ESP-mimosmyslové vnímání-diskuze

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

ESP

Příspěvek od morse59 »

Ahoj. Konečně zde někdo napsal ,že je blbost chtít popsat nepopsatelné a mnoha slovy popsat ticho. Temná noc duše je normální stav,který zažívá každý člověk občas v mírné formě a říká tomu také depka. U lidí kteří začínají hledat cestu,nebo již po ní jdou ,se zvyšuje citlivost na tento fenomén,který funguje jako regulační a motivační nástroj. Bez tohoto by polovina lidí skončila v pekle woo doo nebo šamanismu nebo v blázinci se stálým napojením na astrál, a druhá polovina by zústala za hradbou materializmu,kde by zcela degradovala a zakrńela. Dívejte se dopředu a jděte s láskou. Ahoj Morse59


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: ESP

Příspěvek od pepe »

morse59 píše:...je blbost chtít popsat nepopsatelné a mnoha slovy popsat ticho,..
No čo už . Veď mýliť sa je predsa ludské , či nie ? Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: ESP

Příspěvek od Elektro »

Pepe zdravím.
Naprosto s tebou súhlasím v tom, že mýliť sa je ľudské, ale nesmie sa to ani u jednotlivca ani u skupiny ľudí stať pravidlom.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: ESP

Příspěvek od pepe »

Elektro píše:
...nesmie sa to ani u jednotlivca ani u skupiny ľudí stať pravidlom.
To podstatné je vedieť priznať si svoj omyl a to nielen pred sebou samim . Na druhú stranu , nie je až také podstatné ako často sa človek mýli , kedže to súvisí len s poznaním ktoré tenktorí jedinec má . Snahu a dôvodi k nadobudnúťju poznania má každý z nás iné , takže je len samozrejme , že nie všetci to poznanie máme rovnaké a to dokonca aj v prípade ak by išlo o jednu a tú istú ,,vec" (je to ,,bumerang") . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Návštěvník

ESP-pepe

Příspěvek od Návštěvník »

:good:


Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

EEG

Příspěvek od Edgar »

Pro ty, které by to mohlo zajímat, mám odkaz na zajímavé povídání o EEG
http://www.volny.cz/slavij/DokumentaceH ... entace.htm


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ESP - mimosmyslové vnímání

Příspěvek od poota »

Z vlákna vypreparována Silvova metoda a vlákno mírně učesáno - poo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: ESP - mimosmyslové vnímání

Příspěvek od dancaa »

vědci vymysleli nové vysvětlení pro prožitky při klinické smrti, co bychom si bez nich počali :-)
http://www.novinky.cz/veda-skoly/310384 ... smrti.html


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ESP - mimosmyslové vnímání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dancaa píše:vědci vymysleli nové vysvětlení ....
A určitě ne poslední. Na to vymýšlení jsou borci, se zjišťováním je to už horší. Aktivita se samozřejmě musí nějak ukázat, protože mozek se musí nejen rozhodnout, u člověka prý specielně šišina, jestli a kdy pozavírat funkce tělesných orgánů a taky to popřípadě vykonat. Navíc spousta lidí kteří si prošli tyhle vize prodělali jakousi klinickou smrt která trvala i několik hodin a zase se vrátili. To je naprosto mimo chápání tělesných funkcí, jinými slovy je to vědecky nemožné, a přesto se to stává.

:) Dokonce i Kristovo z mrtvých vstání by se touto skutečností dalo celkem snadno vysvětlit. Podíváme-li se do osumnáctého a devatenáctého století, můžeme se dopídit, že mnoho pozůstalých nechávalo do rakve zabudovat trhel s vývodem z hrobu na zvonek pro případ, že by neboštíkova smrt byla pouze klinickou a že z neboštíka se stal stal boštík. Oni totiž v klinické smrti dokážou lidi setrvat i mnoho dní a probrat se.

:D Mluvě o šišině, o které se tvrdí že je pozůstatkem plazího mozku evoluce, je docela perličkou, že krokodýli ji nemaj. Velryby maj jen pár buněk a několik savců (rod lenochodů) taky vůbec nic. Přesto jsou ta zvířata schopna jednat intuitivně. Osobně mám pocit, že je vědama funkce šišiny poněkud velice mizerně interpretována stejně jako její evoluční původ a esoteriky poněkud přeceňována její role v naší schopnosti přijímat a interpretovat ESP informace. Vědo-broučkařské škatulkování jednotlivých kousků kde čeho od druhů až po orgány jaksi zdaleka neodpovídá skutečnostem jak dokládá i genetika. Je také asi nasnadě, že EEG testování a lokalizování impulsů mozku nelze považovat za přesnou metodu určování veškeré mozkové činnosti v jeho dané lokalitě a vůbec tělesné komunikační činnosti kromě sledování elektrických. proudů. Ty jsou jen jednou systémovou schopností nervových tkání kumunikovat. Ve skutečnosti nervy komunikují minimálně třemi principy a dokonce i myelin, který je všeobecně považován za nervovou "bužírku", je ve skutečnosti vodičem, i když doložitelně nikoliv elektrických (proudových) signálů, což jasně vyplává z výzkumů R. O. Beckera.

Jinými slovy, naprostá většina vědů kecá z cesty a ještě k tomu pitomosti, jednak protože jejich tunelová vize jim brání vidět široké souvislosti a jednak protože jejich kluby jsou prolezlé plísní disinfomátorů.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Velmi zajímavé čtení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

No toto. V kostce jde o zkušenosti třicetiletého výzkumu Roberta Monroe a výsledky i s jak na to, pokud člověk mocí mermo chce praktikovat astrální cestování a vzít to zkratkou. Přílohu návodů jsem v Češtině nenašel, tak aspoň v Anglině.

Příjemné počteníčko všem, především těm, kdo už chápou, že i toto je jen malá část našich netušených schopností.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Přílohy
Navrat_k_pramenum.pdf
(1.17 MiB) Staženo 338 x
Daleke_cesty.pdf
(2.74 MiB) Staženo 327 x
Cesty_mino_telo.pdf
(1.43 MiB) Staženo 333 x


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Velmi zajímavé čtení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše: No toto. V kostce jde o zkušenosti třicetiletého výzkumu Roberta Monroe
Ty Daleké Cesty jsem jako první včera skoro dočetl. Konečně mi je po letech jasné, kam chodil Ray Bradbury a další nakupovat. Nicméně, biurnální akustickou technologii tímto považuji za očivdnou zkratku k obnovení osobních telepatických a dalších významných schopností a tím za pěkně vysoký odrazový můstek.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. tady máte překlad návodu jak se dostat do astrálu.
Přílohy
OOBT.doc
(58 KiB) Staženo 300 x


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: ESP demonstrace

Příspěvek od Milenium »

Přetaženo z vlákna https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=70&t=3570
Nikoho na tom videu nic nezaráží?

Shlédl jsem to video dvakrát, pak ještě tohle:



a některé záležitosti mi pořádně nesedí.

Mark vysvětlí jak si myslí, že to funguje -informace jsou v informačním poli a pokud se jedince bezprostředně týkají mozek si je po aktivaci nové schopnosti jednoduše stáhne novým smyslem-kanálem.
Tomu však odporuje jak chlapec ve videu z mého odkazu neví co je na kartičce kterou má před sebou obrácenou. Kartičku vidí lektor i kameraman, proto musí existovat informace v energetickém poli co je na této kartičce a hoch tu informaci měl přijmout. On „viděl“ až když byl obrázek otočen k jeho obličeji!?
Problém vnímám i ohledně hry karet. Děti by měli mít informace o kartách všech hráčů, nebo minimálně o kartách lektora, který své karty znal-objektivně je viděl a proto má již existovat informace v poli, ze kterého má jít stáhnout.

Když děti čtou, a to i ve videu s panem Komissarovem je podivné, že „koktají“ stejně jako když běžné, stejně malé děti normálně čtou, dokonce si musí ukazovat prstem na řádky. Kdyby dostávali informace o textu v knížce podle tvrzení pana Komissarova (jedna žačka četla noviny ležící na druhé straně světa), tak by nemohli „číst“ tak špatně, ale dokonce by nemuseli mít obličeje nad knížkou.:ethink:

Osobně bych byl moc rád, kdyby tohle existovalo, pomohlo by to mnoha lidem, ale tohle mě přesvědčuje o opaku, škoda


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ESP demonstrace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milenium píše: ... Osobně bych byl moc rád, kdyby tohle existovalo, pomohlo by to mnoha lidem, ale tohle mě přesvědčuje o opaku, škoda
:) Užij si to, :laugh: jak by řekl pan Velechovský.

Ta maska mi převčírem přišla a absoultně neexistuje, že by krzevá ni bylo cokoliv vidět. Máš problém se dvěma ne zcela závislýma jevama. Jakékoliv vysvětlování je vždycky jenom dohadování se a vůbec na něm nezáleží. Záleží na tom, jestli se člověk naučí, nebo ne, co se naučí první, co druhé a co třetí. V podstatě porovnáváš co umí prvňáček s tím, co umí maturant, a navíc každý v jiné disciplíně.

Navíc mi tady plevelíš. Zde je to o zkušenostech, ne o něčích myslitelských shopnostech.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: ESP - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Milenium »

Slávku, že plevelím je pravda nebo zkutečnost? ;)
Můj příspěvek vyrostl na Tebou zasazeném semínku, které je zde stejným plevelem neb ten příspěvek s odkazem na video není zkušeností uživatele.

Protože bych nerad aby můj příspěvek púsobyl zkreslujícím dojmem ohledně té záležitosti musím uvézt co jsem se nově dozvěděl.
U dětí do 12 let prý pracuje centrum informačního vnímání v režimu vidění a tyto děti s vyřazeným zrakem "vidí" stejně jakoby se dívali fyzickýma očima. U starších dětí a dospělých jde už o režim vědění - dokáží si načíst informaci z informačního pole a tato informace je nezávislá na čase a prostoru.

:idea: Nepoužívej v příspěvcích modrou barvu písma, ta je tady vyhrazena pro vpisky moderátorů - poo.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ESP - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milenium píše:Slávku, že plevelím je pravda nebo zkutečnost? ...
Skutečnost. Tady se můžeš vyřádit s teoretizováním. Do vlákna ESP zkušeností uživatelů mi nelez, pokud nějaké nemáš a nepřihodíš. Je sice pravdou, že Komissarov není uživatel fóra, jak jsi si název vlákna vyložil ty, ale je definitivně uživatel ESP, což je skutečný význam slova uživatel. Přihodil jsem ho jako docela snadný příklad toho, jak sa stát uživatelem ESP.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Universum“