fakt magor, nemám z těch lidí ani strach, ani respekt. jen mi je líto lidí, kteřým ubližujou, že nedovedou v obraně pozvednout tu trubku a přetáhnout je po hřbetě. Vše by se vyřešilo a svět by byl mnohem růžovější....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pro ještě větší pobavení ... :D ...

Příspěvek od A(&F) »

... Jílková se snaží ukočírovat "diskutující" cikány v pořadu " Máte slovo" ... což, jak víme, zkrátka nejde ... :laugh: :laugh: :laugh: ...

... hláška, jíž tam vypustil jeden hovořící cikán "V tom je zakořeněnej pes ...", ta zřejmě vejde do dějin ... :evil: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Kdo je a není Rom? Návod České školní inspekce ...

Příspěvek od A(&F) »

... aneb "Jak (roz)poznat cikána" ??? ... :ethink: ...

... citace z dopisu, jenž v průběhu letošního září obdrželi ředitelé škol (ve kterých se vzdělává více 5% žáků s "lehkým mentálním postižením") od České školní inspekce za účelem sčítání žáků (vraj z popudu EU, pro zlepšení blaha nepřizpůsobivých ... :ewhistle: ):

„Za romského žáka/romskou žákyni považujeme člověka, který se za něj/ni sám považuje, aniž by se nutně k této příslušnosti za všech okolností (např. při sčítání lidu) hlásil(a), a/nebo je za takového/takovou považován(a) významnou částí svého okolí na základě skutečných či domnělých antropologických, kulturních nebo sociálních indikátorů.“
(zdroj: ... http://www.ceskapozice.cz/domov/veda-vz ... i-inspekce )

... "Abychom nikoho nediskriminovali v přístupu ke vzdělání, spočítáme si preventivně ty, které nemáme diskriminovat." ... :shock: :roll: :laugh: ... :good: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

Když já se pořád nemůžu zbavit dojmu, že jak se řekne Cikán nebo Rom, tak v tom budou vždycky nějaké emoce, ale hlavně velké peníze a politika.

Za řešení bych považoval zrušení všech "cikánských" politických stran, protože se jedná o strany rasově orientované. Dál zrušit všechny organizace a programy na řešení "cikánských" problémů a ke všem cikánům začít přistupovat úplně stejně, jako ke komukoli jinému. To znamená, že si Cikáni ponesou důsledky svých činů a svého chování a bude se jim měřit úplně stejně, jako ostatním.
Ve škole se můžou děti "třídit" podle prospěchu a chování na ty, které prospívají v normální škole a na ty, které potřebují nějaký speciální přístup - a nemusí se třídit podle barvy, protože se to roztřídí úplně samo na "chytré" a "blbé". Řádně neomluvené absence jsou porušením povinné školní docházky s trestní sazbou pro rodiče od dvou do pěti let natvrdo - rodičům bych dal na výběr, jestli to odsedí jeden, druhý a nebo napůl.
Jako novinku bych do trestního řádu zavedl odpovědnost rodičů za nezletilé děti, což by v praxi znamenalo, že trestný čin nezletilce by si odseděli rodiče.
Takže tím by byl vyřešen problém vzdělávání a výchovy dětí, ovšem tentokrát všech bez rozdílu.
S dospělci bych to řešil úplně stejně - tentýž přístup ke komukoli, takže zase by se to vytřídilo "přirozeným výběrem". Aby se mu trochu napomohlo, tak by bylo vhodné uzákonit, že opakovaný čin bude hodnocen v nejbližší vyšší kategorii. Takže třeba opakovaný přestupek už bude hodnocen jako trestný čin. A třetí trestný čin už brát jako nenapravitelnost, pro kterou je nejvhodnější doživotí. U činů zvláště zavrženíhodných, jako je třeba okrádání dětí, starých osob a invalidů, dávat automaticky dvojnásobek horní hranice pro daný čin. A taky uzákonit, že pachatel je povinen především nahradit způsobenou škodu, což by bylo nejvhodnější řešit tak, že by škodu zaplatil okamžitě stát (z peněz ušetřených na "cikánských" programech) - a následně si je vymáhal na majetku odsouzených a nebo si je nechal "odpracovat". Tyto předpokládané "náklady" by pochopitelně ovlivňovaly i délku trestu, aby si to odsouzený skutečně stihnul odpracovat.
S bydlením Cikánů by si stát neměl dělat vůbec žádné starosti, protože nikomu jinému se o bydlení také nestará, takže žádné výhody. Přídavky na děti bych pro všechny navrhoval naprosto jednotně - na první dítě plnou částku, na druhé polovinu, na třetí třetinu atd.
To, co tu navrhuji, není žádný rasizmus, protože by to mělo dopadat úplně stejně na všechny - ovšem Cikánům to bude znít jako rasizmus, protože na tento systém by "dopláceli" hlavně oni, protože hlavně oni daná pravidla nejvíc a nejčastěji porušují.
Ale mám dojem, že jediná cesta, která nepovede k pogromům, je považovat všechny pouze za občany - a lhostejno jaké národnosti.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:protože by to mělo dopadat úplně stejně na všechny - ovšem Cikánům to bude znít jako rasizmus, protože na tento systém by "dopláceli" hlavně oni, protože hlavně oni daná pravidla nejvíc a nejčastěji porušují.

... jediná cesta ... je považovat všechny pouze za občany - a lhostejno jaké národnosti.
... hezký zamyšlení Pooto, má však několik háčků, protože většina cikánů nejenže pravidla porušuje, ale ve snaze dosáhnout na sociální dávky jsou schopni udělat téměř cokoliv, aby nemuseli pracovat ...... vždyť mnohdy jsou dokonce schopni mrzačit sebe a své děti (ať již úmyslně nebo pouze svým nezdravým stylem života), neb když se totiž v cikánské rodině (míněno tím v té, co si na dávkách "postavila živnost") narodí poškozené/dementní děcko (a jedno jest, zdali už vlivem incestu nebo díky nezřízenému holdování alkoholu, cigaret či drog po dobu těhotenství), tak je to povětšinou považováno za "požehnání", neřkuli dar, protože z jejich pohledu: těžce nemocné dítě = vyšší dávky ...

... vždyť dle jakého klíče potom rozlišovat mezi lidmi, kteří se snaží pečovat o své zdraví a těmi, co na něj zvysoka kašlou ??? ....... viz následný příklad: ... byť je to nemorální, tak při "jednotném pohledu" má na soc. podporu stejný nárok člověk (co si platí zdrav. pojištění a sociálku ze své výplaty + ještě odvádí daně), který ale v rámci pracovního procesu přišel o ruku vinou tech. závady stroje, stejně tak jako zloděj, kterýmu pazoura uhořela při krádeži kabelů pod napětím (za kteréhož "sociálního příživníka" přitom výše uvedené poplatky platí stát, ačkoliv do společné kasy nikdy nepřispěl jedinou korunou) ...... jak tyto dva rozlišíš ?? ... :ethink: ... logicky správné (dle "selského rozumu") by neměl mít zloděj žádný nárok, tím (pokud nechce umřít hlady) je však odsouzen k tomu, aby dále kradl (což stejně bude dělat tak jako tak) a nic se tím v podstatě neřeší = pro společnost je přítěží i nadále .... metoda "rovného pohledu" v tomto případě potom naprosto pochopitelně selhává ... :dknow: ...

... a spoléhat se na fungující neúplatnou policii a justici + na nápravná zařízení, která zajistí kýžený výsledek ??? ... jo, to by mohlo fungovat .... protože až všichni zloději a lumpové budou (díky pravidlu "3 x a dost !!!") doživotně zavřený ve věznicích (kde budou muset makat, jinak nedostanou jídlo), tak potom možná si společnost konečně oddychne ... dříve však ne ... :? ...

... obávám se, že převýchovou v rukavičkách už ničeho nedosáhneme .... jedinou tak zbývající možností je tvrdá represe, která však ssebou zákonitě přinese aj pogromy ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Muž vystartoval v brněnském Bronxu na strážníky ...

Příspěvek od A(&F) »

... a seběhlo se celé okolí ... :D :D ... jak jinak ... :evil: ...

citace: ... "Okolí brněnských ulic Cejl, Bratislavská a Francouzská, přezdívané brněnský Bronx, obývaný zejména nepřizpůsobivými občany, není v noci příliš bezpečnou lokalitou ani pro ozbrojené muže zákona. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila hlídka strážníků kontrolující v sobotu po deváté hodině večer situaci právě na ulici Cejl.

Strážníci tam zahlédli muže, který rozbíjel jakýsi předmět, který hlídka vzhledem k rychlému sledu událostí ani nestačila identifikovat. Když totiž jeden ze strážníků stáhl okénko, zahrnul ho muž sprškou vulgarit, a když začali strážníci z auta vystupovat, okamžitě na ně zaútočil.

Jeho atak na chvíli zbrzdil zásah slzným plynem, po kterém sáhli strážníci, ale po několika okamžicích už byl muž znovu v bojovém postoji a na muže zákona zaútočil sérií kopů. „Strážník jeho pokusy odvrátil teleskopickým obuškem a s použitím dalších donucovacích prostředků muže zpacifikoval a nasadil mu pouta,“ popsal situaci mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Jenže to už se na místo začaly sbíhat desítky místních obyvatel, kteří se ihned začali do zákroku vměšovat. Strážníci tak byli nuceni zavolat posily, aby nedošlo k dalším incidentům. Respekt si na místě získali až přivolaní psovodi." ...

(zdroj: ... http://www.novinky.cz/krimi/314653-muz- ... okoli.html )

... a to se Karel Holomek(předseda nevládní organizace Společenství Romů na Moravě) před pár dny u Jílkový holedbal, že "V Brně žádný incidenty nejsou" ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od martin11 »

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=791587


....doufám, že je v rámci EU nevyhostí k nám...ani bych se nedivil.... :bhead:


--------------
Edit/doplnění k tématu: ... http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... krast.html ... A(&F) ...


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:.. při "jednotném pohledu" má na soc. podporu stejný nárok člověk (co si platí zdrav. pojištění a sociálku ze své výplaty + ještě odvádí daně), který ale v rámci pracovního procesu přišel o ruku vinou tech. závady stroje, stejně tak jako zloděj, kterýmu pazoura uhořela při krádeži kabelů pod napětím (za kteréhož "sociálního příživníka" přitom výše uvedené poplatky platí stát, ačkoliv do společné kasy nikdy nepřispěl jedinou korunou) ...... jak tyto dva rozlišíš ?? ...
Pokud není možné prokázat to, že si poškození někdo způsobil sám vlastním přičiněním, tak bych to vůbec nerozlišoval - a dal tomu zmíněnému Cikánovi úplně stejně mizerný invalidní důchod, jaký dostane (a díky Drábkovi taky třeba nedostane vůbec žádný!!) ten "bílý" z uvedeného příkladu.
A pokud už by se mělo vůbec nějak rozlišovat a třeba i diferencovat přístup, tak na základě trestního rejstříku - proč by měl mít nějaký recidivista úplně stejná práva jako bezúhonný občan? A zase je to jenom ten "přirozený výběr", při kterém bude úplně jedno, kolik a jak barevných kde bude. Přitom je každému jasné, jaký asi tak bude mezi barvami poměr - akorát že tentokrát to bude jenom "podle zásluh" :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Jak funguje zdejší státní zastupitelství ...

Příspěvek od A(&F) »

... aneb jak státní zástupkyně fundovaně zdůvodnila, proč brutální lupiči (kteří před cca 2 týdny během loupeže škrtili barmanku) nebyli po zadržení umístěni do vazby ani poté, když při dalším loupežném přepadení pracovníkovi sběrny přerazili nos dřevěnou násadou ... :shock: ...

video: ... http://play.iprima.cz/krimi-zpravy/krimi-zpravy-1102013 ... počátek reportáže je od 10:15 ...

(další info pak zde: ... http://www.denik.cz/ustecky-kraj/brutal ... 01-a7.html )

... lidi, vždyť tady už přestává být prdel !!! .... tady jde přece o život !!! ...... dvojnásobný pokus o vraždu, ale pachatelé (díky paní státní zástupkyni) si dál v klidu pobíhají na svobodě ...... kolik dalších obětí budou muset ti magoři zmrzačit, než je konečně dají pod zámek ??? ...

... není divu, že je tu takovej bordel ...... opravdu chcete, aby o životech spořádaných občanů rozhodovali takovíto "zodpovědní zástupci" ??? .... :ethink: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Stát neví.....

Příspěvek od martin11 »

http://aktualne.centrum.cz/domaci/spole ... position-2

kurva k čemu máme ministerstva, statistiku, plánování, úřady práce, okresní školské správy a ostatní instituce...... :bhead: m11 :D


p.s. tak se mi to zdá také akosi absurdné......čo to je absurdné :ethink:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Stát neví.....

Příspěvek od poota »

Jsou tam opravdu "perly".

"rozsudek Evropského soudu pro lidská práva. V něm se konstatuje, že v České republice končí romské děti ve speciálních školách častěji než děti neromských rodičů. Soud upozornil, že taková praxe je segregační a omezuje šance romských žáků na rovné příležitosti."

"Ze statistických údajů vyplývá, že podíl lidí s lehčím mentálním postižením je ve společnosti méně než 3 procenta. Je proto naprosto nesmyslné, aby v případě romské národnosti bylo toto číslo desetkrát vyšší," dodala Šimůnková.

Nechápu, proč by mělo být "naprosto nesmyslné", že v Cikánské populaci je mnohem vyšší procento "mentálně postižených", než v populaci, která nepěstuje incest, oplodňování mladistvých dívek a notorický alkoholizmus. Mě by spíš překvapovalo, kdyby to procento bylo stejné :lol:
Nevím, jak dospěli k tomu, že u Cikánů je to 32 až 35%, ale osobně bych se přikláněl spíš k tomu, že jenom třetina "mentálně postižených" je silně podhodnocená - přičítám to tomu, že IQ pod kterým už jde o postižení stanovili zatraceně nízko, takže "prošli" i takoví, které bychom bez uzardění zařadili k těm postiženým. Realitě je mnohem bližší odhad, že by s bídou mohla projít snad jenom ta třetina.
Ale ať už je to jakkoli, tak pokud mají Cikáni víc těch "postižených", tak je jenom logické, že jich bude víc i v "praktických" školách.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Stát neví.....

Příspěvek od A(&F) »

"Ze statistických údajů vyplývá, že podíl lidí s lehčím mentálním postižením je ve společnosti méně než 3 procenta. Je proto naprosto nesmyslné, aby v případě romské národnosti bylo toto číslo desetkrát vyšší," dodala Šimůnková.
... taky se jí to vrátilo jako bumerang ... naštěstí je spousta poslanců, kteří už mají plný zuby jak cigánů, tak i Šimůnkový ... ;) ... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ilo-287571 ...

------
PeS: ... Pooto, jak se výše podivuješ: "osobně bych se přikláněl spíš k tomu, že jenom třetina "mentálně postižených" je silně podhodnocená", tak nezapomeň, že v původním textu jsou zmiňováni pouze "lehce mentálně postižení" romuláci ... :D :D ... neb ta další třetina ("těžce mentálně postižených"), ta školy přece nenavštěvuje vůbec ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od jarda ovčák »

Já to mám maličko složitější.... pro mne není cigánství o rase, nýbrž o chování. A mentální poškození je z většiny způsobeno trvalou příbuzenskou plemenitbou, kdy se několik generací po sobě páří otec s dcerou a děda s vnukem a všelijak naopak, pozadu.... výsledkem jsou jedinci, jimž se v lební dutině třepe na nervu mnohdy jediný neuron a tento nezvládá ni základní vegetativní procesy, natož složitější pochody, jako pozdrav či vyjádření pocitů....Proto se málokdy dočteme o mechanickém poškození mozku, páč tento bývá nepřítomen...
Dalším důvodem je zběsilé používání drog pochybného původu, jako lepidla, rozpouštědla, vykuřovadla a pod. Pak se člověk nemůže divit, že výše uvedeným jedincům málokdo svěří lopatu, natož práci. Řešení tedy těžko nalezneme, můžeme se však opevnit a obrnit, páč to budou špatní válečníci.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

jarda ovčák píše:.... pro mne není cigánství o rase, nýbrž o chování.
Z duše mi hovoříš - opravdu jde jenom o ten styl života, založený na parazitování s bezohledným obtěžováním svého okolí - a následné skučení "nemáte mě rádi, protože sem Cikán". Přitom ho nikdo nemá rád ne proto, že je Cikán, ale proto, že se chová jako dobytek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“