Éter -a co o něm už víme

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Kolemjdoucí

bioenergie...

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Věční měřiči-co nelze změřit,neexistuje:-))Jediné co věda dokázala je opilovat hroty elektromagnetismu do současné podoby technologií,jinak ale obecně stagnuje na úrovni 19.století.Život transformovala na pouhou hmotu-ale proč ne,když je hmota zároveň energie,že?Ani se jim nedivím,třesou se o svá postavení a nejrůznější granty.Na druhou stranu je férové podotknout,že stav nezlepšuje ani množství nejrůznějších šarlatánů,kteří sice hodně mluví,ale o to méně chápou.

Přeji všem mnoho zdraví


Kolemjdoucí

Re:bioenergie...

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Vždy mne ohromí,jak někdo dokáže celou problematiku vystihnout jednou větou-díky Peter:-))
Aprílový žertík ano,nebýt způsobu jakým byl podán-i když uznávám,že mohl být součástí celkového dojmu.Ať tak či onak, já už jsem skutečně alergický na tu demagogickou vědeckou pýchu,na to,jakým způsobem se oficiálně přistupuje ke všemu,co nezapadá do jejich škatulkových koncepcí.Vadí mi cílevědomé vědecké pokrytectví,profesní slepota jediné správné cesty.Proto jsme tam,kde jsme... (konkretizovat to nebudu) :-))

Přeji všem mnoho zdraví


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Našel jsem takový obrázek pěkný

Příspěvek od 1220 »

Takové víření, a v tom víření ,ale i mezitím trojné víření , někde i vícerné.
Artefakt o lepší minulosti i zítřku ? Brána ?
Převzato od Druidů.
K.
Přílohy
co to je.jpg


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

:) Druidi a Schauberger :idea:


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

chiq píše::) Druidi a Schauberger :idea:
Jo, taky mě napadl Schauberger, než i minulí týden spadnul net, ale pokud by to mělo mít nějaký smysl / tedy podle mého názoru / tak ten, co to opajcnul / v originále / špatně nakreslil směry pohybu vírů. Takhle by se to točilo jako fofrník, i když, že. 3 hlavní motory, 3 pomocný, ale stejný smysl rotace? Pro sčítání točivého momentu nic moc, pokud by tedy byl hlavní záměr celkový točivý moment.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Kolemjdoucí

E.g.-krůček kupředu...

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Zdravím příznivce nových směrů,
elektrogravitace si vyšlápla malým krůčkem kupředu.Celkový pohled na relativní jednoduchost a podoba základu (pracovní pásma obou vázaných oscilátorů ) s el.motorem Tesla je vskutku zarážející.Schopnému elektromechanikovi,jehož by experiment bavil dodám pro první osc. data,v případě úspěšné konstrukce i další.V zásadě se jedná o třístupňové zařízení,jehož obecné,nicneříkající schéma lze nalézt na internetu.Nevěřte tomu,že jde o složitý mechanismus-může ho vlastnit kdokoli z vás.Pravda,poslední část,do kterého výstupní energie rázů směřuje ještě propracovaná není,ale podoba a nutnost přizpůsobení je známá.Velikost všech tří stupňů (vyjma mobilního napájení a silné, těžké objemné desky) se vejde do větší nákupní tašky.
Mimo to existuje ještě jeden princip ale nepochopím ho,dokud nebudu mít patřičný vn zdroj a nenechám si někde vytvarovat frézkou mosazné hlavice.V každém případě-pokud by jednou ze všeho sešlo, zašlu popisy adminu Riva.Takže se nic neztratí.

Přeji všem mnoho zdraví


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

prosba pro KOLEMJDOUCÍ

Příspěvek od martin11 »

...asi mě něco uniklo....omlouvám se.....bylo by prosím možno dat sem do Fora jen to zakladní schema...princip...ja za sebe slibuju , že nejsem schopen zkonstruovat NIC elektro....ale ze zájmu....vždyť ono všechno souvisí se vším.........dík martin11 :lol:
Naposledy upravil(a) martin11 dne pon 06 čer 2011 11:14, celkem upraveno 2 x.


... věřím, že se " TO " povede ......
Kolemjdoucí

něco do fóra...

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Zdravím Martine11,
večer až se vrátím tak -vlastně je to velice jednoduchý náčrtek o třech bodech,jak už jsem psal,tedy dva jsou vázané oscilátory (pracují na blízkých frekvencích,v tomto případě ale každý v celém konkrétním pásmu), vznikající rázy putují do třetího bodu-větší cívky a silné kovové (tady se odvolávám na můj předchozí článek,kde píšu,že problematiku tohoto třetího bodu jsem ještě neřešil).Celková koncepce se ale zdá být jasná,nejhorší bylo získat data oscilátorů.

Přeji všem mnoho zdraví.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

aha

Příspěvek od martin11 »

...Děkuju kolemjdoucímu za rychlou odpověď....ale asi ...tuším...o co jde ale vůbec tomu nerozumim.....tak to musí jít mimo mne. držim palce ať se vam experiment podaří ...a hezký den martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Kolemjoducí

exp...

Příspěvek od Kolemjoducí »

Martine11,
na to já nemám,ledacos zjistím,ale praktická realizace v oboru elektro jde také naprosto mimo mne,proto jsem nabídl spolupráci schopnějším.No uvidíme.A času poslední dobou také není nazbyt,člověk míní život mění.Měj se hezky.


Přeji všem mnoho zdraví


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

měření

Příspěvek od la »

V posledním čísle WM magazínu vyšel zajímavý článek o virguli z PVC.Protože su šťouravej tak jsem našel ještě
http://209.85.135.132/search?q=cache:E4 ... clnk&gl=cz
jinak toho na netu o tom moc nového není. :D


minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Éter -a co o něm už víme

Příspěvek od minsc »

Jen jsem to prolétl ale vypadá to docela solidně:
http://ethertheory.org/en/gorbatsevich_universum_en.pdf


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Éter -a co o něm už víme

Příspěvek od Slavek Krepelka »

minsc píše:Jen jsem to prolétl ale vypadá to docela solidně:
Vidím to dost jinak. Autor nejdříve sestřelí Einsteina (jeho zamítnutí etheru), jenom aby se ho na další stránce začal dovolávat (konstantní rychlost světla C). To asi přeci jenom né. Dále z něj vypadlo tvrzení, že ether proniká hmotou bez tření. Těžko. To bychom neměli gravitaci. Něco jako tření tam musí být, nějaká mechanika, něco jako u magnetického ložiska, nebo spíš světla pronikajícího čirou hmotou. Kdyby toho nebylo, těžko by světlo mělo rozdílné rychlosti vřekněme ve vakuu, skle a vodě. Malounko tam něco je, byť i to bylo, jakože podle mne musí nutně být, zprostředkované silovými polemi působícími mezi částicemí etheru i za cenu toho, že tato úvaha nutně vede k fraktální a tím i strukturálně nekonečné podstatě vesmíru, jak do mikro, tak do makrosvěta. Řekl bych, že neoochopení strukturální nekonečnosti Univesra, stejně jako prostorové, časové a energetické, vděčíme zatracenému zvyku některého člověčenstva stavět druhým do cesty nějaké ploty a tvrdit jim, že za plotem jsou draci, či něco podobného. Osobně jsem se ještě nesetkal s plotem, za kterým by bylo nic :roll: a z tohoto prostého důvodu na přirozené ploty nevěřím, taky jsem ještě žádný neviděl, a ty umělé mi mohou být ukradené.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Éter -a co o něm už víme

Příspěvek od mekac »

zdravim,
myslím, že se do asi nejvíc hodí do tohoto vlákna

Neviděl jsem to ještě celé, ale něco mi říká, že to stojí za zmínku,
jde o Georga Egelyho


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Éter -a co o něm už víme

Příspěvek od martinq »

Aura a její vidění. Jak na to.
Aura_jak_videt.bmp
(469.28 KiB) Staženo 8152 x
:idea: V tom mrňavém se to čte blbě - a v tom zvětšení to není větší :( - poo.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Universum“